همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : جمعه آذر 23, 96 1:57 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 303 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  بعدی

شما به قسمت ششم چه امتیازی میدید؟
1 4%  4%  [ 3 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 1%  1%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 2%  2%  [ 2 ]
6 2%  2%  [ 2 ]
7 2%  2%  [ 2 ]
8 13%  13%  [ 11 ]
9 20%  20%  [ 16 ]
10 55%  55%  [ 45 ]
مجموع آرا : 82
نویسنده پیغام
 عنوان پست: Re: بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall
پستارسال شده: چهارشنبه شهریور 1, 96 11:36 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: خانه سیاه و سفید
من اسپویل قسمت 7 رو نخوندم اما فکر میکنم در نهایت با از بین رفتن جادوی دیوار همراه بشه..اینکه کل دیوار به اون عظمت فرو بریزه کمی دور از ذهنه!! البته دوستای اسپویل خون بهتر میدونن. :| استفاده از جادوی اژدها (و همچنین رد شدن برن از دیوار) احتمالا باعث میشه نایت کینگ و ارتشش به وستروس قدم بذارن..
در کل در اینکه این اژدها، مفت از دست رفت شکی درش نیست و اگر گروه یکم دیرتر حرکت میکردن، باید فاتحه دروگون رو هم میخوندیم.. حالا قدرت ویسریون زیر دست شاه شب احتمالا 10 برابر موقعی میشه که برای زنده ها میجنگید. و این یکمی غیر قابل تحمله چون با این اوصاف کشتن دو اژدهای دیگه برای نایت کینگ اژدهاسوار مثل کشتن دوتا "پشه" هست..
من خودم طرفدار سریالم اما این که همچین قدرت خدا مانندی در این فصل به نایت کینگ دادند و احتمالا فصل بعد شاهد افتش خواهیم بود، روی اعصاب هست.. امیدوارم در کتاب این طور نشه...

پستارسال شده: پنج شنبه شهریور 1, 96 1:34 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: مارتل
به این قسمت نمره 7 دادم... در صورتیکه میتونست بهترین قسمت کل سریال باشه، اما بخاطر موارد زیر این قسمت کاستی های عجیبی داشت:

1- زنجیری که ته قسمت مرده ها ازش برای بیرون کشیدن ویسریون استفاده مردن، از کجا گیر آوردن ؟؟!!

2- گندری جوری تا دم ایست واچ دووید که انگار فاصله یک کیلومتری رو دوویده و از اون جالبتره سرعت عمل کلاغای وستروس تا رسیدنشون به دنریس و رفتن دنریس برای نجات جان و تیمش

3- چرا نایت کینگ با اون همه هوش و ذکاوت، تصمیم نگرفت نیزه رو به سمت دروگون پرتاب کنه که هم قوی ترین اژدها رو شکار کرده باشه و هم بتونه کار بزرگترین جنگجو های وستروس رو همونجا یکسره کنه البته به همراه دنریس مادر اژدهاها... که قطعا با کشتن دنریس، نایت کینگ میتونست راحت تر اژدها ها رو تصاحب کنه(بکشه بعد تصاحب کنه :) )

4- به نظر من ایده کلی اینکه جان و همراهاش رفتن اونور دیوار و بزرگترین جنگجوهای وستروس جونشون رو گذاشتن کف دستشون تا یه واکرو گیر بندازن کاملا احمقانه بود... و احمقانه تر اینکه چرا سرسی با اون همه نفرت و خشم و ستمگری، رام شد و حاضر شد پیشنهاد دنریس رو قبول کنه ؟ (البته این مورد یه خورد جامعیت داره به کل فصل نه صرفا این قسمت :) )

5- مرده ها واقعا میخواستن طناب دست های مرده دستگیر شده رو باز کنن ؟؟ :) یعنی انقد زرنگ شدن ؟؟

6- چرا بنجن همراه با جان سوار اسب نشد و خودش رو به کام مرگ برد؟ اسب قاعدتا میتونست دو نفر رو حمل کنه

این موارد رو کسای دیگه ای هم مطرح کردن و به عنوان سوتی های سریال نام بردن... به نظرم منطقیه چون من نتونستم جواب سوال های بالا رو بدم! اما یک سری موارد دیگه که توی این قسمت منو اذیت کرد:

* به نظرم یکم ابهت آدر ها رو سریال داره میاره پایین... جان خیلی راحت تونست اون یارو آدر رو بکشه ...

* تو یه دیالوگ تورموند به جان میگه که غرور منس باعث شد خیلی از وحشی ها بمیرن!!!! همین زانو نزدن و غرور منس(اونم به خاطر خود وحشی ها به عنوان مردمان آزاد) نبود که باعث میشد همین ها از جمله تورموند ستایشش کنن ؟؟؟!! یهو چی شد و این دیالوگ از کجا اومد؟!!!!شایدم عوامل سریال تنگ نظرانه با این دیالوگ سعی کردن که به این شیوه جان برای زانو زدن به دنریس قانع بشه!! راه های بهتری بود برای اینکار

* با دور شدن سریال از کتاب، دیگه شاهد مرگ های شخصیت های مهم و مرگ های تراژیک نیستیم... این قسمت میتونست پایان کار تورموند باشه... به نظرم عوامل سریال دارن هالیوودی و احساسی کار میکنن تا به مزاق اکثریت مخاطبین خوش بیاد... به نظرم این خوب نیست... سریال باید مثل فصل سه مرگ های شوکه کننده ای مثل عروسی سرخ داشته باشه...

* یکی دیگه از دلایلم برای اینکه میگم سریال رویه ای هالیوودی به خودش گرفته، نجات های پی در پی ه ؛ اول دنریس فرشته نجات میشه بعد عمو بنجن سر میرسه

-- اون هایی که شماره دار گذاشتم ، خیلی دوست دارم اون سوالات جواب داه بشن؛ البته اگر جئاب منطقی ای برای این نقطه ضعف های قسمت 6 باشه... من خودم از متعصبین سریالم و به هیچ وجه نمیتونم این ضعف ها رو تحمل کنم ...

#زنده باد نایت کینگ#

خب جواب یک سریشون رو میدم
1 - چه اهمیتی داره که زنجیر از کجا اومده .اصلا انسان ها زنجیر از کجا میارن خب نایت کینگم از همونجا اورده
2 - واقعا دیگه داره حالم از این بحثای پارادوکس زمانی و تند و کند بودن خط داستانی سریال بهم میخوره
واقعا بعضی دوستان نمیدونم فک کنم انتظار دارن مثلا نشون بده ۳ روز اونجا گیر کردن که اگه دو دوتا چارتا بکنیم جور درمیاد

3 - تو اون صحنه ویسریون داشت اتش میزد همه رو و دورو بر ارتش مرده ها پرواز میکرد پس قاعدتا اگه بخواد نایت کینگ یه اژدها بزنه اول اونیو میزنه که داره میتازونه نه اونیو که ثابت نشسته

4 - این کار یه حماقته لازم بود . همونطور که تیریون گفت برای این که این جنگ داخلی متوقف بشه و به جنگ اصلی برسن (تنها جنگی که اهمیت داره) مجبور بودن یه مدرک دال بر وجود داشتن ارتش مردگان به سرسی و پایتختی ها نشون بدن پس از همینجا این حماقت تبدیل میشه به مهم ترین ماموریت دنیا که شجاع ترین مردان وستروس رفتن که انجامش بدن .
در ضمن سرسی احمق نیس رام هم نشد فقط یه قدم به سیاست پدرش باز هم نزدیک تر شد به نظرم اون حامله بودنش یه قضیه کلیشه ای و یا حتی دروغه
به نظرم سرسی که الان صد در صد طرف بازنده جنگه از این فرصت استفاده کرد تا تجدید قوا کنه و شانسشو بیشتر کنه تو جنگ حتی اگر فکر کنه این ارتش مردگان خرافاته اما یک درصد هم احتمال واقعی بودنشو میده پس اینجوری وقتی میبینه دنی پیشنهاد صلح رو میده میدونه که به این جنگ اعتقاد داره پس چه راهی بهتر از این که با یه صلح موقت و حمایت ساختگی بتونه حتی از شر دنی و ارتشش خلاص شه

5 - مرده ها درسته عقل ندارن ولی سریال نشون داده که از یه سری استراتژی استفاده میکنن که من احتمال میدم مرده ها توسط وایت ها کنترل میشن و خود وایت ها هم که عقل و شعور دارن و به نظرم شخص نایت کینگ یکی از شخصیت های با استراتژی بسیار قویه سریاله

6 - در مورد بنجن استارک هم قاعدتا میتونست روی اون اسب سوار بشه و با جان دو نفری برن ولی چنتا نکته هست
اولیش این که میدونیم نمیتونست از دیوار عبور کنه چون مرده حساب میشد پس دلیلی نداشت با جان بره وقتی نمیتونه از دیوار عبور کنه
دومین نکته که مهم تره وقتی ارتش مرده ها یه اسب با دو نفر رو ببینن قطعا دنبالش میکنن که جلوشو بگیرن و با توجه به تعداد و سرعتون نمیذاشتن اون اسب به راهش ادامه بده ولی وقتی بنجن وارد شد و جان رو راهی کرد جلوی ارتش مردگان یه تنه وایساد تا برای جان زمان برای فرار بخره و موفقم شد و ما دیدیم که همه توجهشون روی بنجن بود نه جان و کسی جان رو دنبال نکرد

در مورد بقیه نکات هم
این که عظمت ادر ها خیلی کمتر شده من هم قبول دارم فصلای یکو دو کجا الان کجا

در مورد منس اما اینکه تورموند اون حرفو زد کاملا منطقی بود چرا چون تورموند این فصل با تورموند فصل 3 و 4 خیلی فرق کرده خیلی دیدگاه هاش عوض شده که این رو به وضوح میشه فهمید
و خودم هم به حرفش حق میدم منس ریدر مرد بزرگی بود واقعا هم ادم شجاع و نترس و مغروری بود و دوسش داشتم اما به خاطر همین غرورش خیلی از مردمان ازاد رو به کشتن داد

در مورد مرگها هم من مطمعنم که اگر حضور شخصیتی ضروری نباشه با مرگ به کارش پایان میدن صد در صد حضور تورموند در ادامه مهم بوده که نگهش داشتن
و مسعله دیگه هم این که اون طور شخصیت زیادی نمونده توی داستان که بخوایم مرگ هاشونو ببینیم یکی یکی اینایی که هستن حضورشون نیازه

و اما در مور نجاتشون هم فک هم هممون میدونیم که امکان ندارهبه این زودی ها جان کشته بشه و هر جا جان باشه یقینا یه جور نجات پیدا میکنه
خودم به شخصه فک میکنم جان در اخر فصل هشتم وقتی کار به نبرد نهایی میکشه با یه از خود گذشتگی باعث نابودی همه ادر ها و نجات انسان ها میشه و خودش هم تو این راه کشته میشه این میتونه اخرین صحنه سریال باشه
چقد میتونه صحنه نبرد تن به تن جان به همراه یه شمشیر اتشین در برابر نایت کینگ با یه شمشیر یخی حماسی و استعاری از نغمه ی اتش و یخ باشه

Elia Martell, Princess of Dorne, you raped her. You murdered her. You killed her children
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: پنج شنبه شهریور 2, 96 11:06 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: مردم آزاد آنسوی دیوار
-
نقل قول:
به نظر میرسه...!

اگه... برسه

اینا دیگه به عوامل زیادی ربط پیدا میکنه. مثلا اگر در خشکی سقوط میکرد یه مزیتش این بود که دروگون یا ریگال آتیشش بزنن تا جسدش دست شاه شب نیوفته!(البته با این فرض که اژدهایان مرده در آتش هم نوعشون بسوزن)

همیشه به یک چیزی تو این مایه ها فکر میکردم همیشه با این فرق که میگفتم
اگه سرسی یکی از اژدهایان دنریس رو بکشه ، به خاطر نسوز بودن اژدها ، با بدنش باید چکار بکنن اگر بفرض دیوار فرو بریزه و نایت کینگ وارد هفت پادشاهی بشه نتونه ازش استفاده بکنه اما داستان خیلی ساده تر جلو رفت و اژدهایان رفتند شمال و ...

و بفرض رسیدن شاه شب به جنوب دیوار وضعیت چطور میشه
یا اینکه تمام مردگانی رو ک چیزی ازشون باقی مونده توی همین هفت پادشاهی به حرکت در بیاره :-o :-o

.That is my decision , and my decision is final

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: پنج شنبه شهریور 2, 96 11:29 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
به این قسمت نمره 7 دادم... در صورتیکه میتونست بهترین قسمت کل سریال باشه، اما بخاطر موارد زیر این قسمت کاستی های عجیبی داشت:
...
#زنده باد نایت کینگ#

...
این که عظمت ادر ها خیلی کمتر شده من هم قبول دارم فصلای یکو دو کجا الان کجا
......

درباره عظمت آدر ها بنظرم :
وایت واکر ها همون عظمت رو بلکه بیشتر دارن مخصوصا نایت کینگ با اون سکوت دلهره آورش
این که دوستان میگن راحت کشته شدن ، اونقدر هم راحت نبود جاب با شمشیر لانگ کلو تونست بکشتش اون وایت رو

درباره مرده ها موافقم
اون مرده ی فصل یک داخل کسل بلک که فقط با آتیش نابود شد یا مرده های داخل غار کلاغ سه چشم کجا .. این موجودات مسخره این قسمت کجا
در کل وارد کردن این مورد که مرده ها بوسیله دراگون کلس نابود میشن خیلی مسخره است واقعا ابهتشون رو کم کرده
اینطوری بجای این همه ماجراجویی و تلاشی که جان انجام داد میتونست با 20 هزار نفر آدمی که داشت بره بالای دیوار منتظر وایسه و با تیر کمان و هرکدوم نفری 5 تا تیر دراگون گلس در دقیقه میتونستن طومار کل ارتش مردگان رو بپیچن
کافی بود برن هر دفعه با وارگ کردن به داخل یه جونوری مثلا اسب براشون تله بزاره و دو سه هزار تا مرده رو بکشونه طرف دیوار :)) :))

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: پنج شنبه شهریور 2, 96 11:39 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
من اسپویل قسمت 7 رو نخوندم اما فکر میکنم در نهایت با از بین رفتن جادوی دیوار همراه بشه..اینکه کل دیوار به اون عظمت فرو بریزه کمی دور از ذهنه!! البته دوستای اسپویل خون بهتر میدونن. :| استفاده از جادوی اژدها (و همچنین رد شدن برن از دیوار) احتمالا باعث میشه نایت کینگ و ارتشش به وستروس قدم بذارن..
در کل در اینکه این اژدها، مفت از دست رفت شکی درش نیست و اگر گروه یکم دیرتر حرکت میکردن، باید فاتحه دروگون رو هم میخوندیم.. حالا قدرت ویسریون زیر دست شاه شب احتمالا 10 برابر موقعی میشه که برای زنده ها میجنگید. و این یکمی غیر قابل تحمله چون با این اوصاف کشتن دو اژدهای دیگه برای نایت کینگ اژدهاسوار مثل کشتن دوتا "پشه" هست..
من خودم طرفدار سریالم اما این که همچین قدرت خدا مانندی در این فصل به نایت کینگ دادند و احتمالا فصل بعد شاهد افتش خواهیم بود، روی اعصاب هست.. امیدوارم در کتاب این طور نشه...

با مفت از دست رفتن اژدها موافقم
اما در کل الان با این رویداد ، دنی و جان و همه متوجه شدن که اژدهایان چقدر دربرابر شاه شب آسیب پذیر هستند
اگر نمیرفتن و این مورد رخ نمیداد
در آینده و جنگ حتمی بینشون ، شاه شب اون موقع اژدهایان رو با نیزه یخی میزد و به این صورت دیگه راه فراری هم نبود
الان حداقل میدونن نمیتونن با اژدها جلوی شاه شب بایستند
باید راه دیگری پیدا کنن
البته اژدهای یخی واقعا بالانس رو بهم میزنه .. چطوری باید نابودش کنن؟؟

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: پنج شنبه شهریور 2, 96 9:29 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: تارگرین
مرز اسپویل من: کتاب رو نخوندم اما سریال رو نیگاه می کنم که بحث کنم نه اینکه سکوت کنم
با این تئوری اژدهای یخی مشکل دارم، حتی کامیک های دی سی و مارول هم رده نوجوانانش اینقدر مسخره نیست، چطوری یه دستگاه جوش ممکنه تبدیل بشه به یخ ساز؟!!
اما مثل اینکه مخاطب سریال (بخش عمده ایش) از همین الان باور کردن اژدهایی که آتیش از دهنش میاد حالا هر گازی که با هر نوع احتراقی مشتعل میشه قراره یهو یخ و سرما تولید کنه؟ بنظرم منطقیش اینه که یا همچنان آتش بزنه یا کلا قابلیتی نداشته باشه.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: پنج شنبه شهریور 2, 96 11:55 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: خانه سیاه و سفید
با این تئوری اژدهای یخی مشکل دارم، حتی کامیک های دی سی و مارول هم رده نوجوانانش اینقدر مسخره نیست، چطوری یه دستگاه جوش ممکنه تبدیل بشه به یخ ساز؟!!
اما مثل اینکه مخاطب سریال (بخش عمده ایش) از همین الان باور کردن اژدهایی که آتیش از دهنش میاد حالا هر گازی که با هر نوع احتراقی مشتعل میشه قراره یهو یخ و سرما تولید کنه؟ بنظرم منطقیش اینه که یا همچنان آتش بزنه یا کلا قابلیتی نداشته باشه.

دنیای نغمه، دنیایی هست که چنین چیزی رو ممکن کرده.. وجود خود "اژدهایان"، غول ها،
دیوار 700 فوتی که چند صد مایل با یخ و جادو کشیده شده، زنده شدن مرده ها و آبی شدن چشم هایشان، خانه ای با هزاران چهره که با برداشتن هرکدام تبدیل به خود اون شخصیت میشوند، در این دنیا ممکن است.. پس احتمالا با این همه جادو و عوامل ماورایی، تبدیل شدن دستگاه جوش به یخ ساز اصلا به چشم نمی آد و در این دنیا "اصلا" جزء غیر ممکن ها نیست..

پستارسال شده: جمعه شهریور 2, 96 12:25 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین

با مفت از دست رفتن اژدها موافقم
اما در کل الان با این رویداد ، دنی و جان و همه متوجه شدن که اژدهایان چقدر دربرابر شاه شب آسیب پذیر هستند
اگر نمیرفتن و این مورد رخ نمیداد
در آینده و جنگ حتمی بینشون ، شاه شب اون موقع اژدهایان رو با نیزه یخی میزد و به این صورت دیگه راه فراری هم نبود
الان حداقل میدونن نمیتونن با اژدها جلوی شاه شب بایستند
باید راه دیگری پیدا کنن
البته اژدهای یخی واقعا بالانس رو بهم میزنه .. چطوری باید نابودش کنن؟؟

زیاد سخت نگیر. راهشو توی همین قسمت گفت. با نابود کردن کسی که تبدیلش کرده ....

پستارسال شده: جمعه شهریور 2, 96 12:27 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
وقتی ایده هایی مرک و تولد و پیشگویی و این چیزا رو می خونم فقط یاد فیلم هندی می افتم. البته مارتینم ایده های فیلم هندی زیاد استفاده کرده ولی خوب اینایی که مطرح شده اگه درست در بیان دیگه از حد فیلم هندی و خواهران غریب و از این چیزا گذشته!!!

پستارسال شده: جمعه شهریور 3, 96 5:59 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: تارگرین
مرز اسپویل من: کتاب رو نخوندم اما سریال رو نیگاه می کنم که بحث کنم نه اینکه سکوت کنم

دنیای نغمه، دنیایی هست که چنین چیزی رو ممکن کرده.. وجود خود "اژدهایان"، غول ها،
دیوار 700 فوتی که چند صد مایل با یخ و جادو کشیده شده، زنده شدن مرده ها و آبی شدن چشم هایشان، خانه ای با هزاران چهره که با برداشتن هرکدام تبدیل به خود اون شخصیت میشوند، در این دنیا ممکن است.. پس احتمالا با این همه جادو و عوامل ماورایی، تبدیل شدن دستگاه جوش به یخ ساز اصلا به چشم نمی آد و در این دنیا "اصلا" جزء غیر ممکن ها نیست..

بله می دونم من هم هفت سال هست که درگیر سریال هستم درسته که قدرتهای ماورایی و پیشینه های متعددی داره داستان اما اوج خیال پردازیش به اژدها و بخشی افسانه ها و چیزهایی از این دست ختم میشه و همیشه حتی معجزاتش چیزی فرای منطق داستان نبوده (تو دنیای خودمون هم زامبی و اژدها بصورت افسانه هست و حتی پیامبران مرده زنده می کردن) منظور من اینه که بی منطقی داستان گویی تا سرحد همین چیزها بوده ب عبارت دیگه ایده هایی ناب هست که ما کلا اظهار نظری نمی تونیم بکنیم و غریبه هستیم اما بخشی از روایت داستان برامون ملموس تر و منطقی تر هست شاید یه نوجوان براش مهم نباشه چطوری اژدها تو فیلم آتش شلیک می کنه اما برای من حتمن باید یه توجیحی باشه مثلا دو تا لوله ای که گذاشتن تو کناره های دهن اژدها و گاز متان (معده یا روده) و این حرفا اما اگر قراره سرما شلیک کنه ؟ قراره چجوری گاز هلیوم فشرده رو مثلا با بازدمش تولید کنه و قبلش خودش تبدیل به یخ نشده باشه ؟
اگر قراره تا این حد هم ب دنیای مارتین گیر ندیم پس نباید ب بعد زمان و داستان اون ور دیوار ایراد بگیریم و اگر قرار بر این هست چرا فیلم فارسی نیگاه نکنیم!
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه شهریور 3, 96 7:33 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
دزود دوستان

اگه یادتون باشه وقتیکه نایت کینگ برن رو علامتدار کرد ، بعدش تونستن وارد غاری بشن که تا قبلش بخاطر جادوی غار امکان ورود بهش رو نداشتن، پس حالا که برن از دیوار رد شده ، و همچنان هم علامتدار هستش به همین خاطر جادوی دیوار هم از بین رفته و وایت واکرها از دیوار هم رد خواهند شد

الان دوتا اژدها مونده، و باتوجه به اینکه جان هم تارگرین هست و با اژدها رابطه خوبی برقرار کرده، پس جان هم افسار اژدهای دوم رو بدست میگیره

احتمالا در قسمت پایانی دنریس کشته خواهد شد و اژدهاهاش در اختیار جان قرار بگیره ، و این باعث میشه ارتشهاش هم به همین خاطر باان متحد بشن

دلیل کشته شدن دنریس:
دو تارگرین در یک اقلیم نمیگنجند:)
در واقع چون دنریس عمه جان هست ، و بین این دو رابطه عاطفی و عاشقانه شکل گرفته، و قاعدتا همه میدونن که با هم ازدواج نخواهند کرد، پس نتیجه میگیریم تنها راه تمام شدن این رابطه ، کشته شدن دنریس هست

یه نکته دیگه اینکه نباید از سلاحی که سرسی برای کشتن اژدها در اختیار داره ساده گذشت. من حدس میزنم در نهایت از همون سلاح برای کشتن اژدهای نایت کینگ استفاده خواهد. با سرنیزه ای از جنس شیشه اژدها
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه شهریور 3, 96 9:17 pm 
شهروند
آفلاین
قدرت سبز بینی که این روزا چند جا دیدم که تو تئوری هاشون میگن شاب شب ازش بهره میبره آیا همون وارگ کردنه یا دیدن آینده ؟
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه شهریور 3, 96 10:17 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
قدرت سبز بینی که این روزا چند جا دیدم که تو تئوری هاشون میگن شاب شب ازش بهره میبره آیا همون وارگ کردنه یا دیدن آینده ؟

سبزبینی همون چیزیه که باعث میشه برن بتونه وقایع مختلف رو در زمان های مختلف ببینه. از میان هزاران نفر یک نفر وارگ میشه و از میان هزاران وارگ یکی قدرت سبزبینی داره

پروفایل  

پستارسال شده: شنبه شهریور 4, 96 3:26 pm 
ملازم
آفلاین
دوستان اینکه میگین یه سر اژدها قطع شده و نشون میده گه فقط جان و دنریس تارگرینن درس نیست سر اژدها قطع نشده که فقط اژدها ماله دنریس بود الان ماله شاه شبه و وایت شده این دلیل نمیشه که کلا زیر سوال ببریم شاید این نشون میده که نایت کینگ یه تارگارینه بعدشم من یادم نمیاد جایی گفته شده باشه واسه اینکه اژدها سوار شی باید تارگرین باشی اون پیشگویی هم فقط میگفت اژدها سه سر داره و نشونم میده که یکی از اژدها سواران نایت کینگه و من فک نمیکنم جان تارگارین باشه چون فک نکنم عوامل سریال چیزیو که قابل پیش بینیه تو سریال بزارن البته احتمالشم زیاده چون باتوجه به کشفیات سموئل اینا احتمال داره ولی درمورد این که شاه شب یه سر از اون سر سر یا اژدها یا یکی از همون اژدها سوارانه نظر بدید حتما ولی مطمنا اژدها سه سر داره چون اون اژدها حذف که نشده فقط وایت شده و این احتمالم که نایت کینگ تارگین باشه خیلی باحاله
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه شهریور 4, 96 6:12 pm 
شوالیه
شوالیه
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Dragonstone
خاندان: براتیون
مرز اسپویل من: همه رو خوندم حتی فصل های کتاب ۶
دوستان اینکه میگین یه سر اژدها قطع شده و نشون میده گه فقط جان و دنریس تارگرینن درس نیست سر اژدها قطع نشده که فقط اژدها ماله دنریس بود الان ماله شاه شبه و وایت شده این دلیل نمیشه که کلا زیر سوال ببریم شاید این نشون میده که نایت کینگ یه تارگارینه بعدشم من یادم نمیاد جایی گفته شده باشه واسه اینکه اژدها سوار شی باید تارگرین باشی اون پیشگویی هم فقط میگفت اژدها سه سر داره و نشونم میده که یکی از اژدها سواران نایت کینگه و من فک نمیکنم جان تارگارین باشه چون فک نکنم عوامل سریال چیزیو که قابل پیش بینیه تو سریال بزارن البته احتمالشم زیاده چون باتوجه به کشفیات سموئل اینا احتمال داره ولی درمورد این که شاه شب یه سر از اون سر سر یا اژدها یا یکی از همون اژدها سوارانه نظر بدید حتما ولی مطمنا اژدها سه سر داره چون اون اژدها حذف که نشده فقط وایت شده و این احتمالم که نایت کینگ تارگین باشه خیلی باحاله

بله لزوما اژدها سوار تارگرین نیست. و در گذشته هم اژدها سواران غیر تارگرین داشتیم. (هرچند که فامیل بودن با تارگرین ها)
اما در مورد جان. دیگه تو سریال به صراحت گفت که جان تارگرینه و فرزند مشروع ریگار تارگرین و لیانا استارک هست. پس در تارگرین بودنش شکی نیست. و در مورد اژدهایی که وایت شد باید گفت که در واقع زنده نیست دیگه.

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 303 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : Bing [Bot] و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به: