همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند


تاریخ : یکشنبه بهمن 28, 96 3:04 am


قوانین انجمن


قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.


ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
نویسنده پیغام
 عنوان پست: فراخوان انتخاب بازیگر برای فصل هفتم
پستارسال شده: شنبه مرداد 30, 95 4:07 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
پست: 10
محل اقامت: وینترفل
خاندان: استارک
مرز اسپویل من: تمام کتاب هارو خوندم
بنا به گزارش وب‌سایت Watchers on the Wall، شبکه (HBO) به دنبال جذب چندین بازیگر برای ایفای نقش در فصل هفتم سریال تلویزیونی بازی تاج و تخت است. چند ماه پیش ششمین فصل از سریال تلویزیونی بازی تاج و تخت از شبکه اچ‌بی‌او پخش شد. از این زمان بود که انتظار طاقت‌فرسای طرفداران برای هفتمین فصل آغاز شد که اعلام تاخیر در پخش این سریال به دلیل دشواری مراحل تولید نمک بر زخم افرادی پاشید که چندین سال به پای تماشای سریال بازی تاج و تخت نشسته‌اند. حال جدیدترین گزارشات منتشر شده، از آغاز روند جذب بازیگران برای ایفای چندین نقش در فصل هفتم این سریال خبر می‌دهند. بخش اعظم فصل هفتم که نسبت به شش فصل گذشته کوتاه‌تر خواهد بود در ایرلند شمالی، ایسلند و اسپانیا فیلم برداری خواهد شد. در این فصل شاهد حمله «دنریس تارگرین» به وستروس، روزهای ابتدایی حکومت «جان اسنو» به عنوان پادشاه شمال، قدرت گرفتن «وایت واکرها» و تکیه زدن «سرسی لنیستر» بر تخت آهنین خواهیم بود. اما در فصل هفتم علاوه بر شخصیت‌های اصلی ذکر شده، چندین شخصیت جدید مشاهده خواهیم کرد. در گزارش وب‌سایت Watchers on the Wall آمده است که شبکه اچ‌بی‌او برای ایفای نقش‌هایی با خصوصیات زیر به دنبال جذب بازیگر است:

کشیش: ۶۰ ساله است. او یک کشیش محترم با اعتبار مذهبی و وقار بوده. تیم تولید سریال به دنبال بازیگری سفیدپوست، قادر به صحبت با لهجه انگلیسی فصیح و دارای چهره‌ای مناسب برای این نقش است. ایفاگر این نقش به مدت یک هفته باید در لوکیشن فیلم‌برداری حاضر باشد.

جنگجو: بین ۳۵ تا ۴۵ سال سن دارد. این شخصیت مبارزه‌طلبی خشن و ماهر در جنگیدن است. بازیگر این نقش لازم است که در جنگیدن مهارت داشته باشد. شخصیت جنگجو به «مقدار قابل توجهی» دیالوگ دارد. این نقش موقعیتی فوق‌العاده برای یک بازیگر حرفه‌ای توصیف شده است. با استناد به توضیحات ارائه شده می‌توان نتیجه گرفت که این شخصیت یک دوتراکی نخواهد بود، زیرا تیم تولید سریال بازی تاج و تخت برای ایفای این نقش به دنبال یک بازیگر سفیدپوست که با لهجه عادی تکلم می‌کند، هستند. مراحل فیلم‌برداری این شخصیت در ماه اکتبر آغاز می‌شود.

نگهبان دروازه: این شخصیت ۲۰ ساله، «با اعتماد به نفس بالا، جذاب و یک شمالی صادق با چهره‌ای زیبا به منظور ایفای نقش در چندین صحنه فوق‌العاده» توصیف شده است. تیم تولید سریال بازی تاج و تخت برای ایفای این نقش بازیگری بذله‌گو، وقت‌شناس و با جذبه را در نظر دارند. فیلم‌برداری این شخصیت در اواسط اکتبر و اواسط نوامبر انجام خواهد شد.

نگهبان شهر: این شخصیت ۳۰ سال سن دارد. وی در یکی از گشت‌های شبانه‌اش با فرد مشکوکی روبه‌رو می‌شود. بازیگر این نقش باید به لهجه انگلیسی فصیح تکلم کرده و به مدت یک هفته در اواسط ماه اکتبر در محل فیلم‌برداری حاضر باشد.

تاجر: تاجر ۴۰ ساله در عصری پرمشغله وارد یک مسافرخانه می‌شود. این شخصیت مبارز و جنگجو نخواهد بود. ظاهر شخصیت تاجر از نظر ویژگی‌هایی مانند نژاد و قومیت دارای محدودیت نیست. این آزادی در انتخاب بازیگر به این دلیل بوده که شخصیت تاجر اهل «اسوس» یا منطقه‌ای است که تاکنون در سریال به نمایش درنیامده است. فیلم‌برداری این شخصیت در هفته اول نوامبر انجام خواهد شد.

لرد جوان: جوانی ۲۰ ساله، قدبلند و خوش‌قیافه است. تیم تولید برای ایفای این نقش به دنبال بازیگری سفیدپوست با لهجه انگلیسی فصیح هستند. زمان تعیین‌شده برای فیلم‌برداری این شخصیت از ۲۰ سپتامبر به مدت یک هفته است.

فرمانده دسته‌ای از سربازان: این شخصیت ۲۰ سال سن داشته و تنومند، از لحاظ فیزیکی متناسب و جنگجویی قدر توصیف شده است. در باب ویژگی‌های ظاهری، شبکه اچ‌بی‌او به دنبال بازیگری غیرسفیدپوست با نژاد متعلق خاورمیانه است. از این توصیفات می‌توان استنباط کرد که این شخصیت یک دوتراکی خواهد بود. روند فیلم‌برداری این شخصیت سه هفته به طول می‌انجامد و در اواسط سپتامبر و اواسط نوامبر انجام می‌شود.

نکته حائز اهمیت در مورد شخصیت‌های مذکور، این است که اکثر آن‌ها حضوری کوتاه در سریال تلویزیونی بازی تاج و تخت داشته و در یک یا دو اپیزود ایفای نقش خواهند داشت.

این خبر رو امروز سایت زومجی گذاشته بود. انجمنی نبود برای فصل 7 برای همین اینجا تاپیکشو زدم :-"
به نظرتون این بازیگرا چه نقشی میتونن داشته باشن؟ من فکر میکنم لرد جوان همون اگان تارگارین خودمون باشه و فرمانده سربازان هم فرمانده گلدن کمپانی. شوالیه 35-45 ساله هم که میتونه جان کانینگتون باشه! به نظرتون واقعا سازنده های سریال میخوان استوری لاین اگان رو وارد داستان کنن؟
بالا
  پروفایل  
 
 عنوان پست: Re: فراخوان انتخاب بازیگر برای فصل هفتم
پستارسال شده: شنبه شهریور 13, 95 8:58 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
پست: 57
خاندان: استارک
میگن بازیگرا دیروز تو فرودگاه بلفارست دیده شدن.
پس از سالها تونستن تابستان رو کاملا استراحت کنند.
شروع فیلمبرداری به زودی..:))

_________________
اسپویلر: نمایش


بعضی ها فکر میکنن آسمون آبیه چون ما توی چشم یه غول چشم آبی زندگی می کنیم...
[/S][/S]
بالا
  پروفایل  
 
 عنوان پست: Re: فراخوان انتخاب بازیگر برای فصل هفتم
پستارسال شده: یکشنبه شهریور 14, 95 7:15 am 
ملازم
آفلاین
پست: 43
محل اقامت: In Capital
خاندان: استارک
مرز اسپویل من: سریال
فیلم برداری شروع شده عزیز..
استعداد تو ایرانم زیاده ای کاش چند تا از نقشا برای ما بود ...
;)
بالا
  پروفایل  
 
 عنوان پست: Re: فراخوان انتخاب بازیگر برای فصل هفتم
پستارسال شده: دوشنبه شهریور 29, 95 8:59 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
پست: 57
خاندان: استارک
دیشب مراسم امی بود و سریال با اقتدار بیشترین جوایز رو برد.
.
.
این تالار چرا انقد کم کاره

_________________
اسپویلر: نمایش


بعضی ها فکر میکنن آسمون آبیه چون ما توی چشم یه غول چشم آبی زندگی می کنیم...
[/S][/S]
بالا
  پروفایل  
 
 عنوان پست: Re: فراخوان انتخاب بازیگر برای فصل هفتم
پستارسال شده: یکشنبه اردیبهشت 3, 96 3:16 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
پست: 208
محل اقامت: Dreadfort
خاندان: بولتون
مرز اسپویل من: والا هرچیزی که باید بدونم رو میدونم!
چه نقش های جالبی و چه فراخوان های جالبی...

_________________
A Naked Man Has Few Secrets,But A Flayed Man Has None

بالا
  پروفایل  
 
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند


چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 0 مهمان


در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به: