رفتن به مطلب

استاد آمون

اعضا
  • تعداد ارسال ها

966
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

1

تمامی ارسال های استاد آمون

1. استاد آمون

اتفاق هایی که اگر نمی افتاد ...

من که میگم اگه جافری ند استارک رو گردن نمیزد و اگه ند قبل از اون هرچی رو که درباره سرسی و جیمی میدونست یه راست کف دست سرسی نمیذاشت شاید روند داستان صد و هشتاد درجه تغیر میکرد.
  2. استاد آمون

مهم ترین حادثه کتاب اول

به نظر من مهمترین حادثه در درجه اول کشتن جان ارن بود. بعد از اونم تهدید کردن سرسی از طرف ند استارک بود.
  3. اگه من به جای آریا بودم بدون شک اولین اسمی که میدادم جافری بود. به عنوان خواننده کتاب اول اسم سندور کلگان رو میدادم بعد از اون هم تایوین لنیستر.
  4. استاد آمون

شعار خاندان Stark ، شاید رمزآلود ترین

پس در یک تعریف کلی میشه گفت شعار استارک ها به این معنیه که اگه استارک ها نباشن کار وستروس تمومه!
  5. استاد آمون

محبوبترین شخصیت های سریال

بهترین بازیگر های مرد تو فیلم بازیگر های ند و رابرت و تیریون بودن چون هم قیافه هاشون به شخصیت های کتاب میخورد هم بازی هاشون خوب بود. قیافه بازیگر های زن خیلی به شخصیت هاشون تو کتاب نمیخورد ولی من تو فیلم از بازیه بازیگر سرسی خیلی خوشم اومد.
  6. استاد آمون

شعار خاندان Stark ، شاید رمزآلود ترین

من فکر میکنم دلیله سرمای وحشتناک وینترفل رو در کتاب پنج بشه در حرف ادارد استارک پیدا کرد که گفته یه استارک باید در وینترفل باشه. به نظر من شاید نبود استارک ها در وینترفل باعث بوجود اومدن یه همچین سرمایی شده باشه و از اونجایی که استارک ها رگ و ریشه جادویی دارن خیلی بعید به نظر نمیاد که بین قلعشون با خودشون یه نوع ارتباط جادویی وجود داشته باشه.
  7. واقعیت این داستان از زبان سرسی لنیستر: در بازی بزرگان یا میبری یا میمیری.چیزه بینی وجود ندارد.
  8. دورنی ها بعد از مرگ کوئنتین بازم به دنریس کمک میکنن؟ به اگان چطور؟
  9. طراحی دیوار و هارنهال خیلی خوب بود مخصوصا دیوار. ردکیپ هم از نظر نمای بیرونی خوب بود ولی وقتی شخصیت ها از داخل قلعه مخصوصا قسمت هایی که ارتفاعشون تا پایین زیاد بود به بیرون نگاه میکردن یکم تصویرها غیر واقعی میشدن. ایری هم یکم از نظر نمای بیرونی غیر واقعی بود ولی زندانی رو که تیرین توش بود رو خیلی خوب درست کرده بودن.
  10. من که امیدوارم برگرده یعنی توی wiki که یه چیزایی نوشته بود درباره ی این که ممکنه برگرده و حالا این که چطور من نمیدونم.
  11. جواب کاملی بود. واقعا ممنون.
  12. جواب کاملی بود king robert عزیز. واقعا ممنون
  13. پس میشه گفت اگه فرضیه. Blackfyre بودن اگان رو درست در نظر بگیریم اون اصلا بچه ی راگار و خواهر زاده ی دنریس نمیشه. پس چرا جان کانینگتون میخواد بهش کمک کنه؟ مگه نمیخواد.جبران کمکی رو که به راگار نکرد بکنه؟ باز هم از جوابی که دادی ممنون.
  14. استاد آمون

همکاری در ترجمه کتاب، اخبار و مقالات

با سلام. خیلی خوشحال میشم که تو ترجمه کمکتون کنم ولی میشه بگید برای شروع کار باید از کجا شروع کنم؟ آخه میدونید من تازه عضو اینجا شدم و هنوز به این چیزا خیلی وارد نیستم.
  15. واقعا ممنونم. خیلی خوب به سوالم جواب دادی. یه دنیا ممنون. فقط یه چیزه دیگه اگه این اگان ما یه رگش برسه به blackfyr ها اون یه رگش از طرف مادرشه یا پدرش؟
  16. من یه سوال داشتم یه نفر به دنریس میگه که با چند نفر ملاقاتت میکنه که یکی از اونا اژدهای دروغینه. اگه اون اژدهای دروغین اگان باشه یعنی این اگانی که جان کانینگتون ازش پشتیبانی میکنه. پسر واقعیه راگار نیست؟ و اگه این اگان اژدهای دروغین باشه پس اژدهای واقعی کیه؟