همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : جمعه آذر 23, 96 2:02 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 130 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  بعدی
نویسنده پیغام
 عنوان پست: Re: بحث در مورد اسپویل های احتمالی مطرح شده فصل هشتم
پستارسال شده: جمعه شهریور 10, 96 5:59 pm 
ملازم
آفلاین
مرز اسپویل من: انتهای کتاب A Feast for Crows
ممنون از پیامتون
فقط اینکه یادتون نره که تو سریال، پسر کرستر توسط نایت کینگ به آدر تبدیل شد.

اتفاقا اون صحنه یکی از نکاتیه که من رو گیج میکنه
خیلی مشخص نیست که اون بچه تبدیل به وایت شد یا وایت واکر ولی به دلیل زنده بودنش به نظرم حرف شما درست باشه و تبدیل به وایت واکر شده فکر میکنم فصل 4 قسمت 4 و صحنه انتهایی اپیزود بود.
حالا سوال اینجاست که چرا نایت کینگ بچه ها رو به عنوان پیشکش قبول میکرده؟ آیا اون فقط قادر بود بچه ها رو تبدیل به آدر کنه؟

در مورد تاریخچه نایت کینگ و آدرها تو سریال یه دیالوگ هست که میتونه کمک کننده باشه:
فصل 6 اپیزود 5 دقیقه 17 -> برن به بچه جنگل: اون تو بودی ! تو بودی وایت واکرها رو درست کردی!
خوب تو این دیالوگ اشاره ای به شاه شب نمیکنه و فقط به وایت واکرها اشاره میکنه.

به نظر من هم به وایت واکر تبدیل شد، چون زنده بود و علاوه بر چشم هاش که کاملا مشابه آدرها شد، رنگ پوستش هم، اگه اشتباه نکنم، داشت تغییر می کرد.

نکته بعدی: در مورد این دیالوگی که برن به لیف گفت، این دیالوگ می تونه در مورد همه آدرها (از جمله نایت کینگ) صدق کنه و دلیلی نداره که نایت کینگ از این قضیه مستثنی شده باشه.
ضمنا این جمله می تونه حتی در صورتی که فقط نایت کینگ توسط فرزندان جنگل ایجاد شده باشه هم درست باشه؛ چون در این صورت با به وجود اومدن نایت کینگ بوده که بقیه وایت واکرها به وجود اومدن و از نظر علت معلولی به وجود اومدن همه وایت واکرها ناشی از این کار فرزندان جنگل بوده.

البته احتمال داره که تعدادی از وایت واکرها توسط فرزندان جنگل و تعداد دیگه ای توسط نایت کینگ ایجاد شده باشن.

در مورد زاد و ولد وایت واکرها (در صورت ممکن بودن) هیچ اطلاعاتی در دست نیست.

به نظرتون به آدر میتونه انسان دیگه ای رو آدر کنه؟وایت نه ها آدر

ضمنا اینکه چرا نایت کینگ نوزاد رو تبدیل به آدر (وایت واکر) کرد و اینکه آیا می تونه سایر انسان ها با سنین متفاوت رو تبدیل به آدر کنه فعلا فقط میشه حدس هایی زد، اما جواب قطعی ای نمیشه داد.

آخرین بار توسط Shield of the Life در جمعه شهریور 10, 96 7:43 pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه شهریور 10, 96 6:25 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: استارک
مرز اسپویل من: كل داستان رو من براي مارتين اسپويل كردم!!
مهمترین سئوال به نظر من در مورد این فیلمنامه اینه:

اگر جان اسنو، تارگرین باشه که هست! باید مثل دنریس نسوز باشه!(آتش اژدها رو نمیکشه).......چرا باید توسط وایلدفایر بمیره؟!!!

ایشالا که فیکه!

پستارسال شده: جمعه شهریور 10, 96 7:24 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
مهمترین سئوال به نظر من در مورد این فیلمنامه اینه:

اگر جان اسنو، تارگرین باشه که هست! باید مثل دنریس نسوز باشه!(آتش اژدها رو نمیکشه).......چرا باید توسط وایلدفایر بمیره؟!!!

ایشالا که فیکه!

تارگرین بودن به هیچ وجه دلیل بر نسوز بودن نیست همونطور که در مورد برادر دنریس دیدیم
فقط تعداد کمی از تارگرین ها این جادو رو داشتن ضمن اینکه انفجار باعث متلاشی شدن هر چیزی میشه و حتی دنریس هم فکر نمیکنم در مقابل اون ایمن باشه.
ما هم امیدواریم فیک باشه
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه شهریور 10, 96 8:50 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: استارک
مرز اسپویل من: پایان کتاب سوم
من این مبحثو شروع کردم اما جوابها منو کاملا گیج کرد
یعنی به نظر شما جادوی آدرها هیچوقت ازبین نمیره؟
آزورآهای یا پرنس وعده داده شده یا کلاغ سه چشم درواقع کاری نمیتونن کنن؟
ولی من نظرم اینه که این جادو میتونه از بین بره و وقتی از بین بره کل آدرها از بین میرن

منطقم اینه چیزی که با جادو بوجود بیاد با جادو هم از بین میره

آخرین بار توسط تینا استارک در جمعه شهریور 10, 96 9:05 pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: جمعه شهریور 10, 96 11:58 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
یه مصاحبه دیدم از کیت هرینگتون که میگه وستروس تو سیزن آخر تبدیل به حمام خون میشه و اکثر کاراکترهای اصلی کشته میشن :|
با این حساب فک میکنم اسکریپت های لیک شده همچین پر بیراه هم نباشن /:)

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه شهریور 10, 96 1:57 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
من این مبحثو شروع کردم اما جوابها منو کاملا گیج کرد
یعنی به نظر شما جادوی آدرها هیچوقت ازبین نمیره؟
آزورآهای یا پرنس وعده داده شده یا کلاغ سه چشم درواقع کاری نمیتونن کنن؟
ولی من نظرم اینه که این جادو میتونه از بین بره و وقتی از بین بره کل آدرها از بین میرن

منطقم اینه چیزی که با جادو بوجود بیاد با جادو هم از بین میره

مسلما جادوی هر آدری در وجود خودش قرار داره
به این ترتیب وقتی بطور کامل از بین میره که هیچ آدری وجود نداشته باشه و همه اونها از بین رفته باشن
ولی این که بگیم با از بین بردن طلسمی چیزی همه اونها از بین برن موضوعی ناشناخته هست... نخستین بوجود آورنده آدرها فرزندان جنگل بودن و خودشون هم در نهایت نتونستن جادویی که ایجاد کردن رو از بین ببرن
در مورد آزورآهای هم در شب طولانی اون موفق نشد آدرها رو کامل از بین ببره و فقط اونها رو به عقب روند
زاغ سه چشم قبلی هم که هزاران سال بین درختا گیرکرده بود تنها کاری که از دستش بر میومد همون طلسم غار بود که توسط نایت کینگ و به لطف بازیگوشی برن از بین رفت
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه شهریور 10, 96 1:59 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
یه مصاحبه دیدم از کیت هرینگتون که میگه وستروس تو سیزن آخر تبدیل به حمام خون میشه و اکثر کاراکترهای اصلی کشته میشن :|
با این حساب فک میکنم اسکریپت های لیک شده همچین پر بیراه هم نباشن /:)

معلوم نیست اینو از روی حدس و گمان گفته باشه یا با خوندن فیلمنامه
چند روز پیش نیکولای کاستر والدو (جیمی لنستر) گفته بود که هنوز فیلمنامه به دست بازیگرا نرسیده و بعلاوه یکماه قبل هم دی اند دی اعلام کردن که هنوز دارن رو 4 قسمت پایانی کار میکنن.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه شهریور 11, 96 4:41 am 
شهروند
آفلاین
من به شما 100 درصد اطمینان میدم این فیلمنامه درسته با اینکه اصلا دلم همچین چیزی نمیخواست...
ولی متاسفانه این فیلمنامه لو رفته, همه چیزش در مقایسه با فصل 7 منطقیه...
مهم ترین مسعله: قسمت 5 فصل 7.... در خط داستانی سمول تارلی.. دیدیدم که استاد ها دور هم جمعن و اتفاقا سم هم اونجا حضور داره و داره یه سری کتابا رو جابجا میکنه... یه استاد ها یه دیالوگ میگن که اون دیالوگ سرنوشت سریال رو تعیین میکنه... با اینکه مطمعنم اکثرا به این دیالوگ بی توجه بودن... " لودوس پیامبر پیشبینی کرد که خدای مغروق برمیخیزه و اگان رو نابود میکنه" ... همچین دیالوگی گفته شد...
برمیگردیم فصل 6 قسمت 2; یورون گریجوی به جزایر آهنین یرمیگرده و در ملاقات با برادرش بیلان گریجوی و صحبت هایی که درباره خدایانشون پیش میاد, یورون به برادرش میگه: " من خودم خدای مغروقم"
قسمت آخر فصل 7 هم که فهمیدیم اسم واقعی جان, ایگانه ...

طبق پیشبینی لودوس, یورون جان رو میکشه ... پس به همین خاطر میشه گفت فیلمنامه لو رفته بعیده فن فیکشن باشه ... چون پازل هایی کنار هم گذاشته شد و در نهایت هم به مرگ جان ختم شد... و اولین پازل از فصل 6 بود... من بعید میدونم یک فن تا فیها خالدون این قضیه رفته باشه و دربیاره که جان رو یورون میکشه... یا اصلا به نظر نمیرسه که کسی که فیلمنامه رو نوشته تصادفا آورده یورون جان رو میکشه ....
نظر من رو بخواید, فیلمنامه لو رفته, واقعا لو رفته و منطقی و درسته... شاید مثل فصل پیش 10 درصد اتفاق حذف بشه, اما متاسفانه درسته... مگه اینکه دی اند دی فیمنامه رو تغییر بدن که در اینصورت بدونید فیلمنامه دوم کاملا مضحکتر خواهد بود ... خدا لعنت کنه این هکر ها رو که علاوه بر خساراتی که به سریال وارد کردن, به 7 سال بینندگی ما هم توهین کردن
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه شهریور 11, 96 4:51 am 
شهروند
آفلاین
و به نظرم تنها راه نجات سریال متوسل شدن به مارتینه و اینکه پایان سریال مشابه پایان کتاب تموم بشه... در غیر اینصورت فصل بعد برای همه اعضای این تاپیک پر از اسپویل و بدون هیجان دنبال میشه و یا اینکه این فیلمنامه رو به شکل اضطراری تغییر میدن که مطمعنا از این فیلمنامه هم بدتر خواهد بود ...
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه شهریور 11, 96 10:16 am 
ملازم
آفلاین
در مورد ارتباط بين شاه شب سريال و كتاب از مارتين سوال شده و در پاسخ گفته:
"در مورد شاه شب، در كتاب ها او يك شحصيت افسانه ايست، همانند لن زيرك و برندون معمار و بنظر نميرسه كه تا زمان حال زنده مونده باشه، همانطور كه آنها(لن زيرك وبرندون معمار) نمانده اند!"

د رسته تو کتاب اصلا معلوم نیست که آدرها رهبری به این نام دارن یا ندارن اصلا اینکه خود البته شاید تا جایی که من خوندم اینطور باشه
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه شهریور 11, 96 2:46 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Beyond The Wall
خاندان: تارگرین
پایان سریال و کتاب یکیه, اگر این فیلمنامه احتمالی و پایانش رو سبک مارتین میدونین پس درسته در غیر اینصورت بهش دل نبندید .

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه شهریور 11, 96 1:12 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
صرفنظر از فیلمنامه منتشر شده
از قول مارتین، با این مضمون نقل کردند که پایان داستان هم شبیه پایان ارباب حلقه ها خواهد بود
برخی حدس زدند که همونطوری که در انتهای ارباب حلقه ها دیدیم که کل داستان، قصه گویی فرودو بگینز برای نوه هاش بود و داشت خاطرات گذشته رو مرور می کرد؛ هیچ بعید نیست این داستان هم قصه ای باشه که مثلا تیریون داره برای لیانا تعریف میکنه

اما بنظرم یه فرضیه دیگه هم میشه در نظر گرفت
و اون اینکه در ارباب حلقه ها، برای نابودی سائرون، به مبدا تولید قدرتش رفتند و حلقه قدرت رو در آتشفشان کوه نابودی (اگه اسمش رو اشتباه نگفته باشم) انداختند
بنابراین شاید منظور مارتین این باشه که برای نابودی شاه شب و ارتشش، باید به محل ایجادش رفت و عامل ایجادش (در اینجا آبسیدیدن) رو نابود کرد. محل ایجادش هم همونجاییه که شاه شب تونست برن رو لمس کنه.
بنابراین محتمل هست که با تاثیر از ارباب حلقه ها و به همون سبک، شاهد باشیم که یک تیم کماندویی برای نابودی شاه شب انتخاب بشن تا سرچشمه قدرتش رو از بین ببرند و این اتفاق هم اگر بنا باشه بیفته درست زمانی خواهد بود که ارتش وستروس در حال شکست خوردن هستند

به هر حال این فقط یک فرضیه هست و اصراری به قطعیتش ندارم. این رو گفتم که یه وقت به رگ گردن برخی دوستان 3 آتیشه بر نخوره
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه شهریور 11, 96 1:56 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Beyond The Wall
خاندان: تارگرین
از قول مارتین، با این مضمون نقل کردند که پایان داستان هم شبیه پایان ارباب حلقه ها خواهد بود
برخی حدس زدند که همونطوری که در انتهای ارباب حلقه ها دیدیم که کل داستان، قصه گویی فرودو بگینز برای نوه هاش بود و داشت خاطرات گذشته رو مرور می کرد؛ هیچ بعید نیست این داستان هم قصه ای باشه که مثلا تیریون داره برای لیانا تعریف میکنه

و اون اینکه در ارباب حلقه ها، برای نابودی سائرون، به مبدا تولید قدرتش رفتند و حلقه قدرت رو در آتشفشان کوه نابودی (اگه اسمش رو اشتباه نگفته باشم) انداختند
بنابراین شاید منظور مارتین این باشه که برای نابودی شاه شب و ارتشش، باید به محل ایجادش رفت و عامل ایجادش (در اینجا آبسیدیدن) رو نابود کرد. محل ایجادش هم همونجاییه که شاه شب تونست برن رو لمس کنه.
بنابراین محتمل هست که با تاثیر از ارباب حلقه ها و به همون سبک، شاهد باشیم که یک تیم کماندویی برای نابودی شاه شب انتخاب بشن تا سرچشمه قدرتش رو از بین ببرند و این اتفاق هم اگر بنا باشه بیفته درست زمانی خواهد بود که ارتش وستروس در حال شکست خوردن هستند

به هر حال این فقط یک فرضیه هست و اصراری به قطعیتش ندارم. این رو گفتم که یه وقت به رگ گردن برخی دوستان 3 آتیشه بر نخوره

به نقل از مارتین گفته شد که پایانی تلخ و شیرین خواهد داشت ...

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه شهریور 12, 96 5:59 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: تایرل

منم با کتاب بودنش موافقم. به نظرم این داستانو سم داره روایت میکنه. به تیتراژ توجه کنید. خصوصا اونجاها که از بالا میاد پایین. اون شئ گرد شبیه اسطرلاب سیتادله. برا دیدن شباهت هم برید به اولین قسمتی که سم رفت سیتادل. تیتراژ یه جوریه انگار یه نفر دو تا عدسی میذاره رو چشمش تا سرزمینهای روی کتاب رو واضحتر ببینه.
سم وقتی سیتادل بود، استادش گفت میخواد از تاریخ بعد رابرت کتاب بنویسه و یه اسم سختی هم گفت. سم در جوابش گفت: اگه اون قرار بود کتاب بنویسه اسم لطیفتری روش میذاشت.
بعد این که مارتین تو یه مصاحبه‌ای گفته شبیهترین شخصیت کتاب به خودش، سمول تارلیه.
اینه که به نظرم تئوری کتاب بودن همه چی اونقدرام بی‌ربط نیست.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: یکشنبه شهریور 12, 96 8:37 am 
ملازم
آفلاین
بله احتمال زیاد آخرش کتاب باشه ولی نه به صورت تخیل سم.به احتمال زیاد همه این اتفاقات افتاده وتموم شده وسم داره تعریفشون میکنه یاحتی احتمال داره جان تعریف کنهیا هر شخصیت دیگه ای.
من خیلی دوست دارم جان تا آخرش زنده بمونه و با سم به عنوان دو تادوست قدیمی به توبی زندگی کنن یه چیزی در مایه سردانکن بلند و اگ بشن.
یا حداقل مرگ جان خیلی حماسی و با شکوه باشه نه این که این شخصیت بزرگو بکوبن و در اثر انفجار بمیره یه مرگ حماسی و باشکوه یه صحنه خیلی بهتر تو ذهن مخاطب میسازه تا اینکه تو آتیش بسوزه.
با نظر لیانا موافقم هم درمورد اون شیگرد مانند که تو سیتادل هست و اینکه مثل یک لنز زوم میکنه رد نقاط داستان.
احتمالا سم شخصیت خیلی مهمی خواهد بود ونقش خیلیی خیلی مهمی ایفا خواهد کرد.اگه داستان اینطوریم بشه بد نمیشه تمام جنگ سالاران و سیاستمداران بزرگ مررن وفقط خاطرشون و داستانشون مونده و در آخر انسان های معلولی که نقششون خیلی کمتر از اونا بود موندن و قلعه ها وثروت و شهرها به اونا رسیده
بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 130 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به: