همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : یکشنبه آذر 25, 96 2:12 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 149 پست ]  به صفحه برو 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  بعدی

به اپیزود سوم فصل هفتم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 2%  2%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 6%  6%  [ 3 ]
6 7%  7%  [ 4 ]
7 17%  17%  [ 9 ]
8 11%  11%  [ 6 ]
9 28%  28%  [ 15 ]
10 30%  30%  [ 16 ]
مجموع آرا : 54
نویسنده پیغام
 عنوان پست: قسمت سوم، The Queen's Justice
پستارسال شده: دوشنبه مرداد 8, 96 12:45 am 
شورای پادشاهی
شورای پادشاهی
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: تارگرین
سمت: ارباب زمزمه گران
مرز اسپویل من: پایان کتاب پنج
این تاپیک به منظور بحث و گفت و گو در باب قسمت سوم از فصل هفتم مجموعه بازی تاج و تخت ایجاد شده است .
بالا
  پروفایل  

عنوان پست: Re: قسمت سوم، The Queen's Justice
پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 6:31 am 
ملازم
آفلاین
جالبه بالاخره اولین نفر شدم نظر میزاره
میدونم الان همه میخان بگن چر ا اینجوری شد چرا اونجوری شد
چرا هیچی از جنگها رو ندیدیم
چرا چراچرا
اما یکی از قسمت های عالی سریال بود
همیشه یادتون باشه این سریال با بقیه مضخرفاتی که اسمشون رو درام وملو درام و فانتزی و حماسی و تاریخی و...میزارن !خیلی فرق داره
این یک اثر بی مانند ه
بسیار خوشحال شدم که اینجوری خیالمون رو بابت یهسری جنگهاو چیزای بی خودی راحت کرد و باتوجه به تیزر هاوچیزایی که قبلا گرفته بودیم درقسمت های اخر شدیدا درگیری های عالی میبینیم
مثه قسمت قبل و احتمالا بعد نبود سندور کلگان یه خورده اذیت میکنه قسمتارو اماقابله تحمله
تا ببینیم چی میشه
4قسمت مونده مثه چی...
چقدر خواهند سوخت
چقدر یخ خواند زد
مارتین ار ار بهانه اس
این داستان و بچسب
بقول یکی از دوستان در انتظاربهار(رویای بهار)که فقط یه رویاست
گیم و زندگی کن
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 9:13 am 
ملازم
آفلاین
محل اقامت: Valyrian Freehold
خب اولین نکته و مبهم ترینش اینکه چطور واریس نفهمید یورون با سرسی متحد شده!؟ چطور نفهمید براشون کمین کرده!؟ اونکه همه جای دنیای شناخته شده جاسوس داره چطوریکه اینا را نفهمید!؟ البته بنظرم نویسندگان سریال کارشون با واریس تمام شده و فقط نمیدونن چجوری از شرش خلاص شن! تبدیلش کردن به یه عنصر بی خاصیت! اوضاع داره جوری پیش میره که دنریس با جان باهم جمع کنن برن شمال چون الان دنریس فقط دوتراکی ها را داره معلوم هم نیست چقدر از ناوگانش باقی مونده! نه به اون نگاه جیمی به سرسی در پایان فصل قبل که همه تقریبا مطمئن بودن سرسی را میکشه نه به این فرمان برداریش! داستان دیگه داره خیلی بی منطق میشه!
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 10:17 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Quiet Isle
خاندان: براتیون
میشُد اون صحنه های میساندی و گری ورم از قسمت قبل ، یا اون صحنه های اریا با اون خواننده رو حذف کرد یا حتی صحنه های جان_دنریس رو کوتاه تر کرد و بجاش یکم دو تا جنگ این قسمت رو بیشتر بهش میپرداختن و دراماتایزه تر میکردن ...

فازِ دی اند دی رو درک نمیکنم.

8/10

آخرین بار توسط The Hound در دوشنبه مرداد 9, 96 11:05 am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 10:25 am 
ملازم
آفلاین
سازنده ها قصد دارن که قسمتی از لشکر کالیسی رو نابود کنن تا جنگ اخر فصل یک طرفه نباشه اما زیاد خوب کار نکردن امیدوارم اخر فصل جبرانش کنن.من 7 میدم به این قسمت
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 10:40 am 
شهروند
آفلاین
خاندان: لنیستر
سرسی 2 دنریس 0

میترسم سرسی رو ببرن بالا و دنی رو ضعیف کنن تا آخر فصل یه دفعه همون دنریس قدرت رو بگیره :|
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 10:45 am 
ملازم
آفلاین
میشُد اون صحنه های میساندی و گری ورم از قسمت قبل ، یا اون صحنه های اریا با اون خواننده رو حذف کرد یا حتی صحنه های جان_دنریس رو کوتاه تر کرد و بجاش یکم دو تا جنگ این قسمت رو بیشتر بهش میپرداختن دراماتایزه میکردن ...

فازِ دی اند دی رو درک نمیکنم.

8/10

هیچ ربطی به فاز دی اند دی نداره صحنه های جنگ هزینه بر هستند این دو نفر و سایر تهیه کننده ها یه بودجه ثابت گرفتن تا هفتا قسمت بسازن اونا هم بدشون نمیاد نبرد ها طولانی تر و با جزئیات بیشتر باشن منتها بودجه بیشتر از این جواب نمیده
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 12:17 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: dragonstone
این قسمت غیر قابل پیش بینی بود واقعآ..من فکر می کردم دیگه حداقل دنریس کسترلی
راکو بی دردسر میگیره.از طرف ارتش تایرلم که کلآ واسش فایده ای نداشت.
که البته این باعث میشه دنریس غرورشو بزاره کنارو با جان متحد شه بدون این که ازش بخواد جلوش زانو بزنه..

یورون و جیمی هم که احتمالآ بیفتن به جون هم.
سرسی هم که ازش انتظار میرفت یه چیز توپ واسه انتقام دخترش در نظر گرفته..البته دلم بیشتر واسه یارا سوخت معلوم نیست با اون چی کار میکنن.
من موندم ملت تو پایتخت چرا از سرسی حمایت می کنن رسمآ حزب بادن..با همه حال میکنن..تا دیروز تو خیابون به سرسی گوجه پرت می کردنو تف مینداختن الان واسه پیروزیش شادی میکنن..جافری سر ند میبره خوشحال می شن بعد به جافری تو خیابون حمله میکنن خلاصه فاز این ملتو نمی فهمم من جای دنریس بودم میزدم میترکوندمشون خیلی رو مخن :|

برن هم به نظرم خیلی سرد رفتار کرد با سانسا بابا یه ذره خوش حال شو حداقل..
البته برن اگه بتونه به همه بگه که بیلیش چه جوری به ند خیانت کرد خیلی خوب میشه.

لیدی اولنا هم که دم آخری زهرشو ریخت حال کردم.

و در آخر اون سکانسی که میساندی دنریس رو با اون همه لقب معرفی می کنه بعد داووس فقط می گه این جان اسنو هستش :| .........................شاه شمال :|
عالییییییی بود :))

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 12:20 pm 
گارد پادشاهی
گارد پادشاهی
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: سرزمین های یخ زده ی شمالی
مرز اسپویل من: آخر کتاب پنج
اپیزود متوسطی بود ولی آخرشو دوست داشتم. قیافه جیمی وقتی حقیقت رو فهمید واقعا دیدنی بود. حیف که ملکه خارها حذف شد.
کلا 4 تا اپیزود مونده و اینا دارن همه رو حذف میکنن. میخوان با هر ضرب و زوری شده فقط شمال و دره رو برای دنی باقی بزارن. البته سرزمین های رودخانه هم هست (انگار همه یادشون رفته) و به امید هفت سر و کله امور هم دوباره پیدا میشه.
الان حاکم دورن کیه؟ بقیه دخترهای اوبرین؟ یادمه فصل چهارم به همشون اشاره شد.
همش منتظر بودم یکی پیشنهاد ازدواج دنی و جان رو برای اتحاد مطرح کنه ولی نشد که نشد. راه حل خوبی بود.
طبق پروموی قسمت بعد بنظر میاد دنریس بالاخره به queen of ashes تبدیل میشه و جا پای جای اجدادش میذاره.
اسپویلر: نمایش
الان سومین اژدها سوار کی می شه؟ بریندن که مرده، اگان که حذف شده به تیوری هویت تیریون هم که اشاره ای نشده پس کی میخواد بشه؟ برن؟
الان باتوجه به خوب شدن جورا میشه امید داشت کانینگتون هم خوب بشه؟

پ.ن:تاینه حداقل سرسی رو یه گاز می گرفت!
پ.ن:بعد یه مدت طولانی برگشتن به تالار حس و حال خوبی داره :) :D
پ.ن: سریال عادتشه که هر فصل یکی رو بالا ببره و بقیه رو با مخ بکوبونه زمین؟

