همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : جمعه آذر 23, 96 2:04 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 526 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

به اپیزود آخر فصل هفتم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ?
1 4%  4%  [ 3 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 3%  3%  [ 2 ]
4 1%  1%  [ 1 ]
5 3%  3%  [ 2 ]
6 6%  6%  [ 5 ]
7 17%  17%  [ 13 ]
8 15%  15%  [ 12 ]
9 17%  17%  [ 13 ]
10 35%  35%  [ 27 ]
مجموع آرا : 78
نویسنده پیغام
 عنوان پست: Re: قسمت آخر : The Dragon And The Wolf
پستارسال شده: سه شنبه مهر 10, 96 12:00 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: استورمز اند
خاندان: تارگرین
مرز اسپویل من: تقریبا چیزاییرو که باید بدونم‌ میدونم
نقل قول:
والا تا جایی که ما تو قسمت چهار دیدیم جیمی چلاق با دست غیرتخصصی اش کلی دوتراکی رو درو کرد  
حتی اون دیکان بچه سوسول هم داشت دوتراکی میکشت 
تو اون صحنه ای هم که گفتی اون دوتراکی به خود بران کاری نتونست بکنه فقط با مهارت سوارکاریش که تو جنگ پیاده هیچ کاربردی نداره اسب بران رو پی کرد و آخر سر هم عین اعلامیه پرچ شد  

باز داری ازون حرفایی میزنی که خودتم قبولشون نداری و محض مزاح میگی
من و تو هم اگه رو اسب باشیم و یه شمشیر تو دست غیر تخصصیمون کسی که داره مث دیوونه ها سمتمون میادو قبل از اینکه ضربشو بزنه میتونیم بکشیمش

تو دوره ی ابتدایی هم دو تا بچه ی ریز میتونستن گنده ترارو بزنن همونطور که من و تو میتونیم کسی که حواسش با ما نیستو از پشت بزنیم

اونجا که اون دوتراکی از رو اسب پرید داشت دور خودش میچرخید لنیسترارو درو میکرد و اونا هم خشکشون زده بود حتما رو اسب بود :-?
اخرشم یکی از پشت زدش

منم دوست دارم یه توپ داشته باشم با هرکی حال نمیکنم مث اعلامیه پرچش کنم...

نقل قول:
یورون هم که با شخم زدن ناوگان یارا و اسیر کردن خودش و به سیخ کشیدن اون توله مارهای اوبرین به قول سرسی خودشو به عنوان بهترین ناخدای چهارده دریا ثابت کرده و لابد این سری با پیش کردنش تیون میخواست عین موش کور بره تو خاک  

تو دریا و با غافلگیری که کاملا اوضاع فرق میکنه این به کنار
امیدوار موقعی که جورا همخون دروگو یا بهترین جنگجوهای چاله ی مبارزه رو لوله میکرد یادت باشه
تیانم که یه آدم معلوم الحال و ناقص عقلیه که نیاز به صحبت کردن نداره ولی اگه اون اعتماد به سقفش موقعی که وینترفلو گرفت رو هنوز داشت خیلی به کار دنریس میومد

نقل قول:
حالا که حرف از حلقه اول محافظین دنی شد، در مورد شیش تا شوالیه دیگه گارد سرسی هم همون طور که گفتم سریال به ما اطلاعات خاصی نداده تا حالا ولی عقل حکم میکنه که شوالیه های قابلی باشن و اگه بخوایم آخرین اطلاعات کتاب رو مبنا قرار بدیم کاراکترهایی مثل بیلون سوان و برادران کتل بلک (با صرف نظر از اصل و نصب و اخلاق شون) جنگجوهای قدری محسوب میشن 

تو بحث های سریال ما چیزی به نام کتاب نمیشناسیم
کتاب کتابه و سریال سریال
اینارو یه وقت نریزی تو هما
حالا که ما سریال رو مبنا قرار میدیم باید به مرین ترانت اشاره کنم که بسیار قابل بود و سرسی از امثال اینجور شوالیه ها الحق که خوشش میاد :ymhug:

فقط یه نکته‌عیو که من باید اشاره کنم اینه که قدرت برادران کتل بلک مستقیم به قدرت اسلحه ی سرسی وصله و از اونه که جنگجوهای قدری شدن =))

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 526 پست ]  به صفحه برو قبلی  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به: