رفتن به مطلب

baristan s

اعضا
  • تعداد ارسال ها

167
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های baristan s

1. baristan s

بحث اپیزودیک قسمت چهارم: The Spoils of War

میدونم عجیبه اما گفتم این خبر رو سریع تر بزارم با ذکر منبع ش 30nama4.today که احتمالا منبع اونا هم hboو منبع اونا هم هکرهای باحال خودمونن موارد داخل {} جزئ خبره بدونه دستکاری {شبکه ی خانگی HBO به عنوان یکی از غول های صنعت فیلم و سریال در جهان روز های خوبی را سپری نمی کند. هر چقدر سریال محبوب این شبکه یعنی «Game of Thrones» پر تب و تاب دنبال شود، ماجرا های پشت پرده ای که در این شبکه اتفاق می افتند چندان خوشایند نیستند. هفته ای که گذشت بنا به عقیده ی بسیاری از کارشناسان فضای مجازی، بزرگترین هک فضای سایبری رخ داد و چیزی بیش از 1.5 ترابایت از اطلاعات شبکه ی مذکور توسط هکر ها به سرقت رفت. متن فیلم نامه ی اپیزود چهارم شروع اولتیماتوم های این گروه از هکر ها بود. این افراد بعد از آن که چند روز از انتشار فیلمنامه ی اپیزود چهارم گذشت، از طریق شبکه ای که برای صدا و سیمای کشور هندوستان بود نسخه ی کم کیفیتی از اپیزود چهارم را منتشر نمودند. ماجرا به همین جا ختم نشده و بنا به گزارش پایگاه خبری «هالیوود ریپورتر» متوجه شدیم که هکر ها اطلاعات تازه ای را پیرامون هک اخیر خود منتشر ساخته اند. بنا به گزارش این پایگاه خبری، هکر ها توانسته اند علاوه بر ایمیل های محرمانه ی سران HBO ، به متن با جزئیاتی از اپیزود پنجم سریال دست یابند. هکر ها در تازه ترین افشا سازی خود تصاویری را برای شبکه ی HBO ارسال کرده اند و نامه ای با این محتوا ضمیمه ی آن کرده اند : ما با موفقیت توانستیم به شبکه ی عظیم شما نفوذ کنیم. HBO یکی از سخت ترین اهداف ما برای هک کردن بود ولی ما موفق شدیم و توانستیم بعد از 6 ماه فعالیت شما را هک کنیم. در بین فایل هایی که در تصویر بالا مشاهده می شود فایل تصویری و فایل فشرده شده ی متن اپیزود پنجم بیشتر به چشم می آیند. تصویر بالا تنها بخشی از اطلاعاتی است که هکر یا هکر های مرتبط با این ماجرا در فضای مجازی منتشر کرده اند. صبح دیروز بود که اولین مدارک مبنی بر دسترسی هکر ها به ایمیل سران HBO تائید شدند. پایگاه خبری«هالیوود ریپورتر» در حمایت از آسیبی که شبکه ی مذکور آن را تجربه می کند از افشا سازی بیشتر این حمله ی سایبری خودداری نموده است. هنوز مشخص نشده که هکر ها اطلاعات مربوطه را برای سایت یا نهاد های دیگر فرستاده اند یا خیر. سخنگوی شبکه HBO در مصاحبه با هالیوود ریپورتر بیان کرده: ممکن است علاوه بر اطلاعاتی که افشای آن ها را هفته ی پیش اعلام نمودیم، فایل های دیگری نیز توسط هکر ها منتشر شده باشند. همان طور که قبلاً اشاره کردیم اقداماتی برای پیگیری این مسئله انجام داده ایم و با وجود انتشار برخی ایمیل های سازمان، معتقدیم هکر ها به تمامی ایمیل های شبکه دست نیافته اند. ما بیرون از دنیای مجازی با کمک سازمان های امنیتی و نهاد های مربوطه در پی حل این بحران هستیم. کارکنان شبکه با وجود این تهدید ها همچنان می کوشند تا بالاترین کیفیت ممکن را به مخاطبان ارائه دهند. هکر ها مدعی شده اند چیزی بالغ بر 1.5 ترابایت اطلاعات از این شبکه در اختیار دارند و گفته اند سالانه چیزی بالغ بر 12 الی 15 میلیون دلار از انتشار اطلاعات سازمان هایی که هک شان کرده اند به جیب می زنند. هکر ها تقاضایی که از HBO دارند این است که درآمد شش ماه خود را از طریق سیستم «بیت کوین» به آن ها بدهد. هکر ها گفته اند که معامله شان را تنها با ارشد شبکه ی HBO یعنی «ریچارد پلپلر» انجام می دهند و قرار است نامه ای به او ارسال کنند تا نحوه ی پرداخت این خواسته ی هکر ها در آن توضیح داده شود. هکر ها مدعی شده اند از طریق حفره های امنیتی خاصی به HBO ضربه زده اند که حتی مایکروسافت یا دیگر سازمان های مربوطه قادر به تشخیص و از بین بردن آن نیستند. هکر ها علاوه بر این بیان کرده اند فهرستی از اطلاعات شخصی بازیگران سریال Game of Thrones اعم از شماره های تلفن و ایمیل های شان را در اختیار دارند. بنا به گفته ی هکر ها HBO هفدهمین قربانی آن ها در چنین خرابکاری هایی بوده است و از این بین تنها 3 هدف دیگر وجود داشته اند که از پرداخت مبلغ درخواستی به این هکر ها سر باز زده اند.} یه نکته اشاره کنم راجبه این سرقت این سریال تقریبا ضرری متوجه شبکه نمیشه اونا پیش پیش پوله پخش رو از بیننده ها گرفتن نمیان قسمت به قسمت پول بگیرن که که تازه اگرم بگیرن باز مردم ب خاطر کیفیت و دیدن کنار دوستان و خانواده حاضرن پول بدن باز برای یه قسمت از قبل لو رفته برا ما ایرانی ها که هیچ فرقی نمیکنه کیه تو ایران که به شبکه مذکور مستقیم پول بده تا سریال ببینه با این چیزا م سریال تضعیف که نمیشه هیچ قوی ترم میشه پس از هکران عزیز تقاضا داریم هرچه سریع تر قسمت های بعد رو هم به صورت یکجا در 4 کیفیت 480.720.1080وبلوری منتشر کنن و برای اخرتشون دعای ما پارسی زبانان رو بخرن
  2. baristan s

شاید شما دختر بچه یا دخترِ نوجوون نبودین و احتمالا در جریان نیستین شمام که تو هر پستی که میدی یه سور میزنی به خودت فقط کاش بگی تعداد راضی ها از تاپیک رو چطوری تخمین زدی؟ سکوت همیشه علامت رضایت نیست واقعا --------- اپیزود خوبی بود. تیان تیان تیان...به نظرم یه مقداری جسارت و شجاعت بیشتری نسبت به قسمت های قبل تو صحبت کردنش بود. انگار که تیان دوباره جرات پیدا کرده باشه و شاید بعدها اتفاقات بهتری رو رقم بزنه کما اینکه هنوزم به خاطر خیانتی که به راب کرد حداقل توجیه بیخودی به زبون نمیاره واشتباه رو پذیرفته. من به شدت به آینده تیان و کاراکترش امیدوارم مایکرافت! هم که تو این اپیزود بازم پای رو فراتر نهاد و در کمال ناباوری به سرسی گفت از تایوین بهتری!! یه جورایی حس می کنم داره بازیش میده. برن چرا وقتی بنجن و مرگ هودور رو دید انقدر بی احساس نبود؟ دوستان درست میگن سانسا آریا رو که دید جدا انگار پیش خودش گفت همه به یه جایی رسیدن ولی من همون خانومی هستم که بودم چقدر لذت بخش بود جنگ آریا مقابل برین پر مدعا و جدا بی استفاده و زیادی. هنوزم داره نونِ بردش از سندور رو میخوره؟ ری یلی؟ از باگ ها که بگذریم و این رو هم که بران چطوری وسط اون هیاهو جون سالم به در برد و اسلحه رو کار انداخت و فرار کرد جیمی رو هم نجات دادو حتی یه خراش هم بر نداشت، رو هم نادیده بگیریم خیلی خوب بود اخر این اپیزود. حمله دنریس و دروگون به لنیسترا عالی بود. مثل فصلای اول که طرفدار دنریس بودم هیجان زده بودم . جدا با وجود تمام خوش شانسی های دنریس تو این فصول آخر و کمی فاشیست بودنش،بازم ته دلم تارگرین رو به لنیستر ترجیح میدم حتی اگه لنیسترا یه کسی مثل جیمی رو داشته باشن که چرخش شخصیت های خوبی داشت. حضور خود دنریس تو جنگ عالی بود هر چند که نمی دونم چرا بران و جیمی رو همون اول برشته نکرد؟ بران که همیشه منفعت طلبه و قاعدتا ارزش خاصی نداره این حرکتش و بیشتر شبیه یه ابزاره همیشه که خب البته که میشه از یه ابزار خوب استفاده خوبی کرد. زخمی شدن دروگون ناراحت کننده بود ولی به قول دوستان اسیب پذیر نشون دادنش خیلی بهتر کرد قضیه رو. ازین که برای دنریس لباس خاصی طراحی نشده بود راضیم چون قاعدتا لباس مهم نبود و برای دنریس وقتی نمونده که بخواد به فکر لباس باشه. کاش جیمی دوباره اسیر نشه و باز با دست خالی نره پیش سرسی. تکراری میشه. همچنین دیالوگ میساندی هم مبنی بر اینکه ما خودمون ملکه مون رو انتخاب کردیم و اینا هم خیلی تکراری بود. خاکستری که از سربازان لنیستر به جا موند و به هوا رفت خیلی جالب بود. همین طور انتخاب موزیکی که برای صحنه ی خاص تیریون گذاشته بودن( که یه دوتراکی بهش میگه اونا بلد نیستن بجنگن). واریس هم که فقط صحنه رو پر میکنه که میزانسن ها خوب جفت و جور شه. غرق شدن جیمی هم هولناک بود/ اینم بگم که پروسه احمق نشون دادن بیلیش خیلی سریع و بد پیش میره و واقعا انتظار نمیره یه ادم باهوش یهو انقدر کودن بشه که ندونه وقتی برن همه چیزو اونور دیوار دیده پس لابد تو و کارهایی رو که انجام دادی رو هم دیده. دیگه جا خوردنت چی بود این وسط؟ عاشق این دیالوگ بیلیش بودم که هرج و مرج یه نردبونه. راستش اگه بخوام گات رو تو یه جمله بگم اون جمله همین جمله ست و خیلی خوب بود که دوباره تکرار شد. ناپرهیزی نکردم تب عشقم بالاست بی بی خوشگلم آس خشتم با ماست جناب آقای تایوین لنیستر فقید ماکه از شما توهمین تاپیکم تعریف کردیم در برخورد با بانک آهنین براوس اما درست نبود دیگه دیگه حرفا مو سانسور شد ه قرار بدید هدف م ازین پست که ناقص گزارش دادید به دوستان که ممکنه کامل نخونده باشنش چیزه دیگه ای بود که بهش رسیدم اگر شما میگید خیلی خوب من میگم بهترین در تاریخ که باعث خیلی از جبهه گیری ها هم میشه گاهی بما فن ها که خب ما هم سنگر مقدس خودمون داریم بازم ممنون از عتاب تون
  3. baristan s

وینتر کینگم و اون موضوعات رو هم خوندم اما بیشتر نظرات بعضی از فن ها بود ودلیل مدرکی پشتشون نبود اما نظر شما و اون دوستان هم محترمه من با کس دیگه ای بودم شما اشتباه ب خودتون گرفتید من فهمیدم شما از سانسا خوشت نمیاد بعضی میاد من اصلا وارد بحثش نشدم و نمیشم راجب سرسی م نشدم همون طور که خیلی وارد بحث بیچهره های من نشدن همینه تالار دیگه یکی میگه نه یکی میگه اره
  4. baristan s

قسمت سوم، The Queen's Justice

خواستم بگم من نگفتم ۵ نفر یه کشتی و هدایت کنن یا برن جنگ باهاش آنم تویین دنیا هرچند اگر فقط ب سرعت باد و موافقت اون دل ببندیم میشه باز جابجا بشن من گفتم ۵نفر برا کشتی که اندازه هاشونم متفاوته بعضی کوچیک بعضی بزرگ فقط جهت حفاظت و لنگر گیری بعد یورن با کشتی های سریع ش که پره جمعیت آن بشون أضافه شه و حمله رو با ۴۰۰ کشتی هدایت کنه درضمن خوده تیریون تو قسمت ۳م توی دقیقه ۵۰ تا ۵۲ به پراکندگی احتمالی نیروهای یورن اشاره میکنن حالا دقیق ش چطوره از خوده تیریون بپرسید اما بازم تاکید میکنم یورن بیشتر از ۲۰۰۰۰نیرو نداره که تازه همه شونم از پایک نیستن اگر داشت که تموم بودداستان
  5. baristan s

من نه ریش سفید م نه خواستم پادرمیونی کنم نظرم و گفتم که نظر خیلی ها هم بود جناب جورامون هم جواب خودشونو داد منم همونطور که گاهی باشمشیر جلوش واساده بودم الان ازش دفاع کردم مث بریستان سلمی که هم جلو رابرت شمشیر زد هم در حمایت ازش این که من با تو نبودم و بتو مربوط نیست و دخالت نکن ادبیات درستی نیست شما اول ادبیات و کمی ملایم کن بعد وارد تاپیک شو واسه جنگیدن مد کینگ شما هم میتونی دید من به بیچهره هارو قبول نکنی شمشیر جیمی پشت کمرتون نیست که اون کسایی که اون مطالب و ترجمه کردن و نوشتن تو سایت خیلی هاشون هم قبول دارن هم همنظر ن تا حدودی با من بازم در حمایت از براوسی ها بگم که تنها اقلیمی که توسط کسی فتح نشده در تاریخ این و دیگه همه فکر کنم قبول داشته باشند
  6. baristan s

اپیزود ۵م اسمش خون اژدها س مشکل آنجاست هیچکس تو خوده تاپیکم حاضر نیست بگرده پست ارو بخونه اون وقت من ملت ارجاع میدم به سایت و تالار هاو ویکی ای تنبلا
  7. baristan s

مد کینگ از شما درخواست دارم تا وقتی که مطالب سایت و و یکی و تالار ها راجب بیچهره هارو نخوندین به بحث کامل وارد نشین همین که فکر نمیکنید بیچهره ها تا اون اندازه بشن درواقع هستن نکنه میخاین با یه پلاکارد بالا سرشون همه جا برن هرکاری کردن تو هفت دریا جار بزنن که ما بودیم مگر داعش یا طالبان ن همیکه فکر میکنین هیچی نیستن یعنی خیلی وسیع ان از جناب جورامون درخواست دارم لینک مربوط به بیچهره هارو واسه دوستان بزاره بی زحمت حالا که آن لاین هستن خودمونیم گاهی خوندن کتاب ها هم بد نیست ا
  8. baristan s

آدما میمیرن ریگار شاید خوب بود شاید نبود اریس اولش بد نبود آدما توین دنیا نمیان که دزد آدم کش متجاوز و... درکل بد بشن اما میشن تنها آدم سفید خودمم سر باریستان سلمی بی نامردی بی خرده شیشه بی باک
  9. baristan s

دوستان چیزی جمع بندی نشد اصلا همه زد جاده خاکی از جمله خودم اما ازین که ب خاطر طولانی بودن مطالب از پیوستن زده شدید رو کاملا درک میکنم موفق باشید
  10. baristan s

مدکینگ و بیچهره ها نکشتن جنگ شمال و جنوبم استارک ها شروع نکردن صاحب خنجر شروع کرد که یک براوسی هستش درس یاد گرفته از قومه خویش ش تو براوس لیتل فینگر فقط همین و میگم که بیچهره ها با جادو به جنگ جادو (اژدها ها)اومدن و اونارو تقریبا ب طور کامل منقرض کردن برا شرح کاملش دیگه باید سرچ کنی یا از والامقامآن سایت بخای برات لینک بزارن
  11. baristan s

من عاشق اشارا دین شدم که مرد بیخیال تاپیک زیاد میشه الکی شما برو یه خورده بگرد راجب مردان بیچهره تو تالار و سایت متوجه میشی چین کین چجورین؟ نمیخام دستاورد بعضی دوستان و همین جوری دوباره طوطی وار بگم
  12. baristan s

به اریس فکر میکنی چه کسی تاگرین ها نابود کرد رابرت باراتیون و ند استارک جان آرن و تایون لنیستر نه دوسته عزیز کمی تو تاپیک های دیگه سایت بگرد مثه ما متوجه میش درضمن اونها فقط قاتل نیستن چیزی و رای قاتل قاتل ها برای پول و فرقه و قدرت وانتقام و.... میکشن بی چهره ها فرمانروایان بی بدل این دنیا ن که حالا یه رقیب پیدا کردن که رقابتشون ۸۰۰۰ شالی میشه
  13. baristan s

هم نام من طعنه زدم اگر تایوین لنیستر فقید بود که اصلا بانک آهنین واسه طلبش نمیومد دقت کنید بانک آهنین نه صاحب اصلی بانک صاحبان اصلی از هیچ نمیترسن این از بی عرضه گری سرسی یارو اینجوری سوارش شده تایوین که ....بابا
  14. baristan s

جالبه اگر ۲نفر مشکل داشتن با زودتر گذاشتن تاپیک ۲۷۲۸نفر هم موافق بودن نباید ب خاطر خودخواهی خودتون ب دیگران برچسب بزنید شماها از ما ناراحتین که چرا اصرار داشت یم تاپیک زودتر راه بیوفته جوابش سادس اگرنمیشد همه تو قسمت ۳م شروع میکردن به بحث کرد همین جوری ۱۰ صفحه شده بود ۲نفر مخالف آن ۲۰۳۰نفر موافق آن نباید بخاطر نظر شخصی دیگران از دیدن و نظر دادن کامل منع کرد اینکه نظری و تغییر بدیم یا مال کسی و عوض کنیم خیلی فرق میکنه که بگیم دیگران نظر ندن چون حالا من گرفتارم همه میدونن من با جورامون جدل هم داشتم اما ازین کارشون دفاع میکنم در ضمن تا حدود زیادی چیزی جمع بندی نشده شما وارد بحث شید من قول میدم وارد شم هم نامه منم پایس اگر کسی ام از من ناراحته نباید به این قسمت ۰بده که اصلا مگه داریم بمن صفر بده بدیده ی منت رو چشام
  15. baristan s

باهات موافق نبوده و نیست م مد کینگ ایریس بیچهره ها کامل هستن درواقع کاملترین قدرت چقدر سلسله ها اومدن و رفتن خاندان ها حتا گونه ها اما مردان بیچهره هنوز پابرجان و پابرجا هم میمونن این نماینده بانک آهنین رو هم اون قدر جدی نگیر اگر تایون زنده بود ازین سنگ های صومعه نمیترسید همراه با کشتی های طلا سرش م میفرستاد بانک آهنین این سرسی بی عرضه اس میزاره یاور ازش سواری بگیره مردان بیچهره بیش از یه نماینده دون پایه ن
  16. baristan s

این صدمین پستمه خب باید یه فرقی بکنه درمورد سانسا مخالفم اینکه میگن اگر تو ویل میرفت بهتر بود و چرا جین پول حذف شده تو داستان واقعا دوست دارید بدوید که جین پول کی بود صدها ندیمه اومدن و رفتنش کنار از داستان مهم نبود حالا یکیشون تو نقش آریا قلابی با رمزی ازدواج کرد مهم شد یا سانسا تو ویل میموند که چی میشد با راب آرن ازدواج کنه و با یه بچه تو شکمش که احتمالا مال لیتل فینگر روزگار بگذرونه و رابین هم به بیماری خوردن خنجر از پشت مبتلا بشه یا جنون و خودشو از دروازه ماه پایین پرت کنه که چی سانسا به کمال برسه خب میخام نرسه سانسا تا فصل قبل اصلا طرفدار آنچنان نداشت حالا شم مهم نیست برن هم با گفتن هرج ومرج یه نبردونه کل داستان بیلیش و داد دستش وتمام فیلم dark night نولان رو تویه عبارت ساده جا داد برامون سانسا تنها دلیل اهمیت ش اینه که خواهر آریا س و جابجایی ش با جین پول (آریا قلابی )داستان و کوتاه کرده حالا آریا چرا مهمه؟ چون آریا آریا نیست کاملا تغییر کرده اون دختر صورت اسبی به قول میرا) تو اون غار مرد( چابک شده است قوی شدس در نبرد تمرینی درواقع اون با بریان تارتی تمرین نمیکرد برین بود که با اون تمرین میکرد و درس پس میداد.آریا بود که سعی میکرد بهش صدمه نزنه برین عاشق این بود با دوتا اردنگی و ۳تا کشیده یه دختر اشراف زاده ادب کنه اما زهی خیال باطل گفت اینارو از کی یاد گرفتی آخرش گفت هیچکس ...چقدر معنا داره این کلمه... یعنی خودش آریا استارک از وینترفل برا همین میگم این ازون فیلما نیست آریا استارک آگ آریا استارک بود نمیتونست ب اون راحتی آدم بکشه اونارو مصلح کنه و باشون پای درست کنه (حالا باز بگید قسمتهای پخش شده توفصلای قبل از هات پای بدرد نمیخورده) گلوی آدمی و ببره و دهها نفر و مسموم کنه آخرش بخنده مث لیتل فینگر )که تنها نکته جالبش اینه که یک براووسیه( اریا احتمالا نجات پیدا کنه بقول همون هات پای اما منشا آریا از خوده ش مهمتره براووس بانک آهنین خانه سیاه سفید مردان بیچهره Valar morghulis Valar Dohaeris اونها قبل از ظهور نایت کینگ یا همون ادر بزرگ خودتون مالک دنیا و ۱۴ دریا باهم بودن حتا تایون لنیستر اعظم وقتی از بانک آهنین حرف میزنه ترس تو چشماش معلومه از عروسک های خیمه شب بازی که ب قول خودش سنگ صومعه هست نمیترسه از مالکین واقعی هراس داره مردان بیچهره اونا اینقدر طلا از معدن های والریا استخراج کردن طلا براشون بی ارزش شد حالا با ارزشترین چیز در براووس و دنیا برای یه براووسی اصیل طلا نیست اسب نیست کشتی نیست قلعه نیست بلکه یک سکه است اونم نه طلا بلکه از جنس اهن اونها بانک آهنین و بنا نهادن اونا قبل تر آون شهرو بنا نهادن و اون مجسمه بزرگ برای دفاع از تنها شهر آزاد واقعی روی نقشه دنیای مارتین حتا دربرابر اژدها ها در واقع اژدهاییان در برابر آنها مثه شوخی ن مثه خاندان مارتل قپی نمیان مثه استارک از زمستان هراس ندارن مثه لنیسترا غرور ندارن و... اشاره کنن مردی خدای سرخ چیزی که بخادو میگیره سیصد سال پیش اراده کردن اژدها ها رو نابود کنن کردن احتمالا یک روستایی فقیر برای انتقام نزدشون رفت با جنازه کودک سوخته اش از آتش اژدها گفت حاضره روح شو تقدیم کنه چیزی که خیلی مهمتر از هرچیزی ه مردان بیچهره بها شو گرفتن شروع ب سلاخی کردن همانا در برابر أراده انسان هیچ موجودی توان ایستادگی نداره و واقعا برای فتح ۷۸۹۱۰ اقلیم وسترس ۱۰ بیچهره کفایتش میکنن فکرش و بکنید سرسی درو باز کنه ندیمه ش یه شمشیری براووسی تیز تو سینه اش فرو کنه سرسی رو زمینی بیوفته جیمی خودش و برسونه بهش در حالی که مضطربه خونریزی خواهرشو نگاه کنه غیره ارادی نگهبان وصدا کن و یه دفعه متوجه شه ندیمه بهش خیره شده بعد ندیمه ماسکش و برداره و بهش بگه باید قرض اتون و میپرداختید و بعد جیمی بعد از مردن سرسی بلند شه با شمشیر بره بیرون دنبالش و چی میبینه تمام جنازه از نگهبان های گارد بگیر تا بچه آشپز سلاخی شده مسموم شده دار زده شده به صلیب کشیده شده آخرین چیزی که میبینه یه جنازه بی صورت (حالا چرا اتفاق نمیوفته چون غرض و دادن) وآقعا چطورمیشه جلو کسی و گرفت که نه اسمی داره نه صورتی حالا یه رقیب قدر براشون پیدا شده بشخصه دوست داشتم آخر داستان با بیچهره ها تموم شه اما خب ب شاه شبم راضی م خدا کنه فقط سرسی به فصل بعد نیاد همان الانشم قاچاقی زنده مونده دیگه باید ادامه این فصل وفصل بعداز شاه شب ببینیم Valar morghulis Valar dohaeris
  17. baristan s

قابلیت توجه دوست عزیزی که میگفت جناب جورا مون نباید تاپیک و تا فردا راه مینداخت سایت بزرگ و معتبر imdb.com هم نظر سنجی و راه اندازی کرده و با ۹۹۵ رای به همین قسمت بی کیفیت بقول دوستان قسمت با نمره ۹.۹از بهترین قسمتهای سریاله نشون میده مخاطبانسریال یا حتا کتاب (مثه جناب جورامون )بادیدن یه صحنه فوقلعاده نبرد این قدر حال میکنن که راحت تر ۱۰میدن احتمالا تو فصل بعد قسمتهای سراسر نبرد خواهیم دید با ادر ها بعد اونوقت شما زیر ۲۰ نفر تو کل کشورهای فارسی زبان رای دادن میاین روی نظر سنجی مانور میدیدن تاپیک بیشتر بحثش مهمه اگرم میگم دوستان برن به تاپیک های مربوطه بحثاشونو ادامه بدن هم بی فایده است هم تا حدودی بی دلیل الان این تاپیکه که همه فعالن درش بقیه داره خاک میخوره باز بگید سریال به کتاب مدیون نیست سایت که حتما هست بحث و داغ کرده از هکرهای باحال دنیا خواهش مندیم منتشرش کنن به شخصه حاضرم با کیفیت hdcam و3gp م ببینم هرچند بعضی از قسمتاش رو مثه ۹و۱۰ فصل قبل ۴گیگ شم گرفتم خدا خیرشون بده این هکرهارو نور ب قبر شون بباره ما اینهمه ۱۰ دادیم به قول دوستان بهمون پول ندادن که اما همین پاداشم کافیه هرچند فکر کنم نسخه اصلی قسمت ۴ چند دقیقه ای بیشتر باشه
  18. baristan s

شاید اما اگر زودتر زده نمیشد ملت میرفتن تو قسمت قبل راجب ش صحبت میکردن شما هم اگر ندیدی اصلا نباید وارد تاپیک میشدی این دیگه جدا پیشنهاد نبود خوب اگر ندیدی همش اسپویل میشه برات همه کسایی که دیدن احتمالا با کیفیت شم میبینن حدس میزنم ۲دقیقه بیشتر از ین نسخه لو رفته باشه نترس تا دلت بخواد مباحث برا بحث تو همین قسمت ایجاد میشه
  19. baristan s

مقر اقامت خاندان هاروست هال که سلمی ها بهشون خدمت میکردن کجا بود؟ دقیقا نزدیک راک بود؟
  20. baristan s

نه نمیموند کشته میشد حالا باشمشیر جیمی نه با پتک رابرت فرقی نمی کرد قطعا م اژدهای واقعی نبود جیمی اشاره میکنه اریس فکر میکرد ب شکل اژدها و ققنوس از خاکستر بیرون میاد نه که مث دنی قطعی باشه این مطلب خب دیونه بود دیگه وگرنه مد کینگ نمیگفتن بهش
  21. baristan s

اریس قطعا نمیموند فقط با خودش یه چند هزار تأیی آدم پایتخت و میبرد تو گور درسته ۵۰۰هزار تا میگن بوده اما حدود ۴۰یا ۵۰تأیی میمردن دیگه بعد از تاجگذاری رابرت چند نفر مردن آدما میمیرن بحث بهتر و بدتر ش در آینده مشخص میشد شورش رابرت وسقوط تاگرین بعد از ۳۰۰ سال ب قدرت گرفتن جادوی آنسوی دیوار کمکی کرد همانطور که ۳۰۰ سال قبل حضور اگان به جادوی اونور کمک کرد خیزش ادر ها در برهه ۲۰ سال و ۳۰ سال اتفاق نیفتاد ۷۷۰۰ سال گویا از ساخت دیوار میگذشته که تاگرین ها وارد میشن نفس اژدها ۲۰۰ ۳۰۰ سال گرماش در دیوار اثر میکنه وحالا وقته خیزشه همه ی اینها هم تقدیر بود که دشمنی که ۸۰۰۰سال پیش فرار کرد و با جادوش فصلها رو از وستروس گرفت بیرون بیاد و یک بار برای همیشه نابود شه آنکس که همان طور که در کمیکآن ظاهر شده و ندا داده (وقتی که از دیوار رد بشه دایر ولفا و اژدهااو خرسا وآتش وهیچ چیز مانع ش نخواهد بود ) بی چهره ها در رده بعدی از لحاظ بیرحم ی هستن اما بازم فاصله زیاده مثه حلقه قدرت در ارباب حلقه ها تو تاپیک مربوط ش میتونید بحث کنید
  22. baristan s

جان عاشق ایگرید بود اما بازم زیر سوگندش نزد اگر بریستان سلمی سوگندش و میشکوند که بریستان سلمی نبود میشد مثه یکی مثلا راب استارک برا همینم زجر کشید اینکه آدم حسرت بخوره دقیقا مصداق عشقه دیگه گرچه اشارا دین هم جذب استارک بود تو اون مراسم اما فرقی نمی کنه آدم نباید سوگندش و بشکنه اگر جیمی لنیستر اریس نمی کشت اونم مردم کینگ لندینگ و میسوزوند چی میشد تا حدوده زیادی هیچی شاید اگر اونروز تعداد زیادی از جمعیت پایتخت میسوخت ومیمرد ن جای دیگه از رمان عوضش انسان های دیگه ای زنده میموندن پایتخت م با اون مردمش اینکه چه کاری درسته یا نه گاهی تصمیمش باما نیست ماباید بتونیم از زمان استفاده کنیم جمله ای ست که گاندالف به فرودو تو فیلم ارباب حلقه ها ی۱ در معدن موریا میگه حالا بریستان میبرد در هارنهال شاید بازم فرقی نمیکرد گاهی شجاع ترین آدم ها نمیتونه جلو سرنوشت بایسته
  23. baristan s

مثه اینه که چون من عاشق اشارا دین بودم با اون فرار کنم تمام سوگند های گارد پادشاهی زیر پا بگذارم سوگند ی فرد میخوره باید مقدس شمرده بشه اگرنه جان باید نگهبان ی شب فرار کنه چون ریگار صرفا ازدواجش از روی سیاست ه دلیل بر شکستن عهدش وجود نداره و نداشته حتا اگر از فکر کرده باید نطفه شاهزاده موعود رو در لیانا استارک بکاره البته سقوط شون بیشتر ب خاطر دیوونه بازی های باباش بود که ملت و سوزوند اما جرقه اش از هارن هال زده شد این مطالب قبلا هم رو سایت گفته شده بود تو دیدگاه ها و کتاب هاو پستای مختلف اما شجاعت سر بریستان چیز دیگه اس که تو کتاب مارتین ب بازی گرفته شد اون وقتی با غول بی شاخو دم نزده دنریس میره ازون مسخره تر هویتش رو پنهان میکنه این پنهان کردن هویت داخل پایتخت قابل درک بود اما جلو دنریس فقط نشان ضعف و ترس که همه میدونن اون نترس ترین مردا ها بوده باز بگید کتاب بهتره مرگ باریستان تو سریال عالی به تصویر کشیده شده است در حالی که تو کتاب در حال درجا زدن بوده البته نه همیشه با وجود این از زنده بودنش شادیم هی کتاب کتاب
  24. baristan s

توی دنیای ما آدما نه سپید ن نه سیاه بلکه خاکستری ن بعضی ا فکرمیکنن اولی ن اما یکی مونده به آخری ن
  25. baristan s

کتب چیه گریف نمنده؟ بد بخت آ اینقدر زحمت کشید ن رکورد سوزوندن آدمارو تو صحنه شکوندن اون وقت هنوز تو فکر گریف و اگان قلابی و بانو سنگدل و...آید آقآ خانم ازون کتب و نقشه هاشو هفت اقلیم قاره ای بیاید بیرون ازین سوالات که چرا آریا بی اسب ش رفت دم دروازه ؟ اینکه چرا ۲۰۳۰۴۰هزار اصلا ۱۰۰هزار دتراکی چطور تویه ربع رسیدن پیش لنیستر ها ؟ چرا دروگون زره پوش نیست چرا دنریس زره پوش نیست؟ چرا جان اسنو تو غار نرفت تو کارش (خب چون میخواست قیمتو بالا ببره) یا کی میره تو کارش ؟کجا وکی میرن تو کارش؟همچین گفت برات میجنگم گفتم الان که یه صحنه مثبت چند سال ببینیم !بعد تازه میگه اول زانو بزن! ایگرید (رز لزلی) خانم جان احتمالا بادیدن این صحنه میگه خبر نداری خانم کیت هرینگتون جدا پسر دوک ولرد ه ازین کارا نمیکنه آخرشم خودت مجبوری جلوش زانو بزنی کالیسی دوسی؟ملکه پوچی اینکه چرا مجسمه های بلاهت چون واریس و تیریون ومیساندی چرا این همه دیر یاد میگیرن که تو جنگ ن و باید حواس جمع تر باشن؟ اینکه چرا دراگون یه بار آتیش میده درجا خاکستر میشن سربازا یه بار دیگه فقط بدلکارا دارن آتیش بازی میکنن باش؟ میرا رید چرا میره. پیش برن بمون دیگه؟ یورن که همیشه همه جا بود چرا الان نبود؟ یکی بود یکی نبوده چرا؟ حالا همه اینا ب کنار چرا آریا لیانا مورمونت بانوی جزایر خرس رو تو اتاقش ندید؟ اصلا بخاطر ینم که شده بهش یک میدم قبلا فعلا ۱۰ میدادیم حالا یک میدیم لاقل ۹تا ایراد بالا هست که از ۹ی نمیشد گذشت اما صبر کنید چون تو وستروس چیزی مطلق نیست نمره دادنم مطلق نیست میشه نظر ۱و با یه جابجایی ساده ۷۸۹۱۰کرد ایکاش اگر کسی به این نتیجه رسید که تمام ایرادایی که بالا گفتم در واقع ایراد ای واقعی نیستن میتونه نمره شو اگر کم بود بیشتر کنه یا اگر در ادامه کسی اون ایراد و با یه نظر منطقی براش حل کرد اما بازم صبر کنید درواقع کم اهمیت ترین بخش تاپیک ها بخش نمره دادن ه چون با این جامعه آماری تقریبا جفای بزرگی کردیم درحق این اثر عالی که شاید ب گفته کتاب خوان ها به کتاب مدیون باشه اما اگر بیشتر از اون نه این سایت کمتر ازون نیز به این سریال مدیون نیست اگر کتاب نبود شاید این سریال نبود امااگر این سریال نبود این سایتم نبود اگرم این سایتم میبود اینجور نبود اینارو گفتم که بدونید اگر با کسی چند نفره بحث شروع میشه دلیل نمیشه برید پستشو حذف کنید که حالا صرفا حذف پست چندان اهمیت نداشت اما شروع ب گفتن سخنانی بشه که بقول هم نام من بوی دشمنی بده و با لایک آیی که زیرش میخوره درواقع مهر تایید ی باشه به دسته بندی یه عده اون ور جوی با شمشیر های چوبی دربرابر ما اینور جوی با شمشیرای والریا یی بهتر بود اول نوع نمره دادن و قابلیت تغییر ش کاملا شرح داده میشد و بعد اون داستانا. ...انجام میشد همه اینارو گفتم که بدونن بدونین که نه دنبال لایک م چون تو هیچ شبکه اجتماعی نیستم اصلا نه دنبال پاچه خواری و مجیز گویی و خوشمزه گی واسه مقامم حالا شاید یه عده که هم نظر بلندپایه ها بودن دنبال اینجور چیز ا باشن اما سر بریستان سلمی نه با اوناست نه ازون ا سریال به کتاب ترجیح داده چون شجاعت شو داره ضعف و ببینه نه که اونو ایجاد کنه