همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : یکشنبه آذر 25, 96 2:11 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 63 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3, 4, 5  بعدی

به اپیزود اول فصل هفتم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 8%  8%  [ 4 ]
7 8%  8%  [ 4 ]
8 27%  27%  [ 14 ]
9 33%  33%  [ 17 ]
10 24%  24%  [ 12 ]
مجموع آرا : 51
نویسنده پیغام
 عنوان پست: Re: قسمت اول، Dragonstone
پستارسال شده: دوشنبه تیر 26, 96 12:52 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: استارک
رابطه ی جان و سانسا واقعا ناراحت کنندس ، مخصوصا رفتار جان
بالاخره قدرته دیگه
منم کلا تو این چند وقت با تریلرا و عکسایی که میومد فکر میکردم آریا داره میره وینترفل که وقتی فهمیدم داره میره کینگزلندینگ یجورایی جا خوردم
کلا استارکا حال گیری کردن یخورده
البته حرکت اول آریا به هفت پادشاهی می ارزه !
کلا بد نبود خوب بود واسه قسمت یک

پستارسال شده: دوشنبه تیر 26, 96 1:01 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
انصافا برای شروع خوب بود
سکانس ابتدایی آریا درسته برای ماهایی که جوییدیم این سریال رو سورپرایز نبود ولی واقعا خوب بود اللخصوص این دیالوگ معرکه
"Leave one wolf alive and the sheep are never safe"

در ادامه هم همونطور که انتظار میرفت خیلی سریع و بدون وقت طلف کردن خطوط داستانی پیش رفتن

خوشحالم از اینکه جوراه مورمنت هم خودش رو به جایی خوبی رسوند میشه امید به بهبودش داشت

پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه تیر 26, 96 3:01 pm 
ملازم
آفلاین
فصل قبلب بالا آوردن سم رو میدیدیم این فصل نجاست جمع کردنش :/
امیدوارم کار لنیسترا یه سره بشه . باز یهو یه آتیش ماتیشی پیدا نکنن جنگ رو ببرن .
صحنه راه رفتن سه غول وایت واکر شده خیلی خوب بود .
جیمی هم که هر فصل زبون تر میشه . چقدر حقارت تحمل کنی آخه
امیدوارم خیانت به دنریس و جان و هرکسی غیر از لنیسترها نبینم
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه تیر 26, 96 4:51 pm 
شهروند
آفلاین
محل اقامت: زیرزمین
نمره 8 از 10/ پسرای فری که کشته نشدن /اریا بر خلاف پیش بینی داره میره جنوب/سم شغل فصل پیش آریا رو به عهده گرفته/یورن از قضیه سرسی و جیمی خبر نداره؟یعنی تو جزایر آهنین خوشگلتر از سرسی نیس.خیلی مصنوعی و سریع متحد سرسی شد/اونجایی که سرسی به یورن میگه برادرتو کشتی/یورن میگه باید امتحانش کنی حس فوق العاده ی داره!(نکنه پیش بینیا بر عکس بشه سرسی جیمی رو بکشه؟)...بیلیش از کجا میدونست محافظ سانسا سگ شکاری رو کشته؟ من حدس میزنم از هویت پدر مادر جان خبره داره چون اپیزود بعدی تو سرداب خونه با جان درگیری پیدا میکن و تنها حربه ی که تو دستش داره همینه/اون غول چشم آبیا هم که وحشتناک بودن(نمیدونم هودرو هم توشون هست؟)/استارگریان هم که طبق معمول مث ند کله شق و مغرور و بی سیاست/سانسا استعداد سرکشی رو داره/کشور گشای فاشیست هم طبق معمول سریال رو با یه جمله بی معنی به پایان رسوند/

پستارسال شده: دوشنبه تیر 26, 96 5:15 pm 
شهروند
آفلاین
نمره 8 از 10/ پسرای فری که کشته نشدن /اریا بر خلاف پیش بینی داره میره جنوب/سم شغل فصل پیش آریا رو به عهده گرفته/یورن از قضیه سرسی و جیمی خبر نداره؟یعنی تو جزایر آهنین خوشگلتر از سرسی نیس.خیلی مصنوعی و سریع متحد سرسی شد/اونجایی که سرسی به یورن میگه برادرتو کشتی/یورن میگه باید امتحانش کنی حس فوق العاده ی داره!(نکنه پیش بینیا بر عکس بشه سرسی جیمی رو بکشه؟)...بیلیش از کجا میدونست محافظ سانسا سگ شکاری رو کشته؟ من حدس میزنم از هویت پدر مادر جان خبره داره چون اپیزود بعدی تو سرداب خونه با جان درگیری پیدا میکن و تنها حربه ی که تو دستش داره همینه/اون غول چشم آبیا هم که وحشتناک بودن(نمیدونم هودرو هم توشون هست؟)/استارگریان هم که طبق معمول مث ند کله شق و مغرور و بی سیاست/سانسا استعداد سرکشی رو داره/کشور گشای فاشیست هم طبق معمول سریال رو با یه جمله بی معنی به پایان رسوند/

پسراي فري كه فصل قبل توسط آريا كشته شدن ، اون كيكي كه قبل از بريدن گلوي والدر بهش داد تيكه هاي از بچه هاش داخلش بود.

همه چي خوب بود آغازي خيلي قشنگ و متصل به پيروزي هاي استارك ها در دو قسمت اخر فصل قبل،
جاينت واكر ها خيلي ترسناك بودن، :-o

دو مورد يكي اينكه يورن گرجوي وقتي پيش سرسي بود موقع رفتن گفت ميرم دنبال هديه!! به نظر من اون هديه ميتونه شيپور اژدها باشه!! البته تاحالا اصلا درموردش تو سريال حرفي زده نشده، اگه حدسم درست باشه ميتونه بهترين هديه براي سرسي باشه.

مورد بعدي كه اينه كه و طبق اون چيزي كه سگ شكاري توو آتيش ديد گفت كه وايت واكرها دارن از ديوار عبور ميكنن!! چطور؟! طبق قوي ترين پيش بيني ميتونه دليلش اين باشه با عبور برن علامت گذاري شده از ديوار ، ممكن طلسم هم شكسته بشه.!

در اخر بايد نشست و ديد .
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه تیر 26, 96 6:11 pm 
شهروند
آفلاین
محل اقامت: زیرزمین
یادم نبود...شیپور اژدها میتونه کنترلشون کنه؟

پستارسال شده: دوشنبه تیر 26, 96 8:57 pm 
شهروند
آفلاین
خاندان: لنیستر
فصل قبلب بالا آوردن سم رو میدیدیم این فصل نجاست جمع کردنش :/
امیدوارم کار لنیسترا یه سره بشه . باز یهو یه آتیش ماتیشی پیدا نکنن جنگ رو ببرن .
صحنه راه رفتن سه غول وایت واکر شده خیلی خوب بود .
جیمی هم که هر فصل زبون تر میشه . چقدر حقارت تحمل کنی آخه
امیدوارم خیانت به دنریس و جان و هرکسی غیر از لنیسترها نبینم

خب یه بار بگو قسمت آخر جان و دنریس با هم عروسی کنن دیگه !!
زیبایی سریال به همیناشه...
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه تیر 26, 96 9:47 pm 
ملازم
آفلاین
محل اقامت: Valyrian Freehold
خاندان: تارگرین
اين نظريه كه ميگه برن باعث باطل شدن جادوي ديوار ميشه خيلي مسخرست چون كلاغ سه چشم فهميد كه شاه شب برن را مارك كرده پس حتما بهش ميگفت كه ديگه نميتونه از ديوار رد شه! سريال خيلي قشنگ شروع شد هر چند تمام اتفاقات قابل پيش بيني بود ولي سكانس هاش خيلي تاثير گذار بود، اميدوارم سم منتظر فارغ التحصيل شدن از سيتادل نشه و خيلي زود خودش به جان برسونه (دنيا داره تموم ميشه پس استاد شدن يا نشدن اهميتي نداره) و اينكه حداقل دوتا جنگ تا پايان سريال ببينيم يكي نبرد دريايي گرجويي ها و يكي ديگه نبرد اصلي ارتش دنريس و سرسي
٩/١٠
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه تیر 26, 96 9:50 pm 
شورای پادشاهی
شورای پادشاهی
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Beyond the Wall
خاندان: مردم آزاد آنسوی دیوار
مرز اسپویل من: فصل های منتشر شده از کتاب 6
برای قسمت اول خوب بود. غیر از اولش هیجان خاصی نداشت

قسمت آریا با اینکه خیلی دل ما رو خنک کرد اما اصلا جالب در نیومده بود. حالا ماسک زدن و تغییر صدا رو قبول داریم اما تغییر قد و هیکل خیلی عجیب بود. کشتن کل خاندان فری با همچین حرکتی خیلی راه دم دستی و غیر خلاقانه ای بود.

قسمت شمال و جان هم خوب بود اما سانسا هنوز داره نشون میده که میتونه خام بشه.

یورون هم که کلا نابود شده تو سریال. بهتره در موردش صحبت نکرد.

بقیه قسمتها هم چیز خاصی نداشت. البته حضور جیم برودبنت خیلی خوبه تو سریال

پستارسال شده: دوشنبه تیر 26, 96 10:30 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Quiet Isle
خاندان: براتیون
هی.. تا زمانی که استنیس بود ، ما جز میز نقش بسته شده چیزی دیگه ای از دراگون استون ندیدیم !
حالا که این "دوتراکی یز هور " با اون قیافه "اسماگ فیس ش " اومده تازه شکوه دراگون استون رو میبینیم !

هاوند! تنها دلیل من ادامه دادن سریال .

از یک شخصیت درجه چندم داستان داره یواش یواش به یکی از قهرمان های اصلی داستان تبدیل میشه.

پ.ن: بچه های قدیمی کجایین.

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه تیر 26, 96 11:10 pm 
ملازم
آفلاین
برای قسمت اول خوب بود. غیر از اولش هیجان خاصی نداشت

قسمت آریا با اینکه خیلی دل ما رو خنک کرد اما اصلا جالب در نیومده بود. حالا ماسک زدن و تغییر صدا رو قبول داریم اما تغییر قد و هیکل خیلی عجیب بود. کشتن کل خاندان فری با همچین حرکتی خیلی راه دم دستی و غیر خلاقانه ای بود.

قسمت شمال و جان هم خوب بود اما سانسا هنوز داره نشون میده که میتونه خام بشه.

یورون هم که کلا نابود شده تو سریال. بهتره در موردش صحبت نکرد.

بقیه قسمتها هم چیز خاصی نداشت. البته حضور جیم برودبنت خیلی خوبه تو سریال

من تعجبم اینجاست کسی که جزئ از شورای پادشاهی این سایته چطور اینقدر سطحی و به دور از فکر شروع به اظهار نظر های تند علیه سریال میکنه
دوست عزیز میدونم شما طرف دار کتاب ی هستی که احتمالا نوه هامون می تونن پایانشونو بخونن
اما نباید الکی هم نظر داد که
اریا خنک مون کرد خیل وخب
اما خودشما یکی از نزدیکانت مثلا با 30عرض 45طول 180 قد(ارتفاع) و در نظر بگیر یکی 10تا ازین ا کم کن فکر کن کنارت واساده اخلاق و رفتار وصداو قیافش کاملا مثه او فرد نزدیک بهته {میتونی تشخیص بدی خودش نیست}وجدانا
بعدش مگر تمام خاندان فری نشون داده شد که نابود شدن
تمام خاندان فری مگر همین چند ده نفر بودن
درمورد یورن مگه هنوز چیزی ازش نشون داده شده که میگه نابود شد
وقتی هنوز چیزی نداریم چطور میگیم خوب یا بد بود حالا اصلا تا اینجا بد هنوز تموم نشده کارش که
شما اونقدر توسریال دیدن سطحی نگاه میکنی که حتا این موضوع رو متوجه نیستید که حضور یه بازیگر مطرح که احتمالا طرفدارشی مهم نیست بلکه نحوه بازی کردن اونه
اگر یان مکشین حاضر باشه اما ابدوغخیاری بازی کنه که حضورش به چه دردی میخوره
اماوقتی عالی نقش یه کشیش بازی میکنه ادم تحسینش میکنه(فصل قبل قسمت)7
البته قبلا هم ازین نوع دید گاه ها داشتیم
واقعا چرا ریکون اسارک زیگ زاگ نرفت
یا چرا وان وان دستش و تو هوا تکون میداد
ویا..
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه تیر 26, 96 11:32 pm 
ملازم
آفلاین
چیزی که تا الان کمتر ازش صحبت شده همین قسمت گلیگان ه که فوق العاده بود
یه حدسی زدم که اون پدر ودختر یخ زده همونایی ن که توفصل 4 سندور و اریا و غذا دادن وسندور با کتک زدن پدر در اخر نقره شو دزدید و اونا ول کرد و به اریا گفت اونا ضعیفن و با اومدن زمستون میمیرن
وقتی بریک بش گف : این عدالت خدا یی
جوابش بسیار عالی بود
{{خدایان هیچ عدالتی ندارن لعنتی ( مودبانه ترش)
اگر داشتن تو باید الان میمردی و اون دختر زنده میموند}}
وقتی که داشت جنازه هادفن میکردم خیلی جالب تر به ب شخصیتش پرداخته شد
حتا نمیتونست یه دعای ساده رو حفظ باشه
تنها چیزی که بلد بود همون فحش اش بودن که به نوعی باز نثار اون خدایان کرد
این قسمت ایرادای خیلی کوچیکی داره اما چون ممکنه قسمتای بعد برطرف بشن
فعلا همون 10 میدیم بش
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه تیر 26, 96 12:01 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
بسیار عالی شروع کرد این فصل
سکانس آریا محشر بود... The North Remembers همیشه مشتاق این بودم که این جمله رو چه کسی نثار خاندان فری می کنه. که به بهترین شکل پیاده شده بود
صحنه ی وایت جاینت (یا جاینت واکر) ها هم که مو به تن آدم سیخ کرد
آماده سازی شمال برای جنگ بسیار عالی بود. لیانا مورمانت خفن تر از همیشه...
سانسا کم کم داره اذیت کردن و شروع میکنه که خدا بخیر کنه

در مورد شخصیت یورون شاید اکثرا با نظر من مخالف باشن. ولی به نظرم بازیگرش خوب خلق نکرده
به طرف گفتن آدم بده ی جدید سریال تویی و اونم اومده داره ادای جوکرو در میاره

و به نظرم اکیپ سندور و برادران نقش بسزایی دارن تو فصل ۷
سندور و بریک و توروث هر کدوم به نوعی با آتش ارتباط دارن
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه تیر 26, 96 12:44 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
دوستان خواهش میکنم بچه ها همگی اسپویل رو رعایت کنن و مواردی رو که از عکس های منتشر شده قبلی و ... حدس میزنن نگن :ymhug:
منظورم اینه نگن فلان عکس نشون میداد فلا چیز میشه ... همین قسمتهای کنونی که بدست ما میرسه رو تحلیل کنیم بنظرم خیلی جذاب تره تا موشکافی عکس های آینده
من خودم به شخصه فصل پیش کمترین کیف رو کردم چون خیلی از جاها رو اسپویلشو دیده بودم و امسال با زور تلاش کردم که نبینم عکس و ... رو که در کل تازه باشه برام قسمت ها :x :x
و این فروم هم فقط فعالیت میکنم چون نسبت به اینستا و ... مکان سنگین تری هست بنظرم :x :x :x :x
بگذریم

نکاتی که به ذهنم رسید:
همون چیزی که دوستان در بالا گفتند اگر دیوار با طلسم برن خراب بشه خیلی مسخرست .. X( برن که برای کشته شدن دو تا بچه کشاورز اگر بهش میگفتن خودش رو مقصر میدونست چطور الان میاد از دیوار رد بشه تا خودشو نجات بده و دیوار فرو بریزه تازه الان که عملا به جایگاه نیمه خدایی رسیده در دنیای نغمه با اطلاعاتی که از همه داره و قدرتش .. این فرضیه رو من از اساس مردو و باطل میدونم چون خیلی مسخره و ابتدایه :ymsick: :ymsick:

مکاشفه ای هم از ارتش مردگان داشت جالب بود .. دید و بیناییش داشت میرفت در عمق ارتش و جمعیت ولی مثل مکاشفه غار اونها این رو ندیدن ... مورد خیلی کلیدی بود باید دقت بشه روش :-o :-o

و صحبتی که با اد داشت خیلی باحال بود گذشته رو ریخت جلوش

بنظر من با اومدن برن به وینترفل قاعدتا تمام خیانت های احتمالی به جان و شمال عملا غیر ممکن میشه (یک حالتی مثل پروفسور چالرز اگزاویر شده) ادامه داستان و پیوند استارک ها با هم فکر کنم داستان رو جایی ببره که اصلا فکرش رو نمیکردیم

یک نمونش من همیشه دیوار رو میدیدم به انتهای چپ و راست دیوار و مخصوصا قسمت شرقی مشکوک بودم چون به کوهستان و رودخانه منتهی میشد

این تصویری که کلیگین دید تو آتیش و لحن خیلی باحال و عاجزانه اش من رو برد سر همون شک قبلیم که ارتش مردگان ممکنه دیوار ر دور بزنن یا چرا دیوار در سمت شرق اینقدر بد ساخته شده .. برای من جای سوال بود قسمت غربی که به دریا منتهی میشه و شرقی هم که به کوهستان و رودخانه .. این دو جا میتونه یک نقطه ضعف وحشتناک باشه و ...

بهر حال منتظر ادامه داستان هستم و سعی میکنم اسپویل و حتی پیش نمایش قسمت ها رو هم نبینم

اما بنظرم نقطه عطف داستان جمع شدن جان و سانسا و برن کنار هم هست
این سه تا بهم برسن باید ببینیم داستان رو چطور جلو میبرن اما قاعدتا دست همه رو میشه براشون و مو رو از ماست میکشن بکمک برن :x

و تفاوت جان و دنریس هم کامل مشخص شد اینجا
دنریس کسی هست که اعدام میکنه
جان کسی هست که میبخشه
بنظرم اون حرف قدیمی جورا مورمونت که به دنریس گفت تو در کنار همه ویژگی هات یک قلب مهربان داری اصلا درست نیست ، قلب مهربان مصداقش جان هست :x :x :x

نکته آخر تم ترس رو کامل احساس میکنم وقتی درباره ارتش مردگان داره صحبت میشه
و اینکه شمالی ها خودشون رو برای جنگ آماده میکنن .. نکته اینجاست اصلا جنگ رو در رو با واکر ها معنی نداره .. باید بزن در رو باشه .. یا از اژدها باید کمک گرفت :)) یا نمیدونم چیکار باید کرد 8-| بهر حال اون شاه شب ک با بشکن زدن مرده ها رو متحرک میکنه نمیشه رو زمین جلوش واستاد
@-) @-)
دلم میخاد دیگه کسی نمیره =(( =((
مخصوصا کلیگین خیلی لحنش حزن آور بود
:(( :((
There's a castle there.
There's a mountain.
Looks like an arrowhead.
The dead are marching past.
Thousands of them.
:(( :((

ممنون از همگی
و ببخشید که طولانی شد
بدبختی ما هم اینه ک عاشق سریالی شدیم ک باعث میشه دل پری داشته باشیم از داستان

.That is my decision , and my decision is final

آخرین بار توسط hamid.dnd در سه شنبه تیر 26, 96 12:52 am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه تیر 26, 96 12:46 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
هی.. تا زمانی که استنیس بود ، ما جز میز نقش بسته شده چیزی دیگه ای از دراگون استون ندیدیم !
حالا که این "دوتراکی یز هور " با اون قیافه "اسماگ فیس ش " اومده تازه شکوه دراگون استون رو میبینیم !

هاوند! تنها دلیل من ادامه دادن سریال .

از یک شخصیت درجه چندم داستان داره یواش یواش به یکی از قهرمان های اصلی داستان تبدیل میشه.

پ.ن: بچه های قدیمی کجایین.

حدود 90 درصد موافقم
فقط اینکه دلیل ادامه داستان برای من جان و برن هستن =(( =((

هاند هم داره جا باز میکنه :(( :(( :(( :(( آخ آخ آخ این قسمت دلم رو کباب کرد .. احساساتی شدیم

پ.ن: بچه های قدیمی کجایین
واقعا نکته عالی بود
هعیی

.That is my decision , and my decision is final

بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 63 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3, 4, 5  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به: