رفتن به مطلب

sadrakhan

اعضا
  • تعداد ارسال ها

258
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

5

تمامی ارسال های sadrakhan

1. sadrakhan

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

والا اینجوری که دارن سریال رو تموم میکنن اخر یورن گریجوی رو تخت میشینه
  2. sadrakhan

بحث درباره ی اخبار و حواشی فصل هشت

در این تایپ به بحث درباره ی اخبار و حواشی فصل هشت و همینطور نظر شما درباره ی پایان فصل هشتم و پایانی میپردازیم اولین خبر که چشم من به ان خورد بدین شرح است فیلمی با رکوردجهانی در ایران مجوز گرفت مجوز نمایش «بازی تاج و تخت» صادر شد! وزارت ارشاد مجوز نمایش «بازی تاج و تخت» را صادر کرد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ مجموعه «بازی تاج و تخت» از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز نمایش دریافت کرد. بازی تاج‌وتخت یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به سبک خیال‌پردازی حماسی است که توسط دیوید بنیاف و دی. بی. وایس برای شبکه اچ‌بی‌او ساخته شده‌است. این مجموعه برگرفته از پرفروش‌ترین مجموعه داستان‌های فانتزی جرج آر. آر. مارتین یعنی ترانه یخ و آتش است. نخستین کتاب این مجموعه بازی تاج‌وتخت نام دارد. فیلم‌برداری مجموعه در کارگاه ضبط فیلم پینت هال بلفاست و همچنین در مالت، کرواسی، ایسلند و مراکش انجام گرفته‌است. این خبر باعث خوشحالیه ولی یه نکته وجود داره اونم اینه که تو ایران مجبورن سناریو رو تقییر بدن به نظر شما چنین چیزی امکان داره
  3. sadrakhan

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

دو سال نه یک سال ولی سینمایی تر میشد که جان وسیریس رو با شمشیر عیت این شوالیه اژدها کش ها میکشت مثلا شمشیر رو میکرد تو چشمش
  4. sadrakhan

حالا که تورموند و برن زنده موندن به نظرتون به هم میرسن
  5. sadrakhan

جان بر عکس راب تو استراتژی جنگی ابله البته به پدرش رفته اونم ابله بود?
  6. sadrakhan

این دلیل بر ترسش نمیشه من میگم چون عاشق شده این کار رو کرد تئ تریلر دیدیم لرد ها با دنریس مشروب میخورن یعنی با اون متحد شدن سرسی شانسی نداره مگر این که بین جان و دنریس اختلاف بیوفته چون الان جان از دنریس قدرت مند تر است از نظر تعداد سرباز و استحکامات و مشروعیت که فاکتور مهمی در داستان است
  7. sadrakhan

ولی رو راست باشیم هرکت آریا خیلی نامردی بود هیچکی فکرش رو هم نمیکرد این کلک رو به نایت کینگ بزنه
  8. sadrakhan

من یه نقطه ضعف به نظرم بود اونم ترس کرم خاکستری بو که بر عکس بقیه اویژ ها فرار کرد تو قلعه
  9. sadrakhan

عیب نداره به احترام شما براتون اعلامیه ساختم دیگه?
  10. sadrakhan

البته بعد از کاری که با ما تو این قسمت کردن نباید بهشون اعتماد کرد همه فکر میکردیم وینترفل سقوط میکنه با اینکه سقوط نکردنش کلیشه ای بود ولی همه قافلگیر شدن
  11. sadrakhan

به نظر من همینش باحال بود تازه اگه تقسیم کنیم یک چهارم درباره ی اون بود که سه قسمت از فصل اخر رو بهش پرداختن بستوتون نیست چیز های مهمتری از نایت کینگ هست مثلا سرسی و درگیری جان و دنی وفادار کردن لرد ها و سرنوشت تخت آهنی
  12. sadrakhan

نایت کینگ نمرده بلکه تو قلب شما زندس
  13. sadrakhan

من از این قسمت بسیار راضی بودم مخصوصا زنده ماندن تورموند و برن امید وار هستم این لیلی و مجنون اخر داستان به هم برسن براشون دعا کنیدید راستی یه نکته اینکه جان و دنریس با شکست نایت کینگ مشروعیت پیدا کردن و احتمال داره لرد های وستروس به اونها به پیوندن
  14. sadrakhan

کار خودمه ها ولی پخشش کنین از ناظر های مهترم هم میخوام پاکش نکنن به خدا نایت کینگ این قسمت مرد عکس مربوط به تایپه
  15. sadrakhan

براتون اعلامیه ساختم بازم تسلیت
  16. sadrakhan

کسی میدونه اژدهاها چی شدن
  17. sadrakhan

روند منطقی اسم سریال بازی تاج و تخته نه فتوحات نایت کینگ که بیاد نایت کینگ رو پیروز جنگ کنه از همین تریبون به تمام فن های نایت کینگ تسلیت میگم ایشالا هرچی خاک اونه عمر سرسی باشه????
  18. sadrakhan

پس چی فکر کردی نمیدونستم نایت کینگ اینهمه فن داره??? مارتین هم گفته اگه به گذشته بر میگشتم شخسیت راب رو مثل سریال میساختم تو سریال که راب 16 ساله نیست خیلی هم خفنه
  19. sadrakhan

برخی قتل ها در زرافت زیبان نه قدرت اون جا که خنجر از دست اریا افتاد گفتیم کار تموم شد حتی نایت کینگ هم در این شرایت فکر نمیکرد خنجر توی قلبش فرو بره این شیوه ی مرسوم کشتن افراد قدرت مند در افسانه هاست اشیل رستم سیاوش و خیلی های دیگه راب مگه تو جنگ با اژدها مرد
  20. sadrakhan

نایت کینگ با این جادو جنبلاش بچه ناف دهلیه اونوقت حقش نبود به سورت هندی برمیره تازه مرگش کاملا گم اف ترونزی بود چون بار ها افراد در اوج قدرت و زمانی که فکر میکردن پیروز شدن شکست خوردن
  21. sadrakhan

چی بزارن یخ و خون
  22. sadrakhan

تنها گات هست که میتونه بایک کلیشه تماشا گراه رو قافل گیر کنه هیچ کس فکرش رو هم نمیکرد نایت کینگ اینجوری بمیره آریا حتی خدای مرگ رو هم فریب داد و شجاع ترین فرد وستروس هم معلوم شد لیدی مرمونت که غول رو کشت واقعا از جیزی که فکر میکردیم تلفات کم تر بود و اد ثئون و جورا تنها شخسیت هایی بودن که مردن بهترین سکانس هم به نظر من خوابیدن تریون و سانسا بالای تابوت بو اونجا فکر کردم دراگن گلس رو میکنن تو قلبشون واکر میشن این قسمت و تریلر هم پیش بینیرو سخت کرده و فهمیدیم دوتراکی ها هویجی بیش نیستن اسلا هم به اسپویل شبیه نبود برن هم نایت کینگ نیست
  23. sadrakhan

البته شما راست میگی برا توجیه داستان ند و راب رو آدم های قدرت طلب نشون میدن که بی دلیل قیام کردن جافری هم بخاطر مبارزه با ظلم و بی عدالتی بود که مسموم شد برادر مارجی هم چون نماز نمیخوند محاکمش کردن ???
  24. sadrakhan

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

من فکر میکنم شاید بین دنریس و جان یک درگیری شدید به وجود بیاد که باعث شه عشقشون شدید تر شه درست مثل فیلم خانوم و اقای اسمیت این درگیری در قسمت 2 شروع شد و احتمال میدم قسمت 4و5 به این درگیری پرداخته شه
  25. sadrakhan

میدونید چند وقت پیش فیلیمو بدونه مجوز این کار رو کرد که با واکنش بعضی ها دوچار شد فکر کنم الان مجوز گرفته