رفتن به مطلب

farshidmassumiyan

اعضا
  • تعداد ارسال ها

69
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

2

تمامی ارسال های farshidmassumiyan

1. farshidmassumiyan

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

قطعا سرسی لنیستر و سپاهش، قربانی بعدی پادشاه شب و سپاهش خواهد بود و پیشروی نایت کینگ تا لب ساحل دریا ادامه پیدا خواهد کرد اگر اینجور باشه جزایر آهن و جزیره پایک در امان خواهد بود
  2. farshidmassumiyan

بنظرم برن و پادشاه شب از یه جنس هستن.. یکی نور، یکی تاریکی و هر کدوم اگر اون یکی رو به دست بیاره تعادل به هم میخوره من فکر میکنم هر دو شخصیت.. یکی هستن
  3. farshidmassumiyan

با ویدئو موزیکی که امروز HBO منتشر کرد دیگه مطمئن شدم همه شخصیت‌های وینترفل می‌میرند شاید هم تخت پادشاهی هفت اقلیم هم به هیچکس نرسه و کلا دنیای زنده ها توی وینترفل به پایان برسه و همونطور که فکر میکنم توی جزیره پایک خاندان گریجوی دنیای زنده ها ادامه پیدا کنه کاش اینجور نباشه.. کاش اشتباه کنم کاش همون بانوی جادوگر، کالسی و اژدها ها و ند استارک و همه شخصیت‌هایی که مرده اند رو از دنیای مردگان احضار کنه و سپاه پادشاه شب رو شکست بده کاش برن، آینده پادشاه شب نباشه
  4. farshidmassumiyan

خودتان را معرفی کنید .

فرشید هستم از علاقمندان دنیای مارتین و سندرسون
  5. farshidmassumiyan

چرخ سنگین فصل هشتم با این قسمت آرووم آرووم به چرخش افتاد و احتمالا توی نقطه اوج سریال که قسمت بعد باشه با سرعت دیوانه واری ما رو به فضای وهم انگیز و غیر قابل پیش بینی سه قسمت پایانی فصل آخر میبره . تصور من اینه که دنیای زنده ها توی وینترفل به اتمام میرسه و نهال زندگی توی جزيره پایک(Pyke) مقر حکمرانی خاندان گريجوی از جزایر آهن(Iron Island) دوباره جونه میزنه. توی قسمت دوم همه بازیها مثل همیشه عالی بود بجز صحنه هم آغوشی آریا استارک که به مدت سی ثانیه ضعیفترین بازی میسی ویلیامز رو مشاهده کردیم ( البته این نظر شخصی منه )