همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : یکشنبه آذر 25, 96 2:12 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 55 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3, 4

به اپیزود دوم فصل هفتم از 1 تا 10 چه نمره ای میدهید؟
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 6%  6%  [ 3 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 13%  13%  [ 6 ]
8 42%  42%  [ 20 ]
9 13%  13%  [ 6 ]
10 27%  27%  [ 13 ]
مجموع آرا : 48
نویسنده پیغام
 عنوان پست: Re: بحث اپیزودیک قسمت دوم: Stormborn
پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 4, 96 11:49 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: همراه ملکه
خاندان: تارگرین
مرز اسپویل من: بدون مرز
دو مورد هست که باید راجبش صحبت کنم
اول عکس العمل تیون بود که خیلیا انتقاد کردن،بنطرتون کار درستو تیون انجام نداده؟شاید اگه یارا هم همراهش قبل درگیری آخر با یورون فرار میکرد بهتر بود،بعصی اوقات فرار کردن بد نیست،همه که سر باریستان نمیشن...شوخی کردم ولی فکر کنین اگه رئگار تارگرین تشخبص میداد شانسی تو تریدنت نداره و عقب مینشست به کینگز لندینگ شاید من الان اینقدر حرص نمیخوردم واسه دنریس...
دوم رابطه گری ورم و میساندی و نمایشش تو فیلمه،چرا اینقدر انتقاد؟میدونم دوست دارید مثل خودم مسائل محوری کتاب تو سریال به نمایش بیاد ولی اگه زکم احساسی نگاه کنیم میبینیم چه درس عاشقانه خوبی دارن میدن بهمون این دوتا.من اگه بخوام جدی بگم این کتاب و سریال واقعا خیلی درسا بهم داده و بعصی اوقات بخوام چیزیو مثال بزنم از گات مثال میزنم...

حرکت تیون حرکت زیاد جالبی نیست ولی به نظر منم فرار کردن یا عقب نشینی همیشه بد نیست و خودم ارزوم اینکه کاش استنیس عقب نشینی میکرد به کسل بلک و زنده میموند اما به طور کامل مخالف سکانس کرم خاکستری هستم واگه قرار بود که یه سکانس 18 به بالا داشته باشیم سکانس الاریا و یارا بهتر بود و انقد چیپ در نمیومد

اره مثلا یکی از همین عقب نشینی ها استنیس بود،یا حتی راب استارک هم میتونست بعد مستاصل شدن و رفتن کار استارکا دیگه سراغ فری ها نره و برگرده...
چرا چیپ؟علاقشون بنظرم به همدیگه خیلی جالبه،،چقدر دیالوگ گری ورم به میساندی در مورد نقطه ضعف جالب بود...اتفاقا من با مثبت 18 هایی مثل الاریا و یارا مخالفم،نطر منه البته و نطر دوستان محترمه برام

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 4, 96 6:59 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
[quote="Sr Baristan » سه شنبه مرداد 3, 96 11:14 pm"]دو مورد هست که باید راجبش صحبت کنم
اول عکس العمل تیون بود که خیلیا انتقاد کردن،بنطرتون کار درستو تیون انجام نداده؟شاید اگه یارا هم همراهش قبل درگیری آخر با یورون فرار میکرد بهتر بود،بعصی اوقات فرار کردن بد نیست،همه که سر باریستان نمیشن...شوخی کردم ولی فکر کنین اگه رئگار تارگرین تشخبص میداد شانسی تو تریدنت نداره و عقب مینشست به کینگز لندینگ شاید من الان اینقدر حرص نمیخوردم واسه دنریس...
quote]
به نظرم تئون یکی از جالبترین کاراکترهای گات محسوب میشه در حقیقت تئون نتونسته هیچ کدوم از خطوط شخصیتی را به سرانجام برسونه با استارکها بزرگ شده ولی نتونسته اخلاق استارکها را در وجودش نهادینه کنه ایضا در مورد آهن زادگیش هم به این صورت با این اینکه وارث پایک محسوب میشه و ژنتیکی ی آهن زاده است ولی فقط داره نقش آهن زاده را بازی میکنه در ادامه چون کاکلس میشه هم به لحاظ تغییرات هورمونی و هم شکنجه روحی و روانی دچار کلپس میشه در نتیجه تبدیل به یک پک شخصیتی نارس و غیرقابل پیشبینی شده
اما در مورد صحنه فرارش بهترین کار ممکن را کرد اینکه از روی عقلانیت بود یا تراما کاری ندارم

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 4, 96 11:42 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: dragonstone
خاندان: تارگرین
خب قسمت دوم به مراتب بهتر از قسمت اول بود.
از گفت و گوی واریس با دنریس خوشم اومد و این که واریس گفت طرف هیچ شاه و ملکه ای نیست.
نقشه تیریون هم به نظرم نقشه ی خیلی خوبیه البته با اومدن یورون نقشه یه کم ناقص شد و کلی از نیروهای دنریس از بین رفت ولی اگه جان با دنریس متحد بشه اون خصارت هم جبران میشه.

در مورد سانسا هم امیدوارم جان اشتباه نکرده باشه و یهو برنگرده ببینه سانسا شمال رو به باد داده :| این بیلیش بدجوری گیر داده به سانسا

گری وارم و میساندی هم که... 8-|

دیدار آریا با نامیریا هم بسیار زیبا بود..طفلی فکر می کنه آریا اونو از خودش طرد کرده..امیدوارم باز ببینیمش.

این کایبرن هم عجب موخیه..البته یه خورده ناراحت شدم که واسه کشتن اژدها راه حل
پیدا کرده که قطعآ هم نتیجه میده.

و اما نبرد یورون هم بسیار زیبا بود..کم کم دارن اون روی یورون رو هم نشون میدن..بازیگرش از نظر من خوبه باید بهش فرصت داد..فرار کردن تیئون هم خیلی
دردناک بود دلم براش سوخت من که بهش حق میدم..کسی چه میدونه شاید گندری تو راه سوار قایقش کنه :| این گندری هنوز داره پارو میزنه!!!!! :|

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: پنج شنبه مرداد 5, 96 4:25 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Real North
خاندان: استارک
مرز اسپویل من: ندارم

و اما نبرد یورون هم بسیار زیبا بود..کم کم دارن اون روی یورون رو هم نشون میدن..بازیگرش از نظر من خوبه باید بهش فرصت داد..فرار کردن تیئون هم خیلی
دردناک بود دلم براش سوخت من که بهش حق میدم..کسی چه میدونه شاید گندری تو راه سوار قایقش کنه :| این گندری هنوز داره پارو میزنه!!!!! :|

موافق نجات یافتن تیان توسط گندری نیستم. فکر نکنم از وسط چنان معرکه ای سر در بیاورد. اما احتمالا توسط بخشی از آهنزادگان که زنده مانده اند نجات پیدا کند. و البته مورد سرزنش و تمسخر قرار گیرد. به هر حال این اتفاق نشان داد چقدر اقدامات رمزی اثرات عمیق داشته :D .

احتمالا شاهد انتقام میرسلا باشیم. کشتن دختر جلوی مادر با زهر میتونه ایده خوبی باشه :( . از سرسی بر می یاد. شاید هم الاریا را تحویل کوه بده ;)

Right now, you and I and everyone else, we’re children playing at a game, screaming that the rules aren’t fair

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه مرداد 6, 96 10:17 am 
ملازم
آفلاین

موافق نجات یافتن تیان توسط گندری نیستم. فکر نکنم از وسط چنان معرکه ای سر در بیاورد. اما احتمالا توسط بخشی از آهنزادگان که زنده مانده اند نجات پیدا کند. و البته مورد سرزنش و تمسخر قرار گیرد. به هر حال این اتفاق نشان داد چقدر اقدامات رمزی اثرات عمیق داشته :D .

احتمالا شاهد انتقام میرسلا باشیم. کشتن دختر جلوی مادر با زهر میتونه ایده خوبی باشه :( . از سرسی بر می یاد. شاید هم الاریا را تحویل کوه بده ;)

اوف . چه خشن و جالب :D
الان کی حاکم دورن میشه ؟
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه مرداد 6, 96 2:59 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
سلام دوستان.
قسمت نسبتا خوبی بود.قصد داشتم بهش7 بدم که باقسمت حمله یورون 8 دادم.
فقط یه نکته ای.بعضی دوستان گفتن یورون،یارا و الاریا ساند رو اسیر کرده.درحالی که در صحنه آخر نشون میده که یارا اعدام شده و الاریا ساند نیزه مانندی به کمرش خورده.پس قاعدتا این دو باید کشته شده باشن.درسته؟
این صحنه رو میگم.

پیوست ها:
Ashampoo_Snap_2017.07.29_03h51m45s_002111.png
Ashampoo_Snap_2017.07.29_03h51m45s_002111.png [ 742.2 KiB | 327 بار مشاهده شده است ]
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه مرداد 7, 96 10:09 am 
شوالیه
شوالیه
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Dragonstone
خاندان: براتیون
مرز اسپویل من: همه رو خوندم حتی فصل های کتاب ۶
سلام دوستان.
قسمت نسبتا خوبی بود.قصد داشتم بهش7 بدم که باقسمت حمله یورون 8 دادم.
فقط یه نکته ای.بعضی دوستان گفتن یورون،یارا و الاریا ساند رو اسیر کرده.درحالی که در صحنه آخر نشون میده که یارا اعدام شده و الاریا ساند نیزه مانندی به کمرش خورده.پس قاعدتا این دو باید کشته شده باشن.درسته؟
این صحنه رو میگم.

نه دوست عزیز
شخصیت های که نشون داده شد که کشته شدن همون نایمریا و اوبارا سند بودن که یورون اون ها رو کشت.
یارا و الاریا و تاین اسیر شدن.

پستارسال شده: یکشنبه مرداد 8, 96 7:52 am 
ملازم
آفلاین
چه مار مولکیه این سرسی رندیل تارلی رو آورد و چندتا از لرد های ریچ.دورن و یارا گریجوی رو هم که یورون حلشون کرد.میمونه واسه دنریس هشت هزار تا پاکان خودش و سه تا اژدهاش.مگه لنیسترا از اون دوتا ارتش سی هزار نفریشون یکیش رو که راب استارک کلن تو حمله شبانه همشونو کشت و جیمیو اسیر کرد ولی یکی هنوز مونده به گمونم اگه اونم حساب کنیم لنیسترا هم کم قدرتی نیستن. حالا دیگه دنریس کشتی هم که نداره بره از دراگن استون یجای دیگه.البته اگه یادتون باشه داووس وقتی تو وایت هاربر بود متوجه ناوگان بزرگی میشه که لرد وایمن مندرلی ساخته بود و ازش دراخواست میکنه تا به کمک استانیس بیاد ولی اون قبول و از اون موقع او ناوگان اشاره ای بهش نشد با این اوصاف که جانم الان رفت کالیسی رو ببینه احتمالا چون مندرلی هاهم پرچمداران استارک هستن اون ناوگان به کمک دنریس بیاد تا ببرتش شمال یا کینگز لندینگ.رندیل تارلی هم که ارتش بزرگیم نداشته باش کافیه فقط فرمانده ارتش باشه مگه یادتون نیست تنها کسی بود که تو نبرد آشفورد رابرتو شکست داد.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه مرداد 8, 96 9:34 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
سلام ...
من به این قسمت نمره 5 دادم. فقط هم به خاطر سکانس کرم و میساندی،
البته از حق نگذریم این قسمت کلی درمورد آینده کد داشت
اولیش سرسی که تو شروع فصل همه فکر میکردن سمت ضعیفه داستانه. اما از اتحادش با رندل تارلی تا معشوقش یورون گریجوی وحشی، همش نشون میده که سرسی تازه کلی کار داره. اگه میگید رندل تارلی هنوز نیومده سمت سرسی باید بگم سریال همیشه همینطوری بوده. تو اینجور اتحادا همیشه یه شک و شبه میذاره ک یه حداقل سوپرایزی تو جیبش باشه. به نظر من یکی دوتا موفقیت دگ تو ادامه داستان واسه سرسی هست و بعدش باید دید چی میشه، یکی دوتا اژدها هم که قراره بکشه، اون دستگاه اژدها کش هم یا باید یه تغییراتی بکنه یا اصلا کار نمیکنه. کشته شدن یه اژدها جزو اون سوپرایزای سریاله. با این تیر و کمان عمرا اینکارو نمیکنن
شخصا فکر میکردم یورون مستقیم میره سراغ تیریون :-? البته نمیدونم چرا
هرچند الاریا هم طعمه بدی نیست و ناگفته نمونه که سرسی انقدر دشمن داره یورون هرسمتی میرفت یه جایزه میتونست واسش جور کنه
جان اسنو هم ک کاملا قابل پیش بینی داره رفتار میکنه، حالا دقیقا دم رفتن به لیتل فینگر نمیپرید بهتر بود ولی خب اینم جزو بخشهای حرص دهنده این بخش بود. همش هم ک نمیشه گل و بلبل باشه.
گوست هم همش داره حذف میشه .. میترسم آخرش از گله نایمیریا سردربیاره، خود نایمیریا هم مطمئنا کارش همینجا تموم نمیشه. این همه از فصل 1 تا اینجا منتظرش نبودیم که بره با گله اش عشق و حال ..
نکات مهم همینا بود دگ . تمام
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مرداد 10, 96 8:24 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
پیام حذف شده

سلام دوست عزیز
یه لطفی داشته باش اول یه نفس عمیق بکش بعد پست بذار
نمره دادن یه چیز شخصیه. فکر نمیکنم به کسی مربوط باشه :-?
بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 55 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3, 4

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید