رفتن به مطلب

farshidmassumiyan

اعضا
  • تعداد ارسال ها

69
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

2

تمامی ارسال های farshidmassumiyan

1. farshidmassumiyan

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

کم کم داریم به لحظاتی میرسیم که نبرد بزرگ وینترفل قرار شروع بشه و سرنوشت خیلی از شخصیتها و حوادث مشخص بشه . همه بیصبرانه منتظر هستیم آیا کسی از شخصیتهای توی وینترفل هست که بخواهید بمیره؟ اگر هست اسمش چیه؟
  2. farshidmassumiyan

منم نتونستم تشخیص بدم شاید گندری باشه که از لای در داره با سانسا نگاه میکنه .. تصویر رو آپوزیت کردم شاید بشه تشخیص داد
  3. farshidmassumiyan

بچه ها این مطلب رو الان از کانال تلگرامی وستروس خوندم و واسم مشخص شد که کاملا فیلمنامه بصورت مستقل از نویسنده نگارش شده و سریال کاملا از پایان دلخواه نویسنده جداست:?? ? جورج مارتین می‌گوید کاش «بازی تاج و تخت» چند فصل دیگر هم ادامه داشت.❗️ در مصاحبه‌ی مفصلی که مارتین درباره‌ی سریال با «رولینگ‌استونز» انجام داده، از حسش نسبت به این وضعیت عجیب و غریب گفته: هرچقدر سریال به راه خود ادامه داد، نقش مارتین در ساخت آن کمتر شد. او فیلمنامه‌ی شش قسمت پایانی را نخوانده. خودش می‌گوید: «البته من با دن و دیوید دیدار کردم و با آن‌ها راجع به فصل پایانی بحث کردیم.» او به طور کامل خودش را از ساخت سریال کنار نکشیده بود، اما او هم مانند ما برای اولین‌بار قسمت‌های فصل پایانی را می‌بینید. آیا این به این معنی‌ست که او از پایان سریال خبر ندارد؟ و برایش سورپرایز خواهد بود؟ «خب، کمی شاید... منظورم این است که... اتفاقات اصلی و مهمِ پایان، همان‌هایی هستند که من پنج شش سال‌ پیش به دن و دیود گفتم. اما ممکن است تغییراتی اعمال شده باشد، و چیزهای زیادی اضافه شده باشد.» #مصاحبه #اخبار @westerosir
  4. farshidmassumiyan

بچه ها یه سوال یکی از دوستای عزیزمون راجع به شیپیوری که سم و دوستانش توی شمال دیوار پیدا کرد و اینکه امکان داره همون شیپور باستانی باشه صحبت کرد و یکی دیگه از دوستامون بهش پاسخ داد. توی نوشته های کتاب اصلی مشخصاتی از اون شیپیور باستانی که توش دمیده میشه و غولها بیدار میشن توصیف شده که بشه با شیپور توی سریال تطبیق داد و مقایسه کرد ؟ ممنون میشم اگر کسی جوابش رو داره بهم بگه
  5. farshidmassumiyan

سلام صبح آدینه اتون بخیر باشه اتفاقا یکی از بهترین مطالب و نظرات و ایده ها مربوط به شماست .. اینجا محلی هست برای آزاد کردن اندیشه هامون در خصوص این ابر سریال . هر چقدر که وسعت و فکر زیادتر و ایده ها بلند پرواز تر باشه اینجا زنده تر میشه .. مثل همون صحبتی که سم کرد و گفت فراموشی و از یاد رفتن همون زمستونه
  6. farshidmassumiyan

منم موافقم.. واقعا انتظار کشیدن سخته.. ولی خودمونیم.. انقدر نظرات و تئوری های جالب و قشنگی رو دارید مطرح میکنید که فکر کنم بعضا خود مارتین هم به ذهنش نرسه دم همتون گرم ??
  7. farshidmassumiyan

من هر دو لینک رو نگاه کردن .. هر دو لینک توی این سریال اتفاق افتاده و میافته. لینک اول مربوط به تالار ماسکها هست که توی اونجا چهره همه کسانی که مرده اند و سرنوشت کسانی که قراره بمیرند نشون داده شده لینک دوم مربوط به از بین رفتن هر هفت خاندان پادشاهی وستروس هست که اضمحلال و از بین رفتن اونها رو نوید میده .. اتفاقا هر دو لینکی که دادی کاملا مصداق داره و بنوعی روند داستان رو نشون میده
  8. farshidmassumiyan

کاملا مخالفم.. اینکه تریلر قلابی بسازن بخاطر اینکه کلک بزنن و افکار رو از داستان واقعی منحرف کنن واقعا یه کار بی معنیه.. تریلر خلاصه ای از تم کلی داستانه تنها سه روز دیگه تا پخش قسمت سوم باقی مونده و معلوم میشه تریلر ها قلابی بوده یا هر کدوم گوشه ای از مفهوم و داستان رو توی دل خودش جای داده اند
  9. farshidmassumiyan

به ویدیو دقت کنی صراحتا اول میگه از تو بعد میگه از مردمان ( انسانها) from men شما from you from men رو چطور ترجمه میکنید ؟
  10. farshidmassumiyan

اره . منم وقتی دوباره نگاه کردم همین موضوع توی ذهنم اومد
  11. farshidmassumiyan

بچه ها ویدیو مربوط به یکی بودن برن و نایت کینگ رو توی پست قبلیم آپلود کردم
  12. farshidmassumiyan

راجع به شخصیت نایت کینگ صحبت کردی.. شکن نکن که نایت کینگ شخصیت متصل به برن هست.. جنبه تاریک خود شخصیت برن هست که در تاریخ گذشته برن شکل گرفته و به عبارت دیگه برن زمان باستان تاریخ وستروسه.. اگر کتاب‌ها رو خونده باشی ریشه اش به خاندانی میرسه که الان بنام استارک خونده میشه توی فصل اگر اشتباه نکنم ششم زمانی که برن به لحظه ی به وجود آمدن وایت واکرها میره ، اون اتفاقات را مشاهده میکنه و بعد از بیدار شدن از خواب ، از فرزندای جنگل میپرسه که چرا نایت کینگ و وایت واکر هارا به وجود آوردید ؟ جوابی که اونا بهش میدن یکی از واضحترین حقایق سریاله که کمتر کسی بهش توجه کرده . همانطور که میبینی مکالمه ای بین برن استارک و فرزندای جنگل صورت میگیره که برن از اونا میپرسه چرا نایت کینگ را به وجود آوردید ؟ و اونها جواب میدهند : ما در جنگ بودیم و نیاز داشتیم که از خودمون دفاع کنیم . برن از آنها میپرسد که در برابر چه کسی از خودتون دفاع میکردید و اونها جواب میدند « در مقابل تو » از این واضحتر دیگه داریم؟ بعید نیست همه ساخت دیوار شمال و دیونه شدن شاه و... همه زیر سر خود برن باشه. تونستم ویدئو اون قسمت رو آپلود میکنم video_2019-04-24_19-36-04.mp4
  13. farshidmassumiyan

بچه ها یه چیز جالب : توی صحنه سرآشپز، یکی از مردان ایستاده در صف غذا، دیوید.س.کوهن، معاون سابق آژانس مرکزی اطلاعات (سیا) در دولت باراک اوباما بود که یک ظرف غذای گرم از سِر داووس سویورث (لیام کانینگهام) دریافت کرد و بعد به ارتش مدافع وینترفل پیوست.
  14. farshidmassumiyan

واقعا این نظر تکان دهنده است.. چه ایده حیرت انگیزی
  15. farshidmassumiyan

MRD010 عزیز.. همونطور که Momomo عزیز اشاره کرد هدف هممون اینه که سعی کنیم احتمالات پایان داستان و سرنوشت نفرات رو حدس بزنیم. گفته شما هم ممکنه درست باشه هر چند که من اعتقاد دارم اچ بی او، هیچ تریلر و هیچ پوستری رو بدون منظور و معنای پشتش منتشر نمیکنه.. تا به حال که اینطور بوده و توجه کرده باشی تیم وستروس هم از تریلر ها خیلی موارد رو تحلیل کردند که واقعا عالی بود. این سریال آنقدر جذابه که شاید با این مطالب و این نوشته ها بشه کمی کندی گذشت زمان تا شروع قسمت سوم رو کم کرد. بازم ممنونم از نظرت
  16. farshidmassumiyan

اینو میگم
  17. farshidmassumiyan

پرچمی که روی پای جنازه کنار دنریس افتاده و فکر کنم نقش سفید روشه احتمالا بتونه صاحب نفر رو شناسایی کنه
  18. farshidmassumiyan

بچه ها سعی کردم تا اونجا که میشه تصاویر واضح رو تهیه کنم . متاسفانه سم هم جزو کسانی هست که میمیره دو تا پرچم هم معلومه که ازش باید بتونیم خاندانش رو شناسایی کنیم و یکی هم هست که باید از شمشیر نیزه اون شناسایی بشه امیدوارم که با توجه به این تصاویر که Momomo عزیز ما رو به دقت دوباره بهش راهنمایی کرد خیی از سوالهامون در خصوص سرنوشت نفرات برامون معلوم بشه. حجم پوستر اصلی به دلیل رزولیشن خیلی بالابیشتر از محدودیت سایت هست وگرنه خود فایل اصلی رو براتون آپلود میکردم
  19. farshidmassumiyan

آفرین این پوستر از طرف شبکه اچ بی او بنام game-of-thrones-aftermath نامگذاری شده . یعنی پوستری که نشاندهنده اتفاقات بعد از پایان داستانه سرسی کنار نایت کینگ افتاده .. همه نفرات داخل این پوستر چشماشون بسته است یعنی مرده اند اون فرد کنار دنریس هم یکی دیگه از نفرات هست که چهره اش رو توی پوستر نمیتونیم ببینیم اگر کسی از بچه ها شخصیتهای اصلی رو از این پوستر بتونه کامل جدا کنه معلوم میشه که آیا کسی باقی میمونه یا نه گندری هم کنار میلساندر افتاده. شایدم جیمی باشه سعی میکنم تصاویر رو بزرگ کنم و از همه قسمتهای پوستر عکس با وضوح بالا بگذارم
  20. farshidmassumiyan

نظرات جالبیه .. شاه شب همیشه اول سپاهیانش رو میفرسته جلو .. توی سکانس حمله به محل زندگی وحشیها هم خودش از دور داشت نظاره میکرد و مردگان رو رهبری میکرد. من فکر میکنم توی نبرد وینترفل هم همین اتفاق قراره بیافته . در مورد گندری هم با نظرت موافقم که وجودش باید چیزی ورای یه آهنگر باشه . من با نظر بیدار شدن مردگان سرداب بیشتر موافق هستم در هر صورت قسمت سوم که نبرد وینترفل هست با شکست زنده ها به اتمام میرسه . من معتقدم که پادشاه شب از وینترفل عبور میکنه
  21. farshidmassumiyan

بنظرم دیگه مارتین از این اشتباه ها نمیکنه که فیلمنامه یه سریال تلوزیونی حتی اگر بر اساس ایده های اون باشه بخواد قبل از پایان دلخواهش به داستان خاتمه بده خداروشکر که مجموعه استورم لایت ( که واقعا جلد اولش یعنی طریق شاهان نفس گیره ) تا حالا سریال نشده.
  22. farshidmassumiyan

توی فصل اول جادوگر به سرسی گفت که سه تا بچه خواهی داشت و مرگ هر سه بچه رو خواهی دید.. پس بچه چهارمی در کار نیست.. سرسی قطعا در جنگ با نایت کینگ کشته میشه
  23. farshidmassumiyan

به شرطی که به اونجاها برسه همونطور که توی مطالب بالا هم عقیده بودیم کلید کل این فصل برن هست و سرنوشت اون پایان این فصل رو رقم میزنه
  24. farshidmassumiyan

کاش مارتین کتاب‌ها رو به اتمام میرسوند.. بنظر میرسه مارتین بجای اتمام دنیای وینترفل و بازی تاج و تخت به این نتیجه رسیده که تا میتونه، این دنیایی که خلق کرده رو وسعت ببخشه تاریخش رو گسترش بده
  25. farshidmassumiyan

کاملا هم عقیده هستم. اینکه برن با وجود اینکه به گفته خودش هم آینده است و هم گذشته و میتونه همه رو ببینه و با این وجود توی وینترفل باقی مونده خودش نکته عجیبیه.. اینم اضافه کنیم که پادشاه شب هم همین خصوصیت رو داره و حتی توی خلسه و سفر در زمان به برن دسترسی داره و باهاش در ارتباطه یادمون باشه سپاه مرده ها امکان عبور از آب رو نداره.. اینو توی قسمتی که جان و دوستاشون اونور دیوار شمال توی محاصره بودند مشاهده کردیم.. هیچ کدومشون از آتش و آب عبور نکردند