همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : سه شنبه اسفند 1, 96 7:15 am

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 74 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3, 4, 5
نویسنده پیغام
 عنوان پست: Re: فن فیکشن
پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 1, 93 2:31 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: استارک
مرز اسپویل من: پایان کتاب 3- تا پایان قسمت پخش شده از سریال
این داستان فوق العاده بود وینترفل عزیز....
واقعا فوق العاده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سپاسگزارم از این همه زیبایی در نوشتار

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 8, 93 11:10 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
درود بر تو وینترفل عزیز .بابت این داستان کامل و شاخص بهت تبریک میگم
بخصوص مدتی در تنهایی استنیس و رنلی بودن برای من جالب بود
خیلی حرفه ای به روحیات این دو پرداختی
البته به نظر من میتونی داستانو ادامه بدی با پرش به ماجراهای استنیس در شمال داشته باشی
به نظرم از اون به بعد رو میتونی براساس تخیلت ادامه بدی تا ببینیم سرنوشت استنیس از نگاه شما چی میشه شاید فرجی شد و رنلی احیا شد!
به نظر من این قدرت و این تمرکز بر جزییاتت در حدی هست که داستانو بصورت مستقل ادامه بدی
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مرداد 14, 93 7:49 am 
شوالیه
شوالیه
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: شمال اسطوره ای
بعد از مدتها امروز رسیدم که درست و حسابی به وستروس سر بزنم. :)

محمد حسین: ممنونم از لطفت. خیلی از تعریف و تمجیدهای شما دوستان ذوق زده میشم, حیف که سرم شلوغه و فکر کنم نرسم دیگه از این کارها بکنم. :)

فارازون: ممنونم امین عزیز. این ایده احیا شدن رنلی خیلی جالبه اما بعید می دونم من اونقدر تخیل داشته باشم که بتونم داستان رو با اون خط متفاوت پیش ببرم و به جایی برسونم.
راستی داستان کتلین رو شروع نکردی؟

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مرداد 14, 93 2:26 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
خیلی ممنون بانو
به نظرم هم تخیلشو دارید و هم قلم قدرتمند برای اینکار
حقیقتش داستان کاتلین هم مثل همین رنلیه
از طرفی مدتهاست از دنیای داستانی (ونه سریالی :دی)جرج مارتین دورم و خیلی از جزییات و فضای داستان توی ذهنم نیست
چیزی هم که مدنظرمه یک اقتباس آزاده از زندگی کاتلین تالیه تا اینکه یک فن فیکشن باشه
بخاطر همین احتمالا 180 درجه با اون چیزی که در کتاب میخونیم ،چه ازنظر روایت و چه منطق داستان و سیر حوادث متفاوته و اصلا وفادار نیست
اینکار چون کاری تجربی هست ممکنه خوب در بیاد وممکنه خوب نشه و بازخورد کار ناامیدم کنه
در کنار اون راستش یه موضوع هست که سالهاست ذهنمو مشغول کرده و ابتدا سعی دارم که اونو به یه صراطی مستقیم کنم!
موضوعات خیلی خوبن ولی بعد از یه مدتی که زیادی تو ذهن باشن و پیاده نشن تبدیل به کابوس میشن!:دی
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 15, 93 11:45 am 
شوالیه
شوالیه
آواتار کاربر
آفلاین
در مورد اینکه موضوعات اگر زیادی تو ذهن بمونن کابوس می شن باهات خیلی موافقم.
اون چیزایی که من از نوشته های قبلیت خوندم که خیلی خوب بود. البته من با داستانهایی که خیلی از خط سیر داستان اصلی پیروی نمیکنن خیلی نمی تونم ارتباط برقرار کنم اما اگه بتونی چیزی که مشغولت کرده رو بنویسی خیلی خوبه. اول از همه برای خودت و بعدش هم برای ما که خواننده هستیم. از بازخوردش اصلا" نگران نباش. همین داستان من, برای بعضی از فصلها, بعد از دو سه روز میومدم می دیدم فقط 3 نفر دانلودش کردن! فکر کن چه شکلی می شدم. :) اما کلا" خوبه. منتظریم. :)

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه مرداد 19, 93 1:22 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
ممنونم
راستش شاید این ضعف باشه ولی من کلا با فن فیکشن میانه ای ندارم
چون اون دنیارو رو نویسنده مرجع کامل خلق کرده و نمیشه چیزی بهش اضافه کرد و باید براساس قواعد نویسنده پیش رفت که این برای یه کار فانتزی یه ضعف محسوب میشه و دست نویسنده مقلد رو میبنده
تنها موضوعی که اینطور نیست وصف حال ها و نمایش احساسات درونیه یعنی چیزی شبیه که کار شما که انصافا خوب و حرفه ای کار شده بود
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه اردیبهشت 1, 95 8:53 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: وستروس
خاندان: مارتل
مرز اسپویل من: کتاب سوم(یورش شمشیرها)
سلام. .. Winterfell عزیز فن فیکشنتون رو خوندم. به پیشنهاد جناب آر-فارازون چون قبلش اصلا خبر نداشتم همچین داستانی به قلم شما هست.
واقعا عالی بود...عالی...برام لذت بخش و جالب بود. جالب بود چون هیچ وقت نتونستم ورای داستان کتاب و بحث این دو تا برادر روی تاج و تخت، به روابطشون فکر کنم. شاید بهتره بگم نخواستم! چون رنلی بنظرم در عین دوست داشتنی بودن حرص آدم رو در میاورد اما در عین حال معصومیتی متضاد با بعضی کاراش داشت. استنیس، از جدیتش خوشم میاد. شاید چون خودم به نسبت شباهت بیشتری به رنلی شوخ و ظاهرا بی خیال دارم. اما کار استنیس هم غیر قابل بخشش بود. اگه قتل برادرش عمدی بود واقعا...بنظرم حتی تخت آهنین هم دلیل خوبی براش نبود. رابرتم که همیشه آدمى خودخواه و بیخیال برام جلوه کرده! که در حق همه کوتاهی کرد و قدرنشناس بود :| (طرفداراش این نظرو نبینند فقط :D)
با خوندن داستان نظراتم عوض نشد بلکه شدت بیشتری گرفت و هر دو برام کمی قابل درک تر شدند و دلم براشون سوخت واقعا! :(
و در آخر بگم که اسم داستانم عالی بود ...حس غم و مرموز بودن و کمی هم ترس رو همزمان القا میکنه!
موفق باشید و به امید داستان های بیشتر :D

Florian:sweet lady! Jre man are fools...and all man are knights...where woman are concerned

Unbowed, Unbent, Unbroken

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه اردیبهشت 15, 95 7:51 pm 
شوالیه
شوالیه
آواتار کاربر
آفلاین
سلام. .. Winterfell عزیز فن فیکشنتون رو خوندم. به پیشنهاد جناب آر-فارازون چون قبلش اصلا خبر نداشتم همچین داستانی به قلم شما هست.
واقعا عالی بود...عالی...برام لذت بخش و جالب بود. جالب بود چون هیچ وقت نتونستم ورای داستان کتاب و بحث این دو تا برادر روی تاج و تخت، به روابطشون فکر کنم. شاید بهتره بگم نخواستم! چون رنلی بنظرم در عین دوست داشتنی بودن حرص آدم رو در میاورد اما در عین حال معصومیتی متضاد با بعضی کاراش داشت. استنیس، از جدیتش خوشم میاد. شاید چون خودم به نسبت شباهت بیشتری به رنلی شوخ و ظاهرا بی خیال دارم. اما کار استنیس هم غیر قابل بخشش بود. اگه قتل برادرش عمدی بود واقعا...بنظرم حتی تخت آهنین هم دلیل خوبی براش نبود. رابرتم که همیشه آدمى خودخواه و بیخیال برام جلوه کرده! که در حق همه کوتاهی کرد و قدرنشناس بود :| (طرفداراش این نظرو نبینند فقط :D)
با خوندن داستان نظراتم عوض نشد بلکه شدت بیشتری گرفت و هر دو برام کمی قابل درک تر شدند و دلم براشون سوخت واقعا! :(
و در آخر بگم که اسم داستانم عالی بود ...حس غم و مرموز بودن و کمی هم ترس رو همزمان القا میکنه!

ممنونم جانکویل عزیزاز نظرات پر لطفت. جای شما هم با قلم خوبی که ازت سراغ داریم در دنیای نغمه خالیه.

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه اردیبهشت 15, 95 8:06 pm 
شوالیه
شوالیه
آواتار کاربر
آفلاین
این یه فن فیکشن دیگه است با محوریت دنیای نغمه. مدتها پیش شروع کردمش اما ناتمام موند. ترجیح می دم قبل از اینکه سریال ذهنیتی که در مورد بعضی اتفاقات خاص این دنیا دارم رو به هم بریزه این داستان رو به یه جایی برسونم.
این قسمت اول از برج اندوه. احتمالا 2 یا 3 قسمت بیشتر نخواهد بود.

پیوست ها:
Tower of Grieve 1.pdf [30.87 KiB]
68 با دانلود شده است

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه اردیبهشت 23, 95 2:38 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
یه ایده در ذهنم بود. قسمت اولشو فعلا امتحان کردیم ببینیم در میاد یا نه .
پیوست:
نغمه های تنهایی 1.docx [20.96 KiB]
46 با دانلود شده است
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه اردیبهشت 26, 95 8:51 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: وستروس
خاندان: مارتل
مرز اسپویل من: کتاب سوم(یورش شمشیرها)

ممنونم جانکویل عزیزاز نظرات پر لطفت. جای شما هم با قلم خوبی که ازت سراغ داریم در دنیای نغمه خالیه.

ممنون از شما.نظر لطفته. گرچه هنوز اونقدر که باید هم از این دنیا اطلاعات ندارم اما امیدوارم بتونم از داستان های شما و همینطور آر-فارازون کمک بگیرم و در آینده بنویسم. :) البته نه در حد داستان های خوب شما ;)

Florian:sweet lady! Jre man are fools...and all man are knights...where woman are concerned

Unbowed, Unbent, Unbroken

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه اردیبهشت 26, 95 9:22 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
ممنون از لطفت
راستش من فن فیکشن نویس نیستم بیشتر دوس دارم باغچه خودمو بیل بزنم و روی موضوعات ارجینال کار کنم فقط موضوعاتی هست که اگه نوشته نشه تبدیل به کابوس میشه
جدای از این استعدادشو داری، خواستن توانستنه .تالکین و مارتین سالهای سال مثلا 30 سال رویاپردازی کردند تا به سبک و نوشتار مخصوص خودشون رسیدن ، تو هم اگه مثل اونا تلاش کنی مطمئنا موفق میشی
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه تیر 1, 95 6:36 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
قسمت دوم فن فیکشن نغمه های تنهایی
پیوست:
نغمه های تنهایی2.docx [19.04 KiB]
37 با دانلود شده است
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه بهمن 20, 96 10:34 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
نغمه های تنهایی : میانه راه (1-3).
یه تم شنیداری هم برای این قسمت در نظر گرفتم.
پیوست:
نغمه های تنهایی میانه راه 1-3.docx [22.63 KiB]
3 با دانلود شده است

http://s9.picofile.com/file/8318945684/01_Midwayer.mp3.html
بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 74 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3, 4, 5

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید