رفتن به مطلب

emj

اعضا
  • تعداد ارسال ها

60
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های emj

1. emj

حدسیات و احتمالات فصل 7

بنظرم خاندال مارتل و تایرل تو فصل هفت تا مرز نابود شدن پیش میرن. دنریس هم با فرا رسیدن زمستان ارتشش به گل میشینه و اینکه گریجور با سرسی همدست میشه و مطمئنا تو خیلی از جنگها پیروز میشن و اینکه تیریون هم یا کشته و یا گروگان گرفته میشه. و در نهایت قسمت جذاب فیلم..شمال و دیوار، اصلا حدس نمیزنم چی میش.(نمیخام بزنم)
  2. emj

حدسیات و احتمالات فصل 7

دیشب مراسم امی بود و سریال با اقتدار بیشترین جوایز رو برد. . . این تالار چرا انقد کم کاره
  3. emj

فراخوان انتخاب بازیگر برای فصل هفتم

دیشب مراسم امی بود و سریال با اقتدار بیشترین جوایز رو برد. . . این تالار چرا انقد کم کاره
  4. emj

فراخوان انتخاب بازیگر برای فصل هفتم

میگن بازیگرا دیروز تو فرودگاه بلفارست دیده شدن. پس از سالها تونستن تابستان رو کاملا استراحت کنند. شروع فیلمبرداری به زودی..
  5. emj

قسمت دهم، The Winds of Winter

برن شاه شب؟؟؟ رو چه حسابی؟ ننه پیر گفته که شاه شب اسمش برندون و برادر شاه شمال بوده دقیقا عین برن و میلساندرا هم خدمتگزاران بزرگ آدر بزرگو مردی با صورت چوبی و پسری با سر گرگ در کنارش دیده که همون کلاغ 3 چشم و برنن و میگه اینا دشمنای اصلی جان جانانن احتمالش خیلی کمه تا جایی که من میدونم شاه شب قبلا نگهبان دیوار بودن و فرمانده نگهبان شب بوده. بعید میدونم این نظریه درست باشه
  6. emj

زیباترین صحنه فصل ششم

سلام بر دوستان وستروسی... همونطور که میدونیم فصل ششم یکی از هیجانی ترین فصلهای این سریال پیش بینی شده و تو همین چند قسمت بعضی از اونها رو مشاهده کردیم.. بنظرتون زیباترین و یا مهمترین صحنه‌ای که از این فصل منتظر دیدنش هستید و یا دیدید رو شرح بدید.
  7. emj

برن شاه شب؟؟؟ رو چه حسابی؟
  8. emj

بنظرم یکی از بهترین قسمتهای این سریال بود.. دوستان تقریبا همه نکاتی که باید رو گفتن و البته من هم با این تئوری که جان فرزند پادشاه دیوانه هستش بیشتر موافقم اگرچه اگ فرزند ریگار هم باشه برام فرقی نداره همینکه یه تارگریانه عالیه.. ضمن اینکه اینجوری که سریال پیش میره میخاد بگه این فرزندان تارگریان هستند که عادل هستند و لایق پادشاهی..دنریس و جان. هر دوشون میخان که صلح بر قرار بشه و هر دو شون ادمای خوبی هستند که بیشتر از همه تو این سریال طرفدار دارن پس باید یکی از این دو شاه بشه. دنریس داره میاد ولی حیف که زمستان هم از راه رسید.. یعنی عملا ارتش دنریس به مشکل بر میخوره و این جان هستش که بهش کمک خواهد کرد.
  9. emj

قسمت نهم، Battle of the Bastards

یه چیز دیگه ای که دقت کردم و فهمیدم اینه که.. چشمهای چم جان که بلا و پایین پلکهاش خط داره چقدر بهش میاد .. مثه یک جنگجوی واقعی شده.. اونجایی که توموند میگه دونت(نکن) خیلی خوب بود.. الان دقیقا سر داووس میخاد چیکار کنه؟ با کشتن ملیساندرا چی بدست میاره؟؟امیدوارم اشتباهی نکنه.. بی صبرانه منتظر قسمت بعدی هستیم..
  10. emj

ضمنا از اینکه دوباره لیانا مورمونت رو زیارت کردم، بسی خوشحالم.. واقعا چه ابهتی داره..
  11. emj

دیدمش.. دیدمششش.. اینه... همون چیزی که همیشه دنبالش بودیم.. این قسمت و از شروع نبرد جان و اون حرومزاده بولتون..هیجانم صد برابر شد.. اون جایی که جان بین مرده ها گیر کرده بود و نمیتونست بلند شه، به معنای واقعی نفسم گرفت و تنها چیزی که میخاستم این بود که جنگ تموم بشه..به هرقیمتی شده جان زنده بمونه..که شد. اما در خصوص این قسمت مواردی رو بگم: جنگ دنریس جالب بود و بهتر از مذاکره با یارا بود.. شدیدا از مردن پسر کوچیک ند استارک ناراحت شدم و واقعا چی میشد اگه یه مقدار زیک زاک میرفت، واقعا چی میشد؟؟ تو صحنه جنگ جان نباید احساسی میشد، شاید اگه این اتفاق نمی افتاد بیلیش میرسید و این همه کشته نمیدادن.. سر داووس که کار خاصی ازش ندیدم.. صحنه نبرد جان و رمزی جالب بود و از همه جالب تر نحوه کشته شدن رمزی.. من به این قسمت ده از ده میدم.
  12. emj

قسمت هشتم: No One

در مورد حرف اولتون قبول من هم فیلمشو رفتم از اینترنت دیدم مراسمو،که از پیتر تشکر میشه بله،ولی خب اون نقششو خوب بازی کرده به کل سریال مربوط نمیشه در مورد اطلاعات ضد و نقیض هم بگم اطلاع نمیخواد چرا جای دور میریم این جشنواره اون جشنواره این سایت اون سایت ،همین تالار خودمون ببینین چه قدر ادم نا راضی هس،در مورد عالی بودن سریال هم قبول راس نیگید هنوز هم از نظر من بهترین سریال تاریخه در مورد اینکه طبق نظر ما پیش نرفته راستش من خودم حتی یه پیشبینی هم نمیکنمم چون یبار این کارو کردم حرصم در اومد که مثه نظر من پیش نرفت بخاطر همین سعی میکنم کارو بدست کارگردانا بسپارن و اینکه نظر شخصیه یکی دونفر نیس تقریبا اکثر نظر ها ریششون یکیه و زیاد متفاوت نیس که هر کس برا نظر خودش نقد کنه و اینکه چرا تا قبل این اینطوری نبوده؟چرا یدفه اعتراض ها اینهامه زیاد میشه؟خب اصلا فیلما همینوطرن مارتین هم اینو میدونست و به این شکل پیش میرفت:شاید نباید سریال عین نظر مردم باشه اما در نظر اونها بگنجه و اتفاقات منطقی باشه مثلا من فک نمیکردم ند بمیره و پیشبینی کرده بودم پادشاه میشه و اینا ولی وقتی مرد هم اعتراضی نکردم و دیدم همین به نفع سریاله ولی این کاگردانا جوری میرن که مثه مارتین اتفافقت غیر قابل انتظاره اما بر خلاف اون در مغر و منطق اکثر طرفدارا نمیگنجه و فک کنم یکم اطلاعات شما کمه(البته با توجه به حرفای تاپیک باید این موضوعو فهمیده باشید) مارتین دیگه تو تیم نویسندگی نیس و همون مارتینی که اون حرفو زده درسته ولی همون مارتین الان تو تیم نیس و موضوع همینه که اون رفته سریال بدتر شده مارتین همه حرفاش قبول اما دیگه نیس و من خودم نه کلی اگه خیلیا رو حساب کنیم حتما نقدشون منطقیه که بقیه هم قبولش کردن و چه منطقی باشه چه نباشه ما که کارشناس نیستیم منطقی و با جزییات نقد کنیم ولی خب طرفدارای سریالیم و همین ادما باعث شدن منو شما بشینیم فیلمو ببینیم لینک برگزاری این مراسمک رو کسی داره؟؟ هنوز ندیدم این مراسمو
  13. emj

پایان فصل ششم

بنظرم جان در نبرد با رمزی پیروز میشه ولی در نهایت بیلیش وینترفل رو میگیره و جان اسنو فراری میشه.. در مورد آشا و تیریون که مشخصه به دنریس برخورد میکنن.. اسپارو ها هم بدست سرسی و اون والد فایر کشته میشن.. . . امیدوارم نظرم در خصوص جان درست نباشه
  14. emj

فرض کنیم جان تو این جنگ برنده شد و شمالو گرفت..بعدش ک همه چیز تموم میشه که،میره شمال و شمال به استارکها برمیگرده..بنظرم جان تو این جنگ برنده نمیشه و فرار میکنه
  15. emj

من کلا از این سریال نا امید شدم.. باز هم زمینه سازی برای قسمتهای بعدی... مرسی..اه
  16. emj

قسمت ششم، Blood of My Blood

آقا این جمله منو کاملا به فکر فرو برد.. نکنه واقعیت داشته باشه.. یعنی چی میتونه باشه. اصلا چرا باید نشونش میدادن..
  17. emj

ولی من فکر میکنم جیمی میاد طرف استارکها و حداقل تو جنگ با رمزی مجبوره کمکشون کنه.. شاید هم تو شکست دادن فری ها..
  18. emj

بنظرم بلک فیش نقش مهمی در آینده داره.. راستی از اون قسمت که مد کینگ رو نشون دادن خوشم اومد... چی میشه اگه ریگار هم یه صحنه نشون بدن..!!؟ در مورد آریا...بنظرم اون به یه آدم چند چهره تبدیل میشه و ازش استفاده هم میکنه..نمیشه که این همه مدت اونجا نشون بدن و بهدش هیچی.. ظاهرا قسمت بعدی خط داسانی شمال رو پیگیری میکنه که خیلی هم خوبه..
  19. emj

خب این قسمت هم دیدم.. قسمت بدی نبود و بجز بعضی از صحنه ها بقیه عاری از هیچان بود.. مهمترین قسمت اومدن عمو بنجمن بود که به شخصه خوشحال شدم و مخصوصا اونجایی که به برن میگه تو قراره با شاه شب بجنگی و اینا... در خصوص سم نظری ندارم.. اسپارو چرا نمیمیره؟؟؟ حس میکنم کلا هیجان سریال رو میگیره.. از اینکه پادشاه هم اونوری شد خیلی بدم اومد..ولی باعت شدن لنیسترها دوباره جون بگیرن.. دنریس که هنوز مشخص نیست با خودش چند چنده و این چندمین قسمتیه که فقط داره تکراری نشون میدنش.. امیدوارم بودم چندتا صحنه از جان هم نشون بدن که نشد.. در مورد آریا حس میکنم هم دختره رو میکشه و هم خودش تبدیل به هزار چهره میشه و میتونه از این موضوع استفاده کنه .. قسمت بعد هیجان بیشتری خواهد داشت مسسما..
  20. emj

قسمت پنجم، The Door

ببخشید جریان کلد هندز چیه؟ می‌تونید دو این لینک زیر رو بخونید: https://westeros.ir/wiki/index.php?title=%D8%AF%D8%B3%D8%AA_%D8%B3%D8%B1%D8%AF https://westeros.ir/wiki/index.php?title=%D8%AF%D8%B3%D8%AA_%D8%B3%D8%B1%D8%AF/%D8%AA%D8%A6%D9%88%D8%B1%DB%8C_%D9%87%D8%A7 من تاجایی که میدونم کلد هندز از نگهبانان شب هستش و احتمالش هست که قسمت بعدی بیاد.. سریال روز به روز داره بهتر میشه.
  21. emj

قسمت پنجم، The Door

واقعا هیچوقت فکر نمیکردم از مرگ هودرو انقدر ناراحت بشم. مخصوصا بعد از اینکه حقیقتشو فهمیدم. فقط هنوز نتونستم یه چیزی رو درک کنم.، اینکه هودور از همون اول واسه این موقعیت انتخاب شده بود؟ یا تو زمان سفر میکنه برن؟؟ چجوریاست؟
  22. emj

زیباترین صحنه فصل ششم

یک صحنه زیبای قشنگ دیگه تا اینجای به سریال اضافه شد. مرگ هودور و نشان دادن حقیقت هودور. . . وقتی فصل ششم سریال تموم شد همه قسمتهای خود سریال تو یه پست نشون داده میشه انشالله..
  23. emj

قسمت پنجم، The Door

همه نظرات ئوستان رو خوندم.. ولی تا این لحظه 16:47 سوم خرداد ماه هنوز سریالو ندیدم.. یعنی هودور مرد؟نهههههههههههههههه
  24. emj

زیباترین صحنه فصل ششم

من خودم صحنه ای که آریا بینا شد رو خیلی خوشم اومد ..و صحنه هایی که تا اینجای سریال برام جذاب بود.. 1- جنگ ند با سر آرتور.. رسیدن سانسا به جان زنده شدن جان.. امیدوارم تو قسمتهای بعدی جذابیت سریال بیشتر بشه
  25. emj

قسمت سوم، Oathbreaker

یه سوال..که نکته خیلی مهمی هم هست ولی شاید کمتر دیده شده.. اسپویل واسه کسایی که قسمت سوم رو ندیدن..لطفا اونایی که دیدن جواب بدن.