رفتن به مطلب

Winterfell

ناظران
  • تعداد ارسال ها

461
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های Winterfell

1. Winterfell

اخبار فصل ششم

ابرازهمدردی! این ایده ات به نظرم خیلی مناسب میاد.
  2. Winterfell

اخبار فصل ششم

3. Winterfell

اخبار فصل ششم

این قدر وسوسه می‌کنین که بالاخره این رو دیدم.
  4. Winterfell

اخبار فصل ششم

اینم یه عکس دیگه. تحملش سخته اما باید قبول کرد.
  5. Winterfell

اخبار فصل ششم

من فقط اخلاقیهاشو گذاشتم. اینجا که لینک گذاشتن ممنوعه اما طبق اخرین خبرها هنوز لینکی پیدا نشده که اعلام بشه. اوه من حواسم به این قضیه نبود اصلا. اگه مشکلی پیش میاره واسه سایت حذفشون کنم ؟ من حذفشون کردم. باید بیشتر مراعات کنیم متاسفانه.
  6. Winterfell

اخبار فصل ششم

من فقط اخلاقیهاشو گذاشتم. اینجا که لینک گذاشتن ممنوعه اما طبق اخرین خبرها هنوز لینکی پیدا نشده که اعلام بشه.
  7. Winterfell

اخبار فصل ششم

چند تا عکس که از اپیزود اول فصل6 لو رفته. فوق اسپویل... اگه به اسپویل حساسید اصلا این طرفا نیاید لطفا. پ.ن: ظاهرا کل اپیزود 1 لو رفته. برین ببینین حالشو ببرین دوستان. دیگه این عکسا چندان اسپویل نیست.
  8. ماجراهای دنریس و ملحقاتش هیچوقت برام چندان برام جذاب نبوده و نیست. مارها شنزار هم در حد انتظار ظاهر نشدند و امیدی هم به جذابیت گریجویهای سریال ندارم. با وجودی که همیشه شمال رو دوست داشتم اما مدتها بود که جذابیتش رو تو سریال برام از دست داده بود و کینگزلندینگ جاشو گرفته بود. اما الان دیگه انتخاب بین سه تا گزینه اول کار سختیه چون مطمئنا همه راهها به شمال ختم میشه و مهمترین اتفاقات در شمال روی خواهد داد. با کلی تردید به به برادران شب رای می دم چون با داووس و ملیساندر گره خورده و احتمالا به وینترفل هم خواهد رسید.
  9. Winterfell

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

تالار فصل 6 موجوده. هر تاپیکی بخواید می تونید اونجا بزنید و همه هم مشتاق بحث کردن رو تئوری ها هستیم. در مورد سرنوشت جان , بعد از تمام شدن فصل 5 سریال که داغ همه تازه بود, این تاپیک رو زدیم. می تونید اونجا بحث کنید. viewtopic.php?f=31&t=458
  10. Winterfell

منم باهات همدردم که دارم اسم شخصیتهارو فراموش می کنم. بعضی وقتا عجیبه برام اسم آدمهایی که چند سال باهاشون زندگی کردم رو به یاد نمیارم.
  11. Winterfell

واقعا فیلتر رفع شد! کسی اینجا هست؟ موجود زنده ای داریم این دور و بر؟
  12. Winterfell

ای بابا! فکر کنم تموم کردن این کتاب به عمر مارتین قد نمی ده. اما خداییش چقدر سخته آدم برای خلق کردن یه داستان اینقدر تو فشار باشه. مگه میشه به زور نوشت؟
  13. Winterfell

سلام کیوان. خودتی؟ کلمات انگلیسی ات کجا رفتن؟ منظور من این بود که از تو جنگ و دعوا در نمیاد. وگرنه این همه پستی که داری نشان از فعالیت چشم گیر وپربارت درطول عمروستروس داره.
  14. Winterfell

تا جاییکه یادمه کیوان خودشو هیچوقت درگیر جنگهای جناحی وستروس نمی کرد , همون سیاست خاص دورنیها. یعنی ممکنه کتاب 6 به عمر ما قد بده؟ واقعا ممکنه؟ ریگار من نمی خوام باور کنم چیزایی که تو سریال نشون میده قراره اتفاقای کتاب باشه. نه, هرگز!
  15. Winterfell

خب ریگار هم هست. با ریگار میشه حسابی دعوا کرد. کیوان میاد که بعیده بشه باهاش دعوا کرد خیلی منطقیه. نگار هم هست که اونم اهل دعوا نیست به گمونم. امااستنیس هست. خوبه دیگه. بچه های جدید هم هنوز تو دعوا عیار خودشون رو نشون ندادن باید جنگ بشه تا ببینیم چقدر دست به شمشیرند. به خاطر شب یلدابعیده امشب شلوغ بشه اما همین چند نفر هم به اندازه کافی خوبه. می بینیم که در همین اولین سلام و علیکها بوی دل انگیز مشاجره میاد. به به...!
  16. Winterfell

نه.... این خود رنلیه. رنلی خودمون. از حافظه اش شناختمش. اماده ایم که دوباره زیر پرچم براتیونها جمع شیم. خوشبختانه استنیس هنوز سر می زنه اینورا اما مدتهاست که اون اسمایل معروفش رو ندیدم. دیگه کسی نیست عصبانی اش کنه. دعوا کردن تو وستروس که کاری نداره. همین روزا یه جنگ و دعوای جدید راه می ندازیم.
  17. Winterfell

Hey, Is it true!! He is our King. رنلی جان از اینورا؟ خودتی واقعا؟ فکر می کردم دورانی که تو وستروس زیر پرچمت می جنگیدیم تموم شده.
  18. Winterfell

تبریک تولد

ممنونم نگار و سینا عزیز. ☺
  19. چیزی که فروم بهش نیاز داره یه فصل جدید سریاله . دوران جدید محاکمه رو خواهیم داشت، اما بهتره کمی صبر کنیم تا با نزدیک شدن به زمان پخش سریال، با گرمتر شدن فروم، بیشتر آماده پختن شخص مورد نظر بشیم. این پرنس ریگار خودمونه؟؟؟ چی شده از اینورا؟ برای اینکه اسپم نشه بگم که منم با نظر ریگار موافقم. وقتی سایت سوت و کوره صندلی داغ هم نمی سوزونه.
  20. خوش امدی منصوره عزیز. ارداییهای مقیم وستروس ورودت رو تبریک میگن.
  21. Winterfell

کلا" تو اینجور فرومهای تخصصی عده محدودی که خیلی علاقمند هستند فعالیت می کنند ومطمئنا بحث بین چند نفر باقی می مونه اما خیلی مطلب مفید و جالبیه و عجیبه که تا حالا براش تاپیک نداشتیم. بحث تو بار عام گم میشه و بعدا نمیشه بهش مراجعه کرد. منم پیشنهاد می کنم برای موضوع تاپیک جداگانه بزنید و چند تا پست اینجارو هم به اون تاپیک منتقل می کنیم.
  22. Winterfell

خودتان را معرفی کنید .

سپاس خدایان رو که بالاخره یه نفر هم با اسم کاربری و آواتار کتلین تو وستروس عضو شد ورودتونو تبریک میگم دوست عزیز و همچنین حسن سلیقه در انتخابتون سلام وخیلی ممنون رودریک استارک عزیز من همیشه از اینکه یک کاراکتر عالی مثل کت این همه مورد نفرته تعجب میکنم. امیدوارم بتونیم با هم تیم کتلین رو تشکیل بدیم منم بابت حسن سلیقتون تبریک میگم تو تیم کتلین رو من هم می تونید حساب کنید.
  23. Winterfell

تبریک تولد

Azor Ahai عزیز تولدت مبارک. نمی دونم چرا به نظرم میاد تولدت همین چند وقت پیش بود.
  24. Winterfell

باهات موافقم. فکر می کنم اگر مارتین از اول هم اینجور برنامه ای تو ذهنش بوده با وجود پیش بینی طرفدارایی که تمام جزییات کتابها رو تحلیل می کنند و این سناریو رو خیلی زود حدس زدند، کل ادامه داستان رو تغییر میده و باز هم مارو غافلگیر می کنه (یا حداقل امیدوارم اینکارو بکنه) وگرنه یه اثر ادبی به خاطر یه سریال حروم میشه.
  25. این نظرسنجی قدیمیه. اونموقع بچه ها فقط تو تاپیک نظرسنجی پست می دادند و نظرشون رو می گفتند. امکان رای دادن و شمارش آرا بعدا" اضافه شد.