همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : جمعه آذر 23, 96 2:04 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3
نویسنده پیغام
 عنوان پست: Re: اگر شما جای کاراکترهای سریال بودید
پستارسال شده: سه شنبه شهریور 21, 96 11:35 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Hedges
خاندان: استارک
مرز اسپویل من: فصل های منتشر شده از کتاب شش
راجب کاراکتر های سریال و یا حتی کتاب نظری ندارم. ولی اگر جای مارتین بودم اول این کتاب لعنتی رو میدادم بیرون تا هم خودم نمردم هم خواننده ها پیر نشدن. دوم هم به هیچ وجه نمیزاشتم سریال از کتاب منحرف بشه.

بالا
  پروفایل  

عنوان پست: Re: اگر شما جای کاراکترهای سریال بودید
پستارسال شده: شنبه مهر 1, 96 11:45 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: استارک
اولش خواستم بنویسم اگر جای ند یا اوبرین مارتل بودم چطور رفتار می کردم. اگر جای راب بودم چطور. جای آریا یا سانسا یا مارجری یا سرسی یا جیمی...
بعد فکر کردم که ما تا وقتی با نتیجه روبرو نشدیم بسیاری اوقات نمی دونیم تصمیم درست را گرفتیم یا نه. با نیت درست اگر نتیجه هم بر وفق مراد باشه اون زمان کامیاب خواهیم بود و اگر نتیجه مطلوب نباشه یک لوزر...
من عملکرد ند برای صحبت با سرسی یا اعتماد به بیلیش را خطا نمی دونم. من بودم به احتمال قریب به یقین همینطور عمل می کردم. شاید تنها جایی که متقاوت عمل می کردم، باور کردن حرفهای اون سرباز نایتز واچ بود. و اینکه به جان اجازه رفتن به دیوار را نمی دادم چرا که اگر جان یک بار جانش را در کسل بلک از دست نمی داد، هرگز نمی تونست از اونجا خارج بشه. ند با این ارزشهای اخلاقی چطور پذیرفت که پسر بی گناهی با چنین اصالتی، تمام عمرش را در دیوار بگذورنه؟
و اوبرین... تراژدی وحشتناک مرگ اوبرین هرچند عمیقا آزارم داد اما چه کسی می دونه وقتی سالهای سال بذر کینه و انتقام در درونت رشد کرده و منتظر فرصت بروز بوده، کنترل کردن زبان و مثل یک ربات دقیق عمل کردن، چقدر سخت خواهد بود.
و راب... انتخاب خود من میان عشق و تعهدی اجباری، بی تردید عشق خواهد بود با هر بهایی که لازم باشه براش بپردازم... البته نه در جایی که فردی جز من بخواد بهاش را بپردازه که در اینجا هم به همون حرف اولم می رسیم که اون نمی دونست که کارش چه بهای گزافی برای دیگران خواهد داشت. اگر قرار باشه جایی برخلاف راب عمل می کردم، در نحوه مواجهه با خطای کارستارک بود.
اشتباه عجیب را به نظرم آریای دوست داشتنی داشت که وقتی می تونست سه مرگ را به جاکن هگار اعلام کنه، می تونست سرنوشت وستروس را عوض کنه اما این فرصت را هدر داد.
در مورد دنریس حرفی ندارم بزنم چرا که عمده ی تصمیماتش را درک نمی کنم و قطعا عملکردم متفاوت می بود.

بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  به صفحه برو قبلی  1, 2, 3

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید