همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

تاریخ : جمعه آذر 23, 96 12:26 am

قوانین انجمن

قرار دادن لینک دانلود سریال ممنوع است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 55 پست ]  به صفحه برو 1, 2, 3, 4  بعدی

به اپیزود دوم فصل هفتم از 1 تا 10 چه نمره ای میدهید؟
1 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 6%  6%  [ 3 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
7 13%  13%  [ 6 ]
8 42%  42%  [ 20 ]
9 13%  13%  [ 6 ]
10 27%  27%  [ 13 ]
مجموع آرا : 48
نویسنده پیغام
 عنوان پست: بحث اپیزودیک قسمت دوم: Stormborn
پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 9:44 am 
شورای پادشاهی
شورای پادشاهی
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Beyond the Wall
خاندان: مردم آزاد آنسوی دیوار
مرز اسپویل من: فصل های منتشر شده از کتاب 6
این تاپیک برای گفت و گو در خصوص قسمت دوم فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت تحت عنوان Stormbornاست.

عنوان پست: Re: بحث اپیزودیک قسمت دوم: Stormborn
پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 10:02 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
خاندان: استارک
من به این اپیزود با توجه به رو به جلو بودن سریال امتیاز هشت میدم..
واقعا این فصل از سریال خیلی خوب داره میره جلو...
خاروشکر که آریا داره میره به سمت شمال...ولی ظاهرا جان رو نبینه و فقط سانسا رو ملاقات کنه.
در مورد نامیریا احتمالا جلوتر به آریا کمک کنه و حتما بهش ملحق میشه.
سم هم داره به جوراه کمک میکنه و فقط اونجایی که آخرین صحنه کارد میزنه به پوستش و بعد صحنه غذا خوردن اون مرد میاد بیرون حالم بد شد :))
در مورد جنگ گریجوی ها هم بگم که تیون چرا اینجوریه؟؟ تو سریال مارهای شنزار کلا خیلی بد بودن.. تریون به خواهرش هم رحم نکرد متاسفانه.
کینگزلند که چیز خاصی نداشت... دراگون استون هم مینطور..
در کل خیلی خوب داره میره جلو..
راستی کرم خاکستری عجب مارموزی بودا :))
لیتل فینگر هم مطمئنا سانسا رو به دردسر میندازه

بعضی ها فکر میکنن آسمون آبیه چون ما توی چشم یه غول چشم آبی زندگی می کنیم...
[/S][/S]
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 10:14 am 
شهروند
آفلاین
خاندان: لنیستر
برن و آریا در راه وینترفل هستند و جان از وینترفل خارج شد و این دقیقا حس داستانگویی مارتین رو میده و خیلی دوست داشتنیه. تا قسمت قبل میگفتیم سرسی ضعیفه اما الان دیگه همه چیز داره غیرقابل پیش بینی میشه. فعلا سرسی 1 دنریس 0
قسمت قبل کاسه توالت خالی کردن سم و غذا خوردن توی سیتادل رو نشون میداد این قسمت هم پاره کردن پوست جوراه و غذا خوردن تو رستوران هات پای اینا :))
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 11:31 am 
شهروند
آفلاین
محل اقامت: زیرزمین
دنی تمام شمخصات یه فاشیست رو داره,جالبه اکثر شاه ها و ملکه ها تو این سریال بهشون خیانت میشه از طرف متحدینشون بعد ایشون همه رو تحقیر میکنه بازم بهش وفادارن!دنی نقطعه ضعفش این کشیش مو قرمز که میدونه شاهزاده موعود استارگرین و از اونجایی که جان زانو نخواهد زد بر علیه دنی دسیسه کنه(در کتاب واریس از طرف ملیساندرا به قتل میرسه)مواجه شیر های کسترلی راک جالب خواهد بود و جدا شدن تیریون از دنی شاید یکی از دلایل شکست دنی باشه/یورن اگه فقط یک سوم کتاب یورن باشه دردسر بزرگری واسه دنی و حتی سرسی خواهد بود/قمست اریا هم خنده دار بود که گرگا کاریش نداشتن به خاطر یه گرگ دیگه /این کرم خاکستری خواجه نبود؟/جان هم که طبق معمول با سیستم عصبیش هماهنگه تا مغزش حالا لازم بود با لیتل فینگر در بیوفته؟/سرسی که با حرفاش پارادوکس جالبی رو به نمایش گذاشت/ لعنت به کسانی که به خاطر سود بیشتر سریال رو اخته کردن/7 از 10/

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 11:38 am 
ملازم
آفلاین
این مسخره بازی که کالیسی در میاره چیه باو.یا حمله کن مثل ادم یا برو برگرد همون گوری که ازش اومدی.پس هدیه یورن هم الاریا سند و یارا گریجویه.امیدوارم قسمت بعد جان برسه دراگون استون.به نظرم اگه مکالمه ی بین داووس و تریون پیش بیاد خیلی باحال میشه
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 11:50 am 
ملازم
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Quiet Isle
خاندان: براتیون
هات پای به قضیه ترکوندن سپت توسط سرسی اشاره میکنه ، یعنی ملت فهمدین؟ از کجا فهمیدن؟ یعنی سرسی همچین حماقتی کرده و گردن گرفته ؟

خب اگه گردن گرفته ، پس چرا میاد جلوی رندال تارلی از دیوانگی های مد کینگ میگه ؟ در حالی که رندال تارلی قاعدتا باید به لرد تایرل و پسرش وفادار باشه که تو ماجرا سپت کشته شدن ؟

بیشتر از اینکه شبیه حماقت سرسی باشه ، شبیه حماقت نویسندگانه.

اون ماجرای درگیری وایریس و دنریس هم جک بود ، بعد این همه مدت کنار هم بودن ، تازه به وفاداریش شک میکنه ؟ منطقی تر نبود همون اول کار به وفاداریش شک میکرد ؟ نه حالا که برای محتد جور کرده و کلی با هم بودن؟

این هم بیشتر شبیه حماقت نویسندگانه ، تا حماقت دنریس

یورون هم که شبیه شخصیت های فیلم دزدان کاراییب در اومده ، مث یک سگ وحشی که قلاده ش باز شده ، مضحک و بی عقل !

حالا بماند ، در مورد نحوه حمله یورون به ناوگان گریجوی ها کلی سوال و ابهام وجود داره.

خط داستانی گری ورم و میساندی هم که از فاجعه رد شده ! من که شخصا اسکیپ میکنم ، اما حیف از وقتی از سریال که با داستان مضحک این دو تا ، اب بسته شده.

بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 12:58 pm 
ملازم
آفلاین
من کیفیت 480 رو دانلود کردم از لینکایی که کانال تلگرام شما گذاشته بود
متاسفانه الان با خوندن کامنتا فهمیدم ناقصه !
یعنی پقتی آریا نایمریا رو دید سریال تموم شد !
الان اومدم اینجا میبینم بچه ها میگن صحنه ی درگیری یورون گریجوی !

حالا در مورد سریالی که دیدم :| گیر دادن دنریس به واریس و بخشیدنش خیلی مسخره بود . تعظیم واریس وقتیکه دنریس به ملیساندر گفت من امروز خائنا رو میبخشم از اون هم مسخره تر
بهترین صحنه سریال ناقصی که ما دیدیم وقتی بود که آریا فهمید وینترفل افتاده دست جان
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 1:01 pm 
ملازم
آفلاین
محل اقامت: In Capital
مرز اسپویل من: سریال
قسمت جالبی بود..گفته های آقای The Hound بسیار قابل تامل بود.
من نمره 10 دادم.. نسبت به قسمت اول رشد بهتری داشت.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 1:03 pm 
ملازم
آفلاین
محل اقامت: In Capital
مرز اسپویل من: سریال

حالا در مورد سریالی که دیدم :| گیر دادن دنریس به واریس و بخشیدنش خیلی مسخره بود . تعظیم واریس وقتیکه دنریس به ملیساندر گفت من امروز خائنا رو میبخشم از اون هم مسخره تر
بهترین صحنه سریال ناقصی که ما دیدیم وقتی بود که آریا فهمید وینترفل افتاده دست جان

فکر کنم شما قسمت 151 مگابایتی رو دانلود کردی.اره منم اونو دانلود کرده بودم اما گفتم 1080 بهتره رفتم 1080 دیدم B-) الان میبینم اره ناقصه
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 1:12 pm 
شهروند
آفلاین

{لینک دانلود حذف شد}

آخرین بار توسط جورامون در دوشنبه مرداد 2, 96 1:48 pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
حذف لینک دانلود فیلم
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 1:35 pm 
ملازم
آفلاین

فکر کنم شما قسمت 151 مگابایتی رو دانلود کردی.اره منم اونو دانلود کرده بودم اما گفتم 1080 بهتره رفتم 1080 دیدم B-) الان میبینم اره ناقصه

آره دقیقا . مثلا به خیال خودم اومدم صرفه جویی کنم ،حجم کمتری دانلود کنم
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 1:37 pm 
شهروند
آفلاین
Winter King نوشته است:
این مسخره بازی که کالیسی در میاره چیه باو.یا حمله کن مثل ادم یا برو برگرد همون گوری که ازش اومدی.پس هدیه یورن هم الاریا سند و یارا گریجویه.امیدوارم قسمت بعد جان برسه دراگون استون.به نظرم اگه مکالمه ی بین داووس و تریون پیش بیاد خیلی باحال میشه

خوب مردم درباره بچه های سرسی و جیمی هم حرف میزدن و میگفتن که حرومزادن دلیل نمیشه که خودشون به قضیه اعتراف کرده باشنبالاخره مردم دیدن و خبرشو پخش کردن دیگه، در مورد حرفای سرسیم همونجوری که میگی نباید درباره کارای بد خودش بگه بجاش باید از کارای بقیه بگه و تارگرینارو بد جلوه بده، سرسی شخصیت خوبی نیست که بخواد حقیقتو بگه، جیمی هم تو قسمت اول گفت( همه دوست دارن طرفی باشن که برندست) رندال تارلیم باید یجوری متقاعد شه که سرسی طرف برندس، و والی جنوب شدن پیشنهاد زیادیه البته، البته شاید رندال قبول نکنه چون تو قیام رابرت طرف تارگرین ها بوده و هنوز وفادار به اونا اگه صحنه شام خوردنش با سم یادت باشه.
درباره وریس هم قبل اینکه دنریس برگرده وریس رفت دنبال تایرلا و دورنیشیا و تا موقعی که به سمت وستروس سفر کردن با هم ملاقات نداشتن و صحنه های سفر نمایش داده نشد پس باید یه جا این صحبتو نشون میدادن.
یورونم که اصن همونجوری باید باشه، البته بی عقل نیست ولی وحشیه، بازیگرشم گفته بود که رمزی در برابر یورون مث یه بچه میمونه. تو کتابم خیلی قدرت داره یه سری برگ برنده خوب که مث اینکه قرار نیس تو سریال باشن
گری ورم بدبختم درسته داستان نداره ولی دل که داره :)) این صحنه هام یه بخشی از صنعت تلویزیون و سینماست دیگه واسه جلب مخاطب، که واقن مایه تاسفه ;) :D
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 1:57 pm 
ملازم
آفلاین
هات پای به قضیه ترکوندن سپت توسط سرسی اشاره میکنه ، یعنی ملت فهمدین؟ از کجا فهمیدن؟ یعنی سرسی همچین حماقتی کرده و گردن گرفته ؟

خب اگه گردن گرفته ، پس چرا میاد جلوی رندال تارلی از دیوانگی های مد کینگ میگه ؟ در حالی که رندال تارلی قاعدتا باید به لرد تایرل و پسرش وفادار باشه که تو ماجرا سپت کشته شدن ؟

بیشتر از اینکه شبیه حماقت سرسی باشه ، شبیه حماقت نویسندگانه.

اون ماجرای درگیری وایریس و دنریس هم جک بود ، بعد این همه مدت کنار هم بودن ، تازه به وفاداریش شک میکنه ؟ منطقی تر نبود همون اول کار به وفاداریش شک میکرد ؟ نه حالا که برای محتد جور کرده و کلی با هم بودن؟

این هم بیشتر شبیه حماقت نویسندگانه ، تا حماقت دنریس

یورون هم که شبیه شخصیت های فیلم دزدان کاراییب در اومده ، مث یک سگ وحشی که قلاده ش باز شده ، مضحک و بی عقل !

حالا بماند ، در مورد نحوه حمله یورون به ناوگان گریجوی ها کلی سوال و ابهام وجود داره.

خط داستانی گری ورم و میساندی هم که از فاجعه رد شده ! من که شخصا اسکیپ میکنم ، اما حیف از وقتی از سریال که با داستان مضحک این دو تا ، اب بسته شده.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 2:01 pm 
شهروند
آفلاین
قسمت های آریا بغضم گرفته بود :((

سم یواش یواش داره خودی نشون میده :ymapplause:

هرس شدن تیم دنریس هم خوب بود. یکم گوشمالی بد نیست براشون

بالاخره فهمیدیم این همه جیغ جیغ سانسا خانوم برا چیه :ymtongue:

و سرسی که داره هرچی داره رو میکنه واسه هیچ و پوچ

قسمت گری ورم هم یاد سیزنای اول و برامون زنده کرد :))

در مجموع از اون قسمتای پردیالوگ و کم نقص بود.
بالا
  پروفایل  

پستارسال شده: دوشنبه مرداد 2, 96 2:14 pm 
شورای پادشاهی
شورای پادشاهی
آواتار کاربر
آفلاین
محل اقامت: Beyond the Wall
خاندان: مردم آزاد آنسوی دیوار
مرز اسپویل من: فصل های منتشر شده از کتاب 6
اول از همه دوستان خواهش کنم که لطفا لینک دانلود سریال رو توی فروم نذارید.

این قسمت نسبت به قسمت قبلی خیلی بهتر بود. من بهش 8 میدم.
قسمتهای مربوط به دنریس جالب بود. نقشه خوبی کشیده برای وستروس اما باید دید با پاتکی که یورون زد چیکار میخواد بکنه.

مستاصل بودن سرسی رو خیلی خوب نشون دادن، تعداد متحدانش انگشت شمار شده.
در مورد گری ورم و میساندی هم حرف نزنیم بهتره.
بخش سیتادل غیر از اون حال بهم زنیش خوب بود. اما درمان گری اسکیل با این روش خیلی ساده به نظر میرسه. اینکه هیشکی انجام نده و فقط سم بیاد و یه ضرب انجامش بده خیلی مسخره است.

قسمت آریا زمانی که میفهمه جان شاه شمال شده خیلی خوبه. این تیکه رو عالی ساخته بودن. مو به تن آدم سیخ میشد.

قسمت شمال هم خوب بود. فقط قسمت مسخره اش این بود که داووس اینهمه سال توی دراگون استون بوده اما نمیدونه دراگون گلس اونجاست!

این بیلیش آخر سر زهر خودش رو میریزه.
قسمت نایمریا هم خوب بود،پیش زمینه ساختن برای حضور احتمالی در آینده.

حمله یورون به ناوگان گریجوی هم بد نبود. حداقلش یورون رو توی عمل دیدیم. سند اسنیک ها کشته شدن و یه مقدار از باگ های سریال از بین رفت.
تئون هم تاب و تحمل شکنجه دوباره رو نداشت و اونجا شکست. صحنه تلخی بود. هرچند از دستگیر شدن یارا و الاریا ناراحت نشدم

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 55 پست ]  به صفحه برو 1, 2, 3, 4  بعدی

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 0 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

جستجو برای:
پرش به: