همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : دوشنبه آبان 29, 96 12:54 pm

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  به صفحه برو 1, 2, 3  بعدی
نویسنده پیغام
 عنوان پست: اگر شما جای کاراکترهای سریال بودید
پستارسال شده: یکشنبه مرداد 29, 96 4:19 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
یکی از کاراکترهای سریال رو در نظر بگیرید به نظرتون بدترین و بهترین تصمیمی که داشته چی بوده؟ اگه شما بودید چه تصمیمی میگرفتید؟

بالا
  پروفایل  

عنوان پست: Re: اگر شما جای کاراکترهای سریال بودید
پستارسال شده: دوشنبه مرداد 30, 96 1:19 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: استارک
یکی از کاراکترهای سریال رو در نظر بگیرید به نظرتون بدترین و بهترین تصمیمی که داشته چی بوده؟ اگه شما بودید چه تصمیمی میگرفتید؟

نکته اول که به ذهن میرسه اینه که چه زمانی؟ کاراکترا تو این سریال خیلی تغییرات میکنن.
ولی سوال جالبی بود.
نمیدونم جای کی ولی میدونم هیچوقت دنبال اتحاد با سرسی نمیرفتم.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 30, 96 1:24 pm 
ملازم
آفلاین
محل اقامت: Valyrian Freehold
خاندان: تارگرین
دنريس بدترين تصميم كه گرفت اين بود كه ايسوس ول كرد و تصميم كه گرفت به وستروس حمله كنه! در حالي كه قدرت اين را داشت كه يه امپراطوري والاريا جديد در وستروس ايجاد كنه! من اگه جاش بودم پس از اينكه به خليج برده داران مسلط شدم بوسيله دوتراكي ها و اژدهايان كل شهر هاي ازاد را فتح ميكردم و امپراطوري به اسم امپراطوري والاريا جديد ميساختم!
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 30, 96 1:57 pm 
شهروند
آفلاین
مرز اسپویل من: فیلمنامه لیک شده فصل 8

دنریس بنظرم بزرگترین اشتباهو کرد که همون موقع که انسالید و ناوگان یارا گریجوری رو داشت به کینگزلندینگ حمله نکرد. هدفش این بود که افراد بیگناه رو به کشتن نده در حالی که اگه با سه تا اژدها و نیروهای زمینی و دریاییش به ردکیپ حمله میکرد راحت با کشتن کمتر از اون جمعیتی ک توی های گاردن کشت میتونس کینگزلندینگ رو بگیره و عامل جنگ که سرسی باشه رو نابود کنه. مطمنا بعدشم یورون و تارلی ها تسلیم میشدن و قطعا تایرل ها هم به این زودی نابود نمیشدن.

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 30, 96 2:13 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
نقل قول:
نکته اول که به ذهن میرسه اینه که چه زمانی؟ کاراکترا تو این سریال خیلی تغییرات میکنن.

هدف محدود شدن به یک بازه زمانی خاص نیست دوس دارم خودمونو جای شخصیتا بزاریم و با توجه به خصوصیات اون کاراکتر بهترین و بدترین تصمیمشو در موقعیتهایی که حق انتخاب داشتن بررسی کنیم
من کاراکتر رمزی بولتون و انتخاب میکنم بهترین تصمیمی که گرفتم نحوه کشتن ریکون بود در کمترین حالتش اعصاب دشمنو به هم میریخت و تمرکز و روحیشونو تحت تاثیر قرار میداد و در بهترین حالتش آرایش لشکرشونو. برای بدترین تصمیم مورد زیاده اما فکر کنم تجاوز به سانسا در شب زفافو انتخاب کنم میتونستم با رفتار جنتل و تظاهر به خوب بودن دل دختری که بعد ترک وینترفل چیزی جز بدبختی تجربه نکرده بدست بیارم در مورد عروسی خونین باهاش همدردی کنم و خودمو مخالف و ناراحت از این حادثه نشون بدم و وعده انتقام از قاتلینو بهش بدم تا حمایتشو بدست بیارم و برای کشتن پدرم و حکومت بر شمال دوتایی نقشه بکشیم

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 30, 96 3:08 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: همراه ملکه
مرز اسپویل من: بدون مرز
ند استارک
مطمئنا به سرسی نمیگفتم میدونم بچه هاش از رابرت نیستن و تا اومدن پادشاه صبر میکردم...
رئگار
وقتی برگشتم به پایتخت آیریسو زندانی میکردم و فقط برای اینکه یه خویشاوند کش نباشم نمیکشتمش،بعدش کینگز لندینگو به همراه زندانیم ترک میکردم و همه نیروهامو یه جا جمع میکردم از های گارون گرفته تا رندل تارلی و ارتش پادشاهی و برای مقابله با شورش آماده میشدم با همه اعضای گارد پادشاهیم نه فقط دو تاشون و شایدم جیمی رو زندانی میکردم برای ترسوندن تایوین و گروگان نگه داشتنش...
استنیس
به هر روشی شده رنلی رو راضی میکردم با مذاکره و رسما به عنوان ولیعهد اعلامش میکردم با توجه به نداشتن فرزند ذکور...
لرد رویس از ایری
وقتی ادارد دستگیر شد بر علیه لایسا شورش میکردم و رابرت کوچولو رو از پادشاهیش حمایت میکردم و ارتش ایری رو میبردم و ملحق میکردم به راب استارک...
سر باریستان
هرگز آیریس رو تو قائله داستندیل نجات نمیدادم و یا تو نبرد ترایدنت اول میرفتم سراغ رابرت و شورشو تموم میکردم...

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 30, 96 3:17 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین

دنریس بنظرم بزرگترین اشتباهو کرد که همون موقع که انسالید و ناوگان یارا گریجوری رو داشت به کینگزلندینگ حمله نکرد. هدفش این بود که افراد بیگناه رو به کشتن نده در حالی که اگه با سه تا اژدها و نیروهای زمینی و دریاییش به ردکیپ حمله میکرد راحت با کشتن کمتر از اون جمعیتی ک توی های گاردن کشت میتونس کینگزلندینگ رو بگیره و عامل جنگ که سرسی باشه رو نابود کنه. مطمنا بعدشم یورون و تارلی ها تسلیم میشدن و قطعا تایرل ها هم به این زودی نابود نمیشدن.

البته شما مختارید و اصلا نمیخوام دخالتی داشته باشم
ولی دنریس دو تا از کسانی که بر علیهش شمشیر کشیدن و حتی حاضر نشدن برن نایت واچ کشت و تقریبا اکثر دوستان عقیدشون این بود مد کینگ برگشته حالا فکر کنید میومد کینگز لندیگو به آتیش بکشه و میلیونها شخص که نظامی هم نیستن رو بکشه...
گرچه منم با عقیده شما موافقم

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 30, 96 3:28 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: تایرل
اگر جای لیانا بودم، با ریگار فرار نمیکردم. براش توضیح میدادم که چقد این ایده احمقانه‌س و ازش میخواستم تا حمایت لردهای بزرگ رو داره، پدرشو بدون این که خون از دماغ کسی بیاد برکنار کنه. بعد نامزدیمو با رابرت به هم میزدم.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 30, 96 4:49 pm 
ملازم
آفلاین
اگه بجای ند بودم اون نایت واچو اعدام نمیکردم و اول گوش میدادم که بخاطر فرار از وایت واکرا اومده تا اینجا رسیده و دیگه همه چی صرف جنگ با وایتا میشد و اون همه جریان پیش نمیومد
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 30, 96 5:09 pm 
شهروند
آفلاین
اگه بجای ند بودم اون نایت واچو اعدام نمیکردم و اول گوش میدادم که بخاطر فرار از وایت واکرا اومده تا اینجا رسیده و دیگه همه چی صرف جنگ با وایتا میشد و اون همه جریان پیش نمیومد

نظرتون محترمه
ولی اگه اینجور میشد قطعا فیلم هیجانش بسیار کمتر می شد و مطمنا به 8 فصل نمیرسید :D :D

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 30, 96 5:15 pm 
شهروند
آفلاین

البته شما مختارید و اصلا نمیخوام دخالتی داشته باشم
ولی دنریس دو تا از کسانی که بر علیهش شمشیر کشیدن و حتی حاضر نشدن برن نایت واچ کشت و تقریبا اکثر دوستان عقیدشون این بود مد کینگ برگشته حالا فکر کنید میومد کینگز لندیگو به آتیش بکشه و میلیونها شخص که نظامی هم نیستن رو بکشه...
گرچه منم با عقیده شما موافقم

تا حدی درسته، ولی حمله به کینگز لندینگ اجتناب ناپذیره، بالاخره باید اونجا رو بگیره یه جوری و قطعا افراد زیادی کشته میشن، اما الان از دو طرف جمعیت بسیار زیادی کشته شدن و قوای زنده ها به شدت تحلیل رفته برای مقابله با مردگان. بنظرم تاثیرات این اشتباهش که باعث شد بهترین و سریعترین کشتی های وستروس از دست بره و همچنین باعث شد قوای تارلی ها به طور کامل از بین بره و لنیستر ها هم عملا فقط دریا و کینگزلندینگ رو داشته باشن رو بعدا میبینیم

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 30, 96 9:15 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین

اتفاقا قبل اعدام نایت واچ به لرد استارک میگه وایت واکر دیدم ولی ادارد بهش اعتنایی نمیکنه و میگه ی آدم دیوونه اون چیزی که دوست داره میبینه

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مرداد 31, 96 8:46 am 
شهروند
آفلاین
به جا که یه گله آدم را رد خودم ببرم اونطرف دیوار و ی اژدها رو ب کشتن بدم
ی نفر رو توی دیووار میکشتم یا قبر مردهها را میشکافتم پنج مین بعد تبدیل ب وایت می شد!
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مرداد 31, 96 9:43 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
به جا که یه گله آدم را رد خودم ببرم اونطرف دیوار و ی اژدها رو ب کشتن بدم
ی نفر رو توی دیووار میکشتم یا قبر مردهها را میشکافتم پنج مین بعد تبدیل ب وایت می شد!

الان چجوری این اتفاق میفته؟ :-o :-o هر کسی بمیره که به وایت تبدیل نمیشه دوست عزیز

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه مرداد 31, 96 11:53 am 
شهروند
آفلاین
[color=#004040][/color]
من ا :ymdevil: گه جای نایت کینگ بودم میزاشتم دوستام هم دوتا تیر بزنم ناموسا
بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  به صفحه برو 1, 2, 3  بعدی