همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : دوشنبه اردیبهشت 11, 96 3:59 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 67 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3, 4, 5  بعدی
نویسنده پیغام
 عنوان پست: Re: حدسیات و احتمالات فصل 7
پستارسال شده: یکشنبه آبان 9, 95 2:21 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: استارک
برای من یک سوال جدی پیش اومده که تو اسپویلر میذارمش:
اسپویلر: نمایش
اگر نام واقعی جان اگان است و یک تارگرین مشروعیت یافته است، آیا می تونه فرزند ریگار باشه؟ آخه نام پسر دیگر ریگار هم اگان است!!! نام دو فرزندش رو که یکی نمیذاره. بعدش چطور مشروعیت یافته؟ آیا پادشاه یعنی اریس دیوانه از تولدش خبر داشته؟
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه آبان 10, 95 5:18 pm 
شهروند
آفلاین
محل اقامت: In Capital
مرز اسپویل من: سریال
برای من یک سوال جدی پیش اومده که تو اسپویلر میذارمش:
اگر نام واقعی جان اگان است و یک تارگرین مشروعیت یافته است، آیا می تونه فرزند ریگار باشه؟ آخه نام پسر دیگر ریگار هم اگان است!!! نام دو فرزندش رو که یکی نمیذاره. بعدش چطور مشروعیت یافته؟ آیا پادشاه یعنی اریس دیوانه از تولدش خبر داشته؟

منم واقعا برام سواله.. چرا عوامل سریال به شبکه اجازه بدن داستان فاش بشه؟
یه چیزی ذهن منو مشغول کرده... یعنی مارتین نمیتونست یه بخشی اضافه کنه که لیانا به ادارد بگه باباش ریگاره؟ ..به نظر من اونیکه عکسی که HBO منتشر کرده صحت نداشته باشه.. مارتین کسی نیست که انقدر ساده داستان لو بده.. و این گفته منم به وضوح مشخص هست تو سریال ..
ولی ما دوست داریم استارک بمونه
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه آبان 14, 95 4:49 pm 
ملازم
آفلاین
نمیدونم چرا توی این اسپویلایی که گفتی هیچ خبری از گریجوی ها نیست . مخصوصا یورون که میگفتن خیلی شخصیت مهمیه
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه آبان 30, 95 10:02 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
کلیت اسپویل ها با تصاویر منتشر شده از سر صحنه ها و روال طبیعی داستان همخوانی زیادی داره
فقط این وسط یه سری سوال جدی پیش میاد:
1- گریجوی ها و خصوصا یورون این وسط چی میشن و چه نقشی رو تو داستان ایفا میکنن ؟
2- دورن و هایگاردن چی ؟
3- چرا دنریس بارانداز شاه رو که اتفاقا تمامی دشمنان خونی خانواده اش اونجا جمع شدن و بیخ گوشش هم هست به کل رها میکنه و به سمت شمال میره ؟
4- سر جوراه چه طوری به این سرعت راه مداوای لاعلاج ترین بیماری دنیای نغمه رو پیدا میکنه و زودتر از دنریس به مقصد اون میرسه ؟!!!
5- سانسا چه طور سرپرست ویل رو که عملا فاتح و قدرت بلامنازع شمال هست به راحتی اعدام میکنه ؟ شوالیه های ویل این وسط چی کار میکنن ؟
6- سرسی این وسط چی کاره است و در برابر تهدید بزرگی که تاج و تختش رو تهدید میکنه چه عکس العملی نشون میده ؟

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه آذر 1, 95 6:17 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: دیوار
مرز اسپویل من: ندارم
محمدمهدی نوشته است:
کلیت اسپویل ها با تصاویر منتشر شده از سر صحنه ها و روال طبیعی داستان همخوانی زیادی داره
2- دورن و هایگاردن چی ؟
3- چرا دنریس بارانداز شاه رو که اتفاقا تمامی دشمنان خونی خانواده اش اونجا جمع شدن و بیخ گوشش هم هست به کل رها میکنه و به سمت شمال میره ؟
4- سر جوراه چه طوری به این سرعت راه مداوای لاعلاج ترین بیماری دنیای نغمه رو پیدا میکنه و زودتر از دنریس به مقصد اون میرسه ؟!!!
5- سانسا چه طور سرپرست ویل رو که عملا فاتح و قدرت بلامنازع شمال هست به راحتی اعدام میکنه ؟ شوالیه های ویل این وسط چی کار میکنن ؟
6- سرسی این وسط چی کاره است و در برابر تهدید بزرگی که تاج و تختش رو تهدید میکنه چه عکس العملی نشون میده ؟

تو همین اسپویل‌هایی که منتشر شده در مورد 1 و 2 و 4 هم اطلاعاتی هست، که اگه خودتون دوست داشتید سرچ کنید راحت پیدا میشه.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه آذر 6, 95 12:44 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
دوستانی که این قدر روی اسپویل شدن ماجرا حساسیت دارن فراموش کردن که تا پایان سیزن چهارم صفر تا صد کل ماجرا و توی سیزن های پنجم و ششم هم بخش قابل توجهی از خطوط داستانی توی کتاب های منتشر شده مارتین در اختیار همه قرار داشت و اصلا طبق قرارداد اولیه مارتین و اچ بی او قرار بود کل جلدهای باقیمونده قبل رسیدن سریال به سیزن پنج منتشر بشن به نحوی سریال هیچ وقت از کتاب جلو نزنه؛ اما این مارتین بود که بعد مشاهده افزایش استقبال از داستانش بعد پخش سریال هوایی شد و دبه کرد و برای بازار گرمی انتشار جلدهای آخر رو الکی به تاخیر انداخت وگرنه الان باید کل ماجرای سریال اسپویل شده می بود.

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه آذر 7, 95 12:50 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: وینترفل
مرز اسپویل من: تمام کتاب هارو خوندم
محمدمهدی نوشته است:
2- دورن و هایگاردن چی ؟

تو همین اسپویل‌هایی که منتشر شده در مورد 1 و 2 و 4 هم اطلاعاتی هست، که اگه خودتون دوست داشتید سرچ کنید راحت پیدا میشه.

من اینارو پیدا کردم توی سایت های مختلف، اگر چیز دیگه ای هم هست بگین

1 - یورون با سرسی متحد میشه. توی جنگ یارا رو دستگیر میکنه ولی تئون فرار میکنه. در ادامه دوتا از سند اسنیک هارو میکشه و الاریا رو هم دستگیر میکنه و وادارش میکنه مرگ دردناک تین با یک سم وحشتناک رو ببینه.
2- دورن که همین اتفاقات بالا، های گاردن هم غارت میشه توسط جیمی و ارتش لنیستر که عکساش هم منتشر شده و دیدیم. لیدی اولنا هم گویا خودکشی میکنه با سم.
4- جورا به اولدتاون میره و راه درمان رو پیدا میکنه
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه آذر 8, 95 6:11 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محمدمهدی نوشته است:
2- دورن و هایگاردن چی ؟

من اینارو پیدا کردم توی سایت های مختلف، اگر چیز دیگه ای هم هست بگین

1 - یورون با سرسی متحد میشه. توی جنگ یارا رو دستگیر میکنه ولی تئون فرار میکنه. در ادامه دوتا از سند اسنیک هارو میکشه و الاریا رو هم دستگیر میکنه و وادارش میکنه مرگ دردناک تین با یک سم وحشتناک رو ببینه.
2- دورن که همین اتفاقات بالا، های گاردن هم غارت میشه توسط جیمی و ارتش لنیستر که عکساش هم منتشر شده و دیدیم. لیدی اولنا هم گویا خودکشی میکنه با سم.
4- جورا به اولدتاون میره و راه درمان رو پیدا میکنه

پس با این حساب همون طور که پیش بینی میشد نیمه جنوبی وستروس به صورت یکپارچه در اختیار اتحاد پایک و کسترلی راک قرار میگیره که این اونها در زمین و دریا بدل به قدرتی بلامنازع میکنه !
فقط میمونه آسمان و اژدهاهای دنریس که ظاهرا همین برگ برنده هم به چالش جدی کشیده خواهد شد.

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: پنج شنبه آذر 25, 95 4:39 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
دیروز عکس هایی از کینگزلندینگ منتشر شد که کاملا با اسپویلر های اون کاربر سایت ردیت هماهنگ بود.

یورون و سرسی باهم متحد میشن. جنگی در میگیره که سایت Watchers on the Wall نوشته بود احتمالا تو اپیزود سوم. جنگ بین یورون و ناوگان یارا ست که یارا شکست میخوره و اسیر میشه . الاریا و تین هم اسیر میشن و اوبارا و نایمریا هم احتمالا مردن چون نیستن توی عکس ها و توی اسپویلرها هم اومده بود که میمیرن.
حالا به نظرتون این جنگ کجا اتفاق میفته؟ میدونیم که توی ساحل اتفاق میفته حالا ساحلِ کجا رو نمیدونیم. من فکر میکنم دورن محتمل تره. در غیر اینصورت چرا باید الاریا و سنداسنیک ها همراه یارا باشن؟ ولی اگر توی ساحل دورن اتفاق بیفته به این معنیه که دنریس نیروش رو تقسیم کرده و به نظرم اشتباه بزرگیه این. (هرچند دوست دارم دنریس بیشتر اشتباه کنه و زودتر از شرش خلاص شیم :-" )
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه دی 7, 95 8:45 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: محل اقامت اگان ششم
خاندان: تارگرین
مرز اسپویل من: در اواسط کتاب 2 هستم و از جلد های 3 تا 6 چیز هایی میدانم
نهههههههههههههههههههههههههههه آخه چرا شکست چرااااااااااااا بابا طبق شواهد موجوده ارتش تایرل 65000 تا (تو کتاب) دورن 45000 تا (تو کتاب) و لنیستر ها ( قبل از جنگ با راب) 35000 تا (تو کتاب) حالا تو سریال چطوری شده گفتن لنیسترا 60000 تا و اشاره هم کردن که اولین ارتش بزرگ مال لنیستراست و دومین مال تایرل پس دیگه حد اقل ارتش تایرل در سریال باید به 40000 برسه و دورن هم حد اقل باید تو سریال 20000 تا داشته باشه ( 60000 تای لنیستر تو سریال قبل از جنگ با رابه و با توجه به اینکه تو سریال و کتاب راب تو هر جنگ لنیسترا رو رنده کرد اما تو کتاب لنیسترا کلا به فنا رفتن اما مثل اینکه تو سریال هر وقت راب رنده شون میکرد ازشون که کم نمیشد هیچ اون 60000 تا بیشتر هم میشدن :| :| این جاست که باید گفت خداوندا شفای عاجل عطا بفرما به اینا :| :| :| ) حالا از اون ور دنریس با سه تا اژدها و 110000 سرباز (110000=100000 دوتراکی+8000 آنسالید+2000 تا ارتش تیان و یارا ) و هزار تا کشتی داره میاد خود لنیسترا و جزایر آهن بگیم نهایتا 70000 که دارن باید تقسیم کنن بین پایتخت و شمال و قلمرو ویل و شورشیای رودخانه و ارتش دورن-تایرل حالا جیمی چطوری همه اینارو شکست داده؟ کدوم منطق با همچین چیزی درست در میاد؟ چه منطقی آخههههههههههههه؟ حالا چیز جالب تر اینه که دنریس 1000 تا کشتی رو میده دست یه فراری تا با یورون که نصف عمرش تو دریا بود بجنگه اونم با وجود تیریون و واریس احتمالا ارتشش هم میفرسته بره جنگ و 100000 دوتراکی رو هوا. خدا بیامرزتشون :| :| :| :| :| انصافا من چی بگم؟ طبق شواهد موجوده الباقی این سرابازا علیل بدبخت سیه روز لخت و پتیشم میفرسته شمال تو سرما :| :| :|
واقعا بنازم به فیلمنامه. هیچی دیگه تیریون و واریس کشک .لنیسترا تو هزار جبهه در حال جنگن یه دفعه یه ارتش 170000 تایی رو شکست میدن. دنریس هم با وجود مشاورانی مثل تیریون و فرماندهی مثل رندیل تارلی که تو فوت و فن جنگ خداست و 170000 سرباز و 1000 تا کشتی و سه تا اژدها از ارتش نصف خودش که تو هزار جبهه در حال جنگه شکست میخوره و کسی هم به فیلمنامه اعتراضی نداره و واقعا :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|

ملکه ی میرین
و شاهدخت دراگون استون
Queen of the Andals and the Rhoynar and the First Men, Lord of the Seven Kingdoms
Khaleesi of the Great Grass Sea
Breaker of Shackles/Chains
Queen of Meereen
Princess of Dragonstone
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه دی 11, 95 1:08 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
واقعا بنازم به فیلمنامه. هیچی دیگه تیریون و واریس کشک .لنیسترا تو هزار جبهه در حال جنگن یه دفعه یه ارتش 170000 تایی رو شکست میدن. دنریس هم با وجود مشاورانی مثل تیریون و فرماندهی مثل رندیل تارلی که تو فوت و فن جنگ خداست و 170000 سرباز و 1000 تا کشتی و سه تا اژدها از ارتش نصف خودش که تو هزار جبهه در حال جنگه شکست میخوره و کسی هم به فیلمنامه اعتراضی نداره و واقعا :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|

