همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : جمعه آذر 23, 96 2:03 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 232 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  بعدی

به اپیزود چهارم فصل هفتم از 1 تا 10 چه نمره ای میدهید؟
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 2%  2%  [ 1 ]
8 12%  12%  [ 7 ]
9 21%  21%  [ 12 ]
10 65%  65%  [ 37 ]
مجموع آرا : 57
نویسنده پیغام
 عنوان پست: Re: بحث اپیزودیک قسمت چهارم: The Spoils of War
پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 10:21 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: استارک
دوست گرامی نمی دونم چرا من هرپستی رو می نویسم و در هر بحثی با دوستی شرکت کنم، بعدش باید منتظر بیانیه جنابعالی باشیم. هروقت بحثی آروم آروم به سمت صحبت بر سر محتوا میره شما باز شعارگویان پیدات میشه و همون بحث همیشگی رو البته بدون رعایت ادب و بدون شناخت طرف مقابل میگی.
قبلا هم در یه پست دیگه گفتم، فکر کنم شما اصولا با کنایه و استعاره آشنا نیستی، 0 و 100، 0 و 10، 0 و 1 و 0 و 20 با هم به کار برده میشن برای رسوندن و تاکید بر تضاد بین دو چیز.
نمی دونم چرا خودتون رو محور همه بحث ها می دونید که هرپستی با هر مضمونی زده باشه در جواب شماست. فکر کنم به اندازه با این ادبیات فضارو خالی از حضور خیلی از دوستان کردید که ترجیح میدن سیبل این ادبیات شما و درگیر این صحبت های بچه گانه نشن. بهتره این ادبیات دایی جان ناپلئونی کنار گذاشته بشه .
اینکه چه کسی به چه کسی و به چه دلیلی لایک بده فکر نکنم ربطی به شما داشته باشه جدا از اینکه فکر کنم شما چندان با کاربرد این گزینه آشنا نیستی
لایک برای موافقت با پستیه و گاهی حتی ممکنه اون پست مخالف باشه ولی نویسنده اش اینقدر با منطق و ادب صحبت کنه و در مورد خیلی از پست هایی که مورد پسند من بوده این نکته وجود داشته. به جای دخالت و به حاشیه بردن بحث وقتی پست شما لایک نمیشه بهتره علتشو در خودتون جستجو کنید نه بقیه .خود شکن، آیینه شکستن خطاست.
دوستانی که پست بنده رو لایک می کنن ازشون تقاضا دارم اون لایک هارو بردارن و پست ایشون رو لایک کنند بلکه دیگه شاهد این ادبیات گستاخانه از ایشون بخاطر چند لایک (که نمی دونم چه امتیازی رو این لایک ها نصیب صاحبش می کنه) نباشیم.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 10:32 pm 
ملازم
آفلاین
تاحالا ۱۹۵ پست گذاشته شده من اولین بار ه که راجب لایک صحبت کردم نزدیک ۱۵ ۲۰ پستم قبله این گذاشتم واسه این اپیزود
پس حرفت غلط و فاقد مستند ه تو همه یا تقریبا همه پست اتون راجب من که به شماچرا تاختم خانم نامریا
این بارم مطرح کردم
وقتی یه نظرخواهی غلط و ناقص و فاقدا علم کافی هستش
چطور اینقدر طرفدار داره
قبلا گفتم بازم میگم ازین که پستم به صورت ناقص و جبهه گیرانه سانسور میکنید هرچی که بنفع تونه رو وسط میآرید یاهمش و بزاریدیا نزارید مثه من این پایین
این کار ناپسند انه و ناجوانمردانه آیه
مخالف باید مردونه وایسه جلو آدم
نه از بعضی راهها که حتا از بیانش. ... بگذریم
تاحالا بی ادبی صورت نگرفته کاملا مخالف بودم و هستم
چرا وقتی راجبه سانسا و آریا و...با دوستان بحث میکردید مزاحم نشدم
چون درست وغلطش خیلی برام مهم نبود ه نیست
اما وقتی در حمایت از نمیگم دوستتون به قول خودتان هم نظر و هم فکر تون بیانیه میدید اونم غلط قولوط علیه پست من توقع دارید سکوت کنم لایک شمارو
شما هنوز نمیدونید imdb 0نداره
هنوز از رتبه وامار هری پاتر اطلاع ندارید
میاد ب پشتوانه چند لایک نادرست یه نظر نادرست به خورد ملت میدید
میگیم اینجور نبوده نیست جبهه گیری خودتان و هم لایک ی هاتون شروع میشه دوباره
جای این همه سفسطه و بازی با کلمات و هواداری از هم میگفتید همینطور ی یه چیزی گفتم راجب هری پاتر و امتیاز و. ..
که بدونم از روی بی علمی حرفی زده شده من میخاسم جواب و تقدیم جناب استنیس کنم که بمن میگفت سایته imdb نامعتبره
دیدم هنوز جواب ایشون ندادم لایک اتون و پست اتون حتا با غلط بی علمی از پشت هم روانه

به برندون جان عزیزم اگر منظورت آز اسپویل شدن فیلنامه همون ه که بخش حدس وگمان فصل ۷ گفتن دوستان که قسمت ۱ این میشه قسمت ۲ جان میره پیش دنریس ۳ماترلهاواولنا میمیرن ۴...
بیشتر حدس بود حالا بعضیش درست بود اما مثلا توش از جنگ دنریس و لنیستر ها چیزی نگفته بود
حالا این مهمه اگر ما میدونیم که جان قراره تو نبرد حرامزاده گان پیروز بشه چرا باز برای بار اول با التهاب فریم ها رو دنبال میکنیم
این یعنی فیلنامه قوی
یعنی چیزی که مخاطب میپسنده راضی تلویزیون و بعدش خاموش میکنه و یعنی خیلی چیزای دیگه
بشخصه قسمت اول تا حدودی از بقیه بیشتر دوست داشتم چون توش سندور داشت تازه گی داشت بعد ۴۰۰و خورده ای روز درحالی که تو imdb از بقیه نمره ش کمتره

آخرین بار توسط baristan s در چهارشنبه مرداد 18, 96 10:46 pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 10:45 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Real North
مرز اسپویل من: ندارم
به برندون جان عزیزم اگر منظورت آز اسپویل شدن فیلنامه همون ه که بخش حدس وگمان فصل ۷ گفتن دوستان که قسمت ۱ این میشه قسمت ۲ جان میره پیش دنریس ۳ماترلهاواولنا میمیرن ۴...

منظور من متن تقریبا کامل هست (سکانس به سکانس). اپیزودهای پخش شده هم هستند می توانید چک کنید که کامل هستند یا نه

Right now, you and I and everyone else, we’re children playing at a game, screaming that the rules aren’t fair

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 10:52 pm 
ملازم
آفلاین

منظور من متن تقریبا کامل هست. اپیزودهای پخش شده هم هستند می توانید چک کنید که کامل هستند یا نه

برندون از اسپویل استقبالی نکردم تا حالا ازین به بعدشم نکنیم بهتره
واقعا نمیشه گفت دقیقا چی شده
من که چند پست قبلی دعا گردم همه ی قسمت ارو هکر های عزیز سیما فیلم مون
زود تر بزارن مث شبکه نت فیلیکس همه چیز شو یه جا ببینیم بره پی کارش
بعدمثه شخصیت های بیگ بنگ تئوری که رو صندلی سینما راضی از دیدن جنگ ستارگان ۷ بودن ما هم خیس عرق
رو مبل وصندلی وبالش بیوفتیم بگم
لعنتی تموم شد
باید ۱سال دیگه صبر کنیم
شادیم ۵۰۰ روز
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 10:53 pm 
ملازم
آفلاین

منظور من متن تقریبا کامل هست. اپیزودهای پخش شده هم هستند می توانید چک کنید که کامل هستند یا نه

برندون از اسپویل استقبالی نکردم تا حالا ازین به بعدشم نکنیم بهتره
واقعا نمیشه گفت دقیقا چی شده
من که چند پست قبلی دعا گردم همه ی قسمت ارو هکر های عزیز سیما فیلم مون
زود تر بزارن مث شبکه نت فیلیکس همه چیز شو یه جا ببینیم بره پی کارش
بعدمثه شخصیت های بیگ بنگ تئوری که رو صندلی سینما راضی از دیدن جنگ ستارگان ۷ بودن ما هم خیس عرق
رو مبل وصندلی وبالش بیوفتیم بگم
لعنتی تموم شد
باید ۱سال دیگه صبر کنیم
شایدم ۵۰۰ روز
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 11:03 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Hedges
مرز اسپویل من: فصل های منتشر شده از کتاب شش

منظور من متن تقریبا کامل هست (سکانس به سکانس). اپیزودهای پخش شده هم هستند می توانید چک کنید که کامل هستند یا نه

لینکشو همینجا بزار که هرکسی خواست استفاده کنه. اگرم سیستم ضدلینک داریم فکر کنم با * یا هرچیزی مشابهی گزاشتن جای . اون حالت لینکیو از بین میبره. اگر اینم نشد برام پیام کنی ممنون میشم

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 11:16 pm 
ملازم
آفلاین
راجبه این دوستانی که لایک میکنن هم بگم نه دنبال این چیزها بوده نه هستم
دیگه کاملا داره برام روشن میشه حتا اگر یک نظر از سمت کسی که دوست شما س گذاشته بشه باید لایک شه
حالا اینکه غلط باشه مهم نیست
بی علم گفته شده باشه مهم نیست
توش ایرادات و اطلاعات باطله باشه مهم نیست
و...
لایک کردنم مثه نمره دادن به اپیزود ها داخل این تالارها ارزش خاصی نداره
همه مونم میدونیم
اما از تمام حرفای من دوستان گیر به این قسمت ش میدن که حقانیت ب دروغ خودشون رو به کرسی بنشونن
فردا هم پستارو مرور میکنم میبینم ۴تا از پست هام به ناحق حذف شده
تذکر توبیخ م گرفتم
اصلا هم و لایک کنید به من چه
من میگم چرا نظرات اشتباه و نادرست و غلط میدید
اگر هری پاتر ۱۰و۹ گرفته چرا ۲۱۶ مه اونم تازه بهترین توی ۸تاش
اگر imdb 0داره چرا ۱۱۹۷۸۹۲رای کور اونو ندیده
اگر فیلنامه ها آبکی و ضعیف ه ب قوله دوستمون راب استارک چرا وقته گرانبهامونو پای یک اثر ضعیف تلف میکنیم
بریم دنبال کار مون دیگه
اگر نویسنده ها کارنابلد بودن پس آن جایزه ها تقدیر ها چیه از سریال
همش توهمه همش کشکه
خوب بلدن دوستان از یه مسئله بسیار سخیف مثه ب کاربردن چرا لایک میکنی بنده استفاده کنن( که البته بصورت کاملا کنایی گفتم )
تا ضعفا و بی علمی خودشون رو بپوشونن
چرا لایک میکنی
میخای بدونی جوابش چیه
راحت بگو بتو چه
دوست دارم لایک کنم
من قبول میکنم
واقعا به من چه
اما وقتی اطلاعات غلط داده میشه
من لال شم تا دوستان هرچی غلطه رو ب خورده ملت بدن
این درسته
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 11:17 pm 
ملازم
آفلاین
محل اقامت: Winterfell
تاحالا ۱۹۵ پست گذاشته شده من اولین بار ه که راجب لایک صحبت کردم نزدیک ۱۵ ۲۰ پستم قبله این گذاشتم واسه این اپیزود
پس حرفت غلط و فاقد مستند ه تو همه یا تقریبا همه پست اتون راجب من که به شماچرا تاختم خانم نامریا
این بارم مطرح کردم
وقتی یه نظرخواهی غلط و ناقص و فاقدا علم کافی هستش
چطور اینقدر طرفدار داره
قبلا گفتم بازم میگم ازین که پستم به صورت ناقص و جبهه گیرانه سانسور میکنید هرچی که بنفع تونه رو وسط میآرید یاهمش و بزاریدیا نزارید مثه من این پایین
این کار ناپسند انه و ناجوانمردانه آیه
مخالف باید مردونه وایسه جلو آدم
نه از بعضی راهها که حتا از بیانش. ... بگذریم
تاحالا بی ادبی صورت نگرفته کاملا مخالف بودم و هستم
چرا وقتی راجبه سانسا و آریا و...با دوستان بحث میکردید مزاحم نشدم
چون درست وغلطش خیلی برام مهم نبود ه نیست
اما وقتی در حمایت از نمیگم دوستتون به قول خودتان هم نظر و هم فکر تون بیانیه میدید اونم غلط قولوط علیه پست من توقع دارید سکوت کنم لایک شمارو
شما هنوز نمیدونید imdb 0نداره
هنوز از رتبه وامار هری پاتر اطلاع ندارید
میاد ب پشتوانه چند لایک نادرست یه نظر نادرست به خورد ملت میدید
میگیم اینجور نبوده نیست جبهه گیری خودتان و هم لایک ی هاتون شروع میشه دوباره
جای این همه سفسطه و بازی با کلمات و هواداری از هم میگفتید همینطور ی یه چیزی گفتم راجب هری پاتر و امتیاز و. ..
که بدونم از روی بی علمی حرفی زده شده من میخاسم جواب و تقدیم جناب استنیس کنم که بمن میگفت سایته imdb نامعتبره
دیدم هنوز جواب ایشون ندادم لایک اتون و پست اتون حتا با غلط بی علمی از پشت هم روانه

درست می گید نباید می گفتم تقریبا تو همه ی پست هاتون. به خاطر این اشتباه عذر میخوام. ولی بار اولتون نبود که به لایک ها اشاره می کنید. ازین بابت مطمئنم.

بحث امتیاز سریال و imdb و اینا برای من اهمیتی نداره و خودمو قاطی این بحث نمیکنم. لایکی که به ایشون دادم به خاطر بخش دوم پستشون بود.

پست هارو هم کامل نمیذارم چون بی جهت پستم طولانی میشه. فقط بخشی رو میذارم که میخوام در موردش صحبت کنم و بهش جواب بدم. فقط هم در مورد پست های شما اینکارو نمیکنم پس لطفا به خودتون نگیرید.

در مورد بحث آریا- سانسا هم به قول خودتون نظر ندادید چون براتون مهم نبوده. البته اگر نظر هم میدادید اسمش دخالت و مزاحمت نبود. اینجا تاپیک بحثو گفتگوئه و همه حق اظهار نظر در هر بحثیو دارن.

در ضمن منظورتون از کار ناپسند و ناجوانمردانه و راه هایی که از بیانشون قاصرید و مردونه مخالف نکردن لایک دادنه؟

آخرین بار توسط nymeria در چهارشنبه مرداد 18, 96 11:17 pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 11:17 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Real North
مرز اسپویل من: ندارم

لینکشو همینجا بزار که هرکسی خواست استفاده کنه. اگرم سیستم ضدلینک داریم فکر کنم با * یا هرچیزی مشابهی گزاشتن جای . اون حالت لینکیو از بین میبره. اگر اینم نشد برام پیام کنی ممنون میشم

قصد وسوسه ندارم دوست عزیز. برای شما ارسال شد

Right now, you and I and everyone else, we’re children playing at a game, screaming that the rules aren’t fair

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 11:28 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
چندمین باره این قضیه لایک مطرح میشه. این کار وقتی بحثا داغه بزرگترین ظلمه به دوستان شرکت کننده در بحثه بخصوص اینکه اصلا این موضوع نه موضوع مهمیه نه اصلا به کسی ربطی نداره. ندیده بودم در مورد لایک یا دیس لایک گمانه زنی یا ریشه یابی بشه که شد.
نمی دونم منظور از سانسور پست چیه؟ ولی انتظار نداشته باشید چیزی که شما صدبار تکرار کردید رو بشینن تحلیل کنن و بجای تحلیل خطوط داستانی یا نقاط قوت و ضعف سریال و کتاب، صحبت های شمارو نقدکنن یا ازش تقدیر به عمل بیارن. این چندمین باره دوستان با صبر و حوصله کاربرد لایک رو توضیح میده یا من یه نکته رو دومین باره یه نکته رو تکرار می کنم.
یه بار بشین تاپیک های مربوط به فصل های گذشته رو مرور کن و ببین چقدر در اون تاپیک ها بحث ها غنی تر بود و این صحبت ها، پست های پی در پی شما، حملات هتاکانه به دوستان مختلف که عجولانه بوده چقدر در پایین اومدن کیفیت بحث ها تاثیر گذاشته.
واقعا هنوز نمی دونی نباید دو پست پشت سرهم اونم به صورت بکسان بزاری؟
واقعا نمی دونی کنایه به چی می گن؟ نمیدونی کسانی که قدیمی ترن خیلی هاشون هنوز مبنای سنجششون 4 ستاره و بر مبنای اون صحبتشونو میگن?
قبلا یکی از دوستان فکر کنم اسمش توروس بود پست های تلفیقی و گسترده ای می زاشت شاید گاها سری می زدم ببینم ایشون پشتی گذاشته که از اطلاعاتشون استفاده کنم ولی فکر کنم ایشون و پستاشون لابلای این همه پست پشت سرهم شما گم شد و ترجیح داد فعالیتی نداشته باشه.
اولین جمله صحبت رو نخوندی که در جواب استنیس بود. اینکه بخاطر برهم نخوردن نظم تاپیک و خراب نشدن بحث های موازی، من و خیلی از دوستان نقل قول نمی کنیم دلیل نمیشه یه پای ثابت همه بحثا باشی و همه بحثارو منحرف کنی.
بجای قضاوت کردن بر مبنای لایک که در حوزه اختیار و صلاحیت شما نیست نحوه ادبیات و هتاکانه بودن، بدون منطق بودن پست هاتو بشین اصلاح کن.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 11:38 pm 
شوالیه
شوالیه
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Dragonstone
خاندان: براتیون
مرز اسپویل من: همه رو خوندم حتی فصل های کتاب ۶
جناب baristan s
واقعا متوجه نمی شم چرا شما فکر می کنید لایک ها به خاطر دوستی یا یارکشیه!؟ گویا هنوز معنی لایک کردن رو نمی دونید. و چرا فکر می کنید در این فروم کاربر ها حقوق مساوی ندارن؟
IMDb در نمره دهی اش نمره ی صفر نداره؟ خوب نداشته باشه. ما داریم. نظر سنجی ما ناقص و غلطه؟ این نظر شماست. یکسری از تفکرات شما در مورد نحوه ی کارکرد این سایت و فروم غلطه و من متوجه نمیشم چرا شما به این حرف ها این همه اصرار دارین. من اصلا نمی خوام کسی رو متقاعد کنم که با من راه بیاد یا باهام هم نظر باشه و برام مهم هم نیست.
به وجود اومدن این سایت و فروم مدیون مالک و مدیر ها هستش. دوام اش مدیون فعالیت کاربر ها و مالک و مرگش هم با تصمیم مالک سایت خواهد بود. به نظر شما سایت وستروس مدیون سریاله؟ به نظر من این سریاله که مدیون کتابه و شخص مارتینه.
یک پست شما حذف شد و دلیل اون هم توهین به یکی از کاربر ها بود. هر کاربر وقتی عضو فروم میشه یه سری قوانین رو قبول می کنه. اگر اون قوانین زیر پا گذاشته بشن پست مورد نظر حذف یا اصلاح میشه و کاربر اخطار هم میگیره. بهتره اینقدر مظلوم نمایی نکنید و اشتباه خودتون رو قبول کنید. به نظر من پست های شما خیلی بیشتر از این نیاز به اصلاح دارن اما خوب شما خوش شانس هستید که من در این مورد تصمیم گیرنده نیستم! کسی در این سایت با کسی پدر کشتگی نداره. قوانین هم برای همه هستن.
چرا وقتمون رو تلف می کنیم برای دیدن این اثر ضعیف؟ خوب تا نبینیمش که نمی فهمیم قویه یا ضعیف! یه منتقد چرا به یه فیلم نمره ی پایین میده؟ خوب اصن چرا اون فیلم رو دید؟ خوب اگه نبینه که نمی فهمه خوبه یا نه!

آخرین بار توسط Stannis Baratheon در چهارشنبه مرداد 18, 96 11:46 pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 11:41 pm 
ملازم
آفلاین
گرگ عزیز نامریا
منظورم سانسور حرفم بود که گفتید بخاطر کوتاه کردن موضوع سانسور شده
وگرنه لایک اهمیتی ندارد
یه عده الکی از گوشه صحبت ها م بهره بردن تا اشتباه خودشون رو در اطلاعات بیان کرده بپوشونن
همون عذر بدتر از گناه متاسفانه
نمیگن چرا اطلاعات غلط میدیم
میگن بتوچه که لایک میکنیم
خب من چه که لایک میکنید یا لایک میشید
اما دیگه چرا برای اطلاعات غلط و اشتباه بدن راجبه هری پاتر و سایت مذکور و...
جای عذرخواهی و اصلاح هم طلب کار شن که چرا گفتی بالا چشمون ابروه
من یه نظر اشتباه راجب اسم اپیزود قبل دادم
چون نمیتونستم پستم را حذف کنم نامه زدم به مدیران سایت که اسم اپیزود بعد ایست واچه
نه خون اژدها
لطف کنن پستم و حذف کنن تا کسی و به اشتباه نندازه
حال اونکه منم از سایت ای دیگه دیده بودم اشتباه م سهوی بوده
کلا با شما مشکلی ندارم
باکسی م مشکلی ندارم
چیزی که درست نیست و با ساده ترین حرف ممکن رد میکنم
که متاسفانه بش برچسب بی ادبی و بی نزاکتی م میخوره
به قول طرف
یه مرغ بود انجیر میخورد توکش کج بود (اونم گردن ما)
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 11:51 pm 
ملازم
آفلاین
اگر جناب استنیس imdb 0 نداره و ناقصه
شما هم نظرسنجی تون ۰نداره و ناقصه چرا میگید دارید
ما کوریم و نمیبینم نظرات بالا صفرش کجاس پس؟
بگید کجا کامل ه پس
پایین ترین نمره در نظرخواهی ها از اعداد طبیعی گرفته میشه جناب استنیس
حتا این سایتم این کار و کرده
جای اینکه بیان جواب بدن چرا اطلاعات ناقص و اشتباه
راجبه هری پاتر و سایت مذکور دادن میان نظر سنجی و لایک گفتن منو با هوچی گری تو بوق و کرنا میکنن
بعد تازه میگن ادبیاتم هتاکانه است
بعد شما جای اینکه به ایشون بگی چرا اشتباه کردی بمن میگی چرا به لایک گیر میدی که اصلا مهم نبوده و نیست
بعد میگید باهم نیستید من توهم توطئه دارم
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: چهارشنبه مرداد 18, 96 11:52 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
دوستان عزیز
من (و امثال من) با هزارتا گرفتاری میاییم تو سایت تا از نظرات دوستان دیگر استفاده کنیم، اونوقت در کمال تاسف می بینیم ده ها پست سر جر و بحث های بیهوده گذاشته شده.
باریستان گرامی واقعا برای من سبب تعجبه که چرا خودتون را موظف می دونید به هر چیزی جواب بدید و بحث ها را به فرد نظردهنده (و نه به نظر داده شده) بکشونید. اشتباه ترین کار ممکن در بحث. من هم مثل شما طرفدار سریال هستم و فرصت نشده کتاب رو بخونم. چیزی که می بینم اینه که توی هر پیج نظرهای بسیار طولانی میذارید که همش یا تعریف سریال یا نقد شخصیت دیگرانه. هرکس اینجاست سریال را دوست داره و براش اهمیت داشته که میاد نظر میده. مجبور که نیستید مدام نظر بذارید، هستید؟ اجازه بدید بحث ها روان پیش بره. خودتون را لطفا مخاطب هر بحثی ندونید. من اینجا قدیمی نیستم. هیچکس رو هم نمی شناسم. اما واقعا احساس می کنم دیگه داره از حد تحمل خارج میشه و اگر اینطور بخواد پیش بره متاسفانه من یکی امکان استفاده از فروم را نخواهم داشت...

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: پنج شنبه مرداد 18, 96 12:04 am 
ملازم
آفلاین
دوستان عزیز
من (و امثال من) با هزارتا گرفتاری میاییم تو سایت تا از نظرات دوستان دیگر استفاده کنیم، اونوقت در کمال تاسف می بینیم ده ها پست سر جر و بحث های بیهوده گذاشته شده.
باریستان گرامی واقعا برای من سبب تعجبه که چرا خودتون را موظف می دونید به هر چیزی جواب بدید و بحث ها را به فرد نظردهنده (و نه به نظر داده شده) بکشونید. اشتباه ترین کار ممکن در بحث. من هم مثل شما طرفدار سریال هستم و فرصت نشده کتاب رو بخونم. چیزی که می بینم اینه که توی هر پیج نظرهای بسیار طولانی میذارید که همش یا تعریف سریال یا نقد شخصیت دیگرانه. هرکس اینجاست سریال را دوست داره و براش اهمیت داشته که میاد نظر میده. مجبور که نیستید مدام نظر بذارید، هستید؟ اجازه بدید بحث ها روان پیش بره. خودتون را لطفا مخاطب هر بحثی ندونید. من اینجا قدیمی نیستم. هیچکس رو هم نمی شناسم. اما واقعا احساس می کنم دیگه داره از حد تحمل خارج میشه و اگر اینطور بخواد پیش بره متاسفانه من یکی امکان استفاده از فروم را نخواهم داشت...

نه موظف نمیدونم چون بحث من اصلا با جناب استنیس بود اصلا
اومدم دیدم در طرفداری از دیدگاه جناب استنیس پست هایی گذاشته شده که از لحاظ اصول قضاوت درستی وعلم درش نیست
گفتم گوش نکردن
بازم مهم نیست
اما جناب استنیس باریستان سلمی نه مظلوم بوده نه مظلوم نمایی کرده
و نه میکنه
میدونه حق باکیه تا آخرشم پاش وایمیسته
به روی جفت چشام
جان اسنو جان ببخشید شمارو ناراحت کردم دیگه ادامه نمیدم ممنون که بی طرفانه پست گذاشتی
بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 232 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به: