همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : جمعه آذر 23, 96 2:06 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 149 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

به اپیزود سوم فصل هفتم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 2%  2%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 6%  6%  [ 3 ]
6 7%  7%  [ 4 ]
7 17%  17%  [ 9 ]
8 11%  11%  [ 6 ]
9 28%  28%  [ 15 ]
10 30%  30%  [ 16 ]
مجموع آرا : 54
نویسنده پیغام
 عنوان پست: Re: قسمت سوم، The Queen's Justice
پستارسال شده: جمعه مرداد 13, 96 2:29 pm 
ملازم
آفلاین
محل اقامت: Winterfell
خاندان: استارک

در مورد ارتش مردگان و اینکه چرا به دیوار نرسیدن فکر نمیکنم اونا مدام در حال حرکت به سمت دیوار بوده باشن چون همنطور که چند بار در سریال اشاره شد نایت کینگ دنبال راهی برای رد شدن از جادوی دیواره ... همون جادوی پرقدرتی که هزاران سال قبل و بعد از رانده شدن اونها به شمالی ترین نقطه وستروس توسط آزورآهای و ساخته شدن دیوار به دست برندون معمار اونها رو در شمال گیر انداخت و مجبورشون کرد به خواب طولانی برن

پس یعنی تا اینجا نایت کینگ راهی برای عبور از این جادو نداشته
اما اینکه چرا الان به سمت دیوار در حرکته نظریه های مختلفی هست که مهمترینشون علامتگذاری روی دست برندون استارکه ( تاثیر اونو در غار کلاغ سه چشم دیدیم ) و الان هم که برندون از دیوار رد شده

من فکر می کنم اگه اون علامتگذاری هنوز اثر داشت مطمئنا برن که دیگه کلاغ سه چشم و آگاه به همه چیزه از دیوار رد نمیشد.

در مورد اینکه چرا نایت کینگ هنوز به دیوار نرسیده هم با شما هم نظرم.
نظرات اونها به نظرم بامزه بود گفتم اینجا بذارم.

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه مرداد 13, 96 3:35 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Real North
مرز اسپویل من: ندارم

در مورد ارتش مردگان و اینکه چرا به دیوار نرسیدن فکر نمیکنم اونا مدام در حال حرکت به سمت دیوار بوده باشن چون همنطور که چند بار در سریال اشاره شد نایت کینگ دنبال راهی برای رد شدن از جادوی دیواره ... همون جادوی پرقدرتی که هزاران سال قبل و بعد از رانده شدن اونها به شمالی ترین نقطه وستروس توسط آزورآهای و ساخته شدن دیوار به دست برندون معمار اونها رو در شمال گیر انداخت و مجبورشون کرد به خواب طولانی برن

پس یعنی تا اینجا نایت کینگ راهی برای عبور از این جادو نداشته
اما اینکه چرا الان به سمت دیوار در حرکته نظریه های مختلفی هست که مهمترینشون علامتگذاری روی دست برندون استارکه ( تاثیر اونو در غار کلاغ سه چشم دیدیم ) و الان هم که برندون از دیوار رد شده

من فکر می کنم اگه اون علامتگذاری هنوز اثر داشت مطمئنا برن که دیگه کلاغ سه چشم و آگاه به همه چیزه از دیوار رد نمیشد.

در مورد اینکه چرا نایت کینگ هنوز به دیوار نرسیده هم با شما هم نظرم.
نظرات اونها به نظرم بامزه بود گفتم اینجا بذارم.

یک سوال همیشه برای من مطرح بوده. اینکه چرا با وجود جادوی دیوار، مرده ای که توسط نگهبانان شب آورده شده بود به مورمونت حمله کرد. حداقل می شود نتیجه گرفت که جادوی دیوار با جادوی غار کلاغ سه چشم متفاوت است

نکته قابل توجه این قسمت درمان جورا بود. احتمالا با رفتن جورا به دراگون استون و شنیدن ماجرای پدرش و جان در رابطه با وایت واکرها، می تواند در این زمینه به جان کمک کند.
اسپویلر: نمایش
در پرومو فصل هفت سریال یک نفر شبیه به جورا به همراه جان و گروه بریک دنداریون در شمال دیوار هستند ;;)

Right now, you and I and everyone else, we’re children playing at a game, screaming that the rules aren’t fair

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه مرداد 13, 96 4:56 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: همراه ملکه
خاندان: تارگرین
مرز اسپویل من: بدون مرز
نقل قول:
یک سوال همیشه برای من مطرح بوده. اینکه چرا با وجود جادوی دیوار، مرده ای که توسط نگهبانان شب آورده شده بود به مورمونت حمله کرد. حداقل می شود نتیجه گرفت که جادوی دیوار با جادوی غار کلاغ سه چشم متفاوت است

نکته قابل توجه این قسمت درمان جورا بود. احتمالا با رفتن جورا به دراگون استون و شنیدن ماجرای پدرش و جان در رابطه با وایت واکرها، می تواند در این زمینه به جان کمک کند.
اسپویلر: نمایش
در پرومو فصل هفت سریال یک نفر شبیه به جورا به همراه جان و گروه بریک دنداریون در شمال دیوار هستند ;;)
[/quote][/quote]
در جواب سوالتون باید بگم وایت ها موجودات جادویی نیستن و جادوی دیوار فقط از عبور موجودات جادویی محافظت میکنه و هیچ جایی از کتاب گفته نشده وایت ها هم جادو دارن در وجودشون به خاطر همین اوتر همون وایتی که اومد مورمونتو بکشه تونسته بود از دیوار رد بشه.
دوستان در مورد رسیدن وایت واکر ها به دیوار اونها باید منتطر رسیدن زمستون به صورت کامل باشن چون نور خورشید اذیتشون میکنه،البته دلیل دیگه هم میتونه پیدا کردن راهی برای نابودی جادوی دیوار باشه،گرچه اونم بخاطر خیانت هایی که شده الان خیلی ضعیف شده نیروش.

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه مرداد 13, 96 6:51 pm 
ملازم
آفلاین
محل اقامت: Winterfell
Sr Baristan: به هر حال یه جادویی باید درونش در جریان باشه وگرنه چطور زنده شدن و حرکت میکنن؟

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه مرداد 13, 96 7:03 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Real North
مرز اسپویل من: ندارم
در قسمت آخر فصل چهارم مردگان نمی تونند وارد غار بشن و فرزند جنگل می گه " آنها نمی توانند ما را دنبال کنند، قدرتی که آنها را به حرکت در می آورد اینجا بی قدرت است. در واقع وایت ها حادو ندارند اما قدرتی که اونها رو به حرکت در می آورد جادویی هست. اما این مورد در دیوار اتفاق نیافتاد و جادوی وایت واکر ها کار می کرد. به همین دلیل می گم که یک مقدار گیج کننده است این موضوع

Right now, you and I and everyone else, we’re children playing at a game, screaming that the rules aren’t fair

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه مرداد 13, 96 7:07 pm 
ملازم
آفلاین
میخاستم چیزی نگم اما فک کنم قسمت چهارم اومده
دوستان که تلگرام دارن یه سرچ کی بکنند لطفا
من تو ۲سه کامنت سایت خارجی دیدم میگن لو رفت ه زود تر
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه مرداد 13, 96 7:19 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: همراه ملکه
خاندان: تارگرین
مرز اسپویل من: بدون مرز
Sr Baristan: به هر حال یه جادویی باید درونش در جریان باشه وگرنه چطور زنده شدن و حرکت میکنن؟

نایمریای عزیز
فکر کنم منطور از جادویی بودن ذات جادویی یه موجود باشه،نه موجودی مورد سحر و جادو واقع شده،البته نطرمه و در حد فرصیه برای خودم،
تاپیکی در باب جادوی دیوار تو کتاب پنجم هست اگه دوست داشتید اونجا ادامه بدیم دوستان؟

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه مرداد 13, 96 7:57 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
میخاستم چیزی نگم اما فک کنم قسمت چهارم اومده
دوستان که تلگرام دارن یه سرچ کی بکنند لطفا
من تو ۲سه کامنت سایت خارجی دیدم میگن لو رفت ه زود تر

آره لو رفته من دان کردم ولی کیفیتش پایینه اچ بی او به فنا رفت

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه مرداد 13, 96 8:06 pm 
ملازم
آفلاین
روی یه پیغام خصوصی سایت و میگی
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه مرداد 13, 96 8:14 pm 
ملازم
آفلاین
مرسی پیدا کرد م ممنون ولف جان
نیازی ب پیغام و لینک نیست
پیشنهاد میکنم هرچه سریعتر تاپیک مربوط به قسمت ۴ فصل ۷ ایجاد بشه
چون این تاپیک از دعواهایمان ترکید =))
به دوستا نتون تو شورای پادشاهی اطلاع بدید لطفا
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه مرداد 14, 96 5:57 pm 
شوالیه
شوالیه
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Dragonstone
خاندان: براتیون
مرز اسپویل من: همه رو خوندم حتی فصل های کتاب ۶
جناب محمد مهدی
کسی ممکنه به سریال انتقادی داشته باشه حالا با ادبیات تند. این یه بحثه. اما کسی نباید به شخص (چه جمع و چه تک) بی احترامی کنه. بگذریم.
هر کسی کتاب رو بخونه می تونه در تاپیک های مربوط به کتاب سوالاتش رو مطرح کنه و بحث کنه. هر وقت هم کتاب یا فصل جدیدی از کتاب ششم اومده صحبت شده در موردش در فروم. اگه الان تاپیک های کتاب خلوته به دلیل اینه که کسانی که کتاب رو خوندن بحث هاشون رو قبلا انجام دادن و همه منتظر مطلب جدید هستن. ربطی به این نداره که سریال بهتره یا هرچی!
تقسیم نیرو ها همون طور که گفتم غیر ممکن نیست اما با تئوری 5 نفر در هر کشتی امکان نداره.

پستارسال شده: شنبه مرداد 14, 96 11:46 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
جناب محمد مهدی
تقسیم نیرو ها همون طور که گفتم غیر ممکن نیست اما با تئوری 5 نفر در هر کشتی امکان نداره.

پنج نفر در هر کشتی که اصلا مضحکه و جای بحث نداره مگه کشتی جنگی لنج ماهیگیریه که با پنج نفر خدمه بره دریا
البته باید خدمت دوستانی که منبع تامین خدمه هزار کشتی یورون براشون سوال شده عرض کنم به استناد فصول معروف به بازوان کراکن جلد چهارم که توشون مارتین جزایر هفتگانه آهن رو مفصل معرفی و توصیف کرده این جزایر برخلاف دراگون استون خالی از سکنه بومی و ویلای اختصاصی یه خاندان نیستن بلکه تراکم جمعیتی خیلی بالایی دارن به نحوی که 35 خاندان ساکن این جزایر تو کتاب معرفی شدن
بد نیست برای تقریب ذهن بدونین که دورن فقط 20 خاندان شناخته شده داره
علاوه بر این خود یورون به لطف سفرهای دریایی طولانی اش نیروهای خارجی زیادی رو جذب ناوگانش کرده طوری که فقط تو حلقه اول یارانش تعداد زیادی سیاه پوست داره

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه مرداد 15, 96 1:38 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
دوستان من هنوز این حرکت ناوگان یورون را متوجه نمیشم. اولین بار که یورون را می‌بینیم داره با کشتی هاش به مقر پادشاهی میاد. جیمی و سرسی از کنار ساحل کشتی های یورون را میبینن. پس قاعدتا ناوگان یورون داخل خلیج بلک واتر شدن و این یعنی از طریق دریای باریک اومدن و از جلوی دراگون استون عبور کردن. و بعد یک بار دیگه از جلوی دراگون استون رد شدن و در دریای باریک از پشت به ناوگان دنیریس شبیخون زدند. فرض می‌کنیم که بار اول دنیریس هنوز به دراگون استون نرسیده باشه، اما مرتبه دوم چی؟ درست بعد از اینکه دنیریس و تمام مشاوراش در دراگون استون جمع میشن. یک دیدبان ساده با چشم غیر مسلح هم میتونه عبور اون همه کشتی از گذر باریک گالِت را از دراگون استونِ مرتفع ببینه. باور کنیم که دنیریس بدون کار اطلاعاتی جنگ میره؟
و نکته دیگه اینکه قبل از مردن اولنا تایرل در قصر خودش اون را در دراگون استون دیده بودیم و قرار بود به همراه یارا گریجوی به دورن برن و لشکر دورن و تایرل را سوار کنن ببرن محاصره کینگزلندیگ. هیچ توضیحی داده نمیشه که چرا وقتی الریا سند و دخترهاش تو کشتی فرماندهی هستن اولنا نباید باشه و اینکه اولنا چطور به هایگاردن رسیده. کار دنیریس تو نقشه های جنگی خیلی میلنگه و اصلا ظرافتی که ما در داستان انتظار داریم را برآورده نمی کنه. در عوض نقشه های سرسی خیلی بهتر و حساب شده تر به نظر می رسه. من مشکلی با این که نبردها را نشون نده ندارم مهم ظرافت های داستانه، تو حمله جیمی به هایگاردن و تسلیم کستلی راک این ظرافت هست اما تو خط داستانی دنیریس نیست. سه تا اژدها گذاشتن و دیگه به امان خدا. امیدوارم برخورد دنیریس با جان باعث نشه خط داستانی جان هم مثل دنیریس آبکی بشه
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 16, 96 4:53 pm 
ملازم
آفلاین
خواستم بگم من نگفتم ۵ نفر یه کشتی و هدایت کنن یا برن جنگ باهاش آنم تویین دنیا
هرچند اگر فقط ب سرعت باد و موافقت اون دل ببندیم میشه باز جابجا بشن
من گفتم ۵نفر برا کشتی که اندازه هاشونم متفاوته بعضی کوچیک بعضی بزرگ فقط جهت حفاظت و لنگر گیری
بعد یورن با کشتی های سریع ش که پره جمعیت آن بشون أضافه شه و حمله رو با ۴۰۰ کشتی هدایت کنه
درضمن خوده تیریون تو قسمت ۳م توی دقیقه ۵۰ تا ۵۲ به پراکندگی احتمالی نیروهای یورن اشاره میکنن
حالا دقیق ش چطوره از خوده تیریون بپرسید
اما بازم تاکید میکنم یورن بیشتر از ۲۰۰۰۰نیرو نداره که تازه همه شونم از پایک نیستن
اگر داشت که تموم بودداستان
بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 149 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به: