رفتن به مطلب

bard

اعضا
  • تعداد ارسال ها

57
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های bard

1. bard

سوالات کلی کتاب یورش شمشیر ها

سلام من چنتا سوال داشتم در رابطه با فصل سوم 1 در مورد ارتش راب 2 سر والدر هایی که توی وینترفل بودن چی اومد ؟؟ 3 - وضعیت خواندان رید ها توی فصل سوم چی شد ؟؟ 4 کسی که شمشیر سوزان داشت توروس بود دیگه ؟ پس چرا اریا به سگ میگه وقتی بریک شمشیر سوزان رو کشید تو ترسیدی ؟
  2. bard

بحث های اپیزودیک فصل سوم

آقو خیلی قسمت با حالی بود من که عمیقا له له شدم راستش اسم قسمت رو نخونده بودم ولی از اول هم معلوم بودش که والدر ها به روش خودشون عمل میکنن+ روس بولتن ---- -- -- - -- - -- - - - - -- - - و بی ------- ولی تنها چیزی که بهش فکر نمیکردم کشتن زن راب و کتلین بودش خلاصه اینکه دیگه عادت کردیم یه چیز دیگه هم میخواستم بگم یادم رفت
  3. bard

انتقادات و پیشنهادات

اینا اصطلاحا" Expensive Features هستن واسه فروم و فکر میکنم اگه قرار باشه کاری بشه ، یه اولویت بندی بشه و ببینیم چی از همه ی چیزا مهمتره برای نصب ... مثلا" همین گزینه ای که فرمودید با یه آپدیت پروفایل و نوشتن ِ اسم خاندان جلوی اون ، میتونه ممکن باشه. من نظرم اینه که اگه Expensive Featuresـی قراره نصب بشه که منجر به هزینه بر بودن برای فروم میشه، لااقل اینجور کارا که جایگزینش بدون هزینه وجود داره نباشه. Expensive Features ?? عزیز من من دو سال با phpbb کار کردم همچین چیزی نشنیدم مدی بودش مربوط به تیم های فوتبال و باشگاه محبوب میشه با تغییر عکس ها و همچنین عنوان های تیم ها همچین چیزی رو راه انداخت آخه تالار قحط بود رفتید سراغ phpbb ؟
  4. bard

انتقادات و پیشنهادات

سلام لطفا مدی رو نصب کنید که با انتخاب خاندانمون توی ثبت نام نشان خواندان کنار پروفایل نمایش داده بشه
  5. اسپم : اچه اسپویل در اسپویلی شده هفته قبل که زن تد موزبی رو دیدم ، از الان میترسم اسپویل رو باز کنم
  6. bard

گذر سال ها و سن در وستروس

سلام نکته ای که در وستروس به اون برخوردم اینه که احتمالا سن و سال در وستروس فرق میکنه و مثلا هر 14 ماه یک سال حساب میشه با نگاه به خواندان استارک ها اینطور برمیاد
  7. قرار بود که انتشارات آذرباد شروع کنه به چاپ کردن این مجموعه ولی بعد از مدتی منصرف شدن و انشارات ویدا سریع تا کتاب سوم رو منتشر کرد الان کتاب سوم به فارسی چاپ انتشارات ویدا هست ولی خوب احتمالا سانسور داره یه جاهاییش . تا اونجا که اطلاع دارم سحر جان هفته پیش گفته که 80 درصد تموم شده و احتمالا برای تابستون میرسه PDF دیگه ؟
  8. یه نکته ای که در فصل اول و دوم مشخص نشد قاتلی بود که برای برن اجیر کرده بودن این مشخص میشه در فصول بعدی ؟
  9. پس یعنی امکان انتشار کتاب سوم به صورت کامل با ترجمه سحر مشیری هستش ؟
  10. bard

گذر سال ها و سن در وستروس

با یکم دقت به این سن و سال کاراکتر های داستان که مثلا کاتلین میگه در دوره 30 سالگیش هستش و بزرگترین بچه پدرشه ولی پدرش مرده یا سانسا و جافری 13 سالشون هستش و میخوان نامزد بکنن یا خود راب که در 16 سالگی فرمانروا میشه و از این قبیل رویداد ها
  11. bard

سوالات کتاب دوم ( نزاع شاهان )

تگ اسپویلر داریم من تا قسمت 8 فصل 3 رو دیدم کتاب رو هم فصل 2 رو تموم کردم
  12. bard

دو نکته : اول اینکه برن که توی سرداب قایم شده بود وقتی بیرون اومد کامل فهمید که خود افراد تیان هم کشته شدن و کار کسه دیگه ای هستش دوم در مورد این پدر و پسر بولتن توضیح ندادی که هر کدومش داه یه کاری مکینه
  13. bard

سوالات دوم در اینجا / ++++++++++++++++++++ یک سوال من در مورد حرامزاده روس بولتن هستش ، ما که نفهمیدیم این به دست رودریک کسل کشته شد یا رودریک کسل اون رو کشت مورد دوم این هستش که چطور میشه پدرش توی هارنهال برای استارک ها میجنگه پسره وینترفل رو اتیش میزنه ؟
  14. bard

بحث های اپیزودیک فصل سوم

این هفته مثل اینکه روز ملی آمریکاس یا یه همچین چیزی و قسمت 9 پخش نمیشه
  15. bard

هویت جان اسنو در هاله ای از ابهام

همین جوری نظریه ندادیم دو تا فرضیه بیشتر نیست یکی این که جان فرزند ریگار و لیاناست و دومی اینکه جان فرزند ادارد و آشاراست . این دو تا قطعی ترین فرضیه ها هستن و بقیه رو میشه رد کرد و از بین این دو تا تقریبا مطمئنیم که اولی درسته اشارا کیه ؟
  16. bard

انتقادات و پیشنهادات

طول امضا رو روی 500 تنظیم کردم. bbcodeها فعال بود(امضای خودتون Bold هست). ادیتور رو به خاطر مشکلات سازگاری با تم و آپدیتهای بعدی تغییر نمیدیم. تم فروم از این قابلیت پشتیبانی نمیکنه استاد اینجا ، استاد اونجا ، استاد همه جا منظور تگ img بودش که توی امضا غیر فعاله من یه عکس خفن پیدا کردم بزارم امضا
  17. bard

انتقادات و پیشنهادات

لطفا این طول امضا رو یکم زیادتر کنید مثلا 355 الان که 255 هستش امضای من یه کوچولو ناقص هستش در ضمن bbcode ها رو هم روشن کنید و ادیتور رو هم عوض کنید ادیتور office 2007 باید روی phpbb نصب بشه
  18. من به استنیس رای دادم چون با شرافت هستش ولی چیزی که معلومه این مارتین لعنتی برای همه یه پاپوش دوخته و انداختتش توی دردسر البته به جز ادارد استارک
  19. چطور ممکنه وایریس باشه ؟ وایریس که دو صفحه قبل داشت به ند استارک اطلاعات میداد
  20. bard

هویت جان اسنو در هاله ای از ابهام

این همه از فرستادن جان به دیوار صحبت میشه یه نفر نمیگه که جان رو فرستادن تا ازخطرات احتمالی دور باشه
  21. من یه چیز رو نگرفتم اگر ایریس شاه دیوانه بود و کلا بد بوش چرا جیمی رو شاه کش میگن و به رابرت غاصب ؟ چرا اصلا دوباره میخوان سلسله تارگریان برگرده ؟
  22. bard

others , white walkers , و گرامنکین ها ؟

سلام من میخواستم در مورد این سه موجودات یه توضیحاتی بگیرم
  23. bard

مشکلی نیست اصولا هر فصل از کتاب باید یه تاپیک جامع پرسش و پاسخ داشته باشه که هی تاپیک ایجاد نکنیم زرنگ تر از اونی که باورش کنی. نگهبانان شب ترکیب نابهنجاري از وصله هاي ناجور » . تیریون خندید سرتاسر مملکته. دیدم که چطور به یارن و پسرها نگاه م یکردي. اونا برادرهاي جدیدت اند، جان اسنو، چقدر بهشون علاقه داري؟ زارعین، بدهکارها، قاچاقچی ها، متجاوزین، دزدها، و حرامزاد ههایی مثل خودت، همه کنار دیوار جمع شدند و مراقب گرامکی نها و اسنارك ها و تمام هیولاهاي دیگه اي هستند که دای هات تو رو از اونا ترسونده. خوبیش اینه که گرامکین و اسنارك واقعیت ندارند، پس به زحمت کار خطرناکی محسوب م یشه.
  24. bard

به این تاپیک مراجعه کنید و سوالاتونو بپرسین. http://www.westeros.ir/forum/viewtopic.php?f=29&t=120 این تاپیک رو merg کنید به تاپیک بالایی
  25. bard

اصولا در همه انجمن ها بخش سوالات پر تکرار هستش که من در این تالار ندیدم