رفتن به مطلب

emj

اعضا
  • تعداد ارسال ها

60
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های emj

1. emj

قسمت سوم، Oathbreaker

میرا فک کنم همون دختره همراه برن بود که باهاش رفت جای کلاغ سه چشم دقیقا درسته.. برادر میرا هم وارگ بود.. جالبه.
  2. emj

قسمت سوم، Oathbreaker

این سریال روز به روز داره بهتر میشه.. قسمت به قسمت.. . . و اما قسمت سوم: بهترین دااستان این قسمت همانند قسمتهای قبل خط داستانی برن و کلاغ سه چشم است و ماجرای برج شادی.. در خصوص وستروس چیز خاصی ندیدم و هنوز به قسمتهای مهمش نرسیدیم . جان هم خیلی خوووب بود.. باید همینکارو میکرد بنظرم و البته اون قسمت آخرش هم خیلی عالی بود. دنریس که چیز خاصی ندیدم. لرد واریس هم مثه همیشه خوب بود و فکر کنم داستان اونجا هم جالب بشه. . . سر آرتو ر دین چقدر خوب بود. دوستان یه سوال: میرا کی بود؟؟
  3. emj

قسمت دوم، Home

شدیدا وابسته این قسمت شدم.. تک تک صحنه هاش عالی بود.. برای من اگه فقط خط داستانی برندون و کلاغ سه چشم رو ادامه بدن بسه، بفیه داستان به کنار..! امیدوارم جان تغییر نکرده باشه چون هضمش واقعا سخت میشه در مورد آریا باید گفت هنوز به صحنه های جذابش نرسیدیم. مطمئنا بهترین فصل از این سریال خواهد بود.
  4. سر داووس بنظرم فرماندهی میکنه
  5. emj

اخبار فصل ششم

پست جدید قسمت دوم رو بزارید خب دیگه اسپویل نخواهد شد..از هیجان زیاد بود
  6. emj

قسمت اول، Red woman

چند صد سالم خیلی غیرمنطقیه آخه، 130 سال منطقی تره که با جادو زنده مونده باشه. تو گات جادو هم از یه اصول منطقی پیروی می کنه. واقعا اگه یه پیرزن معمولی باشه چه تاثیری رو داستان میتونه داشته باشه این غافلگیری؟ شیراسی استار هم نباشه باید شخصیت مهمی باشه. از چه اصول منطقی ؟ همون اصلی که مرده رو زنده میکنه آدمم زنده نگه میداره دلمون پکید چرا درباره قسمت دوم بحث نمیکنید ؟ من تاپیکشآ زدم ولی فکر نکنم تایید بشه منم همینکارو کردم تا یادآوری کنم..مطمئنا تایید نمیشه
  7. emj

اخبار فصل ششم

شدیدا شیفته فلش بک به عقب که برن در حال دیدنش بود هستم.. میتونه خیلی جالب باشه بنظرم.. اصلاحیه ناظر: هر دو پست شما مرتبط به اپیزود دوم فصل 6, پاک خواهد شد. اینجا محل اظهار نظر دراین مورد نیست و پست قبلی به شدت اسپویل دارد.
  8. دوستان کسی لینکی برای خرید کتاب داره؟ پی دی اف دارم ولی خوندش سخته یه کم.. میخام کتاب چاپ شده با کمترین سانسور رو بخرم..
  9. emj

قسمت اول، Red woman

نظر دوستان محترم.. ولی بنظرم شروع سریال به جز اتفاقات دورن خیلی خوب بود.. در مورد ملیساندر امیدوارم این اتفاق بیفته و با گردنبندش جان زنده بشه(اگرچه ملیساندر شخصیتش میتونست به جذابیت سریال اضافه کنه) ولی جان واجب تره.. بی صبرانه منتظر قسمت بعدی هستم
  10. emj

قسمت اول، Red woman

بعید میدونم کال دروگو زنده بشه.. جدابیت فیلم از دست میره