رفتن به مطلب

baristan s

اعضا
  • تعداد ارسال ها

167
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های baristan s

1. baristan s

قسمت پنجم: Eastwatch

در واقع برندون جان مطرح نشد جان شاید برای کشتن شاه شب به اون سو رفت گروگان گرفته شده ن یه مرده زنده یا آدر یه جورایی بهانه بود هرچند کشتن شاه شب حتا از کار جیمی احمقانه تر بود اگر فیلمنامه نویسه آن کاری میکردن که جان قبلش بره به وینترفل و لرد هایی مثه کروین و امبر وگلاور و رویس حتا لیدی مورمونت خواهان همراهیش بشن بعد جورا بگه که من بجای لیانا میام چون ب خاندان مون دین دارم بعد لیانا اونو عفو کنه ب خاطر گناهان گذشتش لرد رویس بگه چون یکی از پسرانم در دیوار بوده منم میام شاید صحنه قهرمانانه دیگر و تا حدودی تکراری از فصل قبل میدیدیم (صرفا تکرار به معنای ضعیف بودن فیلمنامه نیست ) اما خوب حالا اینجوری نشده جور دیگه شده که دوستان و راحت بزاری متاسفانه حاضر با جزییات تمام برات شرح بدن بدون اسپویل باور کنید وقتی کتاب ۵ تموم شد و هنوز تو سریال نشون داده نشده بود که جان خنجر میخوره بازم ازدیدنش لذت بردم توفصل ۵سریال درواقع تا حدود زیادی مرگش تو سریال بهتر از کتاب بود تنها جایی که جان اسنو واقعا گریه کرد(همراهیش با سانسا حساب نیست ) اما حالا که ملت فهمیدن قطعا زنده میشه دارن یه جوری تلافی میکنن در حالی که ما عشق سریال ها باید طلب کار باشیم که نیستیم چون دنیا ۲روزه یه روز شم مال اسپویل شما
  2. baristan s

دوست عزیز شما زیاد حرس نخور.. طبق اون چیزی که بنده دیدم طی اسپویل 5 قسمت قبلی هرچی بود درست درست بود.. دوستان میدونن من چی میگم... به وضوح مشخصه این اتفاقا میفته.. شما هم اگر باور نداری یه هفته دیگه صبر کن ببین چی میشه. اگر همه چیز ها که گفته شده درست بوده چرا بعضی از دوستان از تغییرات دیالوگ های لیدی اولنا و جیمی میگفتن‌و ناراضی بودن ویا... هر دو میدونیم همه ش واو به واو نیست تا ۴شو که خوندم نبوده ۵و هنوز نخوندم کسی که اینقدر شکلک میزاره( حرص ) نمیخوره کمی تاسف میخوره که چرا بعضی از حضرات یه تاپیک واسه عشق اسپویل ها نزاشتن که برن واسه خودشون صفا وگرنه خیلی از ین حرفا قبلا تو تاپیک حدس وگمان راجب فصل ۷گفته شده بود اما مثلا تو اون تاپیک صحبتی از جنگ جیمی ودنیریس نشده بود اما اینجا از اصلی ترین لحظات اپیزود ۴بود اینکه کلش اتفاق میوفته رو که دیگه همه میدونن اما جزییات فرق خواهند داشت اون که فقط دنبال آین لو رفتن ای سریال بود عشقی به سریال و هنر داستان پردازی و تلویزیون تو وجودش نیست که اسپویل به چه دردی میخوره اخه درضمن دیر ویرایش فرمودید
  3. baristan s

هیچ واکری تا به امروز از دیوار رد نشده وقتی تا این حد دید ها با نقص و سطحی گذاشته میشه نباید انتظار پیشرفت از تاپیک هارو داشت ۲جنازه که ازهمراهآن بنجن استارک بودن در واقع فقط ۲ جنازه بودن که برای آزمایش توسط استاد آیمون به قلعه سیاه برده شدن بعد احتمالا شاه شب به دیوار نزدیک شده و با جادوی سیاه خودش اونو زنده کرده تا فرمانده قلعه رو بکشه ب هرج ومرج درون شمال بیشتر دامن بزنه که جان اسنو مانع میشه حال چرا تمام اینها ب تصویر کشیده نشده تو هم فصل اول تا یه عده ایراد گیر (نه منتقد واقعی بی غرض) نشینن ۷ فصل سریال ببینن اینه که گول خوردید فیلنامه نویسان شمارو گول زدن هفت فصل دنبال خود کشیدن اگر میخاید بیشتر کشیده نشید پیشنهاد میکنم منتظر کتاب بمونید حالا اینکه چقدر مارتین شمارو دنبال خودش بکشه خدایان قدیم و جدید عالمن حداقل ما طرفداران سریال میدونیم سال بعد میلادی یا شمسی همه چیز تمومه و خیالمان راحت همونطور که قبلا هم گفتم مارتین تا پایان فیلمبرداری فصل ۸ عمرا کتاب ۶و بده بیرون برید خوش باشید
  4. baristan s

اینکه بقیه نیروها کجا هستن چرا بی پرچم ها آب رفتن باید بگم کسایی که مهمن نشون داده شدن توقع دارید برنده ی تیراندازی با کمان در زمان تورنمنت دست شدن ند استارک الان دیالوگ داشته باشه کسی که نه اهمیت چندان داشته و نه بازیگر چهره ای خوب یه عده نمیرن اونور دیوار میترسن یا شجاع آن و میترسن یا بزدل ان و میترسن بقول مرحوم ند استارک اون تنها موقعی ه که یه مرد میتونه شجاع باشه هرچند همه هم کامل نشون داده نشدن شاید قسمت بعد بهتر تعداد نشون داده شدن تو تریلر ها داشتیم (وقتیکه برف بیاد و همه جا سفید شد گرگ تنها میمیره و اما گله گرگ ها همچنان ادامه میده.) خط داستان این فصل همچون فصول پیش عالیه اکثر مردم راضی و منتقدان نگاه مثبت دارن در جوایز امسال بعد از درو شدن توسط این سریال جواب دندان شکنی به بعضی از نظرات خواهیم داد اگر میگن جوایز ملا ک نیست ومنتقدین پول گرفتن و مخاطبین کورن واحساسی نظر میدن آنها رو به وجدان پاک ارجاع میدیم درمورد م اسپویل ها هم بگم با فرشید واترز موافق م اینجا تاپیک سریال بحث اژدهای یخی مربوط به کتاب هاس اگر علاقه بش دارن دوستان برن تاپیک های کتب مربوطه بحث کنن اینجا تا لحظه ای که قسمت پخش نشده باید اسپیل محسوب شه این بحث اسپویل ها هم متاسفانه اینجاداستان درست کرده واسه ما طرفداران سریال هرچند دسیسه عده ای خوره خوندن (هکر های سودجو ) باعث انتشار ش شد همونطور که گفتم واو به واو نیست فرق هایی داره خلاصه بازم میگم اول اسپویل نکنید دوم اگر کردید بزارید تو اسپویل اگر واقعا جزو فیلنامه خونها بودید سوم بحث حدث و گمان هم اگر واقعا نمیدونید وارد شید نه که فیلمنامه و خونده باشید بگید حدس زدم درست بود اخلاقی نیست خود مارتین هم دست مایه اولیه داستانش که انتشار پیدا کرد توش سوزوندن وینترفل توسط تیریون و عشق تیریون به آریا و عشق و وفاداری واقعی سانسا به جفری و... بود که هیچ وقت در کتاب اتفاق نخواهد افتاد
  5. baristan s

این اسپویل های فیلنامه هم خواست بگم ۱۰۰ % اتفاق نمیوفته اونا که گول خوردم رفتن خوندن و با این ضرب المثل به راه راست دعوت میکنم خوندن کی بود مانند دیدن (آخه ) به قوله محسن مسلمان لعنت به کسی که پاس نده (اسپویل کنه)
  6. baristan s

جناب باریستان وفاداری باید از ته دل باشه چرا من وقتی عنوان کردم که میشه کل وسترس رو فقط با ۱۰بیچهره فتح کرد کسی جدی نگرفت عده ای گفتن من بزرگنمایی کردم و فرافکنی اما حقیقتا میشه کل مملکت و با ۱۰ فرد بیچهره فتح کردچون وفادار و معتقد واقعی به شعارشون هستن و همه میدونن اون چیه ازبعضیاز مقایسه ها صرفه نظر میکنم اما اگر لرد های شمالی سوگند و وفاداریشون واقعی و از صمیم قلب باشه دیگه نیاز به نامه و دلخوشی و ایجور کارهای اضافه نخواهند داشت سوگند یه فرد باید از صمیم دل و معرفت تا آخرین لحظه عمرش بدون چون چرا باشه مگر ازش کاری بخاد سرورش که با سوگند هاش در تضاد باشه اگر رابرت باراتیون از شما میخاست که استنیس و بکشید یا بیلیش و واریس و حتا ند استارک رو... باریستان سلمی میبایست اطاعت کنه اما اگر به باریستان سلمی بگه نوزاد شیر خواری در بغل مادرش بکش چی؟ آیا بازم باید اطاعت کنه؟ شاید جواب اینو هم همه میدونن اگر کسی خواست وارد بحث شه خوشحال ميشم اگرنه همین دلیل ها کافیه فکر کنم تاحدودی
  7. baristan s

هیچ اثری پیدا نمیشه که نشه ازش نکته ای منفی استخراج نکرد اگر کسی سراغ داره فیلم سریال اپیزود حتا موزیک ویدئو و.... ب ما معرفی کنه ما ببینیم اینکه تو هر ۶۵ قسمت گذشته نکته منفی بوده تقریبا همه قبول میکنن إما چرا تویین ۵ قسمت اینقدر دارن یه عده روش مانور میدن بسیار جالبه از ۶۰ قسمت گذشته یه عده چه برداشتی داشتن که حالا دارن با همیتی عجیب سریال رو میکوبند آخه چی میخاستید که تو این سریال که نبوده چه المانی کم داشته موسیقی بد بوده(عمرا اگه بدم باشه چون طرف ایرانی با همون همیت ملت بش مثبت میدن ) نور پردازی بد بوده (خدایی یه نگاه به همین قسمت و سایه بازی های آریا و بیلیش بندازید ) فیلمبرداریش بد بوده(حتما شوخی میکنید ) دیالوگو فیلمنامه بد بوده (خدایی همین اپیزود به همین گندری به قول یه عده پارو زن نگآه کنید ) طنز وشوخی تو فیلم بد بوده(به پارس سگ و نگاه های تورموند وسر تکون دادن ای داوس نگاه کنید ) جدی بودن فیلم بد بوده (قسمتای سوختن و ترس و آدما و سرسی شاه شبو ببینید ) ویا.....اصلا بد بوده چون ما میگیم بد بوده چون ما دوست داریم بد باشه شایدم یه عده کلا دیدشون بد بوده اونا که اون همه ایراد استخراج کردن میشه یه بار بگن مردو مردونه چی میخاستن ما یه ایمیل کنیم ب d&d شاید از نظرات دوستان بهره ببرن دیگه فصل ۸ اینقدر بد نشه حداقل یه عده اگر بدی و میگید یه دونه ازون بالا که دیدید خوبه روهم بدید متاسفانه دیده عده ای شده ایراد گرفتن حتا اگر نباشه بعد زمانیش یکی فصل اول بوده کسی گیر نداده حالا گیر میدن بعد ۷سال بازی ها ی بازیگرا بد نبوده یه عده میخان ب زور باشه وقتی میگم از فلان بازیگر و شخصیت خسته شدم ایکاش بمیره نه اینکه بازیش بد باشه اتفاقا چون خیلی خوبه و مارو بیش از قبل کفری کرده میخایم بمیره در انتها تشکر میکنم از خیلی ا که تو تاپیک اومدن تا کمتر بحث اسپویل بشه هرچند احضار نظر راجب پرومو این که چی میخایم بشه و چی شده (چی شده وبزاریمش تو اسپویل ) خیلی فرق ه اینها همه نکات نیست اما بازم ممنون از دوستان معمار و نقاش و استارک و هم نام منو ....که فعال ن نمیزارن. ..بشه
  8. baristan s

دیگه فکر کنم اینقدر راجبه این زمان رفتوامد ها بحث شد کاملا لوس شده دیگه یکی میاد میگه رابرت ۲ما ه بود تو راه بود ما میگیم ۱۵ دقیقه شد توفصل اول قسمت اول این حرفا نبود ملت بعده ۷ فصل کشفش کردن این آخرین با بود دیگه بش نمپردازم یه تشکر ویژه از معمار عزیزم بابت گذاشتن متن نامه آریا ممنون
  9. baristan s

یکی از دلایلی که رندل حاضر شد علیه تایرل ها بشه طمعش به وارث جنوب شدن بود حالا اینکه دنریس خارجی و سرسی بر حقه یا برعکس همش بهانه بود تا با افتخار بمیره در زمان زانو زدن عده ای همون اول زانو میزنن که بخاطر نفرت واقعی از تارلی هاو لنیستر ها و شوق ب ادامه زندگی ه عده ای بعد از غرش اژدها زانو میزنن که علت ش بیشتر ترس لحظه ای بودش وبقيه بعداز به آتش کشیدن زانو میزنن به قول یک بیچهره (ویف ) به آریا تو فصل قبل بالاخره تموم میشه چه روی پاهات چه روی زانوهات پس زانو بزنی شاید بیشتر پیش بری اما در نهایت Valar morghulis
  10. baristan s

دوستان اسپویل میزارن خواهش ا نکنید این همه چیز برای بحث آخه چرا باید برد سراغ اسپویل قسمت بعد توجیه هم اینه که گذاشتیم تو اسپویل آخه مجبور مگه کردن تون بیان تو تاپیک آقا یه تاپیکم بسازید ملت برن توش خوش باشن با ی سری فیلمنامه و پیشبینی و... از همون اول میدونستم آخر تاپیک سریال ها رو هم مثه کتاب میکنن یه پر اسپویل بی خودی فقط فرق ش اینجاست اونجا کتب دستمون بود میتونستیم بریم بخونیم آنجا قسمت ها دستمون نیست بریم ببینیم اینهمه چیز واسه بحث آریا وسانسا وتارلیها و بی پرچم ها و....گذاشتن کنار دوتا صفحه خوندن راجبه فیلمنامه که تازه ۱۰۰%نیست میان اینجا بیان میکنن واقعا که
  11. baristan s

شاید نباید برای بار چندم بش اشاره کنم اما باگ زمانی تا جایی که منابع از قسمت اول به یاد دارم رابرت باراتیون هم در کمتر از یک ربع(۱۵دقیقه ) به وینترفل رسید شاید همه دوستان یه ماه و همراهش بودن من که کینگز لندینگ موندم از راه خبر ندارم قبل از شروع فصل سازندگان گفتن که روند داستان تنده دیگه توقع نداشته باشید برای هر چی که شده یه ۲۰ دقیقه وقت بزارن چیزی که ناراحت کننده است نابودی احتمالی نسلهاست از بودن سرسی تو سریال یه ۲فصلی هست خسته شدم و خیلیها ها شدن آی کاش همین فصل کلش کنه شه حیف تارلی ها ایکاش سرسی جاش کباب میشد تو تریلر ها یه جا دیدم یه چهره تمام سیاه شده داره شمشیر میکشه اول فکر کردم هانده حالا مطمئن شدم سر بران بلک واتره عاشق سینمای صامت بعضی از سکانسها شدم آریا تو تعقیب بیلیش لمس اژدها توسط یک اژدها (دایر ولف ) گندری م کامل سعی می کنه مثله پدرش باشه هرچند خیلی راه داره تا رابرت همین که هاند توش یه پارس کرد یعنی قسمت خوبی بوده دوستان که به زبان انگلیسی مسلط تر هستن میتونن متن نامه تو دست آریا اینجا بنویسن برام دقیقا منظورم دوستان بودن هی تو اره با خوده توام برندون معمار (وسوسه گر ) اگر میشه انگلیسی شو بزار حالا ترجمه نکردی مهم نیست ممنون میشم درضمن اظهاره نظر کن راجبه فیلمنامه لو رفت ه که آیا دقیقا درست بود با این قسمت یا نه مرسی رفیق
  12. baristan s

بحث اپیزودیک قسمت چهارم: The Spoils of War

اینقدر ضایع همه چیز و لو میدن اگر قسمتا زودتر منتشر شن بی زیر نویس شطرنجی با کیفیت ۳جی و ت س کم آدم ببینه اش عیبی نداره مثه نت فیلیکس فصل و سریال و میده بیرون میگه برو حال کن اما اینکه بیان فیلمنامه ی لعنتی و بدن بیرون نوبره من قسمتای ۱و۲و۳و۴ شو خوندم چون اصلا دوست ندارم یاده روزگار قدیم کتاب خواندن ها بیوفتم ا ادامه شو نمیخونم کسی م اینجا نگه ها خواهشا اگر اجازه داد مدیریت سایت یه دونه تاپیک مجزا بزنید تاخیلی ها هم تحریمش کنن مثلا خودم اینم تقصیر کتاب خون اس دیگه اینقدر این مارتین پیر دیر میده کتاب و بیرون چیزی جلو دستشون ندارن میوفتن ب جون فیلنامه عالی سریال شما نغمه ای از آتش و ییخی ها چی میخآید از جون بازی تاج و تخت ما آخه همش اصلا کار خوده مارتینه حال نداره کتاب بیرون بده مردک میگه فیلمنامه که دمه دسته بزار بدم یه عده خوره خوندن کیف کنن پیرمرد. ... اصلا تقصیر دوستمون برندون معمار ه اسمشو باید تغییر بده به برندون وسوسه گر ایشالله خدای مغروق به جانت بیوفته حالا جدا از شوخی اسپویل نکنید
  13. baristan s

حالا که همش درسته اصلا دوست ندارم بخونمش یا راجبش بحث کنم اما حاضرم ببینمش به اندازه کافی تو۴ ۵ فصل اول کتاب خون ها برامون اسپویل کرد ن داستان و وقتی فصل ۳تموم شد دیگه تصمیم گرفتم برم سراغ کتاب ا به این امید که زودتر از سریال به آخرش برسم اما اشتباه میکردم درواقع سریال بود که مارو با کتاب آشنا کرد باید بش پایبند میموندیم اما رها کردیم رفتیم سراغ کتاب که ته نداشت و فعلا هم نداره الکی دل خوش شدیم اما از زودتر اومدن اپیزود ها استقبال میکنم مثه خیلی ا که دوست دارن سرنجام کار زودتر ببینن نه که بخونن بازم مرسی صادقانه گفتی
  14. baristan s

هاند عزیز آیا تمام چیزایی که از ۴قسمت اول گفته موبه مو درسته یا یه چی گفته که حالا بعضی ها ش درسته؟
  15. baristan s

مگه اسپیل شد کی اومد بیرون قسمتاش
  16. baristan s

فقط بگم تو سایتای معتبر مثه متاوimdb نمرات طبیعی داده میشه imdb 1تا10و سایت متا از1تا100 نمره ی ۱ونیم نداریم اما تو سایت متا منتقد میتونه ۱۵ م بده و چون لازمه که نظرش تو نمره نهایی imdb اثر کنه بایه فرمولی تبدیل میشه حتا گاهی شنیدم که ار نظرات خیلی متغیر باشن فراوانی زیاد (یا همون مد)یا گاهی میانه رو ملک قرار داده و تو فرمول میزارن تا در نمره نهایی imdb تاثیر ولو مختصری بزاره البته اصل موضوع تغییری نمیکنه درواقع با نظرات مخاطبین ملاک نمره نهایی ه بعضی جاها برای خلاق بودن عدد های حسابی و اعشاری دخیل مدن توسط نظرخواهی سنجی نه که حتما باید بدن میخان متفاوت باشن اما باید قبول کرد که وقتی داریم راجبه سریال و فیلم و تلویزیون بحث میکنیم سایت های متا و imdb ملاک جامع ترین تا مثلا سینما ۲۴ منم بحث هری پاتر پیش نکشیدم اون که تو گفتن نمراتش اشتباه کرد باید مدیون دونست نه من که اطلاعات م درست و دقیق بود علاقه ای به هری پاتر اصلا نداشته و ندارم به نظرم هم جلو این اثر فقط یه شوخیه بیخیال گذشته اما خدایی مگه من از مدیران ارشد سایت دلگیر شدم دستشونم درد نکند اگر اینجا نبود نهایتا تو وینترفل فقط کامنت میزاشتیم نه پست اما جنگ نابرابر بین سریال و کتب همچنان ادامه داره انشالله کتب که کامل اومد میشه راجبش کامل بحث کرد الان میبازید ۵کتاب کجا ۷......فصل کجا درآخرم سریال میبره چون اگر ارباب حلقه ها فیلم نمیشد ملت آخر سال ۲۰۰۱ هجوم نمیبردن کتاباشو بخرن
  17. baristan s

نه موظف نمیدونم چون بحث من اصلا با جناب استنیس بود اصلا اومدم دیدم در طرفداری از دیدگاه جناب استنیس پست هایی گذاشته شده که از لحاظ اصول قضاوت درستی وعلم درش نیست گفتم گوش نکردن بازم مهم نیست اما جناب استنیس باریستان سلمی نه مظلوم بوده نه مظلوم نمایی کرده و نه میکنه میدونه حق باکیه تا آخرشم پاش وایمیسته به روی جفت چشام جان اسنو جان ببخشید شمارو ناراحت کردم دیگه ادامه نمیدم ممنون که بی طرفانه پست گذاشتی
  18. baristan s

اگر جناب استنیس imdb 0 نداره و ناقصه شما هم نظرسنجی تون ۰نداره و ناقصه چرا میگید دارید ما کوریم و نمیبینم نظرات بالا صفرش کجاس پس؟ بگید کجا کامل ه پس پایین ترین نمره در نظرخواهی ها از اعداد طبیعی گرفته میشه جناب استنیس حتا این سایتم این کار و کرده جای اینکه بیان جواب بدن چرا اطلاعات ناقص و اشتباه راجبه هری پاتر و سایت مذکور دادن میان نظر سنجی و لایک گفتن منو با هوچی گری تو بوق و کرنا میکنن بعد تازه میگن ادبیاتم هتاکانه است بعد شما جای اینکه به ایشون بگی چرا اشتباه کردی بمن میگی چرا به لایک گیر میدی که اصلا مهم نبوده و نیست بعد میگید باهم نیستید من توهم توطئه دارم
  19. baristan s

گرگ عزیز نامریا منظورم سانسور حرفم بود که گفتید بخاطر کوتاه کردن موضوع سانسور شده وگرنه لایک اهمیتی ندارد یه عده الکی از گوشه صحبت ها م بهره بردن تا اشتباه خودشون رو در اطلاعات بیان کرده بپوشونن همون عذر بدتر از گناه متاسفانه نمیگن چرا اطلاعات غلط میدیم میگن بتوچه که لایک میکنیم خب من چه که لایک میکنید یا لایک میشید اما دیگه چرا برای اطلاعات غلط و اشتباه بدن راجبه هری پاتر و سایت مذکور و... جای عذرخواهی و اصلاح هم طلب کار شن که چرا گفتی بالا چشمون ابروه من یه نظر اشتباه راجب اسم اپیزود قبل دادم چون نمیتونستم پستم را حذف کنم نامه زدم به مدیران سایت که اسم اپیزود بعد ایست واچه نه خون اژدها لطف کنن پستم و حذف کنن تا کسی و به اشتباه نندازه حال اونکه منم از سایت ای دیگه دیده بودم اشتباه م سهوی بوده کلا با شما مشکلی ندارم باکسی م مشکلی ندارم چیزی که درست نیست و با ساده ترین حرف ممکن رد میکنم که متاسفانه بش برچسب بی ادبی و بی نزاکتی م میخوره به قول طرف یه مرغ بود انجیر میخورد توکش کج بود (اونم گردن ما)
  20. baristan s

راجبه این دوستانی که لایک میکنن هم بگم نه دنبال این چیزها بوده نه هستم دیگه کاملا داره برام روشن میشه حتا اگر یک نظر از سمت کسی که دوست شما س گذاشته بشه باید لایک شه حالا اینکه غلط باشه مهم نیست بی علم گفته شده باشه مهم نیست توش ایرادات و اطلاعات باطله باشه مهم نیست و... لایک کردنم مثه نمره دادن به اپیزود ها داخل این تالارها ارزش خاصی نداره همه مونم میدونیم اما از تمام حرفای من دوستان گیر به این قسمت ش میدن که حقانیت ب دروغ خودشون رو به کرسی بنشونن فردا هم پستارو مرور میکنم میبینم ۴تا از پست هام به ناحق حذف شده تذکر توبیخ م گرفتم اصلا هم و لایک کنید به من چه من میگم چرا نظرات اشتباه و نادرست و غلط میدید اگر هری پاتر ۱۰و۹ گرفته چرا ۲۱۶ مه اونم تازه بهترین توی ۸تاش اگر imdb 0داره چرا ۱۱۹۷۸۹۲رای کور اونو ندیده اگر فیلنامه ها آبکی و ضعیف ه ب قوله دوستمون راب استارک چرا وقته گرانبهامونو پای یک اثر ضعیف تلف میکنیم بریم دنبال کار مون دیگه اگر نویسنده ها کارنابلد بودن پس آن جایزه ها تقدیر ها چیه از سریال همش توهمه همش کشکه خوب بلدن دوستان از یه مسئله بسیار سخیف مثه ب کاربردن چرا لایک میکنی بنده استفاده کنن( که البته بصورت کاملا کنایی گفتم ) تا ضعفا و بی علمی خودشون رو بپوشونن چرا لایک میکنی میخای بدونی جوابش چیه راحت بگو بتو چه دوست دارم لایک کنم من قبول میکنم واقعا به من چه اما وقتی اطلاعات غلط داده میشه من لال شم تا دوستان هرچی غلطه رو ب خورده ملت بدن این درسته
  21. baristan s

منظور من متن تقریبا کامل هست. اپیزودهای پخش شده هم هستند می توانید چک کنید که کامل هستند یا نه برندون از اسپویل استقبالی نکردم تا حالا ازین به بعدشم نکنیم بهتره واقعا نمیشه گفت دقیقا چی شده من که چند پست قبلی دعا گردم همه ی قسمت ارو هکر های عزیز سیما فیلم مون زود تر بزارن مث شبکه نت فیلیکس همه چیز شو یه جا ببینیم بره پی کارش بعدمثه شخصیت های بیگ بنگ تئوری که رو صندلی سینما راضی از دیدن جنگ ستارگان ۷ بودن ما هم خیس عرق رو مبل وصندلی وبالش بیوفتیم بگم لعنتی تموم شد باید ۱سال دیگه صبر کنیم شایدم ۵۰۰ روز
  22. baristan s

منظور من متن تقریبا کامل هست. اپیزودهای پخش شده هم هستند می توانید چک کنید که کامل هستند یا نه برندون از اسپویل استقبالی نکردم تا حالا ازین به بعدشم نکنیم بهتره واقعا نمیشه گفت دقیقا چی شده من که چند پست قبلی دعا گردم همه ی قسمت ارو هکر های عزیز سیما فیلم مون زود تر بزارن مث شبکه نت فیلیکس همه چیز شو یه جا ببینیم بره پی کارش بعدمثه شخصیت های بیگ بنگ تئوری که رو صندلی سینما راضی از دیدن جنگ ستارگان ۷ بودن ما هم خیس عرق رو مبل وصندلی وبالش بیوفتیم بگم لعنتی تموم شد باید ۱سال دیگه صبر کنیم شادیم ۵۰۰ روز
  23. baristan s

تاحالا ۱۹۵ پست گذاشته شده من اولین بار ه که راجب لایک صحبت کردم نزدیک ۱۵ ۲۰ پستم قبله این گذاشتم واسه این اپیزود پس حرفت غلط و فاقد مستند ه تو همه یا تقریبا همه پست اتون راجب من که به شماچرا تاختم خانم نامریا این بارم مطرح کردم وقتی یه نظرخواهی غلط و ناقص و فاقدا علم کافی هستش چطور اینقدر طرفدار داره قبلا گفتم بازم میگم ازین که پستم به صورت ناقص و جبهه گیرانه سانسور میکنید هرچی که بنفع تونه رو وسط میآرید یاهمش و بزاریدیا نزارید مثه من این پایین این کار ناپسند انه و ناجوانمردانه آیه مخالف باید مردونه وایسه جلو آدم نه از بعضی راهها که حتا از بیانش. ... بگذریم تاحالا بی ادبی صورت نگرفته کاملا مخالف بودم و هستم چرا وقتی راجبه سانسا و آریا و...با دوستان بحث میکردید مزاحم نشدم چون درست وغلطش خیلی برام مهم نبود ه نیست اما وقتی در حمایت از نمیگم دوستتون به قول خودتان هم نظر و هم فکر تون بیانیه میدید اونم غلط قولوط علیه پست من توقع دارید سکوت کنم لایک شمارو شما هنوز نمیدونید imdb 0نداره هنوز از رتبه وامار هری پاتر اطلاع ندارید میاد ب پشتوانه چند لایک نادرست یه نظر نادرست به خورد ملت میدید میگیم اینجور نبوده نیست جبهه گیری خودتان و هم لایک ی هاتون شروع میشه دوباره جای این همه سفسطه و بازی با کلمات و هواداری از هم میگفتید همینطور ی یه چیزی گفتم راجب هری پاتر و امتیاز و. .. که بدونم از روی بی علمی حرفی زده شده من میخاسم جواب و تقدیم جناب استنیس کنم که بمن میگفت سایته imdb نامعتبره دیدم هنوز جواب ایشون ندادم لایک اتون و پست اتون حتا با غلط بی علمی از پشت هم روانه به برندون جان عزیزم اگر منظورت آز اسپویل شدن فیلنامه همون ه که بخش حدس وگمان فصل ۷ گفتن دوستان که قسمت ۱ این میشه قسمت ۲ جان میره پیش دنریس ۳ماترلهاواولنا میمیرن ۴... بیشتر حدس بود حالا بعضیش درست بود اما مثلا توش از جنگ دنریس و لنیستر ها چیزی نگفته بود حالا این مهمه اگر ما میدونیم که جان قراره تو نبرد حرامزاده گان پیروز بشه چرا باز برای بار اول با التهاب فریم ها رو دنبال میکنیم این یعنی فیلنامه قوی یعنی چیزی که مخاطب میپسنده راضی تلویزیون و بعدش خاموش میکنه و یعنی خیلی چیزای دیگه بشخصه قسمت اول تا حدودی از بقیه بیشتر دوست داشتم چون توش سندور داشت تازه گی داشت بعد ۴۰۰و خورده ای روز درحالی که تو imdb از بقیه نمره ش کمتره
  24. baristan s

شما که کلا با نظر مخالف بنده، موافقی ! چیزه تازه ای نیست تعجبم اینجاست چرا سیل تشکرها زیر پست شما بعضی از دوستان نمیبینم بخاطر مخالفت با من چیزی که هنوز گویا ست دوستان از نحوه ی امتیاز دهی تو imdb اطلاع ندارن علاوه بر امتیاز دادن بیننده ها و طرفدارا ن نمره که منتقدین میدن تو سایت های متا و... با یک ضریب و فرمول تو نمره نهایی imdb مؤثره در رابطه با هری پاترم بگم اگر به گفته شما طرفداراش زیاد بودن همه ۹و ۱۰دادن بهش چرا از بین ۸فیلمش فقط فیلم۸م اونم با امتیاز۸.۱؟؟رتبه ۲۱۶ سایت مذکور و داره پس بقیه فیلم اش کوشن؟ نکنه طرفدارای ارباب حلقه ها بهشون ۱ دادن؟! درضمن imdb نمره ۰نداره خوبه حداقل این چیزا و بدونید و راجبش اظهار نظر کنید اگر بیشترم میخای بدونی هری پاتر ۸ فقط ۲۵%نمره ۱۰وفقط۲۱%نمره۹داره اونم از فقط ۶۰۱۵۰۷رای سریال ما قربونش برم ۱۱۹۷۸۹۲رای داشته چیزی دوبرابر هری پاتر هستش تا دلت م بخاد بد خواه داره Game of throne اما هنوز سرور ه اومدم ویرایش کنم جوابم و دیدم دوستان تشکر م کردن ازت جدی داشتم نگران میشدم که کوشن پس اگر باهم نبودید جای بسی تعجب داشت باهم موفق باشید
  25. baristan s

اینها ایراد نیستن که فرمودید هیچکدوم از دیالوگ ها هم اضافه نیستن شاید شبیه و تکراری باشن اما اصلا اضافه نیستن اما چون اکثرا دیده مثبت داشتن رو قسمت باتوجه به اینکه از طرفدارای دواتیشه ی سریال م یه چنتا نکته ریز ومیگم شاید ب کارتون اومد توی صحنه نبرد تدوین صحنه و کنار هم قرار دادنشون کمی ایراد داشته که تو یه بار دیدن کسی متوجه نمیشه تو 41:41فیلم تو نسخه ی web dl سرباز دتراکی زمین میخوره لنیستری میاد با شمشیر بکشتش اتش اژدها کادرو پر میکنه سرباز لنیستری و در بر میگیره بلافاصله کات زده میشه نشون میدن دراگون ادامه اتشش داره ارابه های اذوقه رو میسوزونه(خیلی ریزه به چشم کسی نمیاد) درحالی که ارابه ها نزدیک صف نیزه دارها هم نیستن از طرفی وقتی بران داره از سوار دتراکی فرار میکنه شمشیری و از بدن یه لنیستری بیرون میکشه که شمشیر وستروسی هاس(یعنی یه خودی سرباز لنیستری و با اون به ارابه دوخته)که با عقل جور در نمیاد اگر از رو زمین برمیداشت بهتر بود یا وقتی که هنوز ایکس بو کامل نیست با اون شلیک میکنه بران و دتراکی و میدوزه به واگن(که این ایرادو تاحدودی روش مرددم) البته کل اثر عالیه یه نکته م به دوستانی که هی میگنimdb فلان ه ،بهمانه بگم شاید اینجوری باشه اما imdbبرعکس سایت شما یه سایت ه کامل ه تمامی قسمت ها نمره خاص خودشونو دارن و تمامی کاربرا تاحدوده زیادی حق مساوی و حق رای یکسان دارن جامعه اماری 2تا سایتم که اصلا قابل مقایسه نیست پس نگین نامعتبره بگید تخصصی نیست تا شاید ملت تا حدودی باتون راه بیان جناب استنیس سایت imdb به سریال gotمدیون نیست و قبل ازون م بوده این سایت با سریال متولد شده و احتمالا باکتاب ها خواهد مرد و ازون جا که معلوم نیست کتاب در کار باشه پس احتمالا سایت تا ابد خواهد موند برید خوش باشید