رفتن به مطلب

توروس

اعضا
  • تعداد ارسال ها

153
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

1

تمامی ارسال های توروس

1. توروس

قسمت دوم، Home

سلام دوستان نقطه ی عطف این قسمت آمدن تورموند و مردمان آزاد به کمک اد و داوس بود و البته مهم تر از آن به لحاظ حساسیت بینندگان سریال،بازگشت جان. صرفنظر از این دو مورد،یک اپیزود معمولی بود. اما در مورد بازگشت یا زنده شدن جان،به نظر من مناسب ترین شکل برای بازگشت جان انتخاب شده بود. با توجه به اینکه به طور مفصل قبل تر در مورد بازگشتن از مرگِ بریک دونداریون دیده بودیم ذهن بیننده برای چنین چیزی چندان ناآماده نبود. فراموش نکنیم که نویسنده/سناریست گیم آو ثرون یک شیوه ی بسیار بازیگوشانه در پیشبرد داستان دارد.یعنی گاهی بازی می کند،گاهی بازی در بازی، گاهی بازی در بازی در بازی و ... و بر این اساس ارائه ی مستقیم ماجرا هم خودش یک نوع بازی است و می تواند غافلگیرانه باشد گو اینکه ممکن است همین ماجرا جان را با چالش هایی مواجه کند و یا تغییراتی کند،مثل اکثر کاراکترها که دچار نوعی تحول یا حتا دگردیسی در روند داستان شده اند. به قول وودی آلن "گاهی بهترین نحوه ی گفتن یک موضوع استفاده از کلیشه هاست". به نظر من قسمت بعدی قسمت مهمیست و یک جهش در سطح تنش و کشمکش و هیجانِ داستان خواهد بود. با سپاس
  2. توروس

خودتان را معرفی کنید .

سپاسگزارم از توجه و راهنمایی تون.
  3. توروس

خودتان را معرفی کنید .

سلام .من رضا هستم. مدت ها قبل از عضویتم پیگیر مطالب تان بودم. با وجود اینکه در تمام موارد قبلی،کتاب هایی که خوانده بودم از فیلم هایشان بهتر بودند و در چند استثنا فیلم به کتاب پهلو می زد، درباره ی گیم آو ترونز به جز اوایل کتاب اول بقیه رو نخوندم و فقط سریال رو دیدم. یک سوال هم از ادمین یا مسول مربوطه دارم. آیا کاربران تازه وارد-مثلا بنده- می توانیم مقاله بگذاریم و پُست جدید ایجاد کنیم؟