«

»

جورج آر. آر. مارتین فصل جدیدی از «بادهای زمستان» را در مجمع بالتیکان خواند

07211236tjgj

جورج آر. آر. مارتین در مجمع منطقه ای علمی-تخیلی و فانتزی مریلند(بالتیکان) حضور پیدا کرد و در آنجا فصل جدیدی از کتاب «بادهای زمستان»، کتاب ششم و منتشر نشده از مجموعه «نغمه ای از یخ و آتش»، را خواند. این فصل که با عنوان «رها شده» منتشر شده است از دید «ایرون گریجوی» ملقب به «خیس مو» روایت می شود که به دست یورون گریجوی اسیر شده و در کشتی سکوت به سر میبرد. متن انگلیسی این فصل را میتوانید از آرشیو دانلود سایت دریافت کنید:

THE WINDS OF WINTER – AERON I (732)

7 دیدگاه

Skip to comment form

 1. وحید

  خدایان رحم کنن
  این زاغ چشم دیوونست
  مارتین هم مارو دیوونه کرده

 2. گری کینگ

  Crow’s Eye

  مدام به این فکر می کنم که این روانی بی رحم قراره چه نقشی در سرنوشت نهایی وستروس داشته باشه؟
  برخلاف سایر فصولی که مارتین از باد های زمستان بیرون داده بود، این یکی خیلی جالب بود.

 3. anna

  کاش یه جونمردی پیدا میشد این فصل و ترجمه میکرد

 4. the alchemist

  احتمالا شرورترین و خطرناک ترین شخصیت کل کتاب همین یورون گریجوی باشه.اینجور که از این فصل پیداست حتما برای یه مدتی روی تخت آهنین میشینه،اژدها هم به دست میاره.اون زنی هم که تو این فصل بهش اشاره شده میتونه یا سرسی باشه یا ملیساندر ولی من شکم به سرسی بیشتر میره.یه سری تئوری هست که میگه احتمالا یورون هدفش اینه که تبدیل به یه خدا بشه!ویکتاریون رو هم گذاشته سرکار اون بلک فلیم هم فکر نکنم چیز مالی از توش در بیاد.یورون داره با بلک مجیک و جادوی خون از خدایان استفاده میکنه!توی ویژن دمپهیر مشخص بود.یه چندتا راه برای مقابله باهاش یا اینه که بیچهره ها یه کاری بکنن البته نه بیچهره های معمولی بلکه آریا(!) یا به خاطر اینکه خدایان باستان کشیش ندارن که یورون براشون قربانی کنه برن یه کاری بکنه یا گری اسکیل از پا درش بیاره چون اون برادرشون که یورون خفش کرد گری اسکیل داره و تو کتاب یه جایی وال به جان اسنو میگه گری اسکیل میتونه مدتها تو بدن مخفی بمونه!

 5. رضا

  کدوم زن ممکنه سرسی یا ملیساندرا باشه؟
  اونی که به کشتی بسته؟

  1. the alchemist

   اون زنی که دمپهیر توی ویژن دومش میبینه.البته هیچی معلوم نیست.یه تئوری دیگه هم میگه احتمال داره که اون زن دختر لیتون هایتاور باشه!بنابر همین تئوری ویژن اول یه آینده ای هست که عملی نمیشه ویژن دوم نقشه دوم یورونه.اگه میخوای اطلاعات بیشتر کسب کنی برو اینجا:
   https://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/4rf6pb/spoilers_everything_euron_and_greater_magic_part/
   البته خیلی تئوریش طولانیه ولی خیلی خیلی جذابه.پنج بخشه باید همشو بخونی تا بفهمی چی میگه

   1. the alchemist

    عذر میخوام هفت بخشه!ولی خیلی با حاله!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *