همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : شنبه بهمن 2, 95 11:02 pm

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 61 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3, 4, 5  بعدی
نویسنده پیغام
 عنوان پست: Re: حدسیات و احتمالات فصل 7
پستارسال شده: شنبه مهر 3, 95 12:44 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: استارک
مرز اسپویل من: انتهای کتاب چهارم و انتهای فصل ششم سریال
توی یه سایتی دیدم که گفتند هاولند احتمالا جیم برودبنت هست نظر شما چیه؟
البته به نظر من به سنش نمیخوره ..

با توجه به اینکه هاولند و برن تنها انسان های زنده ای هستن که حقیقت رو راجب مادر جان میدونن طبیعیه که به داستان بیاد برای فصل هفتم.

پستارسال شده: شنبه مهر 3, 95 2:31 pm 
شهروند
آفلاین
محل اقامت: In Capital
مرز اسپویل من: سریال
البته بنده یه چیز دیگه گفتم شما یه جواب دیگه ای دادی ولی در کل ممنون
بنده گفتم که برودبنت نقش هاولند بازی میکنه یا کسی دیگه بله احتمال اومدن هاولند در این فصل زیاده
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه مهر 4, 95 8:17 pm 
شهروند
آفلاین
دوستان یه توضیحی درباره شیپور جورامون میدین بنده اطلاع ندارم البته یه تاپیکی تو انجمن بود به نام سلاح مخفی منس رایدر درسته که میگن اون شیپور باعث تخریب دیوار میشه؟ یا غولارو زنده میکنه؟
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: پنج شنبه مهر 8, 95 1:12 pm 
شهروند
آفلاین
1- يورون با سرسي متحد ميشن و با دنريس ميجنگن ، كلي از ارتش دنريس ميميرن و شايدم يكي از اژدهاهاش
2- در سرزمين رودخانه خاندان فري هرج و مرج ميشه و ادمور تالي به قلعش بر ميگرده و ارتش جمع ميكنه
3- بيليش بين سانسا و جان تفرقه ميندازه و احتمال ميدم جان آخر فصل از وينترفال بره به سمت شمال(يجوري از سانسا دور ميشه)
4- آخر فصل ديوار فرو ميريزه، حالا يا با شيپور جورامون يا به دليل اينكه برن رو شاه شب نشانه گذاري كرده و از ديوار رد بشه ديوار ميريزه.( اينم بگم طرفداراي سريال يه تريلر خودشون ساختن - طرفدارا نه سازندگان- كه يجاييش ديوار داشت ميريخت )
5 - بيليش ميره سمت ويل
6 - ارتش دنريس مقر پادشاهي رو ميگيره و سرسي و لنيسترا ميرن لنيسپورت و جيمي ديگه پيش سرسي نميمونه ، احتمال برخورد تيريون با سرسي هم زياده ولي نميكشه سرسي رو.
7- قطعا جيمي سرسي رو ميكشه ولي نه تو فصل 7، بلكه تو فصل 8 ميكشش (چون بازيگر نقش سرسي واسه دو فصل قرارداد بسته و اينكه زوده واسه مردنش ، اولش بايد خار و خفيف بشه بعد بميره)
8 - برن واقعيت هاي بيشتري از گذشته رو روشن ميكنه.
9 - سم هم با شيشه ي اژدها و شمشير والريايي راهي واسه شكست ادرها پيدا ميكنه و كلا آخر فصل به سمت شمال حركت ميكنه كه تو جنگ نهايي شركت كنه در اين بين پدر سم هم همراهش ميره
10- انجمن برادري هم ميرن به سمت شمال و مليساندرا رو هم احتمالا ملاقات ميكنن
