“کاریس فن هاوتن” درباره “ملیساندرا”یی آسیب پذیرتر در فصل هفتم سریال “بازی تاج و تخت” خبر داد.

ما خیلی درباره نقش ملیساندرا در فصل هفت سریال صحبت نکرده‌ایم، اما میدانیم که او در آن حضور دارد. با حضور کم او در تریلر فصل هفتم فهمیدیم که قرار است او به “دراگون استون” برگردد، که این بدین معناست که او میخواهد با “دنریس” و گروهش صحبت کند. ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

تمام عکس‌ها و تریلرهای منتشر شده از فصل هفتم

Game of Thrones TK Season 7, Episode TK Air Date: TK Emilia Clark as Daenerys Targaryen and a Dragon

اکنون که کمتر از چهل روز تا شروع فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت مونده در پست زیر تمام عکس‌های و تریلرهای رسمی منتشر شده از فصل هفتم را میتونید به صورت جامعه ببینید.  ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

مصاحبه اختصاصی سایت وستروس با مترجم کمیک های دانک و اگ

در نمایشگاه کتاب متوجه شدیم مجموعه کمیک های دانک و اگ ترجمه شده اند و جلد اول آن یعنی «شوالیه ی پرچین خواب» توسط نشر ماناکتاب چاپ شده است. تصمیم گرفتیم با مترجم این اثر سرکار خانم سپیده حبیبی گفتگو کنیم و تجربیات و نظر های ایشان را با شما به اشتراک بگذاریم.

photo_2017-05-30_13-39-24

ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

طرح جلد عنوان داستانی جدید مارتین منتشر شد

The-Book-of-Swords-2

نه، جورج آر.آر مارتین کتاب بادهای زمستانی را منتشر نکرده است، بلکه این داستان روایتی تاریخی از دنیا وستروس است. این کتاب تحت نام «کتاب شمشیرها» و توسط انتشارات Penguin Random House  قرار است به زودی منتشر بشود. ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

چهار اسپین آف برای سریال بازی تاج و تخت ساخت خواهد شد.

photo_۲۰۱۷-۰۵-۰۵_۲۲-۲۵-۱۲

براساس اخبار منتشر شده شبکه HBO تایید کرده است که چهار اسپین آف برای عنوان سریالی پرطرفدار خود یعنی بازی تاج و تخت خواهد ساخت. ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

« نوشته‌های قدیمی‌تر