رفتن به مطلب

alex targerin

اعضا
  • تعداد ارسال ها

73
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های alex targerin

1. alex targerin

سانسا استارک چگونه میتواند حاکم هفت پادشاهی شود

همه هم بدونید من خواستم با ایشون دوباره مصالحه کنم خودش نپذیرفت دیگه قضاوت با خودتون
  2. alex targerin

وضعیت خاندان ها در کتاب پنجم

اقای ولف برو فیلم ببین تو فیلم بله استنیس مرده همه چی دون ولی اگر میتونی بخونی یه نگاه هم به اسپویل های فصول اول کتاب 6 بنداز شمالی شریف شرافتمند
  3. alex targerin

خودت خواستی من قصدم صلح بود ببین عزیزم شما برو انقدر بشین فیلم نگاه کن که چشد لز حدقه در اد وقتی دنریس برگرده قیافت دیدنی میشه خود مارتین گفته دوتراکی ها برمیگردن ملکه ی ما هنوز آشایی نرفته وقتی برگشت و جون های بدرنخرتون رو نجات داد بعدا به پاش میفتید براتیون ها هم از تارگرینان دارن خودشونو فدا میکنن تا شما بیچاره ها رو نجات بدن حد اقل ما فعلا تو اوجیم پادشاه با بهتر بگم دلقکی که بخواطر شرافت یه نفر دیگه خودشو فدا میکنه تایوین لنیسترم شکست داده باشه بازم دیوانه حساب میشه شما بیچاره ها فعلا هیچ کاره اید و ما داریم اهسته اهسته به تخت اهنی نزدیک میشیم اینم بگم که شما از بازی خارجید اول برید به فکر خودتون باشید بعد بیاید برا ما فیس بدید شمالی های شرافتمند
  4. alex targerin

شما راس میگی باشه شما راس میگی
  5. alex targerin

تو هفت پادشاهی نمیشه قانونو زیر پا گذاشت .... من که نشنیدم کسی کل عمرش پیرو قانون بوده باشه خیلی هم راحت میتونسته یه سپتونو مجبور کنه
  6. alex targerin

کی گفته هر وقت زن یکی زندست نمیتونه هم باز ازدواج کنه
  7. alex targerin

از نظر استنیس هم که گفتید خب مطمعنا ریور لند به احتمال زیاد متحدش میشن چون هم از لنیسترا بدشون میاد هم میخوان که فرمانرواشون یعنی ادمور تالی آزاد بشه حتی امکان داره که بلک فیش در حال جمع کردن سرباز باشه البته خود بریندنم کلی تعوری میشه براش داد حالا هم که مشخص شده دنریس زندست و داره با یه کالاسار بر میگرده خیلی قوی شده مطمعنا کالاسار هم کمتر از ده هزار نفر نیست پس میشه 20000 سرباز ای کاش بی عقلی نکنه و سریع به سمت شمال بره البته اینطوری بشه بهتره چون اونوقت حمایت شمال هم خواهد داشت اما با بی عقلی تو بعضی جا ها ی حساس فکر کنم مستقیم فرود بیاد بار انداز پادشاه که نساوی است با بدبختی و به باد رفتن چند سال تلاش
  8. alex targerin

از نظر استنیس هم که گفتید خب مطمعنا ریور لند به احتمال زیاد متحدش میشن چون هم از لنیسترا بدشون میاد هم میخوان که فرمانرواشون یعنی ادمور تالی آزاد بشه حتی امکان داره که بلک فیش در حال جمع کردن سرباز باشه البته خود بریندنم کلی تعوری میشه براش داد
  9. alex targerin

به هارولد هاردینگ لطفا الکی ایده نده نده شما از کا مطمعنی حرامزادست شاید یه سپتون پیدا کردن و ازدواج کردن
  10. alex targerin

استارک ها الان هزاران هزار ساله که جزء محافظان شمال به حساب میان و نایت واچ هم تا کنون بدون والریان و فولاد اژدها و اینطور چیزها تونسته از دیوار حفاظت کنه !! من نمیدونم تارگریان ها تا به حال چه کاری برای حفاظت مملکت کردند ولی فکر نمیکنم شخصی مثل دنریس خودخواه و مغرور بخواد به سه اژدهایی که داره کسی رو نجات بده و شمال هم برای نجاتش احتیاجی به اژدها و اینطور موارد نداره ضمنا شما مثل اینکه خیلی برای اتحاد دنریس و تیریون امیدوارید ولی فکر کنم بهتر باشه بدونید که وقتی دنریس برگرده نه ارتشی خواهد داشت نه اژدهایی در کار خواهد بود و دیر یا زود تارگریان ها هم منقرض میشوند پس بهتره عوض فخر فروشی فکر حذف نشدن تون از صحنه ی بازی باشید اولا :برو جانم استارکای گوگولی مگولی بعد از شکست دادن ادر ها دیوار روساختن اصلا فکر کنم تا حالا چشم کساییی که تو دیوار بودن قبل از دوره ی جان اسنو یه بارم اسم شاه شبو نشنیدن جلوی دو سه تا وحشیه بیابونیو گرفتن دارن به خودشون میبالن گوگولیا فکر کردن چون از نخستین انسان ها هستن خالص ترین خون خالص ترین نژاد خودشونن وقتی بهتون حمله کردن ببینم هنوزم با روشای بچه گانهتون میتونسد دیوارو نگه دارید یا نه دوما : علکی ایده نده جناب استارک از همه برتر تا زمانی که استارکا منقرض نشن تارگرینا هم منقرض نمیشن سوما: من میخوام بدونم استارکا چطوری جلو اگان به پیروزی رسیدن شما که از همه برترید چرا نموندید و نجنگیدید هارن سیاه حاضر شد بسوزه اما شما چی از ترس .............. خخخخخخخخخ حالا میبینمتون زمانی که اینطوری شدید نگران ما هم نمیخواد باشی از بازی خارج نمیشیم
  11. alex targerin

استارک ها الان هزاران هزار ساله که جزء محافظان شمال به حساب میان و نایت واچ هم تا کنون بدون والریان و فولاد اژدها و اینطور چیزها تونسته از دیوار حفاظت کنه !! من نمیدونم تارگریان ها تا به حال چه کاری برای حفاظت مملکت کردند ولی فکر نمیکنم شخصی مثل دنریس خودخواه و مغرور بخواد به سه اژدهایی که داره کسی رو نجات بده و شمال هم برای نجاتش احتیاجی به اژدها و اینطور موارد نداره ضمنا شما مثل اینکه خیلی برای اتحاد دنریس و تیریون امیدوارید ولی فکر کنم بهتر باشه بدونید که وقتی دنریس برگرده نه ارتشی خواهد داشت نه اژدهایی در کار خواهد بود و دیر یا زود تارگریان ها هم منقرض میشوند پس بهتره عوض فخر فروشی فکر حذف نشدن تون از صحنه ی بازی باشید اولا :برو جانم استارکای گوگولی مگولی بعد از شکست دادن ادر ها دیوار روساختن اصلا فکر کنم تا حالا چشم کساییی که تو دیوار بودن قبل از دوره ی جان اسنو یه بارم اسم شاه شبو نشنیدن جلوی دو سه تا وحشیه بیابونیو گرفتن دارن به خودشون میبالن گوگولیا فکر کردن چون از نخستین انسان ها هستن خالص ترین خون خالص ترین نژاد خودشونن وقتی بهتون حمله کردن ببینم هنوزم با روشای بچه گانهتون میتونسد دیوارو نگه دارید یا نه دوما : علکی ایده نده جناب استارک از همه برتر تا زمانی که استارکا منقرض نشن تارگرینا هم متحد نمیشن سوما: من میخوام بدونم استارکا چطوری جلو اگان به پیروزی رسیدن شما که از همه برترید چرا نموندید و نجنگیدید هارن سیاه حاضر شد بسوزه اما شما چی از ترس .............. خخخخخخخخخ
  12. alex targerin

نخستین انسان !!!!! ؟؟؟؟؟ ........ باشه شما درست میگید یخ بر آتش برتری داره خخخخخخخ و دایرولف به اژدها خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ آورنده ی سرما و تاریکی به آورنده ی روشنایی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ یه خواهش دارم زمانی که ادر ها اومدن نه سمت فولاد والریایی بیاین نه سمت شیشه ی اژدها نه سمت خود اژدها نه سمت والریا و راز هاش نه سمت هیچ تارگرینی خودتون با همون شمشیرای شکنندتون برین جلوشون بایستین به علاوه ی دیوار و دایرولفاتون برن استادک هم حق نداره به بدن اژدهایان مادر اژدها و یا هر اژدهای دیگری که هست وارگ بشه برید با همونا جلوشون وایسید در ضمن اگر جان و دنریس و تیریون و هرکس دیگه مربوط به ناجی ها یا اژدها سوارا میشن حق اومدن طرفشونو ندارید شما که از همه برترید خودتونم تنها جلوشون وایسید ما هم میشینیم با ذرت بوداده از عقب تماشاتون میکنیم و تشویقتون میکنیم
  13. alex targerin

خو بابا من که تو پست اول گفتم یکی که اسمش یادم نیست رفتن گشتم بعد دیدم
  14. زمانی که در سایت وینتر فل در حال بحث سر یه موضوع بودیم جناب علیریدر به جناب گریت تام هنکس گفت که بیاد اینجا تا به هم بحث کنن منم فرصتو غنیمت شمردم و اومدم و ثبت نام کردم و از این کار هم خیلی خوشحالم. ویرایش: اصلاح غلطهای املایی.
  15. alex targerin

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

تولدش مبارک من فرضیم در مورد جان اینه که چون ریگار که یه تارگرین و از آتش بوده با آمی.. با یه استارک که اصولا از سرما و یخ هستند جان رو به دنیا آورده برای همین جان یه اژدهای یخ هستش نه اژدهای آتش
  16. alex targerin

خودتان را معرفی کنید .

من خیلی وقت پیش باید خودمو معرفی میکردم که بابت این معذرت میخوام من علی هستم سیزده ساله هستم از همون اول طرفدار خواندان تارگرین و دنریس و حالا هم که مشخص شده جان هم پسر ریگار هستبازم طرفدار دندیس هستم زیاد علاقه ای به راب استارک نداشتم اما براش احترام قاعلم بودم و میمونم بعد از تارگرین استارک و کلا از زیر شاخه های این دو خواندان هم خوشم میاد از خوندن تاریخچه ی والریا هم لذت میبرم چون خاستگاه فرهنگ و تمدن کل دنیای نقمه بوده من جلد اول کتاب رو کامل خوندم و درحال اتمام کتاب دوم هستم از سریال هم قسمتهاییرو دیدم اگر طولانی شد ببخشید
  17. alex targerin

آرین دوست عزیز جان کانینگتون داره به اسم اگان تارگرین ششم استورم لند رو فتح میکنه نه دنریس دوم بعدشم من بعید میدونم دنریس بخواد با اگان پنجم ازدواج کنه اما به نفعش بود با کوینتین ازدواج کنه چون دورنی ها میتونستن براش 50000 هزار سرباز بیارن که با ارتش خودش میشدن 60000 هزار و این ارتش قدرتمند بود اما بی عقلی کرد و این کارو نکرد حالا اگان ششم دو تا راه جلوشه 1 ازدواج با آریانه مارتل که دورن رو باهاش متحد میکنه 2 ازدواج با سانسا استارک که میتونست شمال رو باهاش متحد کنه اما دیگه نمیتونه چون همه فهمیدیم که جان فرزند ریگار و لیاناست و یه تارگرینه برای همین حالا استنیس باید جلوی شاه به حقش زانو بزنه همینطور ریکان استارک بنابرین حالا ما سه تا تارگرین رو داریم که در سه جبهه ی مختلف در حال جنگ هستن و همشون ادعای پادشاهی دارن و متحدین خاص خودشون رو دارن اما به نظر من حالا پادشاه به حق جان هستش چون ریگار بخواطر لیانا و جان جنگ راه انداخت همینطور اختلاف سنیش هم با اگان کمتر از یک سال هستش اما ما مدعی های غیر تارگرینی هم داریم که قدرتمند ترینشون خواندان تایرل هست خودم شخصا دوست دارم دنریس فرمانروای وستروس بشه اما دو تا پسر که حق قدرتمند تری هم دارن جلوشن و از بین اونا انتخاب من جان هستش از خواندان تارگرین و استارک
  18. alex targerin

اون داستان آهن زادگان هم که گفته بودم فکر کنم باید در جریانش باشی اما من یه بار دیگه هم میگم تو یکی از فصل هایی که تو کتاب 6 بود یورون گری جوی یک شیپوری پیدا میکنه که هر کسی میتونه با دمیدن توش کنترل اژدهایان رو به دست بگیره برای همین و ویکتاریون رو در زمانی که سر باریستان در میرین در حال جنگ با ارتش یونکای و متحدینش هست میفرسته تا دنریس رو به همراه اژدهایان براش بیاره
  19. امیدوارم کوه حد اقل به درک واصل بشه البته مه بخواطد کشتن ابراین. بخواطر کشتن الیا مارتل و بخواطر جنایاتش
  20. alex targerin

پایانی در راه است ...

حالا که در اومده جان هم به تارگرینه هنوز سرمایه گزاری هاتون روی اگانه . جان و اگان کم تر از یک سال اختلاف سنی دارن و از جایی که ریگار بخواطر لیانا جنگ راه انداخت من جان رو پادشاه به حق میدونم نه اگان
  21. alex targerin

اخبار فصل ششم

ایشالا حد اقل تایرل ها موقتا حکومت کنن
  22. alex targerin

حالا شما نظرت چیه
  23. alex targerin

در مورد اهن زادگان هم که گفته بودی یکی از برادران بیلان زمانی که دنریس در میرین در حال جنگ بود گروهیشون به همراه چند تا کشتی اومدن کمک دنریس و خواستن برش گردونن اما باز هم بر نگشت اگر که بیلان کشته بشه و همون برادش که اگه اشتباه نکنم یورون بود حاکم بشه با تارگرین ها متحد میشه و تمرکزش میشه روی کمک به دنریس نه شکست بولتون ها
  24. alex targerin

حالا یه ادم چیز فهم پیدا شد خدا رحمت کنه مرده هاتو ولف من هم نظرم روی ریکان هستش و میگم که اگه با استنیس متحد بشخ بهتره در اینکه استنیس هم زندست شک نکن چون مارتین اونقدر دیوانه نیست که دیگه این شخصیت های باز مانده رو از بازی بکشه کنار اگر که استنیس با ریکان متحد بشه خیلی اتحاد قدرتمندی تشکیل میشه برن استارک هم 100% نقش مهمی رو ایفا میکنه اما تو جنگ با آدر ها در مورد سانسا هم من تو زومجی یه مطلبی دیده بودم در مورد اتفاقاتی که تو فصل 6 سریال میتونه بی افته یکیشون هم امپرطوری سانسا بود برا همین من تاپیک رو گزاشتم اما برای بیلیش هم که گفته بودم.... قبلا یه جا خونده بودم که دنبال حکومته خودم هم توی این قضیع شک ندارم اما اگه از راه شمال و سانسا نمیخواد قدرتش رو تثبیت کنه شما چه نظریه هایی دارید بتونه اراش قدرتمندی تشکیل بده
  25. alex targerin

منفور ترین شخصیت

آخه خداییش اینم شد استدلال ؟ اینکه تو داستان کی مرد و کی زنده موند چه ربط به تعیین میزان شرافت و محبوبیت داره؟ ما داریم میگیم منفورا ، که از قضا اغلبشون هم هنوز زنده ان. پس معلوم میشه مردن کاراکترا ربطی به این نداره که کی دوست داشتنیه کی نیست. مارتین هر کی رو که بکشه یا زنده بذاره، نمیتونه کاری کنه من از دنریس خوشم بیاد و امیدوارم اولین شخصیتی که تو جلد شش میمره دنریس جون باشن. بلکه از شرش راحت بشیم لااقل. جناب ربطش اینه که اینایی که از دنریس بدشون میاد بخاطر اینه که به اون برده فروشه دروغ گفت و سوزوندش و شهر استاپور رو هم به آتیش کشید در حالی که اونا میزبانش بودن.حالا فهمیدی ربطش چیه؟ میخوام بدونم اگه شما برده بودید و مجبورتون میکردن سخت کار کنید حاضر نبودید یکی بیاد آزادتون کنه و حاضر نبودید هر کاری کنید تا ببینید ارباب ظالمتون داره تو آتیش میسوزه ممنون میشم جواب بدید اصلاح اشکالات املایی / ادغام پستهای متوالی دوست عزیز لطفا" پستهای متوالی نگذارید. همه این مطالب رو می تونید تو یک پست بگید و ما هم مجبور نشیم پستهای شما رو با ادغام کنیم.