رفتن به مطلب

*WOLF*

اعضا
  • تعداد ارسال ها

51
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های *WOLF*

1. *WOLF*

محبوبترین شخصیت های سریال

من رتبه ی وفادار ترین شخصیت ها را به دو نفر میدم : یک ملازم تیریون که بعد ملازم بانو برین شد دو جوراه مورمونت به نظرم میشه این دو شخصیت رو در ردیف وفادارترین ها قرار داد . شایدم اشخاص دیگه ای باشن ولی من اینها رو یادمه . راستی بزارید اینجا چند تا دیگه از برترین عشق ها رو هم مطرح کنیم . به نظرم این هفت عشق هفت عشق برتر بازی تاج و تخت بودند : به ترتیب از رتبه ی هفت تا رتبه ی یک : 7- پیتر بیلیش / کتلین استارک 6- راب استارک / تالیسا 5- ريگار تارگريان / ليانا استارك / رابرت باراتئون 4- جیمی لنیستر / سرسی لنیستر 3- تیریون لنیستر / شی 2- دنریس تارگریان / کال دروگو 1- جان اسنو / ایگریت به نظرم این ها رو میشه جزء برترین رابطه های عاشقنه ی بازی تاج و تخت دانست . دوستان دیگه اگه نظر دیگه ای دارند مطرح کنند . گرچه خودم دوست داشتم که این مطلب رو تو یه تایپیک جداگانه مطرح کنم چون عنوان این تایپیک هم خیلی مناسب نیست ولی فکر میکردم حالا که این تایپیک تایپیک برترین ها شده این مورد هم اینجا با عنوان برترین رابطه های عاشقانه مطرح کنیم . در هر صورت اگر دوستان مدیر صلاح میدونند یک تایپیک جداگانه برای این موضوع تاسیس بشه .
  2. *WOLF*

منفور ترین شخصیت

آخه خداییش اینم شد استدلال ؟ اینکه تو داستان کی مرد و کی زنده موند چه ربط به تعیین میزان شرافت و محبوبیت داره؟ ما داریم میگیم منفورا ، که از قضا اغلبشون هم هنوز زنده ان. پس معلوم میشه مردن کاراکترا ربطی به این نداره که کی دوست داشتنیه کی نیست. مارتین هر کی رو که بکشه یا زنده بذاره، نمیتونه کاری کنه من از دنریس خوشم بیاد و امیدوارم اولین شخصیتی که تو جلد شش میمره دنریس جون باشن. بلکه از شرش راحت بشیم لااقل. متاسفانه بسیاری از دوستان قضاوت بدی در مورد شخصیت دنریس تارگریان دارند ... کارهایی که دنریس در طول مسیر حرکت خود به سمت کارت و بعد از اون شهر های جزایر غرب انجام داد باعث شد عده ای هوادار دنریس تارگریان و عده ای بر ضد دنریس تارگریان بشند ولی چیز مسلمی که وجود داره در حال حاضر تنها شخصیتی که برای اجرای عدالت واقعی میشه بهش امیدوار بود دنریس تارگریان هست . ضمنا دنریس دلایل خودشو برای کارایی که انجام داده داره که به نظرم خیلی ام منطقی میاد ... شما هر چیزی که راجب کارهای دنریس منفور میدونید رو بگید تا من دلیلشو خدمتتون بگم . چون واقعا فکر میکنم خیلی بی انصافیه که بخوایم دنریس رو جز شخصیت های منفور بدونیم و کنار جافری لنیستر قرارش بدیم ...
  3. *WOLF*

اخبار فصل ششم

حالا بچه ها یه کم این موارد رو بزاریم کنار و روی اون پستی که دوستمون از چیزایی که انتظار داریم در این فصل ببینیم صحبت کنیم .. به نظرم این خیلی مهم تره .... قسمت اخر فصل پنج با چراهای زیاد و معماهای زیادی به اتمام رسید برامون .. مثل : سرنوشت سانسا و تیون چی میشه ؟ سرسی ایا انتقامش رو از دشمنانش میگیره به کمک کوه ؟ چی بر سر لیدی مارجری و برادرش میاد ؟ دوتراکی ها با دنریس تارگریان چه کار خواهند گرد ؟ ایا تیریون از پس کنترل شهر سرکش مرین بر میاد ؟ داریو ناهاریس و جوراه مورمونت چطوری دنریس رو نجات خواهند داد ؟ آیا آدر ها حمله شون رو اغاز میکنن و نایت واچ نابود میشه ؟ آیا جان اسنو باز به صحنه بر میگرده ؟ آیا استنیس توسط برین کشته میشه ؟ یا برین از کشتن اون صرف نظر میکنه ؟ آیا بولتون ها نابود خواهند شد ؟ اگر اینطور است توسط چه کسی و به چه صورت ؟ چه بر سر خاندان والدرفری و ارین خواهد اومد ؟ ایا پایتخت در هرج و مرج قرار میگیره ؟ آیا میرسلا خواهد مرد و جیمی برای انتقام دوباره به دورن خواهد برگشت ؟ آیا جنگ دیگری را در آینده شاهد خواهیم بود ؟ در این صورت بین چه کسی و به چه صورت ؟ سانسا و تیون به کجا فرار خواهند کرد ؟ آیا بیلون گریجوی و دخترش بالاخره ارتششان را برای فتح پایتخت حرکت خواهند داد ؟ برن استارک و برادر کوچکش چه سرنوشتی خواهند داشت ؟ منظور از اینکه برن خواهد توانست پرواز کند چیست ؟ آیا او وارث حقیقی استارک ها و انتقام گیرنده ی انها خواهد بود ؟ آیا دوباره شاهد بالا رفتن پرچم استارک ها در وینترفل هستیم ؟ نایت واچ چگونه با آدرهای خطرناک مقابله خواهد کرد ؟ آیا شاهد متحد شدن هفت پادشاهی برای نابودی آدرها خواهیم بود ؟ آیا آدر ها در این فصل اهمیت بیشتری پیدا خواهند کرد و فرمانروایی ها رو نابود میکنند ؟ چه بر سر آریا استارک امده ؟ ایا او میمیرد یا بینایشو از دست میده ؟ ایا وحشی های جنوب دیوار واقعا به نایت واچ کمک میکنند ؟ لرد کماندر آینده نایت واچ چه کسی خواهد بود ؟ آیا شاهد حرکت جدی از خاندان ارین در این فصل خواهیم بود ؟ آیا پیتر بیلیش حامی حقیقی سانسا خواهد بود و به او کمک خواهد کرد ؟ سانسا در آینده با چه کسی ازدواج خواهد کرد ؟ برن چطور میتواند با همراهانش از دیوار عبور کند با وجود ان همه ادری که در مقابلشان هستند ؟ آیا برن دست به پرواز خواهد زد ؟ آیا دنریس بالاخره حرکت به سمت پایتخت رو آغاز خواهد کرد ؟ و.... اوووووه فکر کنم سرتونو حسابی درد آوردم ولی این ها سوال های بسیاری هست که از فصول قبلی تا کنون مطرح میشه کرد البته سوالهای خیلی بیشتری بود که خب تصمیم گرفتم ازشون صرف نظر کنم خخخ ولی بیاید راجب این موضوعات بحث کنیم و نظر دوستان مختلف رو در این باره بشنویم .
  4. *WOLF*

بچه ها رتبه ی خشن ترین فرد و ادمکش ترین فرد رو به کی میدید ؟ من نظرم روی ایلین پین و کوه هست ... البته به نظرم استنیس رو هم با وجود شخصیت خشکی که داره میشه تو این گروه قرار داد
  5. *WOLF*

بابا این اولنا اخه کجاش سیاستمداره .. یه کم فقط مغزش خوب کار میکنه . ولی اینطورها هم که سیاستمدار که میگید نیست . به نظر من به جای اولنا یا سرسی رو بزارید یا مارجری رو ... که البته نظر خودم بیشتر رو سرسی هست چون تو این زمینه ها محشره کارهاش داوث رو هم من نمیدونم از کی تا حالا مشاور شده والا بیشتر به فرمانده ی جنگی میخوره تا مشاور . بهتر بود به جای بهترین مشاور تایوین لنیستر رو میزاشتی چون هم سیاستمدار قهاریه هم مشاور بی نظیریه .... البته تیریون رو توی جای مناسبی گذاشتی ولی اگه تو قسمت برترین مشاور هم میزاشتی کارش درست بود برترین مادر هم میشه گفت کتلین بوده ولی باید جزء کودن ترین زن های داستان قرارش داد ...
  6. *WOLF*

منفور ترین شخصیت

واقعا که !! این چه حرفایی راجب دنریس میزنید من نمیدونم واقعا چی بگم ... دنریس کجای این حرفایی که گفتید هست اخه ؟! من نمیگم بدون اشتباه بوده ولی خونخواری که شما میگید هم نیست والا
  7. *WOLF*

موسیقی متن فصل سوم

از همه بیشتر بین موسیقی های این فصل موسیقی مربوط به قسمت عروسی خونین رو خیلی دوست دارم که غمبار بودن اون صحنه رو خیلی خوب برام ایجاد کرد ... ولی بدون شک زیباترین ترک این فصل تراک اخر به اسم میسا هست که من خودم این تراک رو خیلی بی نظیر و عالی میدونم . وقتی این ترک رو گوش میدم موهای تنم سیخ میشه !! نمیدونم حتما شما هم حسی کردید وقتی از یه اهنگی خیلی لذت میبرید موهای تنتون سیخ میشه دقیقا من همین حس رو در حین گوش کردن تراک میسا بهم دست میده . من یه تیکه ی بسیار زیبا از این تراک رو بریدم که براتون اپلود کردم . امیدوارم دانلود کنید و لذت ببرید : http://opload.ir/downloadf-d007b8d4427e1-mp3.html امیدوارم از گوش کردن این تراک زیبا لذت ببرید . باید بهتون بگم این تراک با اون تراک اصلی فرق داره من قسمت اولش که اهنگ ارومی داشت رو حذف کردم چون از این قسمت این اهنگ خیلی قشنگ میشه . امیدوارم شما هم مثل من از گوش کردن به این اهنگ نهایت لذت رو ببرید .
  8. *WOLF*

زیباترین صحنه

بدون شک زیباترین و تحسین بر انگیز ترین و غم انگیز ترین سکانس این فصل سکانس عروسی خون هست ... غمبار ترین صحنه ی سکانس عروسی خون صحنه ای هست که راب استارک ( لرد محترم و عزیز و گرامی من ) بلند میشه و به سمت جنازه ی همسرش میره و در این زمان والدر فری خبیث زبان به تمسخر بر میداره که : پادشاه شمال بر میخیزد ... تلاش کتلین استارک برای زنده نگه داشتن اخرین فرزندش در این صحنه بسیار قابل تحسین بود و محزون ترین صحنه هم اون صحنه ای بود که راب استارک بلند شد و کلمه ی مادر رو با لحن بسیار غمباری به زبون اورد در حالی که مادرش با گروگان گرفتن زن والدرفری از اون التماس میکرد که بزاره پسرش بره و اون رو نگه داره ولی راب با این کلمه و چشمانش این رو میرسونه که : مادر همه چیز تموم شد و ببخش که تو رو ناامید کردم حالا پدر منتظرمونه و ما هم باید بهش ملحق بشیم ...... و این صحنه ی غمبار و نگاه تلخ و غم انگیز راب استارک با فرو کردن خنجر توسط روس بولتون در قلب راب استارک به اتمام میرسه و یکی دیگر از محبوب ترین شخصیت مای ما از صحنه ی بازی کنار میرود .... در پایان این سکانس هم که کتلین استارک تمام امیدهایش ذره ذره در اب غرق شد گلوی زن والدر فری رو میبره و یکی از افراد والدرفری هم گلوی کاتلین استارک رو میبره و این صحنه غمبار تر از قبل میکنه این سکانس رو بدون شک این حرکت والدر فری در مورد برادر زاده اش و فرزندان او یکی از خبیث ترین و منفور ترین کارهای سریال بود و این عامل باعث شد والدر فری به یکی از منفورترین شخصیت های سریال تبدیل شود .... با وجود اینکه این صحنه ی اخر قسمت نه بسیار تلخ و غم انگیز بود و خیلی ها رو به گریه واداشت ولی در عوض انتهای قسمت ده این فصل و اتمامش بی نظیر بود و امیدواری رو به بسیاری از استارکهای زخم خورده و تارگریان های امیدوار به بازگشت دنریس برگردوند ... واقعا صحنه ی تحسین بر انگیز و بسیار زیبای میسا با موسیقی متنی که بسیار عالی با صحنه در هم امیخته شده بود حس بسیار عجیبی از یک افتخار بزرگ رو در قلب هر کس که این صحنه رو میدید زنده میکرد مخصوصا من اون صحنه رو خیلی دوست دارم که دنریس تارگریان رو روی دستهاشون بلند میکنن و یک صدا اسم میسا به معنی مادر رو صدا میزنن و اخر این اپیزود بسیار زیبا به اتمام میرسه ... اما بدون شک یکی دیگر از بهترین صحنه های سریال صحنه ی اپیزود شش و مکالمه ی لرد واریس و لرد بیلیش در مقابل تخت اهنین میباشد که دیالوگ بسیار بی نظیر و با معنی از دو شخصیت در این صحنه رد و بدل میشه که موسیقی متن این قسمت با نام هرج و مرج یک نردبان است در ترک های موسیقی متن وجود دارد . صحنه ی اخر همین قسمت که ایگریت و جان اسنو پس از تلاشی سخت برای بالا رفتن از دیوار و زنده ماندن هم بسیار صحنه ی زیبایی بود ... منظره ی خیره کننده و صحنه ی احساسی و عاطفی که بین این دو شخصیت شکل گرفته بود هم حسی حیرت انگیزی با منظره ی پشت سرشان ایجاد کرده بود .... خب امیدوارم صحنه ای رو از قلم ننداخته باشم . ولی به نظر بنده این سه چهار صحنه ای که گفتم خیلی زیبا و پررنگ جلوه میکردن
  9. *WOLF*

سرنوشت سانسا

من میگم سانسا با تیون فرار میکنه ولی اینکه به کجا فرار میکنن رو نمیدونم ... اگه به جزایر اهنین فرار کنن که خب فکر نکنم بیلون گریجوی علاقه ای به دیدن پسر اخته شدش داشته باشه یا بخواد کمکی به سانسا استارکی کنه که پدرش سه فرزند ارشدش رو کشته باشه . اگه به کستل بلک فرار کنن که ( اصلا ولش کن من یه درصد هم احتمال نمیدم برن اونجا ) به سمت خاندان فری ها هم خیلی احتمالش کمه که برن چون والدر فری سانسا رو هم میفرسته پیش سایر خاندانش و تیونم که هیچ اهمیتی براش نداره رو هم میکشه پس این فرضیه هم حذف میشه ... اما احتمال اینکه به سمت کاراستارک ها برن هم هست گرچه راب با کشتن لرد و پدر اونها دل خونی از خاندان استارک ها دارن ولی هر چی باشن بعید میدونم حاضر بشن تحویلشون بدن به بولتون ها ... خب این احتمالم یه کم کم هست شایدم برن به سمت اری .. که خب احتمال این گزینه کمی بیشتر از سایر گزینه هاست . چون ارین ها نه دل خونی از تیون و گریجوی ها دارن نه دل خونی از سانسا و استارک ها دارن پس جاشون اونجا نسبتا امنه ولی خب یه طورایی فرار تو لونه ی موش به حساب میاد ولی خب احتمال این موردم هست برای سانسا و تیون اما مورد اخر اون محافظ کتلین استارک هست که میبینیم تو این فصل سانسا رو تعقیب میکنه . اون احتمال قطع به یقین سانسا رو گیر میاره ولی راستش مغز من یاری حدس زدن اینجا رو نداره که سانسا و تیون و اون زنه چه واکنشی در اون صحنه داشته باشن ولی خب فکر نکنم تیون اجازه بده که سانسا با اون زنه همراه بشه مگه اینکه اتفاقات دیگه ای بیفته ... اما این موردی که شما میگید اریا انتقام استارک ها رو میگیره رو اصلا مثه یه کاغذ مچاله کنید بریزید دور ... اریا راه دیگه ای رو انتخاب کرده که کاملا متفاوته و اصلا بعید میدونم حالا حالا ها شاهد این باشیم که کار خاصی رو انجام بده . اون میخواد تبدیل به هیچ کس بشه و به خدای چند صورت خدمت کنه ... پس نمیدونم چطور شما این فرضیه رو مطرح میکنید ... اما به طور کل من فکر نمیکنم سرنوشت سانسا چندان اهمیت خاصی داشته باشه ... بیلیش احتمالا ازش حمایت کنه ... و تایرل ها هم همین طور ( البته بعید میدونم تایرل ها به طور قلبی به سانسا علاقه داشته باشن ) یعنی منظورم اینه که مردن یا زنده موندن سانسا چیز چندان قابل اهمیتی نیست که شما یه تایپیک در موردش زدید که بحث کنید . تیون گریجوی هم دیگه اهمیتی نداره چون بعید میدونم بیلون گریجوی علاقه ای داشته باشه که زیر بال و پر پسری رو بگیره که حتی نسل گریجوی ها رو هم نمیتونه ادامه بده رو بگیره ... پس بهتره بیخیال این دو شخصیت بشیم و بزاریم که سریال روند طبیعیشو طی کنه . این هم که هی میگید کی انتقام استارک ها رو میگیره بریزید دور ... مگه کسی انتقام تارگریان ها یا کستمیر ها رو گرفت که حالا بخوان انتقام استارک ها گرفته بشه . استارک ها هم دیر یا زود منقرض میشن ولی به نظر من بهتره فعلا کل امیدمون رو روی برن فلج و برادر کوچکش متمرکز کنیم و به نظرم سرنوشت اون دو الان اهمیت بیشتری پیدا کرده که بدونیم چه اتفاقی براشون خواهد افتاد ... و سانسا و تیون گریجوی هم بزاریم هر طور کارگردان میدونه باهاشون رفتار کنه اگرچه که میدونم هر دو شخصیت های محبوبی هستن ... ضمنا لطفا کسی به دنریس تارگریان عزیز من توهین نکنه چون به شدت جوش میارم . بعد از راب استارک که سرور خودمه دنریس سروره ... افتاااد ؟!! خخخخ
  10. *WOLF*

موسیقی متن فصل پنجم

ترک های blode of dragon , hig sparow , son of harpy خیلی به دل من نشست . ولی به طور کل موسیقی متن این فصل نسبت به فصل های قبلی قدرت چندان زیادی نداشت و من اونو تو رتبه ی دو قرار میدم
  11. یه سوالی خیلی از بخش اول ذهن من رو به خودش مشغول کرده . واقعا چطور یه برادر میتونه برای پس گرفتن سلطنت خودش خواهرش رو که پاره ی تنش هست و از خون اون هست رو فدا کنه . ایا واقعا ویسریس میتونست به یه مشت دوتراکی که حتی زره هم ندارن برای پس گرفتن تاج و تختش اعتماد کنه ؟ در این صورت چرا باید ویسریس چنین سرمایه گذاری خطرناکی رو انجام میداد ؟ به احتمال زیاد گروه های دیگه ای بودن که خیلی مطمین تر از دوتراکی ها برای ویسریس بودن . چرا ویسریس خواهرشو روی یه سرمایه گذاری خطرناک ریسک میکنه ؟ ویسریس واقعا شخصیت احمقی نبوده ولی چرا باید چنین سرمایه گذاری ریسکی رو به نظر شما انجام بده ؟!!!
  12. *WOLF*

منفور ترین شخصیت

اونقدر ها هم که میگی رمزی منفور نیست ... به نظر من منفور ترین همون والدر فری هست ... اما در مورد دنریس باید بگم که من استارکی هم بعد از لرد راب و ادارد کبیر اراده ی بسیار ویژه ای به مادر اژدها و همراهانش دارم و امیدوارم که یه درس خوب به والدر فری بدن تا دلم خنک شه .... هر کی سر والدر فری رو بندازه پایین تا پایان داستان محبوبترین شخصیت من خواهد شد ... ای کاش خودم میتونستم برم وستروس و سر والدرفری رو شخصا از تنش جدا کنم جای سرش یه اجر بزارم با گچ بعد بشونم رو اسبش با تلافی کاری که با محبوبترین شخصیت من کرد
  13. *WOLF*

سایتی که میگوید شما در کدام خاندان وستروس هستید!

خیلی خوشحال میشم دوستان نتایجی رو که گرفتن برای ما هم بزارن تا ببنیم . با عکسش لطفا . البته اگه مایل بودید ..
  14. ببخشید یعنی به نظرتون این موردی که من هم اشاره کردم جزء استثنائات تفکیکی فیلم و کتاب هست ؟ چون فکر میکنم تو این مورد فیلم و کتاب با هم موافق باشن .. یعنی وایت ها بیشتر از اینکه به زامبی شباهت داشته باشن به همون چیزی که همین جا گفته شده شباهت دارن . ارواح تسخیر شده ... ارواح تسخیر شده ام تا جایی که من تو کتاب های مختلف مثل اخرین شاگرد خوندم معمولا بعد از غروب افتاب برای اولین بار بیدار میشن
  15. *WOLF*

منفور ترین شخصیت

سر آلیسر تورن منفور خیلی هاست مرسی دقیقا . چون اسم نهسشم یادم نمیومد .. روزی تاوان این اشتباهش در مورد جان رو از دست میده ... روزی که اون وحشی های هارد هوم دل و رودشو بریزن بیرون ...
  16. *WOLF*

منفور ترین شخصیت

از والدر فری به اندازه ی کل شخصیت های کتاب و فیلم و داستان متنفرم ... به اندازه ی تک تک حرف های هر پنج کتاب ازش متنفرم ... کل این شخصیت هایی که گفتیدم جمع کنیم بیاریم وسط باز والدر فری روی همه شونو تو پست بودن سفید میکنه . من تو کل سریال هیچ کاری منفورتر از کاری که والدر فری انجام داد ندیدم ... عجیبه شما گفتید از شخصیت هایی مثل استنیس و رنلی و سرسی و جافری بدتون میاد . جالبه که سه شخصیت اول جزء شخصیت های فیوریت و مورد علاقه ی من هستند . مخصوصا استنیس و سرسی ... نمیدونم چرا شما ازشون بدتون میاد ... البته من تایوین و بیلیش رو هم دوست دارم و ستایششون میکنم مخصوصا تایوین رو ... راجب به بیلیش دارید زود قضاوت میکنید . بعدها متوجه میشید که بیلیش به اندازه ای که فکر میکردید بد نبوده . من به این ایمان دارم حتی بعد از اون صحنه ی فصل یک که بیلیش خنجر رو گرفت زیر گلوی ادارد ... البته از این بین یه شخصیت دیگه هم هست که یه کم ازش بدم میاد اونم اون یارو مو زنجبیلیه تو نایت واچه که نمیدونم اسمش چیه . از اون یه کم بدم میاد ... نفرتم از اون به اندازه ی شخصیت کوه توی سریاله ... ولی باز هم میگم از هیچ کدوم از شخصیت های سریال به اندازه ی والدر فری بدم نمیاد ... راستی دوباره یه پرانتز باز کنم .. شما گفتید از گریجوی ها هم متنفرید ولی با کمال تعجب من واقعا گریجوی ها رو تحسین میکنم و هم از بیلون گریجوی خوشم میاد هم از دخترش . حتی یه وقتی واقعا طرفدارشون بودم و میگفتم که شاه بر حق بیلون گریجوی از جزایر اهنینه منتها از اونجا که بعد از فصل دو خیلی به گریجوی های سریال کاری نداشت و دست خاندان های دیگه رو اورد تو بازی نسبت به اون احساس بر حق بودنشون کمی تردید کردم ولی هنوز از طرفدارانشونم .... عجیبه همیشه فکر میکردم هر کی سریال رو ببینه به طور معمول طرفدار استارک ها و تارگریان ها میشه ولی الان میبینم چقدر عقاید متفاوته .. شما چطوری اخه از دنریس تارگریان و تارگریان ها متنفرید ؟!!! من بعد از استارک ها با تمام وجود میپرستمشون .... مگه میشه اخه ؟!!!!!!!!
  17. *WOLF*

برترین شخصیت مرد برای من : راب استارک برترین شخصیت زن برای من : دنریس تارگریان برترین شخصیت کودک : اریا استارک برترین فرد مرموز برای من : داریو ناهاریس برترین آدم زیرک : لرد واریس راستش راجب بیلیش نمیدونم چی بگم ولی بیلیش تو هر دو گروه قرار میگیره و امتیازش بالاتره ... خوب خواستم بینشون یه وجه تمایز قایل بشم برترین سیاست مدار : تیریون لنیستر برترین شمشیر زن : جان اسنو / البته اون دوست و محافظ تیریون که بعدا برای نجات میرسلا با جیمی رفت رو هم تو این زمینه و یه سری زمینه های دیگه دوست دارم ... خب فعلا همینا رو یادمه . بیشترم یادم اومد دوباره اینو ویرایش میکنم
  18. *WOLF*

سایتی که میگوید شما در کدام خاندان وستروس هستید!

یه سورپرایز خیلی عالی براتون دارم ... اون سایتی که دوستمون معرفی کرده خرابه ولی من یه سایت پیدا کردم که به حدودا 12 تا سوال جواب میدید و بر اساس اون خاندانتون رو مشخص میکنه براتون . سوالاهاش خیلی راحت و قابل مفهمومه ولی اگه متوجه نشدید از اون سایت ترجمه ای که دوستمون داده استفاده کنید . خودمم اولین نفر تستش کردم افتادم تو استارک ها !! این از ادرس سایت : http://www.gotoquiz.com/in_which_game_of_thrones_house_do_you_belong_1 اینم از نتیجه ای که به من داد برید حالشو ببرید : http://8pic.ir/images/u2hbyiqu4jjes51k1oar.png فقط بچه ها یه نکته ای باید خدمتتون بگم . سایتو حتما باید با فندق شکن باز کنید که میتونید از فندق شکن س.ا.ی.ف.و.ن استفاده کنید بهتر بهتون جواب میده .
  19. اقا کلا بشینیم نگاه کنیم میبینیم که تو هر فصل قسمت 9 ها خیلی قشنگ هستن . اگرچه که قسمت شیش این فصل بی نظیر بود و واقعا زیباترین سکانسی بود که تا حالا دیدم ولی واقعا خشکم زد وقتی دیدم قسمت نه این فصل با اون سکانس های بی نظیرش توی رتبه های اخر قرار داره ... من که از همه ی قسمت های نه هر پنج فصل خوشم اومد مطمینا شما هم بشینید بزاریدشون کنار هم میبینید که همه شون قشنگ بودن .
  20. *WOLF*

× خلاصه و مروری بر فصل اول × (به همراه نکات)

خب من فصل اول رو به خاطر این بیشتر دوست دارم که خیلی از شخصیت های favorite خودم هنوز زنده هستن ولی نمیشه گفت این فصل جذابیت بیشتری داره . امیدوارم زودتر کتاب رو تموم کنم و اون موقع خودم تفاوت هاشو ریشه یابی میکنم و براتون میزارم . تازه باز خوبه سریال بر اساس خود کتاب ساخته شده اگه بازیشو میدیدید چی میگفتید که نه هیچ ربطی به سریال داره نه هیچ ربطی به کتاب داره و اصلا کلا نمیدونم این بازی بر اساس چی ساخته شده . تنها چیزی که هم تو کتاب و هم تو سریال و هم تو اون بازی بود نایت واچ بود تازه اونم اصلا خبری از وایت ها نبود . من خودم اولش که سریال و کتابو نخونده بودم بازیشو انجام دادم راستش فکر کردم نایت واچ یه گروه براندازن که خانوادشونو ترک کردن تا پادشاه رو از تخت بکشن پایین ..خخ باورتون میشه . ولی خب انصافا فصل اول شباهت های زیادی داشت به کتاب و به قول همون دوستمون وفاداری به متن اصلی بیشتر بود . هر چند فکر کنم همه تون میدونید که کارگردان سریال و سازنده ی اون بازی هم همون نویسنده ی کتاب هست . ولی تعجب میکنم که چرا اینقدر فرق بین این سه تا وجود داره ! حتما دلیلی برای این کارشون داشتن و من مشتاقم بدونم چرا ؟!
  21. *WOLF*

بحث و تبادل در مورد موسیقی متن سریال

آهنگ فصل اول خیلی خوب نبود . راستش من از اهنگ فصل دوم خیلی خوشم میاد ( منظورم تیتراژه ) چون اگه بشینید اهنگا رو کنار هم بزارید و گوش کنید میبینید که ریتم و صوتش کمی فرق داره با هم در هر صورت تنها چیزی که میشه گفت اینه که واقعا ادم با شنیدن این اهنگ حس های مختلفی بهش دست میده من خودم بهم حس خیانت / وفاداری / برادری / افتخار / فداکاری / شرافت دست میده هنگام گوش کردن این اهنگ هر کدوم از این حس ها رو هم تو هر کدوم از بخش های اهنگ دارم . واقعا کار رامین جوادی بی نظیره یعنی اهنگی درست کرده که کل موضوع سریالو تو خودش داره جالب بدونید قبلا از اینکه کلا بازی تاج و تخت رو ببینم این اهنگ رو زیاد شنیدیم . هنوزم تو خیلی جاهای مختلف از ریتمو صوتش استفاده میکنن . باورتون میشه که همین اهنگ رو با نی توی برنامه ی زنده رود با همین ریتم گوش دادم ... واقعا داشتم با خودم میگفتم ببین چه اهنگ تمیزی ساخته که همه جا ازش استفاده میکنند . انصافا زیباترین موسیقی متنش همونطور که همه ی دوستانم گفتن متن تیتراژ هست . اقا من همین جا هم یه نظری میدم کلا یه پست عمومی تو همین بخش سریال بزنه یکی با عنوان بحث در مورد کل موسیقی متن سریال . به نظرم اینطوری خیلی بهتر میشه .
  22. با نظر این دوستمون مخالفم که جان با عبور دادن جاینت ها یا سایر انسان های دیگه مثل تن ها که کلا بهشون میگن مردم وحشی چیزی به اسم جادوی دیوار باطل شده باشه . اگه خاطرتون باشه هنگامی که جان با اون ریش قرمزه حرف میزد میگه که کل نایت واچ تا الان اشتباه میکردن . وظیفه ی نایت واچ حفاظت از جامعه ی انسانی بوده و شما هم جزء جامعه ی انسانی هستید . در واقع وحشی چیزیه که مردم پایین دیوار به مردم اونور دیوار میگن . ولی اگه هر کسی قسمت هاردهوم رو دیده باشه قشنگ میتونه بفهمه که جان چقدر کار مهمی رو انجام داد . من خودم با دیدن اون که نصف مردم هاردهوم تبدیل شده بودن به وایت وحشت کرده بودم . حالا فرض کنید که کل مردم هاردهوم به اضافه ی اون جاینت ها تبدیل میشدن به وایت . همون یه دونه جاینت وایت کافی بود که کلک نایت واچ رو بکنن و وستروس رو با خاک یکسان کنن . پس لطفا کار جان رو لکه دار نکنید . اما در مورد اون دو تا رنجر مرده ای که بحث کردید واقعا برای خودمم معماهای زیادی وجود داره چون داشتم پست هاتونم میخوندم ... چیزی که بیشتر از همه جلوه میکنه صد در صد وایت شدن به واسطه ی طلسمی که اون هشت سوارکار به انسان های مرده ( و حتی زنده !!! ) منتقل میکنند . اگه خاطرتون باشه تو یه قسمت از فصل چهار بود فکر کنم که یه وایت یک بچه رو میاره و روی یه میز یخی قرار میده همون لحظه یکی از اون هشت سوارکار جلو میاد و اون بچه رو میگیره رو دستش و با لمس صورت اون بچه اونم تبدیل به یه وایت میشه . پس قاعدتا اگر طلسمی باشه از طریق همون هشت سوار منتقل میشه و اون هشت سوار میدونن که برای فتح دیوار باید ارتش بزرگی جمع کنند . پس همین وسط از هر روشی استفاده میکنن تا بتونن یه جوری کلک نایت واچو بکنن . هر چی باشه یه دیوار گنده بین اونا و نایت واچ هست و از هر لحاظ حسابی کنی ( به جز تعداد نفر ) نایت واچ نسبت به وایت ها برتری دارن . همون طور که خودتونم گفتید صد در صد اون دو تا رنجر با وایت ها در ارتباط بودن و در این هیچ شکی نیست . ولی اینکه بگیم خود وایت ها از دور کنترلشون میکردن خیلی غیر ممکنه چون شما این وسط یه نکته ای رو نادیده گرفتید . اون دو تا رنجر تا اون موقع فقط مرده بودن نه وایت . یعنی هنوز تبدیل به وایت نشده بودن و از دنیای مردگان بر نگشته بودن . چون فقط در دو صورت یه مرده بر میگرده : 1- یکی از اون هشت سوار طلسمشو همون لحظه اعمال کنه ( که توی قسمت هاردهوم دیدیم ) 2- بعد از غروب افتاب !!!! این نکته ای بود که هیچ کدوم از دوستان بهش اشاره نکردن ... یعنی قاعدتا اونها تا غروب افتاب باید منتظر میموندن و اگه دقتم کرده باشید وقتی که شب شد اون رنجر به طرف لرد کماندر نایت واچ حمله کرد که اگه جان اسنو نموند میمرد . به نظر نمیاد به هیچ وجه وایت کر ها دارای شعور باشن ... چون دیدید که وقتی جان اسنو رفت که به لرد کماندرشون کمک کنه اون وایت به سمت جانم حمله کرد و حتی جان رو داشت میکشت که اگه لرد کماندر از اتاقش بیرون نمیومد و هواس وایت به اون پرت نمیشد صد در صد جان رو کشته بود ... کلا یه بحث کلی وجود داره مرده ها که احساس ندارن ... اون وایت های لعنتی هم تنها چیزی که میفهمن کشتنه ... اگه هاردهوم رو دیده باشید میتونید متوجه شید مخصوصا توی اون صحنه که اون بچه های هفت و هشت و ده ساله به اون زنه حمله میکنن و میکشنش میشه متوجه شد با وجود اینکه اون نمیخواست به اون بچه ها اسیبی بزنه ولی اونا فقط کشتن رو بلد بودن . امیدوارم نظرم درست باشه !
  23. *WOLF*

وضعیت خاندان ها در کتاب پنجم

خب چیزی که من خودم به شخصه فکر میکنم خیلی پررنگ جلوه میکرد تو فصل پنج حضور بولتونها توی شمال بود که از فصل قبلم اغاز شد ولی تو این فصل با بازسازی وینترفل و شکست ارتش استنیس پررنگ تر جلوه کرد . به هر صورت اینو میدونم که اونا لیاقت فرمانروایی بر شمال و مخصوصا وینترفل رو ندارن . راجب به لنیستر ها هم یک بحث اساسی وجود داره . همون طور که میدونید در فصل چهار تایوین لنیستر توسط پسرش تیریون به قتل رسید و این خودش میتونی خیلی خیلی خاندان لنیستر ها رو ضعیف کنه چون کل قدرت لنیستر ها روی دست تایوین میچرخید . تیریون که پس از قتل پدرش فرار کرد . جیمی لنیستر هم که درگیر نجات خواهرزادش بود و با یه دست هم فکر نمیکنم بتونه انچنان قدرت لنیستر ها رو بر گردونه . و سرسی هم احمق تر از اونی که نشون میده جلوه میکنه پس اونم نمیتونه چندان خاندان لنیستر ها رو قوی کنه . از طرف سرسی امیدی به پسرشم نمیتونه داشته باشه چون تامن یه پادشاه کاملا احساسیه و نمیتونه قدرت لنیستر ها رو حفظ کنه ... با شاهکاریم که خود سرسی رقم زد فکر نمیکنم دیگه تایرل ها هم چندان مایل باشن حمایتی از لنیستر ها کنند و همه ی اینها میتونه پیامد اینو داشته باشه که لنیستر ها به شدت در حال ضعیف شدن هستند و میشه حدس زد که پایان عمر لنیستر ها هم تو راه باشه . اما بریم سمت شرق و ببینیم اخرین بازمانده از تارگریان ها چه میکنه . خب میشه گفت که دنریس با وجود سه اژدهای کامل و داشتن تیریون لنیستر به عنوان مشاور در کنارش قدرتش بیش از پیش شده باشه ولی یه مشکل خیلی اساسی براش وجود داره . اونم اینه که پس از فتح شهر میر به جای حرکت به سمت مقر فرماندهی ( در حالی که تو اوج قدرت بود ) حرکت نکرد و همونجا در میر متوقف شد . چنان که مشاهده کردم تو کنترل شهر میر هم به موفقیت چندانی دست نیافت چون پسران هارپی بدجوری کلافش کردن اخرشم که اژدهاش به دادش رسید . ولی با این وجود میبینیم که فعلا روی تنها خاندانی که میشه حساب کرد و شرط بست تارگریانه چون هر چی باشه دنریس یه ارتش قوی از آویژه ها به اضافه ی سه اژدها و پسران دوم رو داره ... علاوه بر اون از راهنمایی مشاوران داناش مثل تیریون و جوراه و داریو بهره منده به اضافه ی مستخدمش که الان اسمش خاطرم نیست . پس میشه اینو گفت که فعلا قویترین خاندانی که میشه روش حساب کرد تارگریان هاست ... ولی این وسط یه چیزی کلا نادیده گرفته میشه و اونم خاندان ایری هست . همون طور که میدونید در فصل چهارم ملکه ی ایری توسط بیلیش از دریچه ی ماه به پایین پرتاب شد . خب از دست دادن ملکه شون موجب این نمیشه که کلا نیست و نابود بشن . اونها قدرت خودشونو دارن و تنها قلعه ای هستن که هیچ کس جرئت حمله بهشونو نداره . در حالی که تو فصل پنج هیچ چیز راجب اونها نمیبینیم ولی من فکر میکنم پسر ملکه ایری در این زمان که نزاع های دیگه رو مشاهده میکنیم در حال قدرت گرفتن باشه و شاید روزی خودش یه خطری باشه ( البته این کلا نظر منه و ممکنه شما باهاش موافق نباشید ) خاندان باراتیون هم که در هم شکسته شد . رنلی و رابرت در اول کار نابود شدن و استنیس هم در فصل پنج به دلیل حماقتش در گوش دادن به حرف های اون راحب و حمله با یه ارتش کامل پیاده نظام ( اونم تازه به بولتون ها !! ) باعث در هم کوبیده شدن ارتشش شد و در اخرین قسمت فصل پنجم مشاهده میکنیم که اون محافظ رنلی که نتونست ازش محافظت کنه استنیس رو هم میفرسته پیش دو برادرش و به خاندان باراتیون ها هم خاتمه میده ( البته انصافا از حق نمیشه گذشت که باید استنیس رو تحسین کرد فقط تنها حماقت استنیس گوش دادن به حرف ها ی اون زن مو قرمز بود ) البته من خودم این عقیده رو دارم که استنیس رو اون زنه نمیکشه یعنی نمیدونم چرا ولی یه حس درونی اینو بهم میگه که این کارو انجام نمیده ولی به هر صورت حتی اگه انجامم نده استنیس قدرت چندانی براش نمونده که دوباره بخواد باراتیون رو سر پا کنه و در هر دو صورت میشه فصل پنج رو فصل خاتمه ی خاندان باراتیون دانست . خخخ چقدر طولانی شد ! خب این نظر من بود در مورد وضعیت قدرت خاندان ها در فصل پنج یا کتاب پنج سایر دوستان اگه نظرات دیگه ای دارن خوشحال میشم بخونمشون . با تشکر
  24. اقا چرا اینقدر زحمت میکشید . جواب سوالو از زبون خود سرسی میتونستیم بشنویم . یادتونه اون قسمتی رو که لرد بیلیش و سرسی مشغول بحث کردن و عرض اندام کردن به هم بودن و همون لحظه بیلیش اطلاعاتشو در همون زمینه ی نامشروع بودن بچه های سرسی به رخش کشید و گفت : دانش قدرته ! سرسی همون لحظه دستور داد که بیلیش رو دستگیر کنن و سرشو از تنش جدا کنند و در همون لحظه هم دستور داد آزادش کنند بعد خود سرسی گفت : قدرت قدرته ! برای سرسی هیچ اهمیتی نداشت چند نفر اینو بدونن چون به راحتی همه رو از سر راه بر میداشت . باراتیون ها ( به جز استنیس ) مثه رنلی و رابرت مال این حرفا نبودن که حتی متوجه هم بشن مشکل چندانی برای سرسی به وجود بیارن . هر چی باشه سرسی دو تا لنیستر قوی مثه جیمی و تایوین رو پشت سرش داشت . ولی با همه ی این وجود سرسی خیی هم بدش نمیومد از کسی که ازش متنفره خلاص شه به هر هر صورت رابرت میفهمید مسلما سرآغاز یه جنگ میشد ( که البته بعیدم میدونم رابرت حریف تایوین میشد ) برای همین سرسی منتظر این بود که پسرش جافری به سنی برسه که بشه روی اون تخت نشوندش ... البته یه چیزم این وسط بحث برانگیزه . اگه یادتون باشه بعد از اینکه ند استارک توسط سربازای جیمی زخمی شد توی تخت خوابش با پادشاه و ملکه بود و همون لحظه از رابرت خواست که یه درس حسابی به جیمی بده که رابرت اونجا میگه : من نصف این فرمانروایی رو مدیون پدر لعنتیش هستم ... به هر صورت اینم میتونست انگیزه ای برای رابرت باشه که حتی اگه موضوعم بدونه نتونه کاری از دستش بر بیاد چون خود تایوین به قدرت رسوندش خودشم از قدرت مینداختش ... ولی همه ی اینها رم بزاریم کنار میشه گفت در هر صورت ممکن سرسی یه روز رابرت رو میکشت . دیر و زود داشت ولی سوخت و سوز نداشت ...
  25. *WOLF*

خودتان را معرفی کنید .

سلام منم علی هستم . سنمو نمیگم چون یه کم از شما کوچکترم . راستش تا حالا کتاب رو نخوندم اگرچه وصفشو زیاد شنیدم ولی سریال رو تا اخرش دیدم و طرفدار درجه یک راب استارک و رنلی باراتیون بودم که هر دو متاسفانه کشته شدند . بعد طرفدار استنیس شدم که او هم به رحمت ایزدی پیوست !!