رفتن به مطلب

samiano

اعضا
  • تعداد ارسال ها

768
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های samiano

1. samiano

بحث های اپیزودیک قسمت 8 فصل 4 The Mountain and the Viper

فرزند برومند دورن رو کشتن
  2. samiano

خبرهایی از فصل 5 سریال!

کی گفته آریانه است؟ حضورش هنوز صد در صد اعلام نشده. تو منبع خبری که گفتم زیرش نوشته بود لیست کامل نشده و امیدواریم آریانه هم به این لیست اضافه شود! البته من هم تو لیست نیاوردم، آریانه رو از کجا آوردید؟ از تو سایت وینترفل
  3. samiano

خبرهایی از فصل 5 سریال!

خدا رو شکر دوران و آریانه هستن همین کافیه
  4. samiano

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

چهره مردمي منو داري وارد حاشيه ميكني!! دو روزه نيستماااا كيوان به حرفاي اين شهاب معركه گير با اون گرزش توجه نكن جبهه ي ما از تمامي عكس هايي كه براي پروفايلت ميزاري حمايت ميكنه
  5. کیوان پس جواب الکی هم میدی!!؟ چرا بار اول نگفتی باربادوسِ!؟
  6. samiano

محاکمه ای از یخ و آتش (صندلی داغ)

سلام دوباره گویی محاکمت هنوز تمام نشده اومدم دو سه تا سوال بپرسم و برم 1.مناطق وستروس رو جداگونه تحلیل و بررسی کن و نظرت رو راجع به هرکدوم بگو! خواهشاً زیادی دیگه از دورن تعریف نکن تو سر بقیه نزن 2.نظرت رو در مورد تمامی POV های کتاب بگو 3.واقعاً کوبا هجدهمین بود!؟
  7. samiano

ممکنه عد از نبرد اومده باشه دنبال دیمون و بعدش با هم رفته باشن ولی کجا!؟ ایسوس سوتوریوس یه جایی که ممکنه اژدهاش تخم گذاشته باشه
  8. samiano

راهنمای ثبت نام و کار با ویکی

دوتاش باید ترجمه بشه freehold رو هم توی بحث های فروم هست نمیدونم آخرش روی چی توافق شد فکر کنم ممالک مستقل والریا قرار بود ترجمه بشه
  9. samiano

احتمالا شرح جنگ های دیمون توی استپ استونزِ مارتین خیلی داره به گذشته تارگرین ها و روابطشون با آزدهایان می پردازه بعید نیست توی کتاب شش چندتا تارگرین نا شناخته از اکثر نقاط نغمه سر و کلشون پیدا بشه یه سوال نتل توی پرنسس و ملکه همراه با اژدهاش غیب شد!؟
  10. samiano

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

رلور رو شکر توی پنج پادشاه کسی کسی رو برای قدرت مسموم نمیکنه
  11. من سوالاي ريگار رو نخونده بودم الان خوندم ميبينم چندتا از سوالام باهاش مشتركِ
  12. به اصرار زیاد شهاب منم سوالاتم رو پرسیدم این مجازات و تشویق من چرا این شکلیه من هم قطب رو دوست دارم هم پنگوئن ها رو خیلی هم دوست دارم بتونم یه روز جفتش جفتشون رو ببینم از طرفی هم 5% سهام سامسونگ که میفروشمش میرم سهام اپل رو میخرم حالا کدوم مجازاتمه!؟
  13. samiano

محاکمه ای از یخ و آتش (صندلی داغ)

سلام کیوان چطوری!؟ سوالای منم زیر سیبیلی رد کن دیگه 1.شمشیر مورد علاقت توی نغمه!؟ با ذکر دلایل کافی 2.لیست دوستان و دشمنان واسه خودت داری!؟ تا حالا شده کسی رو در نظر بگیری و به خودت قول بدی حتی یه روز هم به عمرت مونده باشه زهرت رو به طرف بریزی!؟ 3.از این عادتا که باقی رو تو جمع ضایع کنن داری!؟ کلا از اینجور سادیسم ها داری!؟ 4.بالاترین لذت تو دنیا واست چیه!؟ کلا واژه لذت رو چجوری توضیح میدی!؟ اصلا لذت چیه!؟ 5.نظریه تکامل رو قبول داری!؟ به نظرت انسان ها میمون بودن و کم کم انسان شدن یا نه کلا به خلقت انسان اعتقاد داری!؟ 6.مذهب رو موجب تکامل و پیشرفت میدونی یا موجب پیشرفت!؟ به نظرت خیلی شبیه الفبا نیست!؟ به آدم خوندن و نوشتن یاد میده ولی دلیل نداره کسی که دیپلم گرفته هربار میخواد چیزی رو بخونه بیاد الفبا رو از اول دوره کنه 7.هجدهمین منطقه متراکم دنیا رو نام ببر!؟ 8.چه نوع کتابی رو دوست داری!؟ مثلا من خودم به کتب تاریخی علاقه دارم داستان نه واقعیت 9.ویندوزت آپدیته!؟ 10.به شعر علاقه داری!؟ نو یا کلاسیک!؟ شاعر مورد علاقه!؟ بیت مورد علاقه!؟ 11.به نظرت با وجود تلاش هایی که انسان برای افزایش طول عمرش انجام میده ممکنه با بی توجهی به محیط زندگیش کلاً شرایط حیات خودش رو از بین ببره!؟ چرا!؟ 12.الان فکر کن آدم خواری اولین فردی که میخوری کیه!؟ از کجاش شروع میکنی!؟ 13.از سر فیلم های اره لذت میبری یا متنفری!؟ به نظرت اون ریتم دل انگیز آهنگش لذت بخش نیست!؟ 14.نا امیدی حسِ یا حالتِ!؟ چه تعریفی ازش داری!؟ به نظرت چه موقع آدم نا امیده!؟ 15.نظرت راجع به ضرب المثل «خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو» چیه!؟ به نظر من رواج این ضرب المثل خیانت بزرگی به انسانیت بوده 16.توی بحث طرف منطق رو میگیری یا طرف خودت رو مصلاً اگر ببینی حرف فرد مقابل منطقن درسته، قبول میکنی یا روی موضوعی که ازش دفاع میکنی پافشاری میکنی!؟ 17.ماه تولدت!؟ به طالع بینی علاقه داری!؟ 18.رهبر مورد علاقت توی جنگ جهانی دوم!؟ حالا فرمانده مورد علاقت!؟ 19.وقتی میگن بهترین جای دنیا اولین نقطه ای که به ذهنت میرسه کجاست!؟ 20.تکه کلامت!؟ اگر نداری باحال ترین تکه کلامی که تا حالا شنیدی!؟ بای بای
  14. کی من!؟ من که سریال رو دوست دارم فقط ایراد اشکالاتش رو گوشزد میشم وگرنه از سریال لذت میبرم هر چی نباشه عامل آشناییم با مجموعه بوده
  15. علی می شه بیای حست رو از اینکه جوابت رو تو اسپویلر می دن و نمی تونی بخونیش شرح بدی ؟ آورین سینا، آورین.
  16. samiano

عزیزِ من تو تاپیکی که همه دارن از رنلی جانبداری میکنن و استنیس رو میکوبن چه دلیلی داره برم از استنیس جانبداری کنم آخه چه سودی به من میرسونه جز افشا شدن حقیقت
  17. samiano

پرنس دوران

در وصف دوران همین دوتا نقل قول کافیه اولیش از تایوین لنیستر کسی که کل هفت پادشاهی ازش میترسن: (دوران) مردی محتاط، منطقی، لطیف، متفکر و حتی تا حدودی هم سست. او مردی است که از پیش عواقب ناشی از تمام اقدامات و کلمات را می سنجد. دومیش هم از خوده مارتین که تکلیف رو مشخص میکنه دیگه: دوران برای بردن بازی می کنه، چه در کایواس و چه در بازی تاج و تخت.
  18. samiano

اول به این نکته اشاره کنم که تمام این شخصیت ها خیالین و واقعی نیستن پس خواهش میکنم اینقدر به خاطرشون حرص نخورین ارزش نداره خوب شروع میکنیم این قسمتی که اصرار میکنی من دارم از خودم میگم و تو کتاب نیست دقیقاً کجاست!؟من کجا رو دارم داستان سازی میکنم و خودم خبر ندارم چرا نمیشه یه نفر رئیس باشه چون صراحتاً داره نشون داده میشه باز همون لنیسترها رو مثال میزنم شاخه لنیستر از دری به ریاست لنسل لنیستر شاخه لنیستر از لنیسپورت رو به رئیسشون اشاره نشده تکلیف لنیستر های کسترلی راک هم که مشخصه حالا براتیون ها هم همینه براتیون از کینگزلندیگ به ریاست رابرت بعدش هم جافری مدعی ریاست بود، براتیون از دراگون استون به ریاست استنیس، براتیون از استورمزاند هم به ریاست رنلی اصلا مگه میشه کسی رئیس یه خاندان باشه ولی لرد قلعه ی اون خاندان نباشه!؟ اینکه میشه یه عنوان تو خالی خودت داری میگی رفتن بیعت کردن، الان کاری نداریم خیانتِ یا نه ویسریس هم کسایی که با رابرت بیعت کردن رو خائن میدونه این باعث نمیشه تغییری توی وضعیت ایجاد بشه منتظر بودم این حرف رو بزنی ما این فرض رو میگیریم که ژن از طریق مادر منتقل میشه مادربزرگ استنیس یه تارگرین بودِ پس با توجه به اینکه ژن از طریق مادر منتقل میشه این سه برادر براتیون تارگرین محسوب میشن اگر هم که از پدر منتقل میشه سلسله رو میگیریم میریم بالا تا به اوریس برسیم نمیتونین از زیرش در برین در مورد اینکه میگی از استنیس متنفرم میتونید میزان تنفر من رو توی این دوتا تاپیک ببینید viewtopic.php?f=29&t=154&start=60 viewtopic.php?f=31&t=160 میزان علاقه یا نفرتم از یه شخصیت نمیزاره از راه انصاف خارج بشم و چشممو رو خیلی از چیز ها ببندم دقیقاً تو جنگ حلوا خیرات نمیکنن من نمیگم چرا کشته میگم چرا مسئولیتش رو قبول نمیکنه چرا برای اینکه عذاب وجدانش کم بشه الکی بهونه تراشی میکنه تا خودشو توجیه کنه قربون عکس العمل های استنیس موقع مرگ برادرش توسط مشاورش بشم من یکم انصاف داشته باشیم درسته کل کل ولی دیگه دلیل نمیشه حقایق رو کتمان کنیم میخواین وستروس رو اونجوری که ایده آلتونه ببینید ولی اینطور نیست کنار بیاین
  19. samiano

نه چون کاراستارک توی جنگ زده بود دشمن رو کشته بود بهترین مجازات واسش اسارتش یا ارسالش به دیوار بود ولی راب با حماقت تمام با وجود اینکه میدونست ارتشش از هم میپاشه بازم زد کشتش با توجه به تعریفی که از خویشاوندکشی داری پس اکثر خویشاوندکش ها میتونن خودشون رو به راحتی تبرحه کنن مثلا میکار دیگه خویشاوندکش محسوب نمیشه کی گفته دنریس فرد باهوش و زیرکیِ!؟ راب هم فقط فرمانده ی خوبی بود هوش سیاسی نداشت تایوین هم از اکثر حماقت های سرسی با خبر بود ولی دستش کوتاه بود نمیتونس اقدامی بکنه استنیس هم یا میدونسته ملیساندر میخواد رنلی رو بکشه یا خیال میکرده برنامه همون بستنی و جایزست که گفتم
  20. samiano

خاندان براتيون سه شاخه داره اگه قراره هر سه شاخه توسط يكي اداره بشه ديگه واسه چي شاخه شاخه شده!؟ مثل لنيستر ها كه يه شاخه تو كسترلي راك دارن يكي تو لنيسپورت يكي هم توي دري و هر كدوم لرد و رئيس مخصوص خودشون رو دارن نميدونم چرا اينقدر اصرار داري كه خودتو گول بزني اصلا حرفت درست و رنلي رئيس نشده پس رابرت همچنان راس خاندانِ و بعد از رابرت درستِ كه نفر بعدي توي خط وراثت استنيسِ ولي همه با رنلي بيعت كردن حالا ميخواي اين حقيقت واضح و روشن رو قبول كن ميخواي قبول نكن حمايت رنلي منظورم در زمان حيات رابرت بود اون موقع كه استورمزاند به رنلي داده شد نه زمان جنگ پنج پادشاه اين تاج و تختي كه داري حرصش رو ميزني ساخته دست خوده همين تارگرين هاست همين غاصبيني كه ميگي آرگيلاك از ترس آهن زاده ها دست به دامنشون شده بود تازه براتيون ها ريششون از طرف همين غاصبينِ مطمئنن ميدوني كه ژن از پدر ارث ميرسه نه از مادر من كي گفتم بعد رابرت استنيس حقي نداره!؟ تو از واقعيت و حقيقت گفتي منم گفتم بر اساس اين منطق حقيقت اينه كه ويسيريس بايد پادشاه ميشد بعدش وارثش دنريس ولي در واقعيت رابرت پادشاه شد بعدش وارثش كه استنيس باشه اگر بتونه قدرت رو بدست بياره پادشاه ميشه علايق شخصيم رو وارد نكردم اگه به علاقه شخصيم بود حكومت رو نه به جافري ميدادم نه به تامن در مورد ثالثاً ما هم هميشه همين حرف رو ميزنيم زورش رو داره رقيبش رو ميزنه كنار ولي اونقدر متاسفانه وجدانش رو براي قبول مسئوليت كاراش نداره و واسه خودش توجيح ميتراشه كار استنيس مثل همون تايوين و دنريسِ ولي چون طرفدارشي حاضر به قبولش نيستي خوبه يه كم منطقي باشيم يه حساب دو دوتا چهارتا رو دو دوتا سه تا حساب نكنيم و اينقدر اصرار سه تا بودنش نكنيم Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. samiano

جنبه های مثبت و منفی خاندان ها

کارکشته س دیگه آخه شوالیه گری مختص هفتِ یه فرهنگ آندالیه اگه پیرو هفت نباشن که نمیشه
  22. samiano

جنبه های مثبت و منفی خاندان ها

دونال نوی فقط کار کشته بود مهارت آهنگریش بیشتر از مبارزش بوده اهالی جزایر خرس به خدایان جدید معتقدن یا قدیم!؟ اگه قدیم پس جوراه چجوری شوالیه شده!؟
  23. samiano

توی لیست القاب راب تو ویکی لقب خویشاوندکش هم ذکر شده پس آره هست اتفاقاً راجع به این موضوع زیاد بحث شده یعنی واقعاً معتقدید که استنیس بی خبر بوده از قصد ملیساندر!؟ عجب آدم بی خردی کنترل مشاورینش رو هم نداره اگه استنیس از مسئولیت قتل رنلی مبراست چون با دستای خودش اینکارو نکرده پس تایوین هم تو ماجرای ردودینگ بی گناهه چون با دستای خودش اینکار رو نکرده مثل همدیگن اگر خودمون رو گول نزنیم جواب معمای شهاب
  24. واااااي اون قسمتي كه ميس تايرل قلم كاغذ آورد عالي بود مثل بچه هايي بود كه بهشون صد آفرين گفتن لرد ماهي بادكنكي