11- و اما آريا، با انجمن برادري برخورد ميكنه و مليساندرا رو ميكشه بعدم ميره سمت شمال ، خيلي دوس دارم بيليش و هم بكشه، چون عامل همه ي اين داستانا بيليشه ولي اين دور از ذهن هستش خودم ميدونم
12- امكان برخورد جورا مورمونت و سم هم زياده
ببخشيد اگه خيلي طولاني شد.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: پنج شنبه مهر 8, 95 4:26 pm 
شهروند
آفلاین
ممنون از اقا رضا خیلی جامع و کامل بود اقایون مختصات ویل توی نقشه کجاست من پیداش نمیکنم شمال غربی هست؟
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه مهر 9, 95 7:55 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
احتمال ازدواج جان و سانسا تو فصل 7زیادی دور از انتظار نیست!!!! یه تئوری جدید که دوستان طرفدار مطرح کردن که به نظرم خیلی هم بی منطق نیست!! از زوج جان دنریس بهتره حداقل! ازدواج جان و دنی خیلی کلیشه ای میشه و از طرفی این دونفر جدای خرده شباهتایی که به هم دارن خیلی متفاوتن! و از همه مهم تر طرح اولیه ی مارتین رو نباید فراموش کنیم همون مثلث عشقی جان-تیریون-آریا!!!!!! که با ازدواج تیریون با سانسا که به نظرم تیریون هم یه خرده احساسی بهش داشت و حضور جان و سانسا در کنار هم آریا به سانسا تغییر پیدا کرده و به زودی با حضور برن یا هاولند هویت جان هم فاش میشه! البته با این نظرم موافقم که شاید علت این برخوردای لیتل فینگر و اون نگاه آخرش به جان صرفا به خاطر این که جان سر راهش برای رسیدن به تاج و تخت قرار گرفته نیست!یه دلیلش میتونه ترسش از کنار هم قرار گرفتن جان و سانسا باشه!اینکه میترسه یه ماجرای کتلین-برندون جدید براش اتفاق بیفته!به نظرم پتایر از هویت مادر جان باخبره!اون برخورد مرموزش توی سرداب وینترفل با سانسا یه جورایی این حسو القا میکنه که اون حقیقتو میدونه!!!!!
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه مهر 10, 95 2:58 pm 
شهروند
آفلاین
احتمال ازدواج جان و سانسا تو فصل 7زیادی دور از انتظار نیست!!!! یه تئوری جدید که دوستان طرفدار مطرح کردن که به نظرم خیلی هم بی منطق نیست!! از زوج جان دنریس بهتره حداقل! ازدواج جان و دنی خیلی کلیشه ای میشه و از طرفی این دونفر جدای خرده شباهتایی که به هم دارن خیلی متفاوتن! و از همه مهم تر طرح اولیه ی مارتین رو نباید فراموش کنیم همون مثلث عشقی جان-تیریون-آریا!!!!!! که با ازدواج تیریون با سانسا که به نظرم تیریون هم یه خرده احساسی بهش داشت و حضور جان و سانسا در کنار هم آریا به سانسا تغییر پیدا کرده و به زودی با حضور برن یا هاولند هویت جان هم فاش میشه! البته با این نظرم موافقم که شاید علت این برخوردای لیتل فینگر و اون نگاه آخرش به جان صرفا به خاطر این که جان سر راهش برای رسیدن به تاج و تخت قرار گرفته نیست!یه دلیلش میتونه ترسش از کنار هم قرار گرفتن جان و سانسا باشه!اینکه میترسه یه ماجرای کتلین-برندون جدید براش اتفاق بیفته!به نظرم پتایر از هویت مادر جان باخبره!اون برخورد مرموزش توی سرداب وینترفل با سانسا یه جورایی این حسو القا میکنه که اون حقیقتو میدونه!!!!!

ازدواج دنی و جان کلا یه چیز منتفی هست ...و همینطور با سانسا...
درمورد لیتل فینگر باید بگم که به نظر من دانا ترین شخص ممکن در حال حاضر بیلیش هست بعید نیست که ندونه موضوع رو ولی همیشه یه چیز داره رو کنه...
بیلیش فعلا قصد حمله به وینترفل یا کینگزلندینگ نداره چون اگه بخواد همین الانشم خیلی کارا میتونه بکنه..به نظر من شخصی که تا اخرای داستان حدودا هست همین بیلیش هست چون در این حالی که با همه دوسته با همه دشمنم هست.. B-)
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه مهر 10, 95 9:41 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
در مورد بیلیش موافقم! به خاطر همینه که میگن بیلیش و واریس خدای بازی تخت و تاجن!!!و رو به رو شدنشون خیلی جالب میشه! چه رازهایی که این دونفر میتونن برملا کن !!!!!
در مورد جان و سانسا بالاخره این نظریه که من دارم :-" ! این دو نفر میتونن ورژن جدید نداستارک و کتلین تالی باشن!سانسا که خیلی شبیه مادرشه و جان هم که بسیار به دایی گرامش " که روحش شاد یادش گرامی " :D شباهت داره!و از طرفی اون طرح اولیه ی مارتین میتونه یه سرنخ باشه.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه مهر 18, 95 1:52 pm 
شهروند
آفلاین
شنیدم یه شیپور هست که غولارو بیدار میکنه و بعد شنیدم که غولا نیاز به بیدار شدن ندارن..
کسی میدونه غولا الان کجان؟
یه چیزی ذهن منو مشغول کرده... یعنی مارتین نمیتونست یه بخشی اضافه کنه که لیانا به ادارد بگه باباش ریگاره؟ ..به نظر من اونیکه عکسی که HBO منتشر کرده صحت نداشته باشه.. مارتین کسی نیست که انقدر ساده داستان لو بده.. و این گفته منم به وضوح مشخص هست تو سریال ..
ولی ما دوست داریم استارک بمونه

آخرین بار توسط ...Stark Member در چهارشنبه مهر 21, 95 6:35 pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مهر 20, 95 9:06 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
من همیشه معتقد بودم که نمیشه سریال رو بدون خط داستانی کمپانی طلایی و تارگارین سوم جمع کرد و اتفاقا تو خود سریال هم کلی کد و اشاره داریم که خبر از ورود این خط داستانی تو دو فصل باقیمونده میده.
اتفاقا دیشب هم که قسمت های قدیمی رو مرور میکردم به یه کد خیلی جدی تر بر خوردم که مغفول مونده بود.
تو قسمت سوم فصل چهارم، سر داووس موقع بحث با استنیس به وضوح از کمپانی طلایی و ده هزار سرباز فوق العاده اون اسم میاره و پیشنهاد استخدام اونها رو میده که استنیس تو جوابش می گه اونها مزدورن و فقط برا طلا میجنگن و من همچین طلایی ندارم /:)
و ما همگی میدونیم که تو این داستان و سریال اشاره به هیچ موضوعی بی دلیل و اتفاقی نیست ;)

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مهر 20, 95 10:18 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
من همیشه معتقد بودم که نمیشه سریال رو بدون خط داستانی کمپانی طلایی و تارگارین سوم جمع کرد و اتفاقا تو خود سریال هم کلی کد و اشاره داریم که خبر از ورود این خط داستانی تو دو فصل باقیمونده میده.
اتفاقا دیشب هم که قسمت های قدیمی رو مرور میکردم به یه کد خیلی جدی تر بر خوردم که مغفول مونده بود.
تو قسمت سوم فصل چهارم، سر داووس موقع بحث با استنیس به وضوح از کمپانی طلایی و ده هزار سرباز فوق العاده اون اسم میاره و پیشنهاد استخدام اونها رو میده که استنیس تو جوابش می گه اونها مزدورن و فقط برا طلا میجنگن و من همچین طلایی ندارم /:)
و ما همگی میدونیم که تو این داستان و سریال اشاره به هیچ موضوعی بی دلیل و اتفاقی نیست ;)

کمپانی طلایی و تارگرین سوم که حالا هیچی!متاسفانه زدن خط داستانی فوق العاده جذاب دورن رو با خاک یکسان کردن.کاش به جای ۱۳ قسمت باقیمونده،۲۵ قسمت دیکه میساختن ولی این بخش ها و شخصیت های جذابی که حذف کردن رو(کوینتین و آریان مارتل،ویکیتاریون گریجوی،لیدی استون هارت و ...) رو هم میاوردن تو داستان.

پستارسال شده: سه شنبه مهر 20, 95 11:21 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین

کمپانی طلایی و تارگرین سوم که حالا هیچی!متاسفانه زدن خط داستانی فوق العاده جذاب دورن رو با خاک یکسان کردن.کاش به جای ۱۳ قسمت باقیمونده،۲۵ قسمت دیکه میساختن ولی این بخش ها و شخصیت های جذابی که حذف کردن رو(کوینتین و آریان مارتل،ویکیتاریون گریجوی،لیدی استون هارت و ...) رو هم میاوردن تو داستان.

گذشته از محدودیت زمان و بودجه و تغییرات ناشی از بازخوردهای اجتماعی و علایق و احساسات بینندگان، فکر می کنم عامل اصلی تغییرات سریال شخص مارتین و خط دهی های اون به دی اند دی بوده و این دو نفر بدون اجازه مارتین حتی یه واو رو هم تغییر ندادن (حالا بماند که قوانین سفت و سخت غربی ها در زمینه کپی رایت اصلا اجازه همچین کاری رو هم بهشون نمیده)
من یقین 99 درصدی دارم که اگر مارتین وقت و امکان بازنویسی 5 جلد منتشر شده رو داشت اون رو تقریبا عین همین چیزی که تو سریال نمایش داده شد در می آورد.
کوینتین و آریانا و ویکتاریون هم علیرغم همه جذابیت هایی که خط داستانی شون داشت عملا نقش به خصوصی تو ساختار و سرنوشت کلی داستان نداشتن و ندارن و کاری که تو کتاب به عهده اونها گذاشته شده رو مارهای شنزار و یارا گریجوی به راحتی تو سریال انجام میدن.
ولی در مورد ایگان ششم و کمپانی طلایی نمیشه به راحتی همین رو گفت !
چون اگه مدعی سومی در کار نباشه شخصیت و نقشه های پنهانی وریس که به شدت هم از افشا شدنشون واهمه داره و این واهمه تو سریال هم به وضوح و به صورت چندین باره نشون داده شده (تو این تاپیک مفصل راجبش توضیح دادم viewtopic.php?f=39&t=541) ناتمام باقی می مونه.

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مهر 20, 95 11:33 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین

گذشته از محدودیت زمان و بودجه و تغییرات ناشی از بازخوردهای اجتماعی و علایق و احساسات بینندگان، فکر می کنم عامل اصلی تغییرات سریال شخص مارتین و خط دهی های اون به دی اند دی بوده و این دو نفر بدون اجازه مارتین حتی یه واو رو هم تغییر ندادن (حالا بماند که قوانین سفت و سخت غربی ها در زمینه کپی رایت اصلا اجازه همچین کاری رو هم بهشون نمیده)
من یقین 99 درصدی دارم که اگر مارتین وقت و امکان بازنویسی 5 جلد منتشر شده رو داشت اون رو تقریبا عین همین چیزی که تو سریال نمایش داده شد در می آورد.
کوینتین و آریانا و ویکتاریون هم علیرغم همه جذابیت هایی که خط داستانی شون داشت عملا نقش به خصوصی تو ساختار و سرنوشت کلی داستان نداشتن و ندارن و کاری که تو کتاب به عهده اونها گذاشته شده رو مارهای شنزار و یارا گریجوی به راحتی تو سریال انجام میدن.
ولی در مورد ایگان ششم و کمپانی طلایی نمیشه به راحتی همین رو گفت !
چون اگه مدعی سومی در کار نباشه شخصیت و نقشه های پنهانی وریس که به شدت هم از افشا شدنشون واهمه داره و این واهمه تو سریال هم به وضوح و به صورت چندین باره نشون داده شده (تو این تاپیک مفصل راجبش توضیح دادم viewtopic.php?f=39&t=541) ناتمام باقی می مونه.

واقعا مارهای شنزار میتونن جای دورن مارتل رو پر کنن؟
انصافا نمیتونن.
اگه لازم باشه شخصیت هایی که نقش حیاتی ندارن رو حذف کنن،اول از همه باید بریین حذف میشد.
قطعا این حذف شخصیت با اجازه مارتین بوده ولی اینکه بگیم مارتین هم خودش اگه کتاب هارو بازنویسی میکرد همینجوری مینوشت قطع و یقین اشتباهه.خط داستانی کتاب خیلی خیلی پیچیده تر و جذاب تره.
کافیه نگاه کنیم به شخصیت لیتل فینگر که حتی نصف لیتل فینگر کتاب هم پیچیدگی نداره.
من خووم از طریق سریال با مجموعه اشنا شدم و بعد فصل ۴ بود که رفتم کتاب هارو هم خوندم ولی با وجود اینکه این سریال شاید چند برابر باقی سریال ها پیچیدگی و جذابیت داستانی داره ولی باز هم در مقابل کتاب حرفی برای گفتن نداره.تا پایاین فصل ۴ دقیقا مشابا کتاب پیش میرفت ولی بعدش تو خیلی بخش ها فاصله گرفت.
علاوه بر نمونه های بالا داستان استنیس هم هست که به شکل احمقانه و سمبل گونه ای حذف شد.
ایگان تارگرین هم حذف شده و خود مارتین هم تایید کرد که نمیاد تو داستان ک مطالب مربوط به اون به دنریس منتقل شده.

پستارسال شده: چهارشنبه مهر 21, 95 5:14 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
نقل قول:
واقعا مارهای شنزار میتونن جای دورن مارتل رو پر کنن؟
انصافا نمیتونن.
اگه لازم باشه شخصیت هایی که نقش حیاتی ندارن رو حذف کنن،اول از همه باید بریین حذف میشد.
قطعا این حذف شخصیت با اجازه مارتین بوده ولی اینکه بگیم مارتین هم خودش اگه کتاب هارو بازنویسی میکرد همینجوری مینوشت قطع و یقین اشتباهه.خط داستانی کتاب خیلی خیلی پیچیده تر و جذاب تره.
کافیه نگاه کنیم به شخصیت لیتل فینگر که حتی نصف لیتل فینگر کتاب هم پیچیدگی نداره.
من خووم از طریق سریال با مجموعه اشنا شدم و بعد فصل ۴ بود که رفتم کتاب هارو هم خوندم ولی با وجود اینکه این سریال شاید چند برابر باقی سریال ها پیچیدگی و جذابیت داستانی داره ولی باز هم در مقابل کتاب حرفی برای گفتن نداره.تا پایاین فصل ۴ دقیقا مشابا کتاب پیش میرفت ولی بعدش تو خیلی بخش ها فاصله گرفت.
علاوه بر نمونه های بالا داستان استنیس هم هست که به شکل احمقانه و سمبل گونه ای حذف شد.
ایگان تارگرین هم حذف شده و خود مارتین هم تایید کرد که نمیاد تو داستان ک مطالب مربوط به اون به دنریس منتقل شده.

انصافا دوران مارتل تو همون کتاب چی کار می کرد غیر زل زدن به آب بازی بچه ها و بافتن خیالات بی سر و ته غیر عملی ؟!!
باز مارهای شنزار پتانسیل ایجاد هیجان و جذابیت های اکشن تو داستان رو دارن !
البته اگه به سلیقه من بود ترجیح میدادم آریانا تو سریال هم باشه و دوران به جای الاریا سند توسط کودتای دختر خودش حذف بشه که احتمالا تو جلد ششم هم همین طوری خواهد شد. و فقط تو سریال الاریا پررنگ تر و جایگزین آریانا شده.
در مورد بریین هم شک نکن که شخصیت غیر مهمی نیست و حتما نقش مهمی تو سرنوشت نهایی داستان ایفا میکنه وگرنه تو چهار جلد از پنج جلد حضور نداشت و این همه بهش پرداخته نمیشد.
جذابیت و پیچیدگی بیشتر کتاب هم به خاطر مفصل تر بودنشه و واقعا نمیشه اون حجم رمان رو کلمه به کلمه تبدیل به فیلمنامه کرد وگرنه الان به جای فصل هفتم منتظر ساخت فصل سوم بودیم ;)
درباره تاکید مارتین مبنی بر حذف ایگان تارگاریان هم اگه لینکی باشه و لطف کنید که واقعا ممنون میشم.

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مهر 21, 95 9:16 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
نقل قول:
واقعا مارهای شنزار میتونن جای دورن مارتل رو .

انصافا دوران مارتل تو همون کتاب چی کار می کرد غیر زل زدن به آب بازی بچه ها و بافتن خیالات بی سر و ته غیر عملی ؟!!
باز مارهای شنزار پتانسیل ایجاد هیجان و جذابیت های اکشن تو داستان رو دارن !
البته اگه به سلیقه من بود ترجیح میدادم آریانا تو سریال هم باشه و دوران به جای الاریا سند توسط کودتای دختر خودش حذف بشه که احتمالا تو جلد ششم هم همین طوری خواهد شد. و فقط تو سریال الاریا پررنگ تر و جایگزین آریانا شده.
در مورد بریین هم شک نکن که شخصیت غیر مهمی نیست و حتما نقش مهمی تو سرنوشت نهایی داستان ایفا میکنه وگرنه تو چهار جلد از پنج جلد حضور نداشت و این همه بهش پرداخته نمیشد.
جذابیت و پیچیدگی بیشتر کتاب هم به خاطر مفصل تر بودنشه و واقعا نمیشه اون حجم رمان رو کلمه به کلمه تبدیل به فیلمنامه کرد وگرنه الان به جای فصل هفتم منتظر ساخت فصل سوم بودیم ;)
درباره تاکید مارتین مبنی بر حذف ایگان تارگاریان هم اگه لینکی باشه و لطف کنید که واقعا ممنون میشم.

واقعا دورن‌مارتل فقط به بازی بچه ها زل میزد؟ :-o اتفاقا از نظر دسیسه چینی یه جورایی در حد لرد تایوین فقید بود.اینکه این همه سال برای انتقام آروم آروم نقشه بکشه خیلی بهتر و جذاب تر از اینه که خیلی مسخره مثل این مارهای شنزار بزنن همه رو بکشن!!!به نظر من از نظر دوراندیشی یکی از فوق العاده ترین شخصیت های رمان بود.
مسلما نمیتونن هنپمه کتاب رو با تمام پیچیدگی هاش بیارن تو سریال ولی میتونستن با برنامه ریزی بهتر یه کم روند داستان تو فصل های ابتدایی رو تند تر کنن تا مجبور نباشن تو قسمت اخر فصل ۶ به اندازه چند قسمت فصل های قبلی اتفاق بگنجونن.اتفاقات دورن هم واقعا با منطق جور در نمیاد‌اخه الاریا سند به چه حقی الان داره به دورن حکومت میکنه؟ :)) معشوقه برادر کوچکتر حاکم دورن بوده.مثل اینکه الان شی بیاد به کسترلی راک ادعای حکومت کنه.البته خود d&d هم بعد از انتقاد هایی که ازشون شد اینو گفتن که وقتی سریال رو شروع کردن چون کتاب ۵ نیومده بود نمیدونستن قراره این همه ادامه دار بشه ماجرای های دورن و برا همینم براش برنامه ریزی نکرده بودن که در این صورت اشتباه روی مارتینه ته بهشون خبر نداده بود.
البته همه تغییرات سریال بد نبوده.مثلا نبرد هاردهوم که به نظر من فوق العاده ترین نبرد سریاله تو کتاب نیست یا ماجرای سانسا جذاب تر از کتاب بوده تو سریال ولی به هر حال یه مشکلاتی هم بوده.
اون نبود ایگان هم توی یکی از بحث های همینجا خوندم که از مارتین نقل شده بود.طبیعی هم هست.کلا ۱۳ قسمت مونده.و خیلی چیز ها باید جمع بشه.دیگه فرصتی برا معرفی و پرداختن به ایگان نیست.

آخرین بار توسط داير وولف در چهارشنبه مهر 21, 95 10:43 pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 61 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3, 4, 5  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به: