رفتن به مطلب

bard

اعضا
  • تعداد ارسال ها

57
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های bard

1. هر مدخلی که ترجمه میشه اول تو سایت فارسی وستروس قرار داده میشه و بعد از اینکه مقالات به تعداد کافی رسید، ویکی فارسی نغمه افتتاح میشه و البته بعد از اون بازم مقاله اضافه میشه تا اینکه ویکی تکمیل بشه. الان سه تاشون تو سایت موجودن. لینک ؟؟ ویکی نغمه جدا خواهد بود ؟ نمیشه روی همین هاست ویکی نصب کنید و با سابدومین بالا بیاریدش ؟
  2. قوانین رو خوب اومدی دوست عزیز وب فارسی هستش و ما با هم این حرف ها رو نداریم فکر کنم خود م.م. استارک هم داره توی این تالار زحمت میکشه این اطلاعت قراره به ویکیپیدیای وستروس اضافه بشه یا اینکه توی تالار قرار داده میشه ؟
  3. سلام من در چند قسمت به صورت پراکنده اطلاعاتی در مورد وقایع قبل از کتاب خوندم و اینکه سرزمین های دیگه چی بودن و چه اتفاقی در اون ها رخ داده کسی منبع فارسی معتبری برای این وقایع سراغ نداره ؟
  4. این که خبرش رو دادن یعنی فصل سه به طول کامل منتشر شده از طرف خانم مشیری یا منتشر نشده
  5. bard

بحث های اپیزودیک فصل سوم

من این آخر قسمت 6 رو نگرفتم لرد بیلیش میخواسته سر سانسا کلاه بزاره و فقط یه نمایش بودش که ؟ این آخرش با این کچله چی گفتن من درست و حسابی حالیم نشد
  6. منم داشتم همین الان PDF رو میخوندم ( اصولا آدم همیشه بین PDF و کتاب کاغذی باید انتخاب کنه ) خانم مشری قصد ترجمه کتاب های دیگه رو نداره ؟ کتاب سومی که ترجمه شده و مثل اینکه کار بچه های وستروس هستش ، دستکاری شده ؟ (سانسور شده )
  7. مشدی من گفتم که من توضیحات میخوام که مثلا کدوم کتاب تا چند جلد چاپ شده و تغییراتش چقدر بوده