رفتن به مطلب

sadrakhan

اعضا
  • تعداد ارسال ها

258
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

5

تمامی ارسال های sadrakhan

1. sadrakhan

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

باز شروع شد اقا چنتا از همدست های من تو اسپویل کردن رو معرفی کن برم از اونا ببپرسم اخه من چرا نباید چیز به این مهمی رو یادم بیاد احتمالا برن اون زمان تو من هم وارگ کرده بود من
  2. sadrakhan

یه دلیلی داره که تو کتاب نکشتنش حتما دیگه تازه تو رویای برن هم دیده شده اگه بیمورد بود چرا دیده شده بعد اژدها با عمر 200 سال هم سابقه داشته اژدهای اگان فاتح این که چیزی نیست یورن گریجوی هم سرنخ داده پس امکانش هست اون دوستی هم که میگه چرا برن تو کوه وارگ نمیکنه یه سوال پرسیده تئوری که نداده
  3. sadrakhan

من اینو تو تاپیک قسمت دو بعد از نگاه دنریس به جان گفتم اون زمان همه به من توپیدن که داری چرت و پرت میگی جان هم دیوانس و کار های دیوانه وار زیادی کرده چون اونم تایگرینه
  4. sadrakhan

درختی تو کینگزلند نیست بچه های جنگل هم گفتن ما اونجا قدرتی نداریم به این خاطر
  5. sadrakhan

منم اینو میگم اخرین رویت گانیبال زمانی بود که اژدهای زخمی اگان دوم رو پیدا کرد و شکارش کرد بعد از اون دیده نشد ولی الان یه اژدهای مرده است و اون میتونه افتابی بشه ما میدونیم یه اژدها اگه بخواد میتونه از چشم مردم پنهان بشه مثل گری گوست و این هم در نظر بگیرید بیشتر کسایی که گانیبال رو دیدن مردن شاید کارش تو این مدت بهتر شده و دیگه کسی از دستش فرار نکرده وای اگه پیدا بشه این اژدها تو وستروس قوقا میکنه هیچ سوار هم نداشته باشه تو تاریخ مخوف تر از گانیبال وجود نداشته
  6. sadrakhan

توجه شمارا به این عکس جلب میکنم این عکس که کیفت خوبی ندارد چند نکته دارد 1-به احتمال زیاد گلدن کمپانی نابود شده و برای جان اسودگی به وجود امده تا بیاید و گزارش دهد(در صورت شکست جان با افراد باقی مونده عقب نشینی میکرد نه این که جود با کشتی به دراگن استون فرار کند) 2-انگار در محاصره شهر به مشکل بر خوردن و نمیتوانند شهر را فتح کنن (جان نگران است البته نه شکست خورده) 3-چرا واریس به استقبال جان آمده این دلیلی جز تحریک جان به یک خیانت ندارد بچه های چیزی گانیبال عاشق گوشت اژدها بوده و زمانی دیده میشد که درحال مبارزه با اژدهای دیگه یا شکار تخم اونا بود بیشتر چاله ی اژدها در ردکیپ با کم شدن اژدهاها گانیبال افسانه ای هم کم پیدا شد شاید بوی ریگان باعث افتابی شدن گانیبال بشه این توجیه داره علاوه بر این که برن هم گانیبال رو در رویا دیده اینم بد نیست بدونین گانیبال اگه زنده باشه صد ساله است و تیرهای اسکورپیون نمیتواند به فلس اژدهاهای کهنسال نفوز کنه
  7. sadrakhan

راست میگی ولی این دیالوگ که به جان گفت انتخابش با خودته خیلی مهم بود بیشتر از ده قسمت به این معنی بود که انتخاب بین عشق یا تخت که جان ناخواسته تخت رو انتخاب کرد البته حق داشت یه جا به سم میگه از بچگی رویای حلال زاده بودن رو داشتم و این حرامزاده بودن قبل از اولین دیدار با تریون و دیالوگ مشهور همه ی کوتوله ها به چشم پدرشون حرامزادن هیچ وقت این رو فراموش نکن مثل یه زره تنت کن ازارش میداد من فکر کنم برن میدونست سانسا به همه میگه جان کیه و اگه لو بره همه ی لرد ها به نفع جان شورش میکنن همون طور که واریس گفت مرده تایگرینه قهرمان جنگیه و شرافتش در وستروس به واسته ند استارک ثابت شدست لرد ها تنها دلیل همایت نکردن از دنریس رو خارج بزرگ شدنش میدونن بین جان دنریس و سرسی همه ی لرد ها طرف جان رو میگیرن
  8. sadrakhan

تحلیل من از جنگ بلک واتر همون طور که میدونید جان تو استراتژی جنگی تا بحال بسیار بد عمل کرده بر عکس راب دلیل این احساساتی فکر کردن جان بوده ولی در نبرد وینترفل دیدیم که این احساسات کم تر شده و عاقلانه تر فکر میکنه (نجات ندادن سم) نیرو ها برابر هستند ولی جان مزایای زیادی نسبت به سرسی داره بیشر ارتش اینک شمالی هستند و الان زمستان است یک ارتش اسوسی یا حتی وستروسی در زمستان حریف شمالی ها نمیشن شمالی ها در زمستان بیشتر به جنوب لشکر کشی کردن همیشه صبر میکردن زمستان فرا برسه سرسی قلعه رو با اسکورپیون محافظت میکنه ولی سیر کردن یک میلیون مردم در صورت محاصره بودن شهر غیر ممکن است پس باید ارتشش رو به جلو بفرسته تا محاصره رو بشکنه جان مشاورانی داره که تجربه دفاع و حمله به قلعه و میتونن با مشورت راه بهتری بیابند رو دارند روحیه سرباز ها بعد از نبر وینترفل بالا تر از یه مشت مزدور و سرباز های لنیسری است که از ترس به سرسی وفادار هستند این قسمت یکم اسپویل هست طبق اخبار ارتش درن هم در راه است ناوگان گریجوی هم محکوم به نابودی است به نظر من قسمت بعد ارتش سرسی نابود بشه و قسمت اخر به چگونه فتح کردن کینگزلند بین جان و دنریس اختلاف بیوفه و خیلی خوش بین هستم که برعکس قسمت های قبل شاهد قسمت های درخشان و گات واقعی باشیم
  9. sadrakhan

والا چی بگم اینو باید به اونا گفت
  10. sadrakhan

گفتن فصل های قبل از سگ های گرگ نما استفاده میکردن از اسپین آف‌هایی که میشه برای سریال ساخت و کلی هم هوادار خواهد داشت?
  11. sadrakhan

این سلاح قدیمیه که اولین بار درنی ها ازش استفاده کردن
  12. sadrakhan

من نگفتم گروه دوم هست گفتم دوست دارم باشه که به غرب رفتن منظورم اونی که شما میگید نیس برا قبل از ورود اگان درباره گانیبال هم بحث رو من شروع نکردم گفتم جالب میشه باشه راستی چرا تو دو قسمت نشه جمعش کرد
  13. sadrakhan

اینجور که میگن گانیبال مخوف ترین اژدها است که از تخم و اژدها های دیگر تغذیه میکرده و هیچ کس بعد از تلاش برای رام کردنش زنده بر نگشته به این خاطر سال هاست کسی سراقش نمیره اگه جان رامش کنه چه شود این کلا سریال رو نجات میده
  14. sadrakhan

گفته از سرنوشت شخصیت های فرعی راضی نیست و گفته این تقسیر خودم هست
  15. sadrakhan

سانسا استارک ، از خوبای راز نگه دار وستروس ..... توی این مورد به ند استارک رفته ?✌️
  16. sadrakhan

grimm هم خوب بود البته بد تموم میشه واکینگ دد هم خوبه فقط تا فصل 8 ببین بعد فکر کن تموم شده بعد از اون چرت میشه
  17. sadrakhan

توجه شمارا به این عکس جلب میکنم تو تریلر دیدیم آنسید ها در محاسره ی کینگزلند نبودند آیا دنریس هم کاری مثل جان انجام داده خوشبین باشیم این دو قسمت بد میتونه پلی به پایانی فوق الاده باشه
  18. sadrakhan

نخون حیفه با این که تو این سه قسمت گند زدن اتفاق هایی افتاده که تو این 2 قسمت اخر هر بیشوعوری میتونه یه چیز عالی تحویل بده چه برسه به این نویسنده های گات
  19. sadrakhan

ناراحت نشو من برا خودت گفتم فکر کنم بحث رو به حاشیه بکشیم برامون محرومیت بیاره
  20. sadrakhan

لاست نمرش 9.1هم سریال خوبیه ولی فکر نکنم اینجا جای معرفی سریال باشه با این انتقاد هایی که میکنید سال بعد اسپویل اف سریال رو نگاه میکنید
  21. sadrakhan

شاید سم هم یه کاری بکنه نمیشه که تورموند رو زنده نگهدارن شکست عشقیش هم بدن بیخود داشت
  22. sadrakhan

چرا که نه هنوز به شمال نرفتن اگه قرار بود بیخود زنده بمونن چرا نکشتنشون اینجوری ترفدار ها هم سر قسمت شب طولانی نمیگفتن کشته ها کمه
  23. sadrakhan

این تورمند و گست به یه دلیلی زنده موندن من فکر کنم یه حرکتی قراره بزنن
  24. sadrakhan

الان که چی من نقشه رو دیدم غرب که معلوم نیست چیه فقط استارک ها به اونجا رفتن ولی جای بحثش اینجا نیست اون چشم هست اون رو بزن سمت راست ابزار بلد یعنی این چور
  25. sadrakhan

بابا سریال بد شده درست ولی اگه همین سریال بد رو قبول نکنی خودت رو ازیت میکنی الن مردم دو دسته شدن پیشناهاد من به فن های سریال اینه ولش کنن برا کسایی که انتقاد از سریال رو کلاس میدونن هم نمیشه کاری کرد من دوست دارم شاخه دوم استارک پیدا شه که توست بردن کشتی ساز به غرب رفتن