افتخار در برابر عشق یه زن چه حرفی برای گفتن داره؟ وظیفه در مقابل احساس زیبای بغل کردن پسر تازه به دنیا اومده ات چی میگه ... یا در برابر خاطره ی لبخند برادرت؟ باد و کلمات، باد و کلمات. ما آدمیم و خدایان ما رو برای عاشق شدن خلق کردن. این بزرگ ترین افتخارمونه و همینطور بزرگ ترین تراژدیمون.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 12:32 pm 
ملازم
آفلاین
قسمت خوبی بود من نسبت به قسمتای قبل ده میدم.
دیگه چیز زیادی واسه دنریس به جز اون سه تا اژدها نمون ه که از اونا هم استفاده کنه به قول خودش ملکه ویرانه ها میشه.
جان هم که زانو نزد.دیالوگ اای داووس عالی بود. قسمت فتح راک هم خیلی خوب ولی بد که دیدم یورون حمله کرده بهترم شد چون این دنریس از اول شانس آورده همه جا الان موقعه شکستشه.
ریچ وهم که گرفتن بالاخره رندیل تارلی هم به تایرلا خیانت کرد تایرلا اصلا تو جنگ ماهر نیست ولی اون تعداد سربازی که از بالا نشون داد به نظم برای فتح قلعه ای مثل ریچ خیلی کم بود اگه مثلا آدم بشمره دوسه هزار نفرم نمیشدن واسه کم هزینه دراومدن از خلی چیزا مثل همون تعداد سرباز و جنگ اینا زده بودن ولی بازم ایم سریال شاهکاره چون کاری میکنن آدم این کمبودا رو حس نکنه
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 12:39 pm 
شهروند
آفلاین
خاندان: لنیستر
یکم دارید سخت میگیرید که امتیاز پایین میدید

+انتقام سرسی
+حیله کسترلی راک
+مرگ اولنا
+حتی بخش معرفی جان اسنو توسط سر داووس

اینا نقاط قوت این قسمت در مقایسه با دو قسمت قبلیه
10 حقش نیست ولی دیگه 7 هم واقعا منصفانه نیست.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 1:24 pm 
ملازم
آفلاین
به نسبت دو قسمت هم خیلی خوب بود
فقط من متوجه نشدم . قلعه تایرل ها فتح شد یا اولنا تایرل خودش به دنریس پشت کرد و آخرشم که مرد
بالاخره واریس و بیلیش یه دیالوگ مثل فصول اول گفتن .
همه میگن یورون جای جافری و رمزی رو میگیره ولی عوضی ترین آدم همیشه سرسی بوده
من گفتم این رژ لب از کجا آورد لبش قرمز شده یه دقیقه بعد دیدم سمه :|
برن هم چه کاریزمایی داره ، ولی به جای این همه خاطره اومد شب ازدواج سانسا با رمزی رو یادش آورد :| بعد یعنی میدونه آریا چه آدم مخوفی شده ؟ :-$

آخرین بار توسط فرشید واترز در دوشنبه مرداد 9, 96 1:36 pm ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 1:25 pm 
ملازم
آفلاین
مليساندر ميخواد بره والانتيس چكار كنه؟
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 1:26 pm 
ملازم
آفلاین
این قسمت غیر قابل پیش بینی بود واقعآ..من فکر می کردم دیگه حداقل دنریس کستر

یورون و جیمی هم که احتمالآ بیفتن به جون هم.
سرسی هم که ازش انتظار میرفت یه چیز توپ واسه انتقام دخترش در نظر گرفته..البته دلم بیشتر واسه یارا سوخت معلوم نیست با اون چی کار میکنن.
من موندم ملت تو پایتخت چرا از سرسی حمایت می کنن رسمآ حزب بادن..با همه حال میکنن..تا دیروز تو خیابون به سرسی گوجه پرت می کردنو تف مینداختن الان واسه پیروزیش شادی میکنن..جافری سر ند میبره خوشحال می شن بعد به جافری تو خیابون حمله میکنن خلاصه فاز این
عالییییییی بود :))

همونطور که جیمی گفت مردم از همه لردها متنفرن . چون کسی به گرسنگی اونا اهمیت نمیده
تنها کسی که محبوب مردم بود مارجری تایرل بود . پایتخت همیشه به عنوان جایی توصیف شده که پر از فضولات آدم و خوکه
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 9, 96 1:30 pm 
ملازم
آفلاین
خب اولین نکته و مبهم ترینش اینکه چطور واریس نفهمید یورون با سرسی متحد شده!؟ چطور نفهمید براشون کمین کرده!؟ اونکه همه جای دنیای شناخته شده جاسوس داره چطوریکه اینا را نفهمید!؟ البته بنظرم نویسندگان سریال کارشون با واریس تمام شده و فقط نمیدونن چجوری از شرش خلاص شن! تبدیلش کردن به یه عنصر بی خاصیت! اوضاع داره جوری پیش میره که دنریس با جان باهم جمع کنن برن شمال چون الان دنریس فقط دوتراکی ها را داره معلوم هم نیست چقدر از ناوگانش باقی مونده! نه به اون نگاه جیمی به سرسی در پایان فصل قبل که همه تقریبا مطمئن بودن سرسی را میکشه نه به این فرمان برداریش! داستان دیگه داره خیلی بی منطق میشه!

چون پرنده های واریس رو استادی که با سرسیه ( کایبورن ؟ ) رو تطمیع کرد که به نفع سرسی خبرچینی کنن
واریس کنترل اونا رو دیگه تو دست نداره
در ضمن ببخشید ، تیون و خواهرش همون اول کاری به دنریس گفتن یورون میره پیش سرسی
بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 149 پست ]  به صفحه برو 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به: