مصاحبه اختصاصی وستروس با مترجم کتاب «دنیای آتش و یخ»

photo_2017-12-10_12-00-41

چندی پیش نشر ویدا در مراسمی در کتاب فروشی بوکلند مرکز خرید پالادیوم در تهران از کتاب «دنیای آتش و یخ» رونمایی کرد. ما (وبسایت وستروس) نیز که توسط نشر ویدا دعوت شده بودیم در این مراسم حضور یافتیم و دقایقی در مورد این کتاب ارزشمند برای مخاطبین صحبت کردیم. سپس بر آن شدیم تا با مترجم محترم این کتاب جناب آقای علی مصلح حیدرزاده مصاحبه ای انجام دهیم.

ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

قسمت دوم فصل سوم پادکست وستروس : بیایید اتم رو بشکافیم

وستروس و انقلاب صنعتی

سلام خدمت همه شنوندگان رادیو وستروس، با یه قسمت دیگه از پادکست وستروس در خدمت شما دوستان عزیز هستیم، اول از همه ازتون یه معذرت خواهی بکنیم بخاطر تاخیر در پخش این قسمت بلاخره مشکلات پیش میاد دیگه سرمای زمستون باعث میشه دیر کلاغ‌ها برسن به مقصد و برای همین پادکست دیر رسید به محل پخش و خوب ما هم کلاغ های دنریس رو نداریم. خوب اول از همه باید بگم این اپیزود خیلی چیزها داریم یه مصاحبه داریم یه مسابقه داریم و کلی هم چیز جالب از جغرافیا و تاریخچه وستروس داریم که براتون میگیم. ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

نام کیت هرینگتون در صدر لیست بدلباس ترین هایی که GQ تهیه کرده است، میدرخشد‼️


مجله انگلیسی مد و فشن مردان، GQ  لیست سالانه ی بدلباس ترین و خوش پوش ترین سلبریتیهای مرد خود را اعلام کرد، و نام مت اسمیت در صدر خوشپوش ترین ها و البته کیت هرینگتون، بازیگر نقش جان اسنو در صدر بد لباسها میدرخشد. (بالاخره یک نفر شجاعت پیشه کرد و حرف دل خیلی ها رابه زبان آورد!)

ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

چهار شخصیتی که احتمال بازگشت آنها در فصل هشتم و پایانی سریال بازی تاج و تخت وجود دارد‼️

پرونده بازی تاج و تخت نیز در حال بسته شدن است. لطفا اشک نریزید!

یکی از ویژگی های مثبت فصل هفتم این بود که بیشتر شخصیت ها گرد هم آمدند و تعدادی از شخصیت های مورد علاقه ما نیز به سریال بازگشتند. اما چه افرادی ممکن است در فصل هشتم به سریال بازگردند؟

 

ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

ستاره سریال بازی تاج و تخت سوفی ترنر خبر داد فصل جدید این سریال تا ۲۰۱۹ پخش نخواهد شد!

جان اسنو چیزی نمیداند اما ظاهرا سوفی ترنر خبرهای بسیاری دارد که شامل تاریخ پخش  فصل جدید سریال هم هست. در مصاحبه با افراد مختلف سوفی ترنر تایید کرد که فصل هشتم سال بعد پخش نخواهد شد.
ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

« نوشته‌های قدیمی‌تر