همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : جمعه آذر 23, 96 2:12 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 55 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی

به اپیزود دوم فصل هفتم از 1 تا 10 چه نمره ای میدهید؟
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 6%  6%  [ 3 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 13%  13%  [ 6 ]
8 42%  42%  [ 20 ]
9 13%  13%  [ 6 ]
10 27%  27%  [ 13 ]
مجموع آرا : 48
نویسنده پیغام
 عنوان پست: Re: بحث اپیزودیک قسمت دوم: Stormborn
پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 2:54 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: وستروس
خاندان: مارتل
مرز اسپویل من: کتاب سوم(یورش شمشیرها)
خب خب خب من 5/10 دادم به این قسمت. احتمالا از نظر خیلی ها کم سلیقه ای میشه اما حقیقت اینه که این قسمت برای من در آخر رو به شکنجه دادن رفت :|
از اتحاد تایرل ها و دورن با دنریس خیلی خوشم اومد و نقشه ای که کشیده بودن. اما اون تیری که قرار بود اژدهایان رو زخمی کنه و حمله ی یورون و کشتن دخترای اوبرین و البته اسارت بقیه شون و نقطه ی خیلی تلخ ماجرا که فرار تئون بود، خوشحالین رو خراب کرد. البته این تخصص سریاله :دی اما حدس می زنم داستان به اینحا ختم نمیشه. حتی اگه سرسی بازم قدرت بگیره، پایان ونریس نمی تونه اینقدر راحت باشه.
بریم سراغ آریا. خیلی دوست داشتم بره کینگزلندینگ و سرسی رو بوشه. این طوری قضیه خیلی ساده تر می شد. ولی همون طور که خدس می زدم راهش رو عوض کرد. صحنه ی دیدارش با نایمریا به نظرم جای کار بیشتری داشت. اما می تونم تصور کنم که در جنگ های پیش رو قراره یه ارتش از گرگ ها هم داشته باشیم. چون احتمالا نایمریا برای کمک به آریا برمی گرده. همون طور که گفت شمال خونه ی نایمریا هم هست.
در مورد جان فقط می تونم بگم داره راه درستی میره و امیدوارم دنریس این اتحادو خراب نکنه. اما سنسا رو واقعا نمی تونم پیش بینی کنم. این که هدفش از ایک ساز مخالف زدن چیه. از این که جان رو زیر سوال ببره. این که واقعا می تونه از پس بیلیش بربیاد یا نه. و همین طور بیلیش، چه فکری پشت این حرف ها و کاراش داره و در نهایت به کجا قراره برسه.
اتفاقات سیتادل، برای منی که به سر جوراه شدیدا علاقه دارم روزنه ی امید بود. سم داره ریسک می کنه و این ریسک می تونه اونو از سیتادل جدا کنه. و ممکنه برگرده پیش جان. اما به هر حال فکر میکنم تا مدتی بمونه و روش های درمانی بیشتری روی سر جوراه پیاده کنه. چون به قول دوستان فقط جدا کردن اون تیکه ها و مالیدن چیزی روش نمی تونه کاری باشه که دیگران نتونند انجام بدن. فکر می کنم کل مراجل هنوز بهمون گفته نشده.
در مورد جیمی هم فکر می کنم با اینکه از سرسی طرفداری می کنه دیگه اون اشتیاق رو برای بودن در کنارش نداره و باید دید می رسه روزی که خسته بشه و سرسی رو به حال خودش بذاره یا بدتر از اون... پیشگویی برادر کوچیکتر رو به هر دلیلی اجرا کنه یا نه؟
صحنه ی مورد علاقه م هم اونجا بود که جان یقه ی پتایر رو گرفت :) حتی حالت چهره ش هم منو یاد ند انداخت :'(

Florian:sweet lady! Jre man are fools...and all man are knights...where woman are concerned

