رفتن به مطلب

Danny

اعضا
  • تعداد ارسال ها

85
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های Danny

1. Danny

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

بنظرم توئین پیکس(Twin Peaks) یه سریاله فوق‌العاده ایه، به همراه شرلوک و دکستر و کارآگاه حقیقی (true detective) و هانیبال البته اگر ژانر معمایی و کارآگاهی دوست داری ریک و مورتی یکی از بهترین سریال های انیمیشنی هست که دیدم وایکینگز هم خوبه
  2. Danny

!!!خطر اسپویل!!! من یه جا یه تئوری خوندم میگفتن توی همون رویای برن این برن بوده که داره ارتش مردگان رو به شاه دیوانه نشون میداده، برای همینم یهو اریس دیوونه میشه، میگه همشونو بسوزونین.(شاید منظورش وایت ها بوده) نمی‌دونم واقعا، ظاهراً با عقل جور در میاد ینی ممکنه تو اون رویا آینده و حال و گذشته با هم قاطی شده باشه، اگه اینجوری باشه جذابه بنظرم.
  3. Danny

نمی‌دونم، شایدم حق با تو باشه، ولی فک نکنم اون رویا هایی که برن می‌دیده الکی نشون داده شده باشن، مثل اون جمله رد وومن به آریا که ازش تو این فصل استفاده کردن و سرنوشت نایت کینگو عوض کردن
  4. Danny

آره، ولی تو جفت شون انگار خونه ها دارن آتیش میگیرن، انگار که برن آینده رو هم میبینه، اگه او صحنه رو تو رویای برن به یاد بیارین، سایه یه اژدها رو شهر افتاده، به علاوه این که همزمان صحنه هایی از اریس( مد کینگ) رو هم نشون میده که داره میگه burn them all و شاید دنریس داره همون کارای باباش رو میکنه
  5. Danny

!!!!!!!!!خطر اسپویل!!!!!!! نمیدونم اینم اسپویل حساب میشه یا نه، ولی میگم دوستان‌ عزیز اگه دوست داشتن نخونن. تصویر بالا مال پروموی قسمت بعد هست و تصویر پایین رویای برن هست توی فصل شش قسمت شش(blood of my blood)، دوست داشتم توجه تون رو به شباهت هاش جلب کنم،، خودتون هر نظری داشتین بدین,,,میترسم بیشتر از این چیزی بنویسم والا یهو همه ناراحت میشن میگن داره اسپویل میکنه
  6. Danny

عنصر غافلگیری همون‌طور که هممون میدونیم یه عنصر فوق العاده مهم و تاثیر گذاریه، توی بازی تاج و تخت خیلی از این عنصر استفاده شده و همچنان میشه و یادمون هست که این عنصر چقدر جذابیت برای داستان خلق کردن، مِن جمله اونا میشه به مرگ رابرت و ند استارک، مرگ کال دروگو، عروسی خونین، عروسی بنفش، مرگ تایوین، مرگ و دوباره زنده شدن جان، پیروزی نهایی استارک ها در نبرد حرامزادگان، و خیلی های جا های دیگه اشاره کرد که ما رو میخکوب و هیجان زده کردن. اما یه ویژگی ضروری توی تمام این موارد غافلگیر کننده وجود داشت ، و اون هم داشتن حد و مرزی منطقی هست اگر ما از این دست غافلگیری ها زیاد دیدیم و خیلی هم لذت بردیم ولی بعضی از غافلگیری های فصل هشت ( علی الخصوص همین قسمت چهارم) ما رو نه تنها راضی نگه نمی دارن بلکه ناراحت و عصبانی می‌کنن ، نشان از یک چیزه و اون هم اشکالی اساسی در نویسندگی و کارگردانی سریال هست و عجیب اینجاست همین کارگردان ها و نویسنده ها چند فصل شگفت انگیز و دیدنی رو به صفحه های تلویزیون آوردن، ولی پایان این فانتزی شاهکار از جرج آر آر مارتین رو اونقدری که باید خارق العاده و به وجد آورنده نشون ندادن به امید اینکه روزی باشد که شاهد ضعف و اشکال در سریال ها و فیلم های مورد علاقه خود، بدلیل کمبود بودجه و وقت، و سهل انگاری کارگردان ها و نویسنده ها نباشیم. با تشکر
  7. Danny

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

?? آره اگه بدست جیمی بمیره واقعاً غم انگیزه، ولی فکر نکنم خود جیمی دوست داشته باشه که عشق شو به همراه بچه اش بکشه، این احتمال هم وجود داره که آریا از صورت جیمی برای قتل سرسی استفاده کنه
  8. Danny

به نظرتون سرسی رو چه کسی میکشه؟؟ (البته اگه فکر میکنین میمیره)
  9. Danny

با نهایت احترام عرض میکنم جنگ با سرسی خودش یه جنگ خیلی مهمیه، تکلیف دنریس و تاج و تختی که تمام آرزوشه معلوم میشه، تکلیف خیانت جیمی به سرسی معلوم میشه، تکلیف سرسی و کار هایی که بخاطر تاج و تخت کرده معلوم میشه، تکلیف‌ جان و میراث حقیقیش معلوم میشه، تکلیف سانسا و تیریون و برن و آریا و خیلی کاراکتر های دیگه که با هر معجزه ای هم که شده از نبرد وینترفل جون سالم به در بردن، و تکلیف خیلی چیزهای دیگه (کی میدونه،شاید خیلی از سوالامون هم جواب داده بشه) درک میکنم نبود نایت کینگ و ارتشش خیلی تغییرات ایجاد کرده، ولی دلیل بر بدتر بودن ادامه داستان نخواهد بود به هر حال هنوز سه قسمت ۸۰ دقیقه ای دیگه مونده، و ما و شما هشت سال منتظر بودیم برای این لحظات، با اینکه اتفاقاتی غیر قابل پیش‌بینی هم شاهد بودیم و در کنار آن ها عصبانی شدیم، ناراحت شدیم، شگفت زده شدیم، تحت تاثیر قرار گرفتیم، خندیدیم، خوشحال شدیم، ذوق زده شدیم، یاد گرفتیم و لذت بردیم، ولی به عقیده منِ نوعی خوب نیست با خشم و نفرت به سراغ سریال بریم، و حداقل سعی کنیم با کمتر به دنبال نکات منفی رفتن، لذت و جذابیت ادامه آنرا را از دست ندهیم، هر چند از فرط کمبود و ضعف در سریال راه حلی مبنی بر توقف تماشای آن هست، ولی فکر نکنم شما هر چقدر هم بد، تمایل به دیدن بقیه فصل هشت نداشته باشین بسیار ممنون که صبوری میکنین
  10. Danny

ببخشید، ولی حرفتون منطقی نیست اولاً توی اون سکانس کتابخونه دیدیم چقدر آریا سریع و بدون صدا هست ولی نمی‌دونم چرا بعضی از دوستان قانع نمیشن ( به این فکر کنید که اگه اون صحنه ی مهمی نبود میتونستن بجاش فرار یکی دیگه رو جایگزین کنن) دوما همه سربازا به غیر از دوتراکی ها یا سلاح‌هایی از جنس دراگون گلس داشتن یا از جنس فولاد والریایی، ولی به نظر شما میتونستن نایت کینگ یا وایت واکر ها رو بکش ولی این کارو نکردن؟؟؟؟ تمام ارتش در حال مبارزه با وایت هاست، چجوری باید حساب نایت کینگو هم برسن در حالی که اصلا نایت کینگ خودشو نشون نمیده و اصلا نشونم بده قدرتی عجیب و غیر قابل پیش بینی داره و در آخر بنظرم این بهترین حالتی بود که توش نایت کینگ کشته میشد ( وقتی میاد پیش برن) چون مطمئنم اگر جای دیگه ای مثلاً با آتیش اژدها، یا توسط جنگ تن به تن با جان، یا به هر شکل دیگه ای میمرد انتقادات از این چیزی که هست خیلی بیشتر میشد
  11. Danny

جان اسنو یا همان ایگون تارگریان

Aegon Targaryen اگه اشتباه نکنم، میخوای خودت یه سرچ هم بکن
  12. Danny

یه تئوری هست میگن برن پروردگار نوره تازه براش مدرک هم میارن، بنظرتون مسخره نیست؟ واقعا با این همه تئوری و داستان هایی که مردم مطرح میکنن میشه حداقل چهار پنج تا نسخه مختلف از فصل هشت ساخت?
  13. Danny

یه سوال داشتم، تو مذهب ریلور یه شعاری داشتن، می‌گفت Lord of Light! Come to us in our darkness. We offer you these false gods. Take them and cast your light upon us. For the night is dark and full of terrors منظورشون از اون شبه، همین شب طولانی بوده؟؟؟
  14. Danny

خیلی ممنون از اینکه با نهایت ادب و احترام صحبت می کنید، نظرتون برای من خیلی محترمه، ولی خب من همچنان سر حرفم هستم و بنظرم اونقدرا هم غیر ممکن نباشه اون تئوری ( حالا جنابعالی هر چیزی خواستی اسمشو بزاری بزار) با تشکر
  15. Danny

با، این جا هر کسی نظر خودشو میگه، قرار نیست هر کسی هم عقیده شما نیست چرت و پرت بگه، این دیگه بی احترامی محضه، میگین فیلم هندیه و هرکی دوسش داره یه طرفدار فیلم هندیه، میگین تینیجرا و فمنیست ها ، خب اشکال نداره، و هر نظری که دربارش داشتین گذاشتین و به راحتی ازش دفاع میکنین اونوقت نوبت ما که میشه به نظرات میگین چرت و پرت، اصلا درک نمیکنم، تا کی واقعا میخواین اینجوری ادامه بدین؟؟. اگه هم ناراحتین از خواندن بقیه نظرات میتونین تشریف نیارین اینجا همون‌طور که ما هم از دست نظرات شما عصبانی میشیم و فرومو ترک‌ میکنیم ولی به شما بی احترامی نمی‌کنیم دیگه عزیز من، خواهش میکنم ، لطفاً رعایت کنید
  16. Danny

سرسی هم داره از همین سو استفاده میکنه، تو تریلر قسمت بعد دیدیم مردمو داره به رد کیپ میاره و احتمالا میخواد بگه این همون دختر اریس تارگرین (پادشاه دیوانه) هس و مخصوصا اینکه اژدها هم داره پس ازشون میخواد یجوری با این ترفند سو استفاده کنه (بنظرم البته)
  17. تا الان که همش درست بوده، پس به احتمال زیاد سرسی رو هم جان می‌کشه
  18. Danny

بنظرم با توجه به اون چیزی که تو تریلر دیدیم ، علیرغم اینکه همه فک میکنن نایت کینگ مرد ودیگه تموم شد، جذابیت داستان از اینجا به بعد بیشتر میشه، و سریال تماشایی تر میشه
  19. Danny

دقیقه ۵۴ از ملیساندرا جدا میشه، اگه دقت کنین میبینین روی زمین چنتا وایت افتاده، میتونسته صورت یکیشونو ببُره و بیاره و با تکنیک هایی که هممون می دونیم افراد بی چهره دارن خودشو به نایت کینگ رسونده
  20. Danny

عالیییییییی، یعنی بهترین قسمتی از گات که تابحال عمرم دیده بودم، همه چیز عالی بود از به تصویر کشیدن مرگ های تلخ و لحظات احساسی و اون موسیقی شاهکار رامین جوادی، معجزه های رد وومن، ترس های آریا، شجاعت تمام کارکتر ها، لحظات خطرناک دنریس، عشق و اشک، نگرانی و اظطراب ، جنون و دیوانگی، غم و اندوه، شعف پیروزی، غیر ممکن و باور ناپذیر، دوست داشتنی و ... بهترین ترکیبی که میتونستن بسازن. من تابحال هیچ وقت توی هیچ فیلم و سریالی انقدر احساسی نشده بودم. بی‌نظیر بود
  21. Danny

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

آره خیلی جذاب خواهد بود هم چنین اگر از لنیستر ها کسی زنده بمونه مواجهه اونا با هم دیدنیه
  22. Danny

بحث درباره ی اخبار و حواشی فصل هشت

?? دقیقا حالا فرض کنیم واقعی باشه میخوان کجا پخش کنن؟ تو تلویزیون ؟ شما فرض کن شبکه سه سمت خدا بزاره‌ بعدشم بازی تاج و تخت? بعد اگرم یه امامی کسی مرده باشه، به جای تیتراژ اولش آهنگ عزا میزارن
  23. Danny

بنظرم قراره شخصیت های زیادی فردا کشته بشن، ولی سانسا و سگ شکاری رو بیشتر از همه انتظار دارم
  24. Danny

فکر خوبیه، بنر تسلیت اش با من
  25. کاملا باهاتون موافقم، ولی بعضی از دوستان معتقدن که خیلی شبیه به هم هستن، من هم سعی می کنم از این طریق خودم و بقیه رو قانع کنم که با هم فرق دارن و این سریال پایانی بهتر از این ها داره، ولی چشم دوستان عزیز لطفاً بیایید دیگه درباره فیلم نامه لو رفته بحث نکنیم. خیلی ممنون