طبق اسپویلرها رندیل تارلی خیانت میکنه و میاد سمت لنیسترها. خود هایگاردن هم قبل از اینکه حرکت خاصی صورت بگیره از طرف ارتش دنریس، توسط جیمی تصرف میشه. کایبرن هم یک اسلحه ی ضد اژدهای خوب ساخته :D
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه دی 12, 95 2:21 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
لعنت به این خوائن خبیث و پست لعنت به اون دورنی که شکست خورد لعنت به همه این مکانا شاه شب بزرگ من استدعا دارم بیای این سرسی پلید رو بر کنار کنی
ولی به هر حال بازم‌ارتش دنریس بیشتره پس چرا شکست چرااااااااااااااا اولد تاون و پرچمداراش که دیگه تسلیم نمیشن سرزمین های طوفان هم همینطور دورن هم همینطور بابا اینا همه دشمنشونن پس چطور هایگردنو گرفتن حالا دنریس چرا بچا جنگ بلند کرده رفته شمال؟؟؟ شاه شب حمله کنه همشون صافن اصن مردم چرا ایستادن کاری نمیکنن طرفداران دین چی من طرف دنریس بودم ولی حالا که دقت میکنم میبینم این بی عقل داره با این همه مزیت شکست میخوره پس استنیس چرا تو خودتو مخفی کردی آشکار کن بیا حقتو بگیر دیگه تارگرینا تمام تنها تارگرین مخفم و شخیص جانه و لا غیر اینم خو زور نداره حد اقل توبیا یه کاری بتونی انجام بدی :(( :(( :(( :(( راستی راب استارک از شمال اومد همه اینارو رنده کرد با مرگ بیلیش ارتش شوالیه های ویل در اختیار شمال میشه و شمال هم متحد دنریسه سقوط هایگاردن حتمیه و شکست ارتش متحدتایرل-دورن هم همینطور اما سقوط دورن چیزی ازش گفته نشده ممکنه قضیه دورن مثل قضیه دیرون اول بشه بعد دنریس با ارتش متحد شمال و ویل و ارتش خودش و ارتش شورش رودخانه از شمال لنیسترا رو زیر و رو میکنه و الباقی ارتش دورن-تایرل از جنوب حمله میکنه و دنریس پیروز میشه :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil: بازگشت استنیس جالب میشه

ملکه ی میرین
و شاهدخت دراگون استون
Queen of the Andals and the Rhoynar and the First Men, Lord of the Seven Kingdoms
Queen of Meereen
Princess of Dragonstone
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه دی 13, 95 3:04 am 
ملازم
آفلاین
میخوان کار دنریس رو برای فتح وستروس سخت جلوه بدن
که کار سختی نیست اما چون خودشون داستان و پیچوندن چند تا از شخصیت های بد رو توفصل قبل حذف کردن میخوان با نگر داشتن شخصیت های بد داستان هرطور شده به جذابیت ش کمک کنن
که مقدار زیادی اشتباه هم توش هست نابودی ارتش تایرل ها ودورن به راحتی اب خوردن کمی بد جلوه میکنه
مخصوصا تایرل ها
تعداد ارتش ها هم تو کتاب و سریال با هم فرق داره
مثلا تو کتاب ارتش ویل 45000 اما تو سریال میشه 12000تا15000
یه مقدار این تناقضا تو ذوق میزنه
مثل اب خوردن تسلیم شدن تالی هارو میشد درک کرد اما شکست راحت تایرل هاو دورن اصلا
در واقع داستان اصلی همون واکر هان اهمیتی نداره این پایین کی به قدرت برسه فقط میخان بیننده و خواننده رو تو داستان نگه دارن همین
یه مقدارم سعی کنید باویرایش ونگارش بهتر مطلب بذارید
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه دی 14, 95 1:43 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
که کار سختی نیست اما چون خودشون داستان و پیچوندن چند تا از شخصیت های بد رو توفصل قبل حذف کردن میخوان با نگر داشتن شخصیت های بد داستان هرطور شده به جذابیت ش کمک کنن
که مقدار زیادی اشتباه هم توش هست نابودی ارتش تایرل ها ودورن به راحتی اب خوردن کمی بد جلوه میکنه
مخصوصا تایرل ها
در واقع داستان اصلی همون واکر هان اهمیتی نداره این پایین کی به قدرت برسه فقط میخان بیننده و خواننده رو تو داستان نگه دارن همین

شما کتاب هارو کامل خوندید دیگه چون من طبق تحقیقاتم ارتش ویل تو کتاب نهایتا ۳۰۰۰۰ تاست ۴۵۰۰۰ مال دورنه در مورد اون سخت نشون دادن فتح هم موافقم وضعیتی که الان دنریس داره از رابرت و اگان راحت تره و اینکه رابرت با ارتش کمتر نسبت به دشمن و وضعیت سخت تر تونست پیروز بشه بعد اینا دارن کار دنریسو سخت میکنند حالا موندم مارتین چرا ساکت نشسته همون طور که گفتید تعداد ها خیلی تناقض داره مثلا لنیسترا قبل از جنگ ارتششون ۳۵۰۰۰ نفره و بعد جنگ ۲۰۰۰۰ هم ندارن ولی تو سریال برا بزرگ شدن پیروزی راب شدن ۶۰۰۰۰ هزار بعد از جنگ هم کمتر نشدن واقعا خیلی عجیبه ولی واقعا دورن اگه فتح بشه دیگه بد خراب کردن و از شواهد هم مث اینکه فتح میشه چون الاریا و مار هارو دستگیر کردن بردن پیش سرسی اصلا واقعا خیلی سوتی بزرگی میشه البته برا اکثر دنبال کننده ها عجیب نیست چون کتابو نخوندن ولی اگه برا کسایی که از وقایع کتاب خبر دارن خیلی ضایع میشه

ملکه ی میرین
و شاهدخت دراگون استون
Queen of Meereen
Princess of Dragonstone
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه دی 14, 95 7:29 pm 
ملازم
آفلاین
مخصوصا تایرل ها

شما کتاب هارو کامل خوندید دیگه چون من طبق تحقیقاتم ارتش ویل تو کتاب نهایتا ۳۰۰۰۰ تاست ۴۵۰۰۰ مال دورنه در مورد اون سخت نشون دادن فتح هم موافقم وضعیتی که الان دنریس داره از رابرت و اگان راحت تره و اینکه رابرت با ارتش کمتر نسبت به دشمن و وضعیت سخت تر تونست پیروز بشه بعد اینا دارن کار دنریسو سخت میکنند حالا موندم مارتین چرا ساکت نشسته همون طور که گفتید تعداد ها خیلی تناقض داره مثلا لنیسترا قبل از جنگ ارتششون ۳۵۰۰۰ نفره و بعد جنگ ۲۰۰۰۰ هم ندارن ولی تو سریال برا بزرگ شدن پیروزی راب شدن ۶۰۰۰۰ هزار بعد از جنگ هم کمتر نشدن واقعا خیلی عجیبه ولی واقعا دورن اگه فتح بشه دیگه بد خراب کردن و از شواهد هم مث اینکه فتح میشه چون الاریا و مار هارو دستگیر کردن بردن پیش سرسی اصلا واقعا خیلی سوتی بزرگی میشه البته برا اکثر دنبال کننده ها عجیب نیست چون کتابو نخوندن ولی اگه برا کسایی که از وقایع کتاب خبر دارن خیلی ضایع میشه

درمورد تعداد ارتش ها حق باشماست اما بحث تعداد ارتش ها خیلی مطرح نیست شرایط رو هم باید در نظر گرفت مثه شرایط جغرافیایی ومردم واب وهوا و...
احتمالا دورن سقوط نکرده اما همین که به راحتی سرکرده هاش کشته یا اسیر شدن عجیبه
ویل م که عملا غیر قابل فتحه از طرفی خاندان تایرل هم قراره شکست بخوره
خب همه این ها فقط برای منفور تر کردن لنیستر ها داره جلو میره در حای که فرقی تو کل داستان ایجاد نمیکنه اینکه لنیستر ها رو برداری جاش تایرل هارو بذاری یا بقیه فرقی نمیکنه
داستان از همون قسمت اول پیرامون جنگه اصلی با واکر هاست
داستان های فرعی اما دستخوش تغییرات میشن بعضی اش خوب وعالی میشه بعضیم خوب درنمیادبرخی پرطرفدار برخی منفور یه چیزایی معقول یه چیزایی نامعقول
دلیل این سخت جلوه دادن گرفتن وستروس کاملا مشخصه
کش دادن داستان جنوب وپایان دادن به بعضی از خط داستان هاو کم خرج کردن سریال
بعنوان یه طرف دار سریال میگم بعضی جاهاش خیلی عالی میشه بعضی شم خیلی خوب در نمیاد
اما خب تحملش میکنیم اخرش میگیم خوب بود
بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 67 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3, 4, 5  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به: