رفتن به مطلب

cancer

اعضا
  • تعداد ارسال ها

85
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

2

تمامی ارسال های cancer

1. cancer

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

جان نباید ادعای پادشاهی بکنه چون دنریس تا الانشم خیلی به خاطر جان خطر کرده حتی جنگ با سرسی رو نصفه کاره ول کرد و رفت اونور دیوار و یه اژدها از دست داد.. حالا اگه ازدواج میکردن هم بلاخره جان پادشاه میشد در هر صورت چه تارگرین چه استارک شوهر ملکه شاه محسوب میشه... اگه بخوان این دوتا رو دشمن کنن خیلی مسخره‌اس به نظرم
  2. cancer

چی میگی ناموسن؟؟ دنریس آنسالید هارو از دست اربابانشون نجات داد ازون همه شکنجه و شلاق خوردن... بعدشم بهشون گفت که حق انتخاب دارن که واسش بجنگن یا که میتونن برن دنبال زندگیشون.. حتی فرمانده هم واسشون انتصاب نکرد از خودشون سوال کرد که فرماند‌ه‌تون کیه که کرم خاکستری اومد جلو... دوتراکی هارو هم به زور به دست نیاورد، اونا اول دنریس رو دزدیدن تا به کال مورو تقدیم کنند اما تا فهمیدن که بیوه یک کال بوده گفتن باید تا آخر عمرت با بقیه بیوه ها توی معبد بمونی تا بمیری، مسلما حق داشت که بکشدشون، به ارتش دوتراکی هم گفت رییس قبیله‌اتون سه بلاد ریدر "تکاور" برای خودش انتخاب میکنه تا کنارش بجنگن و ازش محافظت کنن من همه‌ی شمارو انتخاب میکنم، حاضرید برام بجنگید؟ که اوناهمه شروع کردن جیغ و داد زدن که آره میجنگیم برات... یه جا دیگه گفته بودید دوتراکی ها دیگه کال نداشتن و شورای حکومتی داشتن که دنریس اومد نابودش کرد، که اینطور نبود و دوتراکی ها هنوزم کال داشتن «کال مورو» که با تکاورها و بقیه فرمانده‌ها داشتن نقشه میکشیدن به کجا حمله کنن کجارو غارت کنن که کال مورو گفت بیوه‌ی کال دروگو رو بیارید تا در موردش تصمیم بگیرم... که یکی از محافظانش گفت به اربابان یونکای بفروشیمش تا ده هزارتا اسب میدن براش اما کال مورو گفت تو یکی زر نزن من خودم یونکای رو غارت میکنم بیشتر از ده هزارتا اسبم میگیرم ازشون... پس زیاد متمدن نشده بودن که گفته بودید دنریس خونه‌ خرابشون کرد و به ازشون سوءاستفاده میکنه... دوتراکی ها طبیعتاً جنگجو هستن و بعد از هر کال یکی دیگه میومد اگه برای دنریس نمی‌جنگیدن. من فن دنریس نیستم اما شخصیتش رو نمیشه نادیده گرفت مخصوصاً کارایی که واسه جان کرده تا الان... هرچقدرم از کاراکتری خوشتون نیاد نباید بدون منطق در موردش حرف بزنید یا داستان رو جور دیگه‌ای تحریف کنید.
  3. cancer

در مورد وینترفل باهات موافقم ولی بقیه‌شون نه... آریا توی تریلر داشت میجنگید توی سرداب یه جای دیگه هم که داشت از دست واکرها فرار میکرد... منطقی بود که توی فکر باشه مثلا چند ساعت دیگه جنگ شروع میشه :|||
  4. cancer

دیدمش..این ویدیوی یوتیوبی بود که طرفدارا ساختن از فصل های قبل الکی نوشتن تریلر رسمی
  5. cancer

قبلا مدام زر میزدی.. حالا مثل یه آدم لال اونجا نشستی! ???? هاوند یکی از بهترین کاراکترهای خاکستری سریال هستش
  6. cancer

چیزی که بیشتر از همه عجیب بود اینکه آلیس کاراستارک توی شورای جنگ بود با اینکه قبلا فقط یه بار دیده بودیمش اونم وقتی که سانسا میخواست قلعه و زمین هاشون رو بگیره اما جان مخالفت کرد.. اگه واقعا فن گات باشی میدونی که هیچ چیزی الکی جلوی دوربین نمیره توی این سریال..! چه خوابی دیدن براش؟ مرگی دردناک تر از آمبر کوچولو؟؟ =)))
  7. cancer

اول از همه به نظرم این قسمت در مقایسه با تمام قسمتِ 2های هفت فصل گذشته یه سر و گردن بالاتر بود حتی از قسمتی که جافری میمیره...!! تقریبا با ارفاق با اپیزود Home که مال فصل 6 بود برابری میکرد. ؛)) در مورد جزییات این قسمت چیزی نمینویسم چون هنوز باید چند بار دیگه نگاش کرد تا به خودمون حق نقد کردنش رو بدیم اما!!! هیشکدومتون حواستون بود ارتش مردگان جز اون سوارها و ارتششون از یه جای دیگم به نیروهای وینترفل حمله میکنند؟؟ توی تریلر قسمت سوم دنی به جان میگه !The dead are already here! که مشخصا با توجه به تریلرها و جنگیدن آریا استارک توی سرداب وینترفل مطمئناً راه ورود به سرداب میدونستن و ازونجا دارن حمله میکنن به وینترفل یا اینکه نایت کینگ اجساد زیر سرداب رو زنده کرده و اونا حمله میکنند به زنده ها (جوری که آریا داشت از توی راهروهای سرداب فرار میکرد) همینظور اگه یادتون باشه جای دیگه ای از تریلر که آریا داره با نیزه‌اش تو سرداب میجنگه و جیمی هم رو دیوارهای وینترفل در حال مبارزه است... این ثابت میکنه وایت‌واکرها تونستن وارد وینترفل بشن(بازم صدرصد نمیشه با اطمینان گفت) خلاصه ازین به بعد انتظار برای قسمت بعدی خیلی زجرآوره ÷(
  8. cancer

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

دادا گندری که هنوز زنده اس توی فصل هفتم که دیدیم با افتخار هویت خودش رو به جان اسنو گفت!! دیدیم که چه توانایی هایی داره! رفت اونور دیوار و زنده برگشت سلاحشم که مثل پدرش یه پتکِ.. پس میتونه جانشین خوبی باشه برای رابرت
  9. cancer

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

با دیدن قسمت یک دیگه مطمئن شدم یکی از مرگ های قطعی سریال مرگِ سانسا استارک هستش.. دلیل این حرفمم اینه که زیادی خودخواه شده و برای اینکه جزو بازمانده ها باشه زیادی شخصیت خودشیفته و ترسو و محافظه‌کاری هستش مخصوصا که الان اینجوری نسبت به جان و دنریس دشمنی می‌ورزه و احتمال اینکه بهشون خیانت کنه خیلی زیاده (فقط یه احتمالِ) پس هیچ جوره لیاقت سوار شدنِ کشتی زنده هارو نداره
  10. cancer

واقعا نمی‌تونستی تا فردا صبح صبر کنی واسه اسپویل و گفتن داستان؟؟ به خودم فحش میدم که چرا این تاپیک و باز کردم