همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : دوشنبه خرداد 8, 96 12:54 pm

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 16 پست ]  به صفحه برو 1, 2  بعدی
نویسنده پیغام
 عنوان پست: پایان فصل ششم
پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 4:17 am 
شهروند
آفلاین
محل اقامت: winterfell
خاندان: استارک
مرز اسپویل من: مرزی ندارم
با سلام خدمت رفقا
هدف از این تاپیک اینه که درباره چگونگی پایان این فصل از سریال صحبت کنیم. لطفا همه نظرشون رو درباره وضعیت شخصیت ها در پایان فصل بگن .

از نظرمن یارا (آشا) گریجوی و تیان گریجوی موقع در گیری ها با دنریس برخورد می کنند و زود تر از یورون گریجوی با دنریس متحد می شوند. جان و سانسا در نبرد حرومزاده ها با کمک شوالیه های ارسالی بیلیش پیروز می شوند ولی به قیمت نابودی بسیاری از ارتش خود و از بین رفتن مردم آزاد و سرسی برای نابودی اسپارو اعظم با حکومت درگیر می شود و به زندان می افتد.
پیوست:
IMG_20160507_183101.jpg
IMG_20160507_183101.jpg [ 204.08 KiB | 2847 بار مشاهده شده است ]

ویرایش ناظر:
اصلاح اشکالات املایی

عنوان پست: Re: پایان فصل ششم
پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 7:49 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
بنظرم جان در نبرد با رمزی پیروز میشه ولی در نهایت بیلیش وینترفل رو میگیره و جان اسنو فراری میشه..
در مورد آشا و تیریون که مشخصه به دنریس برخورد میکنن..
اسپارو ها هم بدست سرسی و اون والد فایر کشته میشن..
.
.
امیدوارم نظرم در خصوص جان درست نباشه

بعضی ها فکر میکنن آسمون آبیه چون ما توی چشم یه غول چشم آبی زندگی می کنیم...
[/S][/S]
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 11:39 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
مرز اسپویل من: ندارم
به نظر من جان ابتدا به شکست نزدیک می شود. اما با نیروهایی که به او ملحق می شوند (خانواده مندرلی یا رید و یا بیلیش و یا خیانت آمبرها به رمزی) در نهایت پیروز می شود. احتمالا در این نبرد یا قبل از آن ریکون کشته می شود.نهایتا با حمایت سانسا و خانواده هایی که به آنها ملحق شدند، جان شاه شمال نامیده می شود. بعید می دانم هویت واقعی جان در این فصل مشخص شود. برن نیز احتمالا تا پایان فصل به او ملحق می شود.
آریا نهایتا به سمت وستروس بر می گردد
دنریس، ارباب ها را شکست می دهد و کشتی های آنها را از آن خود می کند. یارا و تیون هم به او ملحق می شوند. احتمالا ویریس هم بتواند تعدادی کشتی اضافه کند.
حدس من این است که شایعه مطرح شده در کینگزلندینگ مربوط به دخالت تایرل ها در مرگ جافری باشد. امکان برملا شدن هویت واقعی تامن هم وجود دارد. به هر حال اغتشاش در پایتخت پیش بینی می شود. امیدورام این فصل با مرگ تامن و های اسپارو تمام شود.

The strongest trees are rooted in the dark places of the earth. Darkness will be your cloak, your shield, your mother's milk. Darkness will make you strong

آخرین بار توسط barndon the builder در شنبه خرداد 29, 95 11:50 am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 11:49 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: دیوار
تاپیک خوبیه. ایول :D

در مورد نبرد حرامزاده‌ها فکر می‌کنم جان در حال شکست خوردنه که ارتش بیلیش سر می‌رسه و رمزی شکست می‌خوره ولی بعید می‌دونم مرگ رمزی رو تو این فصل ببینیم. در مورد حکمرانی شمال و وینترفل هم حداقل تو این دو قسمت باقی مونده فکر نکنم درگیری شدیدی بین جان و بیلیش اتفاق بیوفته.

سرسی بعد از صحبتی که با تامن می‌کنه، سپت بیلور رو با آتش وحشی نابود می‌کنه. لوراس هم میمیره.

دنریس یا بازم با استفاده از اژدهاهاش رگ خواب اربابان رو میزنه و همه چیز به خوبی و خوشی تموم میشه یا با ورود تئون و یارا ارباب‌ها رو منگنه می‌کنن و دروگون همه‌ی کشتی‌ها رو در یک اتفاق حماسی دیگه آتش می‌زنه. در کل اتفاق ناخوشایندی برای دنریس نمی‌افته.

واریس به دورن میره و اون‌ها رو که الان در جنگ با پایتخت هستن با دنریس متحد می‌کنه.

در مورد آریا و برن به طرز غریبی نمی‌تونم پیش بینی کنم.

برن شاید در آخرین صحنه از خودش از دیوار رد بشه و با این کار فاتحه‌ی همه رو بخونه. شایدم فقط تو یه صحنه با بنجن دیالوگ داشته باشه یا یه ویژن ببینه.

در مورد آریا اون چیزی که به لیدی کرین گفت خیلی ذهنم رو درگیر کرده. درباره‌ی آشای و لبه‌ی دنیا. یعنی میشه بره اون‌جا و تصویر آشای رو تو سریال ببینیم؟ اما از طرفی دیگه فرصتی نمونده که بره اون‌جا و به موقع برگرده وستروس. شایدم خیلی ساده فقط رفتنش به وستروس رو ببینیم.

اما دوست دارم در مورد آخرین صحنه‌ی فصل هم بگم. شخصاً خیلی دلم می‌خواد وقایع برج شادی رو نشونمون بدن. ولی احتمال داره به جاش انفجار کینگزلندینگ هم باشه. مخصوصاً اگه یه طوری نشون بدن که معلوم نشه کی زنده موند و کی مُرد.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 12:33 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
آنجایی که ملیساندر گندری رو از برادران بدون پرچم خرید. به آریا گفت که ما هم رو دوباره ملاقات خواهیم کرد. بنابراین به احتمال زیاد آریا به وستروس بر می گرده که امیدوارم در این فصل باشه. و احتمالا به همون شکل که رفتن آریا رو به براووس نشان داده شد.
در مورد جادوی دیوار شک دارم که اصلا چنین چیزی وجود داشته باشد. چرا که در فصل اول یکی از نگهبانان شب که مرده بود بعد از انتقال به این سوی دیوار قصد کشتن مورمونت رو داشت که توسط جان آتش زده شد. اگر این جادو وجود داشت که نباید این اتفاق می افتاد. در رابطه با درخت نیایش وایت ها نمی توانستند وارد غار شوند. بنابراین امیدوارم با عبور برن از دیوار اتفاق خاصی نیافتد.

The strongest trees are rooted in the dark places of the earth. Darkness will be your cloak, your shield, your mother's milk. Darkness will make you strong

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 12:35 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
تاپیک خوبیه. ایول :D
اما دوست دارم در مورد آخرین صحنه‌ی فصل هم بگم. شخصاً خیلی دلم می‌خواد وقایع برج شادی رو نشونمون بدن. ولی احتمال داره به جاش انفجار کینگزلندینگ هم باشه. مخصوصاً اگه یه طوری نشون بدن که معلوم نشه کی زنده موند و کی مُرد.

فکر کنم هر دوی اینها به فصل بعد موکول شود. و یک سال دیگر انتظار :(
اما اگر نشان داده شود که خیلی عالیست

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 3:20 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Quiet Isle
خاندان: براتیون
دوستانی که اسپویل های فصل رو خوندن لطفا نیان اسپویل هارو در قالب پیشبینی خودشون مطرح کنن...

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 3:52 pm 
شهروند
آفلاین
همه فکر میکنن که جان اسنو در حال شکست خوردن هستش و یه نیروی خارجی سر میرسه برای کمک ولی متاسفانه همچین خبری نیست چون لیست بازیگر هایی که در قسمت 9 بازی میکنن رو از سایت imdb نگاه کردم و خبری از بیلیش و بقیه نبود
چیزی که اتفاق می افته اینه که فکر میکنم جان اسنو توسط رمزی دستگیر میشه و شکنجه میشه ..
ولی اگه این اتفاق نیوفته و جان اسنو کشته بشه و سانسا دستگیر بشه خیلی مسخره میشه چون یک سری اتفاقات مجددا تکرار میشه در فیلم
چیزی که معلومه قسمت بعد فقط درباره ی جنگ رمزی و اسنو هستش ولی امیدوارم این فصل خوب تموم شه بر خلاف فصل قبل که از همه نظر تو خماری گذاشت ..فصل 4 به هیچ وجه اینطور نبود و به نظرم بهترین فصل سریال بود
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 5:00 pm 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: بچه محل جان اسنو :|
خاندان: مردم آزاد آنسوی دیوار
مرز اسپویل من: :| فیلمشو دیدم فقط :|
طبق تجربه ای که دارم تمام باورامون قهوه شده و خوبا میمیرن بدا میبرن :|

don't say it.

don't fucking say it

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 8:09 pm 
شهروند
آفلاین
جان شكست ميخوره و دستگير ميشه و مردمان ازاد هم كشته ميشن ولي در نهايت تو قسمت ده بيليش مياد و قافلگيرانه وينترفل ميگره
اريا احتمالا خط داستانيش تموم شده و تو قسمت ده هم شايد نباشه ولي فصل بعد تو وستروس داستانش شروع ميشه
گنجشك اعظم نقشش برا سرسي اينه كه حرامزادگي تامن برملا كنه و با خلع تامن خودشون يه جورايي تاج و تخت صاحب بشن كه در نهايت سرسي مجبور به استفاده از وايلد فاير و انفجار كينگز لندينگ ميشه و اخر سر هم تامن ميميره!
تيان و اشا با ناوگان اهنين ميان و ناوگان اربابان را نابود ميكنند
برن به كمك بنجن از ديوار رد ميشه
قسمت بعدي كه كلا حول محور نبرد وينترفل
قسمت اخر هم احتمالا بيشتر وقايع كينگز لندينگ و فقط سكانس هاي كوتاهي از وينترفل، ميرين و برن در شمال ديوار داره!
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 8:57 pm 
شهروند
آفلاین
محل اقامت: winterfell
مرز اسپویل من: مرزی ندارم
[quote="mamrezzzzza » شنبه خرداد 29, 95 3:52 pm"
چیزی که معلومه قسمت بعد فقط درباره ی جنگ رمزی و اسنو هستش ولی امیدوارم این فصل خوب تموم شه بر خلاف فصل قبل که از همه نظر تو خماری گذاشت ..فصل 4 به هیچ وجه اینطور نبود و به نظرم بهترین فصل سریال بود[/quote]
یکی ا نویسنده ها گفته که فقط درباره شمال نیست

اما یکی از فرضیه ها هم با توجه به پوستر سریال است که جان بدون چشم مرده و امکان داره جان مانن حرفهای رمزی مجددا به اغوش مرگ بره ولی احتمالا اون عکس فقط برای منحرف کردن خواننده هاست.

پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 10:30 pm 
شهروند
آفلاین
محل اقامت: Winterfell
در مورد جادوی دیوار شک دارم که اصلا چنین چیزی وجود داشته باشد. چرا که در فصل اول یکی از نگهبانان شب که مرده بود بعد از انتقال به این سوی دیوار قصد کشتن مورمونت رو داشت که توسط جان آتش زده شد. اگر این جادو وجود داشت که نباید این اتفاق می افتاد. در رابطه با درخت نیایش وایت ها نمی توانستند وارد غار شوند. بنابراین امیدوارم با عبور برن از دیوار اتفاق خاصی نیافتد.

فکر میکنم جادوی دیوار فقط مانع رد شدن خود آدرها میشه و جلوی مرده هارو نمیگیره.

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 11:06 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: وینترفل
به نظر من جان ابتدا به شکست نزدیک می شود. اما با نیروهایی که به او ملحق می شوند (خانواده مندرلی یا رید و یا بیلیش و یا خیانت آمبرها به رمزی) در نهایت پیروز می شود. احتمالا در این نبرد یا قبل از آن ریکون کشته می شود.نهایتا با حمایت سانسا و خانواده هایی که به آنها ملحق شدند، جان شاه شمال نامیده می شود. بعید می دانم هویت واقعی جان در این فصل مشخص شود. برن نیز احتمالا تا پایان فصل به او ملحق می شود.
آریا نهایتا به سمت وستروس بر می گردد
دنریس، ارباب ها را شکست می دهد و کشتی های آنها را از آن خود می کند. یارا و تیون هم به او ملحق می شوند. احتمالا ویریس هم بتواند تعدادی کشتی اضافه کند.
حدس من این است که شایعه مطرح شده در کینگزلندینگ مربوط به دخالت تایرل ها در مرگ جافری باشد. امکان برملا شدن هویت واقعی تامن هم وجود دارد. به هر حال اغتشاش در پایتخت پیش بینی می شود. امیدورام این فصل با مرگ تامن و های اسپارو تمام شود.

دخالت تایرل ها درمرگ جافری که 100% نیست چون اولا میگه شایعه ..حتی خود مارجری هم نمی دونست کی واقعا جافری رو کشته ...تازه ساده تر از اون یک شایعه قدیمی مسلما اون نیست
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: شنبه خرداد 29, 95 11:27 pm 
شهروند
آفلاین
محل اقامت: وایت هاربر
برای من همیشه این نکته وجود داشته که در این قسمت 9 که پرموی ان هم دیدیم پس وجود سواره نظام با پوشش ایری به چه دلیل است فکر هم نکنم فاصله موت کیلن با وینترفل زیاد باشه چون هر دو داه شاهی دارند ولی این بیلیش شمال را می خواهد و جان سد راهش است باید دید چه اتفاقی رخ می دهد ولی شکست ارتش جان سریال را بیش از حد مسخره می کند چه دلیلی داشت که دوباره بر گرده درسته ارتش کمتر و ضعیف تری داره ولی نمیشه که اینطور تار و مار شه به نظر توی محاصره می مانند و شاید کار به روز دوم بکشد همه شاهد صدای شیپور بودیم که داووس شنید شاید مثل ارباب حلقه ها شود و امدن الف ها یا روحان ! ! سانسا و لیدی مورمنت کنار هم اند شاید سانسا فرار کند . هدف مبارزه با ادر ها است و قطعا رمزی به دنبال این کار نیست
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: سه شنبه تیر 1, 95 7:34 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: مردم آزاد آنسوی دیوار
بلاخره این فصل هم به انتها نزدیک شد
البته انتظار از این فصل خیلی بالاتر بود
اما این چیزی بود که به تصویر کشیده شد.
بیر آیلند هم قشنگ و کوتاه به تصویر کشیده شد
به شخصه انتظار داشتم با توجه به قدرت گرفتن برندن از گذشته موارد بیشتری نشان داده بشه در این فصل
مثلا انتظار دیدن قیام رابرت و نبرد ترایندنت و دیدن ریگار رو میکشیدم
خب به هر حال تا الان که چیزی نشد.
با نتهای فصل که همزمان میشه با شروع زمستان
فکر کنم رویای تخت آهنین برای در سر دارانش تا حدی پوچ بشه
از قدرت شاه شب هم چیزی نمیدانیم تا الان (به جز به حرکت در آوردن مردگان که فرق هم نداره مرده تازه باشه یا استخوان به هر حال مهلک حساب میاد)
انتظاری که میشه داشت این هست که فصل بعد بیشتر حول شاه شب بچرخه (امیدوارم)
و این مسئله ای که جوجن رید (با علم به اینکه میدانیم سبز بینی داشته و چیزهای زیادی رو دیده حتی به گفته خودش قیام رابرت رو هم دیده -به احتمال قوی وجود اژدها رو هم درک کرده-)
درباره شاه شب گفت : نگهبانان شب نمیتونن متوقف کنن ، تمام پادشاهان وستروس با ارتش هاشون نمیتون متوقفش کنن و... اون چیزی که نتیجه گیری من هست این هست که آژدهایان و مادرشان هم مهره اصلی در نابودی شاه شب به حساب نمیان حالا باید ببینیم اصلا برندن چه کار میخواهد بکند ولی دست بالا رو در ادامه برن خواهد داشت که همین مسئله خیلی خوشحال کننده است برای من.
و یک مورد هم درباره گذشته احتمالی جان
اگر به فرض هم ریگار پدر واقعی اش باشه مثل تیون که توی دخمه های درد فورت گفت پدر اصلی من سرش رو در بارانداز پادشاه از دست داد
پدر اصلی جان هم سرش رو در همانجا از دست داد
تئوری هم درست دربیاد باز هم جان استارک به حساب میاد یه استارک بی نظیر .

My watch is ended

بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 16 پست ]  به صفحه برو 1, 2  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 0 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید