همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : دوشنبه مهر 2, 96 12:47 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 150 پست ]  به صفحه برو 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  بعدی

به اپیزود نهم از فصل ششم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟
1 3%  3%  [ 3 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 1%  1%  [ 1 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 6%  6%  [ 5 ]
8 1%  1%  [ 1 ]
9 6%  6%  [ 5 ]
10 83%  83%  [ 72 ]
مجموع آرا : 87
نویسنده پیغام
 عنوان پست: قسمت نهم، Battle of the Bastards
پستارسال شده: یکشنبه خرداد 30, 95 10:08 pm 
شورای پادشاهی
شورای پادشاهی
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: تارگرین
سمت: ارباب زمزمه گران
مرز اسپویل من: پایان کتاب پنج
این تاپیک برای گفت و گو در خصوص قسمت نهم از فصل ششم سریال بازی تاج و تخت تحت عنوان Battle of the Bastards است .
این قسمت توسط Miguel Sapochnik کارگردانی شده که پیش از این و در فصل پنجم سریال ، قسمت بینهایت موفق هاردهوم را کارگردانی کرده بود .
از افتخارات دیگر Miguel Sapochnik میتوان به کارگردانی سریال فاخر True Detective اشاره کرد .

به نظر میرسد تمام مدت زمان این قسمت سریال به شمال و نبرد بین جان اسنو و رمزی بولتون اختصاص داده شده و ما شاهد خطوط داستانی دیگری نخواهیم بود .
بالا
  پروفایل  

عنوان پست: Re: قسمت نهم، Battle of the Bastards
پستارسال شده: یکشنبه خرداد 30, 95 10:18 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Real North
خاندان: استارک
مرز اسپویل من: ندارم
کیت هرینگتون گفته «این قسمت بزرگترین چیزی است که تا به حال در این سریال نمایش داده شده است»
کارگردان اپیزود Miguel Sapochnik گفته « من به طور خاص علاقه مند به نمایش وحشت جنگ و قانون شانس در میدان مبارزه هستم»
همچنین این اپیزود 60 دقیقه است که بلند ترین اپیزود این سریال از ابتدا تا کنون خواهد بود.
مطالب بیشتری برای مطالعه در لینک های زیر هست:
http://www.independent.co.uk/arts-enter ... 86941.html
http://www.earnthenecklace.com/watch-ga ... -bastards/

Right now, you and I and everyone else, we’re children playing at a game, screaming that the rules aren’t fair

آخرین بار توسط barndon the builder در دوشنبه خرداد 31, 95 12:02 pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه خرداد 30, 95 1:54 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: بارتلند
WIN OR DIE

به احتمال نزدیک به 100 به این قسمت امتیاز 10 می دهم! پیشاپیش
به یک دلیل و دقیق تر بگویم به یک علت فرامتنی.
جهش سریال در سه چهار اپیزود پایانی را در فصل های قبل هم تجربه کرده ایم و برایمان عادت شده.اما در این فصل که سریال آشکارا اُفت واضحی داشت و انتظارات تلنبارشده ی مخاطبان از قسمت های قبلی و همینطور ضرورت "گره گشایی" از عمده ترین و جنجالی ترین "گره" ی داستان از فصول قبل هم بر آن اضافه شده،در این شرایط سازندگان، مخاطب اصلی حرف "سرسی لنیستر" قرار می گیر ند:
( in the game of battle of the bastards, (you win or die

و در حساس ترین بزنگاه سریال، جلب رضایت تماشاگران در کارنامه ی سازندگان "با ضریب 2 یا 3 یا بیشتر" درج و محاسبه می شود و می تواند نمرات ضعیف قبلی را جبران کند و کارنامه ی قبولی به دست، نزد والدین شان یعنی مسئولین شبکه رهسپارشان کند.
اما اگر نمره ی قبولی نیاورند فقط مردود یا مشروط نمی شوند، مُهر "die" بر بخشی از زندگی حرفه ای شان می خورد.
خلاصه اینکه عنوان اپیزود برای ما battle of the bastards است
و برای عوامل سریال "win or die"

پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه خرداد 31, 95 8:55 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
دیدمش..
دیدمششش..
اینه...
همون چیزی که همیشه دنبالش بودیم..
این قسمت و از شروع نبرد جان و اون حرومزاده بولتون..هیجانم صد برابر شد..
اون جایی که جان بین مرده ها گیر کرده بود و نمیتونست بلند شه، به معنای واقعی نفسم گرفت و تنها چیزی که میخاستم این بود که جنگ تموم بشه..به هرقیمتی شده جان زنده بمونه..که شد.
اما در خصوص این قسمت مواردی رو بگم:
جنگ دنریس جالب بود و بهتر از مذاکره با یارا بود..
شدیدا از مردن پسر کوچیک ند استارک ناراحت شدم و واقعا چی میشد اگه یه مقدار زیک زاک میرفت، واقعا چی میشد؟؟
تو صحنه جنگ جان نباید احساسی میشد، شاید اگه این اتفاق نمی افتاد بیلیش میرسید و این همه کشته نمیدادن..
سر داووس که کار خاصی ازش ندیدم..
صحنه نبرد جان و رمزی جالب بود و از همه جالب تر نحوه کشته شدن رمزی..
من به این قسمت ده از ده میدم.

بعضی ها فکر میکنن آسمون آبیه چون ما توی چشم یه غول چشم آبی زندگی می کنیم...
[/S][/S]
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه خرداد 31, 95 9:15 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: دیوار
یه قسمت کم نظیر بود. یه جنگ واقعی. یه جنگ کثیف. یک حقیقت انکار ناپذیر.

مارتین همیشه جنگ رو نکوهش کرده و به نظر من نبرد حرامزاده‌ها در رسوندن این ایده عالی عمل کرد. رمزی به سربازای خودش هم رحم نمی‌کرد. جان مرتکب یه اشتباه حیاتی شد و داشت جونش رو به همین سادگی از دست می‌داد ولی با ورود ارتش ویل قضیه ختم به خیر شد. وون وون دوست داشتنی هم در لحظات آخر به دست رمزی کشته شد تا لذت مشت‌های جان تو سر و صورت رمزی دوچندان بشه. من اگه به به جاش بودم حداقل نمی‌ذاشتم دندون تو دهنش بمونه.

حرف بیشتری ندارم. ۱۰

آخرین بار توسط Jon Snow در دوشنبه خرداد 31, 95 9:18 am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه خرداد 31, 95 9:16 am 
شهروند
آفلاین
یکی از بهترین قسمت ها بود
عالی بود
من طرفدار دنریس نیستم ولی این قسمت ازش خیلی خوشم اومد
روز قبل از جنگ از مکالمه جان و رمزی خوشم اومد
و واای سانسا چه میکنه .شخصیتش عالی شده قوی و محکم
اونجا که به جان گفت ریکون میمیره
عالی بود خودشو برا همه چی آماده کرده بود و با اینکه به جان گفت کاری رو نکن که اون میخواد,جان حماقت کرد و نصق ارتشش و به فنا داد
ون ونT_T
مرگ رمزی و لبخند آخر سانسا.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه خرداد 31, 95 9:22 am 
شهروند
آفلاین
اون سکانس که جان زیر دست و پا مونده بود نفسم داشت بند میومد گفتم حتما میمیره وجنگ تورموند با لرد آمبر هر لحظه منتطر بودم تورموند بمیره و ناگهان شیپور ارن های ویل وپرچمشون
قیافه ی رمزی واقعا دیدنی بود
نفرت جان عالی بود وقتی دید رمزی داره فرار میکنه با پای پیاده افتاد دنبالش و اون احمق میگه ما قلعه رو داریم
با اینکه از کشته شدن ریکون خیلی ناراحت شدم ولی پیروزی جان و مرگ رمزی ناراحتیم از بین برد
این قسمت 10هم کمشه
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه خرداد 31, 95 9:51 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
ضمنا از اینکه دوباره لیانا مورمونت رو زیارت کردم، بسی خوشحالم..
واقعا چه ابهتی داره..

بعضی ها فکر میکنن آسمون آبیه چون ما توی چشم یه غول چشم آبی زندگی می کنیم...
[/S][/S]
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه خرداد 31, 95 10:06 am 
ملازم
آفلاین
به به قشنگ سکانس های حوصله سر بر قستمای قبل رو شست برد پایین
لرد آمبر ابله لذت بردم از تیکه تیکه شدنش توسط تورموند . شمال مال کیه ؟ مال جانه نه مال تو عوضی
اون تیکه که جان رو دید و برگشت یعنی چی ؟ یعنی دلش نیومد یه استارک رو بزنه ؟ خب تو لشکرشو میزنی که جان کشته بشه و سانسا اسیر . این لردکاراستارک چی شد ؟ ای کاش وون وون زنده میموند بزنه مثل مانتین جمجمشو بترکونه
رمزی وقتی کتک میخورد میخندید ؟ الان یعنی ادای تایلر داردن در میاری ؟
اوفی حال کردم . فقط لیتل فینگر زهرمار نکنه بهمون خوبه
ملکه بر حق وستروس هم که کشتیای آهن زاده ها گیرش اومد . ای جون
نگاه پر از کینه سر داووس به ملیساندر رو هم دوست داشتم . دیگه توروس از میر داره نیاد شمال بزن بکش ملیساندر رو نیازی بهش نیست
یکی تو عروسیش سم خورد یکی تو شکنجه گاهش سگ خور شد :)) کاش سانسا بهش میگفت «ریک» :)) جای تیون خالی بود مردنشو ببینه
اوف کارگردانش کارگردان ترو دتکتیو بوده ؟ به به به به

کسی فهمید لرد کارستارک چی شد ؟ مرد دستگیر شد فرار کرد یا چی ؟

آخرین بار توسط فرشید واترز در دوشنبه خرداد 31, 95 10:38 am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه خرداد 31, 95 10:29 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
فوق العاده بود این قسمت. اوج هیجان
تا به حال به هیچ قسمتی نمره 10 نداده بودم خوشحالم که برای این قسمت نگه داشتم.
وون وون :ymsigh:
شیرین :ymsigh:
جان :ymcowboy:
واقعا مرگ وون وون ناراحت کننده بود. آن طور که از شواهد پیداست نسل جیانت ها و فرزندان جنگل از بین رفته است.
جنگیدن لرد آمبر برای رمزی و وحشی ها برای جان، سایه نژاد پرستی بر حقانیت رو نشان می داد.
شوالیه های ویل در بهترین زمان رسیدند و تلفات آنها حداقل بود. خوشبختانه از این نظر، جان خیلی مدیون نمی شود. امیدوارم لرد بیلیش نتواند زیر پای جان را خالی کند چراکه اگر فرصت داشته باشد قطعا این کار را خواهد کرد.
حالا نوبت لرد های شمال است که ابراز وفاداری کنند.
قسمت کاملا قابل پیش بینی، شکست اربابان و پیوستن یارا به دنریس بود که به خوبی نمایش داده شد. دو اژدهای دیگر هم که آزاد شدند.

Right now, you and I and everyone else, we’re children playing at a game, screaming that the rules aren’t fair

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه خرداد 31, 95 10:43 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
مرز اسپویل من: كل داستان رو من براي مارتين اسپويل كردم!!
بهترین قسمت تا به امروز

*سانسا از حالت سیب زمینی دراومد بلاخره و خودی نشون داد،رمزی به درک واصل شد،کاش جنازشو (اگه چیزی مونده باشه البته!) مثل جنایاتش به آتیش بکشونن،یه جورایی هنوز کمه برام!

*جان همچنان بدون فکر و با قلبش کاراشو انجام میده و یه تنه داشت نبرد رو مغلوبه میکرد

*هیچوقت انقدر از دیدن بلیش خوشحال نشده بودم

*دنریس نشون داد که به حرف منطقی گوش میده،نبردشون چیز خاصی نداشت فقط مونده بودم چرا اژدهایان عزیز به یه کشتی حمله می کردن و با بقیه کاری نداشتنکه بعدا دلیلش مشخص شد.

*ریکان و ون ون را خدا قرین رحمت قرار بده(اعم از قدیم و جدید و نور و هزارچهره و....)

*قسمت بعدم فکر کنم تو همین مایه های ده امتیاز باشه،با توجه که به تئوری "خشم سرسی!!" و احتمالا آخرین دیدار با بانو ملیساندر!! ....فقط نمیدونم برن،تازی،یورون گرنجوی رو دوباره نشون میدن؟!!....آیا برج لذت رو میبینیم باز؟

آخرین بار توسط hodor در دوشنبه خرداد 31, 95 10:45 am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه خرداد 31, 95 10:44 am 
ملازم
آفلاین
فوق العاده بود این قسمت. اوج هیجان

جنگیدن لرد آمبر برای رمزی و وحشی ها برای جان، سایه نژاد پرستی بر حقانیت رو نشان می داد.

حالا نوبت لرد های شمال است که ابراز وفاداری کنن.

جان رو که دید به افرادش گفت برگردیم خونه و باهاش نجنگید اما هرچقدر هم که با مردم اونور دیوار بد باشه نباید ریکون رو تحویل بده . مقصر اصلی مرگ ریکون بود و به نظرم مردنش به دست تورموند بهترین شیوه مرگش بود
لرد کاراستارک که نمیدونم چی شد و لرد گلاور قطعا باید اعدام بشن
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه خرداد 31, 95 11:29 am 
شهروند
آواتار کاربر
آفلاین
قسمت خوش ساختی بود نمره ده دادم :ymapplause: :ymapplause:
داستان دنریس مثله همیشه قابل پیش بینی بود فکر کنم کارکتر مورد علاقه مارتین باشه که همش پیروزه بدون سختی B-) B-) عوضش استارک ها بعد مدت ها یه پیروزی داشتن به قیمت جون ریکان استارک و مدیون شدن به آدمی مثله بلیش یه سوتی هم داشت این بود که روز قبل از مبارزه رمزی وقتی گفته بود که هفت روزه به سگ هاش غذا نداده که سانسا رفته بود اما آخر قسمت سانسا میگه خودت گفتی هفت روز بهشون غذا ندادی !!! @-) @-)

پیوست ها:
jon snow.jpg
jon snow.jpg [ 671.34 KiB | 3838 بار مشاهده شده است ]

آخرین بار توسط 3epehr در دوشنبه خرداد 31, 95 2:18 pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه خرداد 31, 95 11:52 am 
ملازم
آفلاین
شماره1 بازم خیلی از پیشبینی ها اشتباه از آب در اومد درباره اومدن خاندان ویل نمیگم
در مورد این میگم که میگفتن این قسمت فقط ب نبرد شمال میپردازه
درحالی که به نبرده دنیریس کشته شدن رمزی م کامل پرداخت
شماره 2 دوست عزیزی که اون بالا گفته این قسمت با 69دقیقه طولانی ترین قسمت سریاله اشتباه کرده اون قسمت 10م این قسمت59مین قسمت سریال و59 دقیقه بود لطفا عجله نکنید و اصلاح کنید
شماره3 میدونید الن کسایی که دنبال نقد مقرضانه هستن چی میگن:چرا جان عصبانی شد
چرا یه دونه ازون تیرا به جان نخورد چرا سر داووس بلافاصله ملیساندرا و نکشت چرا اینهمه جنازه رو هم تلنبار شد چرا وان وان مرد ماعاشق این غول بودیم وچرا ریکان زیگ زاگ نرفت وچرا........
در حالی که اینطور نیست ماشاهد اگر نگم بهترین قسمت سریال حداقل بهترین قسمت دارای نبرد توسریال بودیم نبرد بلک واتر و دیوار به این اندازه عالی کار نشده بود فوق العاده بود
دیدن اینکه بعضی ها تویین سایت که به قول خودشون از دیدن سریال ناامید شده بودن حالا لب به تمجید و تحسین و تشویق سریال کردن خودش نقطه عطفی تویین قسمته
دوستان کارگردانان نمیتونن همه60قسمت به نبرد این چنینی بپردازن حتا اگر بودجه شو امثال (هدایتی ها)ی اونا تامین کنن نباید فراموش کرد این یه سریاله وباید در مواجهه با اون صبور باشیم
داستان تموم نشده و ادامه داره....
شماره 4 اقای فرشید واترز تو پستتون (تایلر داردن) دیگه کیه پست پر از اشکاله لطفا اصلاح کنید

آخرین بار توسط baristan s در دوشنبه خرداد 31, 95 12:56 pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه خرداد 31, 95 12:01 pm 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
شماره1 بازم خیلی از پیشبینی ها اشتباه از آب در اومد درباره اومدن خاندان ویل نمیگم
در مورد این میگم که میگفتن این قسمت فقط ب نبرد شمال میپردازه
درحالی که به نبرده دنیریس کشته شدن رمزی م کامل پرداخت
شماره 2 دوست عزیزی که اون بالا گفته این قسمت با 69دقیقه طولانی ترین قسمت سریاله اشتباه کرده اون قسمت 10م این قسمت59مین قسمت سریال و59 دقیقه بود

بله درست می فرماید 69 دقیقه مربوط به قسمت آخر هست

بالا
  پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 150 پست ]  به صفحه برو 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 0 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به: