خانه > اخبار > اخبار سریال > میسی ویلیامز ساقدوش سوفی ترنر در مراسم ازدواجش با جو جوناس خواهد بود

میسی ویلیامز ساقدوش سوفی ترنر در مراسم ازدواجش با جو جوناس خواهد بود

میسی ویلیامز جزئیاتی را در مورد مراسم ازدواج همکار خود و ستاره بازی تاج و تخت یعنی سوفی ترنر با جو جوناس مطرح کرد.

در مصاحبه ای که رادیو تایمز با وی داشت، از او سوال شد که آیا تلاشی برای به دست آوردن نقش ساقدوش در عروسی ترنر را دارد؟

ویلیامز پاسخ داد: «آه، من کاملا به دستش آوردم. آره، این واقعا هیجان انگیزه. البته یجورایی عجیب غریبه.»

همچنین میسی ویلیامز بازیگر ۲۰ ساله نقش آریا استارک در سریال معروف شبکه HBO، جزئیات دیگری از این ازدواج را بیان کرد. گویا سوفی ترنر هنوز برنامه ای را برای مراسم ازدواجش تدارک ندیده است.

ویلیامز گفت: «قرار بر اینه که تا انتهای این فصل سریال صبر کنیم و بعد بهش بپردازیم. اما من مطمئنم که قلب کوچیکش نگرانه و در موردش خیالاتی رو داره.»

از طرفی با وجود دو برادر جو جوناس یعنی نیک جوناس و کوین جوناس به عنوان دو ساقدوش داماد، این مراسم به مراسم ستارگان بدل می شود.

ترنر و جوناس نامزدی خود را در اکتبر ۲۰۱۷ و در اینستاگرام اعلام کردند. آنها تصویر مشترکی از دستانشان و حلقه ای که جو جوناس به ترنر داده بود، منتشر کردند؛ ترنر با جمله: «من گفتم بله» و جوناس نیز با جمله: «او گفت بله».

این زوج از سال ۲۰۱۶ رابطه خود را آغاز کرده بودند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*