Unbowed, Unbent, Unbroken

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 2:54 pm 
ملازم
آفلاین
در پاسخ به دوستمون the hound باید بگم 1 یه انفجار به اون بزرگی تو اون زمان بدیهیه که عمدی بوده و تشخیص این هم که کار سرسی بوده کار سختی نیست چون با اون کار هم تمام دشمنانش رو کشت و هم از محاکمه فرار کرد 2 کلا توی 65 ساعت سریال یورن حداکثر 30 دقیقه حظور داشته و باید انتظارمون رو بیاریم پایین تر مگه سر انتونیو هابکینزه که با 20 دقیقه بازی هانیال رو به وجود بیاره؟؟ و قسمت جنگش رو هم اگه قرار بود که کامل بسازن که باید هر قسمت یه نبرد حرامزاده ها ببینیم که همچین چیزی حتی از فیلم های هالیوودی با بودجه خیلی بالا هم بر نمیاد 3 این اولین باری بود که کالیسی و واریس با هم دیالوگ داشتن. اما من هم قسمت میساندی رو چرت میدونم و با پست قسمت اولتون در مورد ظلم شدن به شخصیت استنس کاملا موافقم
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 3:58 pm 
ملازم
آفلاین
محل اقامت: Valyrian Freehold
خاندان: تارگرین
مردم ميدونن كه انفجار كينگزلندينگ كار سرسي بوده ولي از ترسشون چيزي نميگنن(مثل دنياي واقعي)
سريال به هر حال بايد توش روابط عاطفي و عاشقانه باشه و از اونجايي كه كاركتر هاي اصلي به شدت درگيرن اين وظيفه را نويسندگان گذاشتن به عهده گري ورم و ميساندي! كه خيلي هم خوبه چون نشون ميده نقص جسمي هم نميتونه جلو عشق و احساسات را بگيره! اينكه روند سريال را سريع كردن خيلي خوبه به هر حال ٦ سال گذشته و بينندگان صبرشون سر اومده و ميخوان بدونن دست آخر چي ميشه مخصوصا خوانندگان كتاب كه ٢١ سال مارتين سر كارشون گذاشته!(جالبه ٣ كتاب اول ٤ سال زمان برد اما كتاب ٤ و ٥ يازده سال)
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 7:08 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: همراه ملکه
مرز اسپویل من: بدون مرز
ببخشید دوستان الان باید با کدوم کیفیت دانلود کنیم تا کامل باشه؟

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 7:35 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: مردم آزاد آنسوی دیوار
قسمت خوبی بود از نظر من با یک قسمت بشدت بد ..
زمانی ک کتاب ها منتشر شده بود یک کتاب رو با حذفیات زیاد تبدیل میکردند به یک فصل ... الان ک کتاب منتشر نشده دقیقا میشه فهمید نویسنده های سریال چیزی تو چنته ندارن ... حیف ک سریال مورد علاقه ما آب کشیده شد داخلش ..البته این ها نظر شخصی خودمه ..

خیلی از طرفدارها من جمله خودم درصد بالایی از توجهمون داستان شمال هست یا خانواده استارک

بعد توی این قسمت اومدن بحای پرداختن به دیوار ، برن ، برادران بدون پرچم .. صحنه مضخرف کرم خاکستری و میساندی رو با اون مدت طولانی سکانس اضافه کردن به اپیزود

البته این رویه ای بود که از فصل پیش شاهدش بودیم و بهتره انتظارات رو خیلی نسبت به فصول اول پایین بیاریم

در کل همه قسمت هاش قابل قبول بود :
صحنه آخر هم عالی بود نشون داد که یارا و چند تا بچه قرتی رفتن کشتی ها ر دزدیدن ، نمیتونن در برابر یورون عددی به حساب بیان و یورون خوب مهارتش ر نشون داد ..
صحنه آریا و نایمریا خیلی خوب بود ، میشد بهتر بشه :x
قسمت شمال هم خوب بود ، مجسمه ند عالی بود =(( =(( =(( =(( ، از خودگذشتگی جان و علاقه ای که لرد ها و لیدی های شمال بهش دارن بینهایت زیبا و عاطفی هست :x :x :x ، رابطه اش با سانسا بنظرم قاعدتا نباید بهم بریزه

به شدت بجای سکانس کرم و میساندی :ymsick: :ymsick: :ymsick: ، سکانس برادران بدون پرچم یا دیوار احساس میشد
یعنی اگه این جلبجایی انجام میشد بنظر من لیاقت یک نمره 10 رو داشت

در جواب دوستان ک گفتن روند داستان تند شده و بينندگان صبرشون سر اومده و ميخوان بدونن دست آخر چي ميشه ... باید بگم انتهای داستان ک معلومه ، در انتها شاه شب مغلوب میشه و بساط زندگی و بهار فراهم میشه
اگر سازنده های سریال میخواستن سریع تموم کنن ، اعلام نمیکردند که تا سال 2019 منتظر فصل آخر نباشید

.That is my decision , and my decision is final

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 10:03 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: وینترفل
خاندان: استارک
مرز اسپویل من: تمام کتاب هارو خوندم
خیلی ایپزود خوبی بود. خوبه که دنریس بالاخره بفهمه اینجا وستروسه و مثل میرین نمیتونه کارشو همینطوری الکی الکی پیش ببره و پیروز بشه. سرسی قدم اول رو محکم برداشت. ناوگان گری جوی وزنه مهمی بود برای دنریس که از دست رفت. فقط دوست دارم قسمت بعد قیافش وقتی خبر شکست رو بهش میدن ببینم :)) یکم بفهمه در زندگی چیزی به نام شکست هم وجود داره :ymtongue: به همین کشکی نمیتونه بیاد بگه همه لردهای وستروس بیان جلو من زانو بزنن یا زنده زنده میسوزونمشون :ymtongue: رالور رحم کنه به الاریا و یارا. اگر یورون همون یورون کتاب باشه سرنوشت وحشتناکی در انتظارشونه :D این موش کثیف تیون هم که دوباره نجات پیدا کرد 8-|

امیدوارم قسمت بعد جان شان خودش رو حفظ کنه. اگر دنریس ملکه س جان هم پادشاهه. اگر زانو بزنه که کلا ازش نا امید میشم :| اصلا نباید از موضع ضعف صحبت کنه. دنریس دلسوزی خاصی برای شمال نشون نمیده. تو کتاب میبینیم که چقدر از استارک ها هم متنفره.

سکانس آریا پیش هات پای واقعا عالی بود. حالت چهره ش موقعی که فهمید جان پادشاه شده :x :x

گری ورم و میساندی هم واقعا مسخره ترین پارت این اپیزود بودن. باورم نمیشه که پنج و نیم دقیقه از وقت با ارزش این قسمت صرف این دوتا شد :| به اندازه کافی وقت سریال کم هست دیگه واقعا اعصاب خورد کنه که با این چرندیات پرش کنن 8-|
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 10:12 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
اپیزود خوبی بود
بخش دراگون استون:به نظرم دیالوگای ردوبدل شده بین دنریس و واریس عالی بودند اینکه واریس هنوز نمیدونست جان پادشاه شمال شده جای تعجب داشت صحنه مربوط به میساندی و گری ورم به شدت بُرینگ بود
بخش کینگز لندیگ:ظاهرا قرار نیست اژدها ها سرنوشت جنگ را تعیین کنند و احتمالا شاهد کشته شدن حداقل یکیشون خواهیم بود
بخش وینترفل:زیباترین و بهترین دیالوگهای این قسمت مربوط به وینترفل بود چرا داووس از وجود درگون گلس در درگون استون اطلاع نداره واقعا عجیبه از بیلیش باید ترسید
بخش آرمادا: گروگانگیری یارا و الاریا توسط یورن احتمال لو رفتن حمله گری ورم به کسترلی راک را بیشتر میکنه تئون با اینکه ناامیدکننده بود ولی بهترین کارو کرد چرا از بین دخترای اوبرین فقط کوچیکه زنده موند احتمالا چون قراره یک خط داستانی با برن داشته باشه شاید هم ی صحنه لختیه دیگه برا جذابیت بیشتر! بازیگر شخصیت یورن کاریزمای لازمو نداره نمیشه باورش کرده یورنو بیشتر به جوکر تبدیل کرده
چرا در این مدت خبر پیدا شدن برندن به جان نرسیده جای سواله خود برندن اگه از دیوار حرکت کرده بود الان رسیده بود به وینترفل
تضاد بین دنریس و جان در این اپیزود کاملا مشهود بود یکی با انتخاب لردها و لیدیها پادشاه شمال شده در صورتی که هیچ علاقه ای نداشته یکی هم معتقده برای فرمانروایی زاده شده و تخت آهنین ارث باباشه
اونجا که دنریس دیالوگ تیریون را دزدید نگاه تیریون جالب بود :D

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 11:00 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
سلام
فرق x265 با بقیه چیه وچرا حجمش انقدر پایینتره؟

این قسمت اولش خوب بود تا وقتی یورون حمله نکرده بود :|
ولی خوشحال شدم که جان هم داره میره سمت دنریس، منتظر لحظه دیدارشون بودم مدتها :D
بنظرم جان هم دراگونه مثل دنریس L-)
آربا چرا هر موقع میره سمت خانوادش،اونا قبلش رفتن؟ :(

و سرسی هر روز منفورتر از دیروز 8-|

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مرداد 2, 96 12:38 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
خب بالاخره دیدم این اپیزودو
راضی بودم در کل
آریا یکی از شخصیت هاییه که سکانسهاش سمت به قسمت پیشرفت کرده واقعا البته با پیشرفت بازی خود بازیگرش
دنریس باید بدونه تو وستروس هیچوقت پادشاه های دل رحم باقی نمیمونن،اینجوری فقط نیروهاشو از دست میده،تقسیم کردنشون واقعا ابلهانست بنظرم،از تیریون بعید بود،لیدی اولنا جمله آخرش واقعا حق بود،باید ازدها باشه
دیدار جان و دنریسچیزیه که مدتهاست ارزومه،ولی یه حسی بهم میگه به این راحتیا اتفاق نمیفته
حدس میزنم جان دقیقه نود میاد به کمک دنریس و بالاخره شکست میدن دشمناشونو
بازیگر نقش یورون گریجوی واقعا برای این نقش مناسب نیست،ولی سکانس آخر فیلم معرکه بود،گرچه فکر میکردم یارا بر بیاد از پس عموش ولی سعی میکنم خودمو قانع کنم بخاطر غافلگیری
یورون هدیه اش قاعدتا باید هل هورن باشه ولی مثل اینکه همین نابودی ناوگان بود شاید...
در کل خوب بود و رضایت بخش
جای سر باریستان واقعا خالیه کنار دنریس...

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مرداد 2, 96 12:49 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
دوستان کسی دلش برای نقشه های پیتر بیلیش تنگ نشده؟واقعا نقشه هاش جذاب بودن و اصلا همین آدم باعث شد ابن ماجراهای هیجان انگیز پیش بیاد،به طرز مرموزی مشکوکه،ازش بعیده فقط به خاطر خاطرخواهی تو وینترفل اطراق کرده باشه...
راستی خواستم بگم منتطر نباشید که سرسی رو دنریس شکست بده،کشتن سرسی مطمئنم با جیمیه،یکبار ثابت کرده میتونه کسب رو که بهش وفاداره بکشه(پادشاه دیوانه)بخطر مردم،پاش بیفته دوباره اینکارو انجام میده،چون از سرسی بعید نیست اگه بخواد به ته ماجرا برسه ایندفعه همه رو باهم بسوزونه،دقیقا تفاوتش با دنریس همینه...

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مرداد 2, 96 1:50 am 
شوالیه
شوالیه
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Water Gardens
خاندان: مارتل
مرز اسپویل من: فصل های خلاصه کتاب 6 رو نخوندم.
اپیزود جالبی بود در کل.

من نمی دونم چرا جان و سانسا نمی تونن قبل از بار عام یه صحبتی با هم بکنن جلو عالم و آدم به هم نپرن.
حالا که شمال ایم اینم بگم که جان هم مثل ند مشمول "Slow minds, quick tempers" می شه. آخه الان پیتر رو choke کردی رفتی همه چی تحت کنترل ه ؟ اون پیش خودش می گه وای جان چقد خفن ه من کاری نکنم یا چی ؟!!!؟
(یاد ند افتادم که دم brothel بیلیش رو داشت خفه می کرد)

آریا داره می ره شمال، از سانسا بهتر که نیست واسه حکومت ولی قطعاً ترکیب شون بهتره واسه مقابله با بیلیش. اگه برن هم اضافه بشه با قدرت warg ای، faceless man ای و اطاعت لرد های شمال به نظر می رسه بتونن از پس بیلیش بر آن. ولی در کل تحول پیتر از plotter اصلی داستان به پیتر فعلی خیلی منطقی نیست. امیدوارم شمال رو دست بگیره قضیه جالب شه.
(از کلیشه به دردسر افتادن آریا و و Nymeria to the rescue هم بشه که پرهیز کنن)

سرسی داره خوب عمل می کنه ولی بعید می دونم walk of shame و زندانش بیش از چیزی که دیدیم به شعور اش افزوده باشن. به کایبورن امیدوارم ولی و جیمی. این سه تا با هم شاید یه چیزی شدن.
یورون هم تفکر نظامی ش خوبه. البته ورژن سریال اش بیشتر به نظر می یاد تفکر نبرد داشته باشه تا نظامی و استراتژیک.
رندیل تارلی هم امیدوارم تطمیع و قانع شده باشه و واقعاً بپیونده به پایتخت.
فعلاً که اوضاعشون خوبه ولی متاسفانه کسی که اول درگیری اوضاع خوبی داره در آخر بازنده است تو این داستان. (به زودی البته یه ضربه می خورن، واسه همین امیدوارم هنوز)
توقع یه چیزی مثل رقص اژدهایان رو دارم که طرفین چپ و راست همدیگه رو می زنن و کلی بالا پایین و اتفاق غیر مترقبه داریم.

صحنه ورود یورون بسیار بسیار خوش ساخت و قوی بود. مرزهای Badass ای رو جا به جا کرد.
ثئون :( :ymsigh:
وارد قضیه دورن هم نمی شم. با این ورژن مضحکی که از دورنیش ها نشون دادن عاقبت دیگه ای نمی شد براشون متصور بود.

دینریس که کما فی سابق رو مغز پاتیناژ می کنه.
تیکه جالب درگن استون واسم صحبت آخر اولنا و دینریس بود. به نظر می یاد اولنا بدش نیاد جای تیرین رو بگیره. شیوه بی رحمانه تری رو با توجه به خواسته های خودش پیشنهاد می ده که مقابل استراتژی تیرین ه و می تونه با توجه به نتایجی مثل داغون شدن فلیت توسط تیرین دینریس رو قانع هم بکنه.
چند دستگی تو خود جناحشون بسیار بسیار جالب خواهد بود :ymsmug: (:day dreaming)

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مرداد 2, 96 3:25 am 
شوالیه
شوالیه
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Lands of Always Winter
خاندان: مردم آزاد آنسوی دیوار
مرز اسپویل من: پایان کتاب 5
خیلی حیفه که این سریال در فصلهای اول خیلی نکته بین و ظریف عمل میکرد. هر چیزی منطقی بود. مثلا رسیدن خبر عوض شدن پادشاه به شمال یا صدور قتل دنریس چند اپیزود و ماه ها طول می کشید، ولی الان دیگه همه از طریق پورتال جادویی میرن و هیچ قائده ی خاصی رعایت نمیشه! البته این تقصیر نویسنده های سریال نیست. اون زمانی که با کتاب پیش میرفت همه چیز عالی بود و هیچ عجله ای در کار نبود. ولی حالا به خاطر جناب مارتین فقط دارن سرو ته داستان رو به هم میبندن. ( اگه 30% کتاب بادهای زمستان به دست ما برسه، حدود 1% مارتین با این وضعیت میتونه کتاب آخر رو تموم کنه!)
حالا گذشته از اینا اپیزود جالبی بود.
سکانس های دنریس فقط داره نشون میده که اون با این همه نیرو و قدرت بازم نمیتونه بی گدار به آب بزنه. شانس آورده تیریون مشاورش هست، ولی کسایی مثل اولنا یه ساز دیگه ای میزنن و بیشتر دنبال خشونت و انتقام هستن. همونطور که با گفتن جمله ی "You are not a sheep, you are a dragon" میخواد اون اژدهای دیوانه ی اجدادش رو بیدار کنه.
این صحنه های گری ورم و میساندی هم درک نمیکنم! احتمالا واسه اینه که HBO حتما تو هر قسمت باید بوبز نشون بده.

سرسی هم واقعا با جون و دل داره تلاش میکنه حکومتش رو نگه داره. جالب اینجاس که امیدوارم هست! اون تیرکمان های غول آسا جدا میتونن کاری کنن؟ فوقش بتونه یکی از اون اژدهایان رو بکشه، بقیه چی؟

سکانس های سیتادل هم مثل همیشه حال بهم زنن. حالا سمول ترسو چطور دل و جرات پیدا کرده پوست کنی به این صورت انجام بده واقعا جای سواله!

سکانس آریا واقعا احساسی بود. و اینکه نیمیرا به حرفش گوش نداد به نظرم منطقی بود. به هر حال آریا اونو از خودش رونده بود. (اونکه علتش رو نمیدونسته) ولی مطمئنم یه روزی با اون گله گرگا در نطقه ی اوج داستان میان کمکش (مثل عقاب های گاندور)

میرسیم به سکانس شمال که من همیشه این قسمت رو دوست داشتم. جان واقعا تواناییشو توی رهبری ثابت کرده. اینکه مصمم هست و به خاطر حرف های بقیه سریع نظرشو عوض نمیکنه منو یاد کل شقی ند میندازه. گرچه اون جان قبلی دیگه نیست و عاقل تر شده. برعکس سانسا که فکر نکنم هیچوقت عاقل شه ... (اون لبخندی که لیتل فینگر بعد از انتصاب سانسا به عنوان جانشین زد واقعا دیدنی بود)
با اون صحنه ای که یقه ی لیتل فینگر رو چسبید انصفا حال کردم. اما ... باید بدونه با چه ماری در افتاده.

و در آخر سکانس حمله ی ناوگان یورون. جدا از اینکه نبرد خیلی بزرگ تر از این حرفا بود اما خوب نشون داده شد. از وحشی گری و چپاولی که یورون کرد نتیجه میگیریم که دنی به این زودیا قرار نیست صاحب تخت بشه. نه با اون روشی که تیریون براش در نظر داره. تیون هم کاملا قابل پیش بینی بود. اما امیدوارم توی سرنوشتش تغییراتی ببینیم! تروما که همیشه باهاش هست، لاقل وجودش به دردی بخوره!
در کل من از هیجان این اپیزود لذت بردم و کمی هم از سرعتش هراسانم. به هر حال 5 اپیزود دیگه بیشتر نمونده ...

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مرداد 3, 96 3:30 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: خانه سیاه و سفید
قسمت جالبی بود.. بخش های مربوط به آریا و جان بسیار خوب بود به نظرم.
دیدار جان و دنریس چیزیه که احتمالا هممون انتظارش رو میکشیدیم.
اما کی قراره که برن بیاد و هویت جان رو به بقیه هم بگه فقط رلور میدونه..
و با توجه به وسیله ای که برای اژدهای سابقا زخمی (که دروگون = اژدهای دنریس هست) آماده شده، اینکه در آینده شاهد کشته شدن این اژدها باشیم دور از انتظار نیست. و اینکه
اسپویلر: نمایش
اژدهای دنریس نماد خودشه و به احتمال بسیار قوی شاهد مرگ دنریس در پایان داستان هستیم.. ویژنی هم که چند فصل قبل در مورد دنریس دیدیم میتونه به همین موضوع دلالت داشته باشه.

بازیگر یورون هم اگر کمی جوکرنمایی خودش رو کمتر کنه و مثل "یورون" باشه نه جوکر خیلی موفق تر هست. اما باز هم صحنه های فوق العاده ای رو در پایان اپیزود دیدیم که کمی قدرت سرسی و دنریس رو در جنگ متوازن تر کرد. نابود کردن نیروی دریایی دنریس + اسیر کردن لرد یکی از ارتش های اصلی دشمن (ارتش دورن) میتونه دستاورد بزرگی برای یورون باشه که به ملکه خودش تقدیم کنه.

پستارسال شده: سه شنبه مرداد 3, 96 1:36 pm 
شهروند
آفلاین
سلام...
اول از همه دنریس..
دنریس بیشتر پیروزی ها و پیشروی هاش با شانس کمک غیبی ! بوده تا حالا و البته این متحدان مثل تایرل و مارتل یا مشاورانی مثل تیریون برای قدرتش دورش جمع نشدن هرکدام رو علتی به انجا کشانده
انتقام
فرار
یا ...
که هر کدام اینها کم رنگ بشه احتمال اینکه کنارش نباشن هست! قدرت های وستروس جوجه های قاره قبلی نیستند که با فندک های پرنده! خودش کبابشون کنه هم قدرت دارند هم میترسند هم هوش دارند ، سرسی هیچی برای از دست دادن نداره و کسی که هیچی برای از دست دادن نداره دست به هر عملیات انتحاری خواهد زد نمونش امادگیش برای حمله بوسیله تیرکمان و...
سکانس اریا در رستوران خیلی زیبا بود البته باز هم موقعی به خونه میرسه که برادرش نیست
برن هم نباید از یاد ببریم کسی که با فلجی! اونور دیوار زنده مونده کلاغ شده و الان کلی قدرت داره رو سریال الکی نگه نمیداره کما اینکه تو این قتل عام های سریال خیلی از این گنده تراش رفتن قاتی باقالیا...پس زنده موندنش اهمیتی داره و باید تو این قسمت حاضر بود حداقل..
برای نشون دادن عشق کرم خاکستری هم لازم نبود سکانس .... بسازن!! توهین به شعور بینده است افراط تو صحنه های +18
تیریون به کسترلی راک برسه و صاحب اونجا بشه با توجه به ثروت خوب کسترلی راک ممکنه یکم محتاط تر بشه تو اتحادش با دنریس
و اما اقامون جان اسنو
من نظر مثبتی به دیدارش با دنریس ندارم و به نظرم اون شوق وصالی که خیلی ها منتظرشن رخ نخواهد داد و خیلی ممکن هست دیداری سرد و حتی با تقابل زیاد این دو رو ببینیم
هرچند جان نشون داده عاقل تر از دنریس هست هرچند زود تصمیم میگیره
و الان هم بیشتر عقلشو به خرج میده چون دشمن اصلی پشت دیوار هست و راه نجاتش در دراگون استون البته بسته به متقاعد کردن دنی و دوربری هاش داره که با وجود شاهزاده پیازی امیدواریم
ضد حمله یورن خیلی به موقع و متوازن کننده اوضاع بود
هرچند بازیگرش افتضاح به تمام معنا بود و حداقل جا داشت مارهای شنزار تو یه نبرد طولانی تر و سخت تر تلف میشدن نه اینکه مثل گنجشگ له شدن رفت
باید دید نظر سرسی با دیدن اسرای و قدرت یورن چقدر تغییر خواهد کرد
هرچند ممکنه برای بهتر شدن اوضاع یه نرمش هم انجام بده و بعدا زهرش رو به این هشت پا وحشی بریزه
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مرداد 3, 96 2:35 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Under Freezing Moon
در مورد اون قسمت خاص گری ورم . میساندری که پرسیده بودید:
اول اینکه برای ایجاد وابستگی در ورم و ایجاد میل به بقا، میساندری از ورم میخواد که :ymhug: و با توجه به روش مقطوع النسل کردن اونها این کلا میسر نیست اگر چه در انتها میبینیم که ورم در عوض :p میکنه، ولی این بازهم برای ایجاد وابستگی در ورم مفید نیست بلکه بیشتر میساندری وابسته میشه. 8-|

بسی از توان مضحک یورون در از بین بردن مارهای دورن لذت بردم. با توجه به سوال Elaria Sand از یارا در مورد شاه گری جوی ها گمان میکنم ثیون یک جا بد طور عقدش خالی میشه و بعید نیست بعدتر خودش از بولتون ها و یورون در قساوت پیشی بگیره. فقط نمیدونم چه کسی از اطرافیان کلیسی خبر به یورون داد که تونست این پاتک رو به گری جوی ها بزنه، احتمالا قراره یکی به جرم خیانت توی اتش بسوزه؟ این احتمال اینجا قویتر میشه که توی تریلر قسمت بعدی یک جا شنیدم کسی میگه اونها (لنیستر ها) از قبل انتظارمونو میکشیدند به عبارتی ارتش گری ورم در حمله شکست میخورن و در نهایت یک بلایی هم سر دوتراکی ها و مارتل ها میاد و کلیسی باز هم محتاج جوراه مورمانت میشه.

همچنین پیشبینی میکنم برون (دستیار جیمی لنیستر) با توجه به اسیر شدن دورنی ها توسط یورون و پیشکش شدنشون به سرسی به عنوان انتقامی که جیمی از پسش بر نیومد (برای ربودن دل سرسی) به فرارشون کمک کنه و شاید دورنی های همیشه زخمی با آریا یک جایی افسارگسیختگی سرسی رو با مرگ خاتمه بدهند. (بعیده کلیسی بتونه از عهده سرسی بر بیاد)
بعید نیست با این خیانت علنی سرسی به جیمی برای عطش قدرت، جیمی هم از لنیسترها جدا بشه.
بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 55 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید