همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : جمعه آذر 23, 96 2:11 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 526 پست ]  به صفحه برو 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  بعدی

به اپیزود آخر فصل هفتم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ?
1 4%  4%  [ 3 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 3%  3%  [ 2 ]
4 1%  1%  [ 1 ]
5 3%  3%  [ 2 ]
6 6%  6%  [ 5 ]
7 17%  17%  [ 13 ]
8 15%  15%  [ 12 ]
9 17%  17%  [ 13 ]
10 35%  35%  [ 27 ]
مجموع آرا : 78
نویسنده پیغام
 عنوان پست: قسمت آخر : The Dragon And The Wolf
پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 3:32 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: استورمز اند
خاندان: تارگرین
مرز اسپویل من: تقریبا چیزاییرو که باید بدونم‌ میدونم
خب دیگه فصل هفتم با تمام خوبیاش به ایستگاه آخرش رسید :((
بعدش ممکنه دو سال انتظار بکشیم :(( :((
این تاپیکو زدم که بعد از پخش قسمت آخر اینجا بحث کنیم

عنوان پست: Re: قسمت آخر : The Dragon And The Wolf
پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 7:13 am 
شهروند
آفلاین
همچین افتضاحی باورم نمیشه. بدترین قسمت گات تو تمام سیزن‌ها. همه‌چی آبکی. انگار حتی حوصله نداشتن داستان بنویسن دیگه. نیم ساعت رو با تئون و کشتی‌گرفتنش تلف کردن. مرگ و التماس بیلیش بی‌نهایت مسخره. مثلا باهوش‌ترین شخصیت وستروس بود. حتی عروسی ریگار و لیانا رو هم قشنگ درنیاوردن. فقط بحث فاصله‌ گرفتن از کتاب نیست. سیزن ۶ هم از کتاب نبود ولی قسمت آخرش رو خیلی قشنگ ساختن. این اپیزود اصلا انگار حوصله نداشتن دیگه. صرفا یه چیزی ساختن بره. آدم حس می‌کنه بهش خیانت شده چندسال عمرشو پای ریز ترین جزئیات گات گذاشته. تنها امیدم به کتابه که امیدوارم مارتین تمومش کنه.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 8:37 am 
ملازم
آفلاین
محل اقامت: Valyrian Freehold
خاندان: تارگرین
پس از دو قسمت مسخره بلاخره يه قسمت درست حسابي را شاهد بوديم! لرد بيليش از بزرگترين شاگرد خودش رو دست خورد، فكر نميكرد سانسا انقدر باهوش باشه، هر چند تقريبا دو فصله كه به يه عنصر بي خاصيت در سريال تبديل شده بود ولي در هر صورت پايان قابل قبولي كاركترش داشت! مذاكره سرسي با تيريون تقريبا خيلي فانتزي بود چون مسلما سرسي هيچ علاقه اي به تييريون نداره و اگه نكشتش بخاطر مصلحت خودش بود و همه اينا نقشش بود.
اپيزود حذفياتي نسبت به فيلمنامش داشت كه مهمترينش سقط شدن بچه سرسي بود! نكته اصلي اينكه سازندگان تصميم گرفتن از اين ايده منصرف بشن يا اينكه نمايش اين موضوع را به فصل بعد معكول كردن!؟
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 10:11 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
دوستانی که دیدند و اسپویلها رو خواندند لطفا بفرمایند داستان همون چیزیه که توی اسپویلها آمده بود؟
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 10:13 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: استارک
من نمیفهمم آخه دلیل این کار سازنده ها چی میتونه باشه اومدن تعداد قسمت ها رو کم کردن بعد تایم قسمت آخر رو ده دقیقه بیشتر کردن تا سر سری همه چیز رو نشون بدن خوب عزیز من یه قسمت بیشتر میساختی آبکی جمعش نمیکردی

نکات مثبت این قسمت با اینکه خیلی کم بودن
1- خوب نشون دادن چاله اژدها
2- مکالمه سگ و برین در مورد آریا
3-نشون دادن احساس دوگانه تیریون نسبت به خاندانش و دنریس
4- با ابهت نشون دادن ارتش دنریس با ورود طوفانی دوتراکی ها

نکات منفی هم که خدا بده برکت
اصلی ترینش همین صحنه های حمله آخر که کلا سر سری گفتن خوب بزار بزنیم دیوار رو بریزیم تو 3 ثانیه و ول کنیم الکی تا 2 سال دیگه بریم
بازی مزخرف بازیگر نقش یورون
بی دلیل نشون دادن صحنه جنگ تئون که میشد اضافه کرد اونرو به قسمت رویای برن
اگه عروسی ریگار و لیانا رو نشون نمیداد کلا بهتر بود برن یه لحظه چشماش سفید میشد و برمیگشت میگفت آره سم درست میگه نه این که آبکی فقط یه چیزی نشون داده بشه
تیریون راستی چرا ناراحت شد از رابطه جان و دنریس

و مواردی بسیاری از این دست

پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 10:32 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
قسمتی به شدت عالی. من که حال کردم. ورود ارتش دوتراکی ها و دیالوگ ها مخصوصا دیالوگ های بران.
با اینکه اسپویل رو حدودا خونده بودم دوبار تعجب کردم و ترسیدم اسپویله دروغ باشه. یکی انتظارشون برای سرسی که انگار تله بود و ترسیده بودن و یکی هم مذاکره خصوصی تیریون که با خودم گفتم دیگه کارش تمومه.
اولش گفتم سرسی چقدر دیوونه هست ولی وقتی خودت رو بزاری جاش میبینی واقعا منطقی هست. منم جاش بودم احتمالا این کار رو میکردم. بالاخره یا دنریس شاه شب رو نابود میکنه که کلی از ارتشش رو از دست میده و یا شاه شب برنده میشه که قبل از پایتخت همشون رو با آتیش وحشی آتیش میزنن و 20000 تا هم مزدور داره. سرسی اصلا فکرش رو نمیکنه که ارتش مردگان بزرگتر میشه یا نایت کینگ اژدهای مرده داره.
.....
تنها حسرتم اینه که چرا سکانس ازدواج لیانا و ریگار رو خوب کار نکردن. میتونست خیلی خوب باشه. تازه بازیگر ریگار رو هم میتونستن خیلی بهتر انتخاب کنن وقتی قراره یه سکانس بازی کنه. ریگار بدبخت با این همه ابهت یه بازیگر دست چندم براش گذاشته بودن :|

آخرین بار توسط batlimoos در دوشنبه شهریور 6, 96 10:37 am ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 10:33 am 
شهروند
آفلاین
:( اول این که کاش اسپویل ها رو نمیخوندم تا لحظه های کاملا غیر منتظره و غافلگیر کننده و پرهیجان این قسمت که مهمترینش لرد بیلش بود رو از دست نمیدادم کی فکرشو میکرد لحظه اخر سانسا اسم بیلیش رو بیاره ؟ غافلگیر گیری بعدی هم رابطه جان و دنی که البته به خاطر اینکه یه تارگرین اصیل به دنیا بیاد تا نسلشون ادامه پیدا کنه تو داستان اورده بودن - با شرافت جان اسنو ( با این اسم بیشتر حال میکنم) حال کردم هر چند ممکن بود به خاطر عشقش به دنی همه چی و زحمتایی که تاحالا کشیده بود به گافت بده اون صحبت هایی هم که با تیان کرد عالی بود بخشش و این که راب بخشی از وجودته که نمیتونی ازش فرار کنی ولی تو اوج این جنگ تیان رفت دنبال نخود سیا تو یه داستان فرعی که البته ممکنم هست ربطش بدن به جنگ اصلی اونجا که یورون قد بازی در اورد خیلی باحال بود و بعد ترسیدنش که باید حدس میزدم نقشه باشه سرسی خیلی ناجوانمردانه عمل میکنه برعکس جیمی که خودشو نشون داد - گلدن کمپانی باید خیلی خفن باشه و بیان شیر تو شیر میشه داستان دوست دارم بدونم شپیور اژدهای یورون رو تو داستان بیارن - اژدها دقیقا چه جادویی تولید میکرد ؟ برق ؟ :))
اون صحنه نشون دادن ریگار و بعدم جان خیلی احساسی و قشنگی بود همیشه دوست داشتم یه چیزایی از ریگار ببینم محبوب ترین شخصیت سریاله برام امیدوارم که اسپین افش رو بسازن و نمرده باشه تو جنگ با اون خپل چون هیچکیم جسدشو پیدا نمیکرد
جا داره یه خدا بیامرزی برا عمو بنجن هم بگیم خیلی الکی مرد تو قسمت قبل بهش اجحاف شده بود . همین دیگه ممنون
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 10:34 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: براتیون
سکانس اخر جان تو فصل شش یادتون میاد؟ چطور با اقتدار وایستاده بود و همه شعار میدادن دِ کینگ این نورث
حالا سکانس اخر جان تو فصل هفت، لخت رو تخت بود.
تا کی می خوایم الکی تجیه کنیم که مخاطب های سریال با کتاب فرق دارن این سکانس جان و دنریس فقط واسه مامان بزرگ ها بود

پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 10:40 am 
شهروند
آفلاین
دوستانی که دیدند و اسپویلها رو خواندند لطفا بفرمایند داستان همون چیزیه که توی اسپویلها آمده بود؟

اره فقد اونجا که گفته بودن سرسی تو تخت خون بیدار میشه و بچش میمیره نبود نمیدونم حذف کردن اون صحنه رو یا الکی بوده
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 10:53 am 
شهروند
آفلاین
تنها اتفاق غیر قابل پیشینی این بود که لیتل فینگر بلاخره به حقش رسید
جیمی خوب در مقابل سرسی ایستاد
صحنه فرو ریختن دیوار خیلی ضایع بود
امیدوارم فصل بعد کیفیت بهتری داشته باشه
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 11:09 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
خب اینم از قسمت آخر..
قسمت نسبتا خوبی بود.. اما دوستان بدونن که انتظار بالای ما از این سریال باعث میشه توقعاتمون هم بالا بره وگرنه این قسمتهای از نظر ما ضعیف خیلی از سریالای دیگه بهتره.
مکالمه توی چاله اژدها جالب بود..جان مثل همیشه خراب کرد.
صحنه آخر که دیوار فرو ریخت میتونست خیلیییییییییییییی بهتر بشه اما متاسفانه میخاستن سریع پیش ببرن..
در مورد بیلیش التماس کردنش رو دوست نداشتم و امیدوارم بودم که اینکارو نکنه ولی آریا چقدر سریع انجامش داد.
جان و دنریس که حرف نزنم بهتره.
در مورد صحبتهای برن و سم انتظار داشتم خیلی هیجان انگیز تر باشه..در کل امیدوارم فصل بعد با توجه به زمان مناسبی مه دارن سریال رو خیلی بهتر بسازن

بعضی ها فکر میکنن آسمون آبیه چون ما توی چشم یه غول چشم آبی زندگی می کنیم...
[/S][/S]
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 11:28 am 
شهروند
آفلاین
خوب منم فیلمنامه رو از قبل خونده بودم هیجانش کم شده بود 8-| ...اخه چرا جلوی خودمو نگرفتم که ببینم :-o
منم با نظر دوستان موافقم داستان ابکی بود...کارگدانی ضعیف این فصل واقعا چند لول از فصل های قبل پایین تره :((
برید یه نگاه به فصل ها قبل بندازید
قسمتی که مردهه اومد سمت سرسی واقعا هیجان داشت... :ymapplause:
میدونستم بیلیش میمره =p~ ...چقدر با حقارت...فقط میخندیدم چجور التماس میکرد حقش بود همچین مرگی :-" .... ولی بیلیش فصل های قبل نبود که من ستایشم میکردم و خدای سیاست بود :-w
ازدواج لیانا و ریگار افتضاح به تمام معنا اصلا خوب نبود نه سکانسش نه بازیگر ریگار... من علاقه ی شدیدی به ریگار داشتم بازیگره شبیه ویسیریس بود البته سنشم بالا میزد @-)
جان و دنی... من خودم موافق این دو هستم و بنظرم خیلی بهم میان ولی اصلا نتونستن کانکشنون رو قوی دربیارن مصنوعی بود با سکانس اخرشون هم حال نکردم .نفسا خوب بود ولی بازیشون قشنگ نبود نمیدونم چرا... [-(
دیوار...چقدر تئوری خوندیم براش اومد فرتی اتیشش زد برو بچ تیک ثانیه پریدن اون ور دیوار :((
اسپویلر: نمایش
فقط امیدوارم فیلنامه لوو رفته فصل بعد درست نباشه :(( :(( #:-s :-s
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 11:48 am 
شهروند
آفلاین
خاندان: لنیستر
مرگ بیلیش رو خراب کردن حداقل انتظار بیشتر از این رو از بیلیش داشتیم. یه فصل اومد عین درخت الکی توی وینترفل موند هیچکار نکرد آخر سر هم انقدر راحت کشته شد؟ ما حتی انتظار شاه شدنش رو داشتیم :(

فصل 7 اصلا اونطور که انتظار داشتیم نبود.
وقتی گفتن فصل هفتم دیرتر میاد و تعداد قسمت هاش هم کمتره انتظار 7 تا قسمت شوکه کننده رو داشتیم اما نه تنها اونطور نبود بلکه یکی از ضعیف ترین فصل ها بود.

تیم گات کارگردان ها و نویسنده های خوبی هستن اما مارتین رو ول نکنن برن حداقل این 6 تا قسمت پایانی رو طبق داستان اون به پایان برسونن.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 11:57 am 
ملازم
آفلاین
دوستان فقط 6 قسمت مونده سعی کنید ازش لذت ببرید و ایراد بنی اسرایلی نگیرین. من خودم اگه جای جان بودم از دنریس خوشم میومد و به نظرم هر کدوم از شما دوستان هم هم جای جان و دنریس بود همینطور میشد و اصلا اتفاق چیپی نیست و به نظر من منطق نابود شدن لشکر استنس با وایلد فایر با منطق نابودی دیوار توسط اژدها یکیه ولی اولیش خیلی خوب و شاخه چون مارتین نوشته و دومی خیلی ضایس چون تو سریال بوده و یا منطق اینکه تایون مثل فلش سر وقت برسه و باقی مونده ارتش استنیس رو تو کینگزلندین نابود کنه و یا منطق شکست ارتش 100 هزار نفری منس ریدر توسط ارتش استنیس و نجات جان سر بزنگاه خیلی بالاس ولی منطق رسیدن یورن گریجوی به کسترلی راک خیلی بده چون مارتین ننوشه.
بیخیال سریال همونیه که از اول بوده و منطقش تغییری نکرده.تاپایان بهترین سریال تاریخ 6 قسمت مونده توصیه میکنم فقط لذتشو ببرین.
این قسمت هم عالی بود و 9 میدم بهش
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه شهریور 6, 96 11:58 am 
شهروند
آفلاین
همين الان ديدن اپيزود 7 رو تموم كردم. براي من كه كل شش فصل قبل رو در عرض دو ماه ديدم وبلافاصله رسيدم به اول فصل هفت خيلي سخته كه 2 سال منتظر بمونم.
بنظر من اين اپيزود بهتر از اپيزود قبلي بود.
هرچند عالي نبود ولي راضي كننده بود.
از كشته شدن بيليش جا خوردم اين سكانس رو خوب در آورده بودن ولي خيلي زود تمومش كردن انتظار تعليق بيشتري داشتم ضمنا التماس كردن بيليش زياد جالب نبود.
به دوستايي كه از زودگذر بودش صحنه ازدواج ريگار و ليانا ناراحت شدن احترام ميزارم چون خودم هم برام غير منتظره بود. ولي اذيتم نكرد.
متاسفانه چون اين فصل حسابي اسپويل شده بود به غير از مرگ بيليش چيزي برام غيرمنتظره نبود.
و نكته آخر
من از اولش از دنريس خوشم نميومد و الان هم اصلا از رابطه جان و دنريس خوشم نيومد مخصوصا كه عمه اش هم هستش ولي اين صنحه دو تا سوال برام پيش آورده
1- مگه جان به خاطر حرومزاده بودن خودش با ارتباط نامشروع مخالف نبود؟ پس چي شد يهو؟
2- تيريون از چي ناراحته؟ احساس ميكنم بعد از ملاقاتش با سرسي يك جورايي داره خيانت ميكنه مخصوصا وقتي فهميد سرسي بارداره
بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 526 پست ]  به صفحه برو 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : Yahoo [Bot] و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به: