رفتن به مطلب

S.i.S

اعضا
  • تعداد ارسال ها

515
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های S.i.S

1. S.i.S

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

اره دیگه تمام اون فیلم ها تایید شده یکی از بهترین عنوان های سال از نظر من برای فیلم راگناروک هست نابودی کل ازگارد رو آدم ببین خیلی خب میشه. خصوصا که من خیلی علاقه خاصی به فرهنگ نورس دارم دیدن همچین صحنه های باعث دلخوشی من هست
  2. S.i.S

برو بچه ها عنوان های آینده مارول هم مشخص شد : http://tvworld.info/showthread.php?44326 اینجا مقاله کاملش رو نوشتم گذاشتم اگر خواستید بخونید.
  3. اگر دقت کنی نوشته که خیلی ها کشته میشن، یه سری ها گم میشن، یه سری ها با برده دار های جزایر تابستان وارد جنگ میشن یه سری ها هم تو جنگ برای فتح دورن تو کمک به مارتل ها کشته میشن.یعنی بیشتر روینار ها نابود میشن خیلی کم ازشون باقی میمونه.خصوصا اینکه بیشترشون هم زن و بچه بودن و تحمل سفر به این طولانی براشون سخت بوده و مرگش یه جورایی حتمی. بحث چمنزار خونین شد عکسی اصلا از برندون ریورز نیست تو کتاب ؟
  4. جالب شد برام ادارد ار طرف پدری یه رگ بلک وود و لاک داره، از طرف مادر هم یه رگ فلینت داره
  5. S.i.S

راست میگه مانول عزیز بریم تو تایپکش بحث کنیم خیلی خب هست. viewtopic.php?f=13&t=143&start=15 استاد من بخش شب طولانی رو یه دید انداختم یه تئوری ازش در اوردم در خصوص ادرها حالا باز باید با دقت بخونم ببینم چی به چی هست.
  6. S.i.S

همچین جوونم نیست ولی به نسبت اون عکس دوم جوون حساب میشه اینو می گم http://s5.picofile.com/file/8148336226/aerys.PNG تایوین که اون عکس بچه گیش که رسما تو دیوار بود! چشماش آبی لاجوردی بود! بریندنو ندیدم کدوم عکس بود؟ کلا تصویر شهراش جالب بود! کرویان که خیلی تصویرش ناراحت کننده بود عین شهر ارواح بود! S.i.S@ فتح اگان و روینار قبل انتشار کتاب ریلیز شده بود! ولی دیدن عکساش خالی از لطف نبود ثور ؟ من شباهتی بینشون حس نکردم! فقط تصوراتم به طور کامل تخریب شد با دیدن تصویرش! این چیه آخه؟ نه به اون آب و تاب دادن توصیف چهره اش نه به این تصویر http://s5.picofile.com/file/8148336900/rhaegar.PNG من تا قبل از انتشار اصلی هیچی ازش نخونده بودم.اره شبیه Chris Hemsworth هست قیافه ریگار، دقت کنی خیلی شبیه بهم هستن.فقط کافی ریش از صورت کریس برداری و موهاش رو ببندی دقیقا شبیه هم میشن.
  7. S.i.S

قضیه فتح جالب بود تا اینجا که خوندم گویا اگان به تمام وستروس نامه فرستاده که تسلیم بشید و با من هم پیمان بشید تا یه حکومت مشترک داشته باشیم ولی هیچ کس سر تعظیم پایین نیاورده بعد جنگ شروع شده. عکس ریگار شبیه بازیگر فیلم ثور شده اگر دقت کنید ولی هیکلش خیلی کم حجم تر از اون هست.
  8. S.i.S

@جوری کسل نسخه epub و azw3 رو قرار دادم براتون، باید یه برنامه دانلود کنید که این دوتا فرمت رو بخون مشکلی نداره وگرنه فایل ها. @نگار من با گوشی فرمت epub رو میخونم شاید بخاطر همین باشه که عکس شجرنامه ها برام کوچیک نشون داده میشه.نسخه PDF که تبدیل کردی چطوری هست ؟ کیفیت داره ؟
  9. S.i.S

اطلاعات جدید نداره خب توش یعنی نه اونقدری که قبلا نفهمیده باشیم باز من یه نگاه سرسری انداخت بهش ولی خب باز باید با دقت مطالعه کنم ببینم چیز جدیدی داره یا نه. عکس هاش یه مقدار برای من کوچیک نشون میده میخواستم شجرنامه استارک ها رو بخونم که اصلا نشون نداد هیچیش رو.
  10. S.i.S

من زیاد نخوندم ولی اونقدری که خوندم خب بود، اطلاعات خوبی در مورد سه عصر اول وستروس داده نسبت به قبل یه سری اطلاعات خب هم نسبت به خاندان تارگرین و شخصیت هاش توش هست.در مورد هر بخش وستروس مثل شمال یا جزایر آهن یه خط معرفی خیلی خب داره.عکس هاش هم خیلی خب هست در خصوص بعضی از جزایر هم که فقط در حد اسم میشناسیم توضیحات خوبی داده مثل جزیره Leng و کسایی که توش زندگی میکنن و ... در هر صورت خب هست. در خصوص ادرها چندباری گشتم چیز خاصی پیدا نکردم امیدوارم پیدا بشه چیزی
  11. S.i.S

من خودم دانلود کردم مشکلی نداشت.بقیه بچه ها هم چک کنن فکر نکنم مشکلی داشته احتمالا موقع دانلود ضربه خورده به فایل
  12. S.i.S

http://uploadboy.com/l5a31wjt40ku.html این هم نسخه همراه با عکس عجب چیز خوبی هستش.نسخه اصلی کتاب رو من فردا سفارش میدم.خیلی چیز جالبی شده.
  13. S.i.S

کتاب تازه فردا به صورت رسمی منتشر میشه، این نسخه که اومده تازه یه پیش فروش هست نسخه ای هم که من گذاشتم تازه 21 ساعت اومده تنها نسخه هم هست باید صبر کرد تا حداقل یک هفته دیگه میادش.
  14. S.i.S

سر این کتاب The World of Ica and Fire به فنا رفتیم تمام !! کل درختچه خاندان تارگرین، استارک، لنیستر رو کامل کرده داده بیرون، به اضافه اینکه فقط نزدیک به صد صفحه برای عصرهای قهرمانان و .. زده و یه سری تاریخچه دیگه که حوصله ام نکشید بخونم این لینکش دانلود کنید : http://uploadboy.com/lcuxr8hv7ph2.html حجمش کم هست چون هیچ عکسی از کتاب توش نیست.نسخه همراه با عکس اومد میذارم.
  15. S.i.S

داستان جنگ داخلی اینطوری شکل میگیره به قول خود مارول جرقه اولیه رو تو اونجرز دو میزنن، بعد درگیر بین راجرز و تونی رو تو کاپیتان امریکا سه تشدید میکنن بعد تو اونجرز سه که به گفته خودشون یه اونجرز دو پارتی هست (به تقلید از دی سی) میخوان جنگ داخلی رو به نمایش بذارن.اسپایدرمن بیاد داخل اونجرز خیلی بهتر هست، حداقل اینقدر دیگه تو سر پیتر نمیخوره خصوصا اینکه تو جنگ داخلی پیتر نقش به شدت مهمی داره از طرف دیگه رابطه مارول و سونی خیلی خوب هست نسبت به رابطه سگ و گربه ای فاکس و مارول. Charlie Cox قرار نقش دردویل رو بازی کنه و سریالش هم قرار 2015 از Netflix پخش بشه.به غیر از این سه تا عنوان Jessica Jones ,Luke Cageو Iron Fist هم قرار پخش بشه از این شبکه.کمیک ها داستان های خوبی دارن مثلا کارهای فرانک میلر یا نیل گیمن یا بیل گرمان اینا داستان های جنایی و خشن خیلی خوبی درست میکنن دیگه همه فکر کنم شهره گناه رو دیده باشن.
  16. S.i.S

@نگار نه بابا از خیلی از شاخص ترین هاشون کمک میگیرن مثلا شزم، گرین، فلش، بتمن، اکوامن، سوپرمن، واندرومن و سایبورگ اینا افراد ثابت لیگ عدالت هستن و خب تقریبا میشه گفت کسایی که حداقل یکبار یه کمیک یا یک انمیشن از لیگ عدالت دیده باشن با اینا اشنا هستن پس ساختن فیلم از روی اینا چیز طبیعی باید باشه و برای همه کمیک دوست ها خب هست. بعد دی سی داره رو عنوان های ورتیگو مثل صد گلوله، حکایات، لیگ عدالت:تاریکی و سندمن هم کار میکنن که بیشتر داستان های دارک و خشن هستن یه چیزهای مثل شهر گناه فرانک میلر.دنیا مارول هم چندین تیکه هست یه تیکه اش که اونجرز ها و گاردین ها هستن که دست خود استودیو مارول هست و داستان هاش رو از اونجا میسازه مثل گاردین قرار چند دیگه با یکی از ابر شرورهای بزرگ دنیا مارول مثل Thanos درگیر بشه، اینطرف اونجرز هم که قرار کلید جنگ داخلی رو بزنه برای عنوان های بعدیش (هر چند گفته میشه قرار این دوتا عنوان بهم کرس اور کنن برای ساخت جنگ داخلی باهام یکی بشن) عنوان مثل اسپایدرمن هم که دست سونی هست، اونم گویا داره با مارول مذاکره میکنه که اسپایدرمن بفرسته داخل اونجرز که احتمالا این اتفاق میفته.تیکه بزرگ مارول که ایکس من ها هستن دست فاکس هست که اونم داره رو عنوان x-men apocalypse برای سال 2016 کار میکنه به غیر از این دوتا عنوان دیگه مثل چهار شگفت انگیز بازگشت و ددپول رو هم داره تو لیست ساختش برای سال های بعدی.با این احتساب ها سر انگشتی تا چندین سال اینده عنوان بلک باستر کل سینما رو مال خودشون میکنن. یه نکته جالب در مورد نیل گیمن بهت بگم نویسنده کتاب خدایان امریکایی نویسنده کمیک بوک سندمن هم هست یکی از بهترین کمیک بوک های تاریخ هست خیلی خیلی خب.
  17. S.i.S

@نگار و نایمر از سال 2016 جنگ بزرگ کمیک ها شروع میشه چهارتا عنوان تایید شده بتمن و سوپر من،کاپیتان امریکایی سه، جوخه انتحار و دکتر استرنج اوه یادم رفت بهترین فیلم سال هم فکر کنم x-men apocalypse خواهد بود، قرار تو این سال پخش بشن بعد از اون هم ده تا بیست عنوان دیگه هم قرار تا سال 2020 پخش بشه(مثل لیگ عدالت، سندمن، شزم، گرین، فلش، واندروومن، گاردین دو و ....) یعنی دنیا سینما کلا تحت شعاع این اثر ها هست.به غیر از این دنیا سریالی هم داره وارد کارزار نبرد میشه از طرفی که دی سی داره ارو و فلش رو نمایش میده مارول میخواد گروه مقاومت رو با ظاهر کردن دردویل و چندین کارکتر دیگه اش از همین امسال وارد قضیه بکنه، ولی قضیه همینطوری تموم نمیشه و قرار باز هم از دی سی عنوان های دیگه مثل کنستانتین برای لیگ عدالت:تاریکی رو بسازه که امشب قسمت اولش پخش میشه. TNT هم قرار تایتان های جوان را بسازه. حساب کن تا سال 2020 بیشترین تعداد فیلم ها و سریال های کمیک بوکی در دنیا ساخته خواهد شد. در خصوص قضیه جنگ داخلی همین الان کلیدش رو تو اونجرز: عصر الترون زدن، وقتی تونی استارک میاد الترون رو میسازه گند میزنه تو هم چیز برای همین احتمالا همه باهاش مشکل پیدا میکنن بعد میاد تونی قضیه رو یه جور دیگه حل کن یعنی با دولتی کردن قهرمان ها بدتر باعث ایجاد بزرگترین جنگ داخلی بین ابرقهرمان ها میشه.
  18. S.i.S

دنیایی فیلم و سریال تا سال 2020 همگی تحت شعاع جنگ بزرگ دی سی و مارول قرار میگیره اینقدری که این دو دنیا دارن برای شش سال آینده برنامه ریزی میکنن باعث میشه خیلی از ببینده های ثابت تلویزیونی و سینمایی از تب و تاب دیدن و منتظر موندن برای عنوان های دیگه بیفتن.از سال 2016 بزرگترین مومنت تاریخ کمیک بوک دنیا شروع میشه.
  19. S.i.S

امیدوارم سریال رو طوری ببنندن که پایان داستان رو حداقل سه تا فیلم بکنن، اینطوری ما راضی میشیم نه اینکه وردارن داستان اینجوری از سر و تهش بزنن
  20. S.i.S

بله گریجوی ها، گریفین، کوینتین و آریانه همگی حذف شدن از داستان.با سرعتی که دارن داستان جلو میبرن فصل بعد کاملا برای کتابخون ها اسپویل هست و تمام
  21. S.i.S

راهنمای ثبت نام و کار با ویکی

نه مشکلی نداره برطرف شده.
  22. S.i.S

راهنمای ثبت نام و کار با ویکی

این اخطار چی هست جدیدا بلایی هر موضوعی میاد : Notice: Undefined variable: frame in /home/nginx/domains/westeros.ir/public/wiki/extensions/JSpoiler.php on line 109 
  23. S.i.S

کاتلین تا زمان سقوط رنلی تو اونجا بود وقتی رنلی سقوط کرد چرا در رفت ؟ میتونست قضیه رو به نفع خودش تموم کنه بره سراغ استنیس !! یا اینکه برای یه شوالیه معمولی شده بود دایه عزیزتر از مادر ؟ طرفدارهای استنیس شاید با این حرف بر علیه ام طغیان کنن، ولی استنیس در برابر دوتا زن بسیار ضعیف هست ملیسنادر و زن خودش سلیس این دو نفر قشنگ کنترل دارن رو استنیس.بعد این هیچکس نمیتونه این رد کنه، که بعد از شکست در بلک واتر استنیس یه درس بزرگ گرفت اونم این هست که تنهایی هیچ کاری از پیش نمیره برای همین الان وسط شمال هست.
  24. S.i.S

خب اره راب با شیرین !! چقدر مگه اختلاف سنی داشتن 6 سال !! دو طرف مقصر بودن، اگر فشار سلیس احمق نبود و هی زیر گوش استنیس نمیخوند که نباید با هیچ کس مصالح کرد الان شمال با جنوب یکی بود هر دو وضعیت بهتری داشتن.مجبور نبود استنیس یکار رو دوبار بکنه. از طرف دیگه اگر کاتلین هم احمق نبود به جای رنلی میرفت سراغ استنیس الان وضعیت بهتر بود. و اینکه چرا باید استنیس قبول میکرد، نیروی شمال و جنوب اونقدر هستن که هیچ ارتش شرق و غربی نتونه جلوشون رو بگیره.یعنی برد قاطع برای هر دو طرف استنیس فکر کرد خودش تنهایی میتونه هم چیز رو تموم کنه این خودخواهیش کار دستش داد وقتی هم چوبش خورد فهمید نه باید متحد بیشتر داشته باشه برای همین الان وسط شمال هست. بعد دقت کنید نیروهای هر دو طرف خنثی بودن نسبت بهم هیچ کاری برعلیه همدیگه نکردن هیچ سودی هم بهم نرسوندن !! اخرش چی شد ؟ جواب ویرایش : خب همین الان تو ارتش استنیس دوگانگی دینی هست.اگر قرار همچین شرطی رو بذاره باید اول از ارتش خودش شروع کنه بعد بره سراغ کل کشور.
  25. S.i.S

دوستان ما با تبار خونی کاری نداریم ما به طول خانواده کار داریم، الان هیچ براتیون اصیلی وجود نداره، بچه های اصلی رابرت که همشون مورد دارن، تازه اگر هم مورد نداشتن جافری مرده معلوم هم نیست چه بلایی سر دوتایی دیگه بیاد.رنلی هم که اصلا بچه دار نشد.استنیس هم یک دختر داره محال بتونه صاحب یه پسر دیگه بشه پس دیگه نسل براتیون ها قطع میشه، هر طور حساب کنید بعد از استنیس دیگه هیچ کس نمیتونه اسم براتیون ها رو یدک بکشه. و اینجاست که حماقت شمال رو میشه، اگر به جای عروسی با فری ها با استنیس ازدواج ترتیب میدادن الان نه تنها شمال رو صاحب میشدن بلکه کل هفت پادشاهی میرسید به استارک ها.اوج این حماقت هم همش گردن کاتلین هست و تمام.