طرح جلد عنوان داستانی جدید مارتین منتشر شد

The-Book-of-Swords-2

نه، جورج آر.آر مارتین کتاب بادهای زمستانی را منتشر نکرده است، بلکه این داستان روایتی تاریخی از دنیا وستروس است. این کتاب تحت نام «کتاب شمشیرها» و توسط انتشارات Penguin Random House  قرار است به زودی منتشر بشود. ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

چهار اسپین آف برای سریال بازی تاج و تخت ساخت خواهد شد.

photo_۲۰۱۷-۰۵-۰۵_۲۲-۲۵-۱۲

براساس اخبار منتشر شده شبکه HBO تایید کرده است که چهار اسپین آف برای عنوان سریالی پرطرفدار خود یعنی بازی تاج و تخت خواهد ساخت. ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

اسامی فیلمبرداران و تدوین‌گران فصل ۷ مشخص شد!

 

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۵_۲۰-۴۷-۲۲

چندی پیش ما از اسامی کارگردانان فصل ۷ خبردار شدیم و الان میشه حدس‌هایی راجع به وایراستاران و فیلم برداران فصل ۷ زد که در ادامه براتون میگیم. ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

حضور هودور در پروموی جدید چه معنایی داره؟ آیا او در فصل ۷ حضور خواهد داشت؟

 

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۰_۰۱-۲۶-۳۸

فصل ۷ سریال تاج و تخت هنوز اکران نشده ولی شبکه‌ی HBO به تازگی تعدادی پرومو این اواخر منتشر کرده است، که راجع به شخصیت‌های سریال تاج و تخت بودن. در پرومو آخری که منتشر شده است تعدادی از شخصیت ها رو دیدیم که لباسی که توی فصل ۷ میپوشن رو پوشیده بودن. یکی از این شخصیت ها کریستین نارن یا همون هودور هست.

ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

بازی تاج و تخت چقدر با نسخه اولیه آن تفاوت دارد؟

asoiaf-set-810x455

هر کتابی و هر مجموعه داستانی قبل از آنکه قابل خواندن باشند در پس طرح‌های اولیه و دست نوشت‌های کوتاهی شکل میگیرند. برای مثل هابیتی که از یک ورقه امتحانی سفید درآمد تا خلق شخصیت مرگ که از یک پیشخدمت بار الهام گرفته شد، مارتین نیز چنین بوده است. چندی پیش تصویری از طرح اولیه کتاب نغمه های یخ و آتش که توسط مارتین برای ناشرش فرستاده شده بود منتشر شد، در این طرح اولیه ما شاهد داستان این روزها نغمه های یخ و آتش نبودیم شاهد عروسی سرخ یا حتی عروسی بنفش نبودیم، شاهد جیمی نجات دهنده نبودیم، شاهد سانسا پشیمان نبودیم و … اگر برایتان سئوال است در طرح اولیه چه اتفاقاتی رخ داده است می‌توانید در ادامه بخوانید.

ادامه‌ی این مطلب را بخوانید »

« نوشته‌های قدیمی‌تر