رفتن به مطلب

Stannis Baratheon

اعضا
  • تعداد ارسال ها

900
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

2

تمامی ارسال های Stannis Baratheon

1. Stannis Baratheon

تبریک تولد

تالیسا تولدت مبارک
  2. Stannis Baratheon

ایجاد مجله وستروس

صحبت کردین باهاش؟ من برای مصاحبه ای که میگم سؤالا رو هم فرستادم منتظر جوابم.
  3. Stannis Baratheon

ایجاد مجله وستروس

بچه ها چی شد پس این مجله؟ کسی مطلب آماده نکرد؟ حداقل یه deadline بذاریم! یه خبر خوب هم این که یه مصاحبه برای مجله ۹۹ درصد آماده میشه!
  4. Stannis Baratheon

استنیس براتیون، وظیفه شناسی که در وظیفه خود کوتاهی کرد !

@alireader البته این بحث رو قبلا بار ها داشتیم و نتیجه ای هم نداشته خیلی ولی حالا که دوباره شروع شده منم بگم نظرم رو. اومدن اگان و تارگرین ها به وستروس نه تنها اوضاع وستروس رو به قول شما بهتر نکرد بلکه در مواقعی حتی شاهد جنگ های و درگیری های فجیع و بدتری از زمانی که وستروس از هفت پادشاهی تشکیل شده بود هستیم. خود جنگ فتح با تلفات زیادی همراه بود که خیلی از اون ها سربازایی بودن که فقط داشتن از سرزمین خودشون دفاع می کردن و اگان فقط به خاطر قدرت طلبی سوزوندشون. تا جایی هم که یادمه جایی از کتاب نخوندم که اگان گفته باشه به خاطر مردم یا به خاطر صلاح وستروس این کار رو کرده (که البته اصلا در جایگاهی هم نبوده که بخواد صلاح وستروس رو تعیین کنه) و اتفاقا چند جا گفته شده که وقتی اگان وضع وستروس رو دید فهمید که برای ایجاد یه امپراتوری جدید شبیه والریا فرصت مناسبیه و هیچ جا صحبت از خیرخواهی اگان نشده. بعد از اگان هم تا زمان جاهریس وستروس آرامش به خودش ندید و درگیر آشوب ها و شورش های مخالفان تارگرین ها بود. بعد هم که رقص اژدهایان شروع شد که باز هم باعث آسیب دیدن و کشته شدن تعداد زیادی بی گناه شد که به خاطر قدرت طلبی بی جای اگان دوم کشته شدن. و همین طور زمان قیام های بلک فایر. اما در مورد استنیس و خاندان براتیون این طور نیست. استنیس حتی اگه تخت آهنی رو هم فتح می کرد باز هم به کمک دیوار می رفت چون چیزی که براش مهمه مردم و سرزمین هستن و به این موضوع بار ها در کتاب و حتی سریال که کلی هم شخصیت استنیس رو خراب کرده اشاره شده. استنیس با این که کوچک ترین ارتش رو داشت باز هم به کمک دیوار رفت و تازه ارتشش خیلی کوچک تر از این بود که توی سریال نشون داد. در زمان سلطنت رابرت کشور در صلح و آرانش بود و فقط قیام گریجوی ها بود که اون هم با کمک تمام خاندان های بزرگ وستروس سرکوب شد که نشون از مقبولیت رابرت و خاندان براتیون داره. در آخر هم این لنیستر ها بودن که وستروس رو به جنگ کشیدن.
  5. Stannis Baratheon

وستروس در اینستاگرام

تعداد فالوور های پیج از ۵۰۰ نفر گذشت با ۹۹ پست و بعد از ۴۹ هفته!
  6. Stannis Baratheon

ایجاد مجله وستروس

@تالیسا من اصلا به استنیس سریاب کاری ندارم. مطلبم هم در مورد استنیس کتابه که فعلا زنده است. مجله ما هم اختصاصی سریال و سریال بین ها نیست و به دنیای نغمه مربوطه پس لازم نیست همه ی مطالب مربوط به سریال باشه!
  7. Stannis Baratheon

ایجاد مجله وستروس

من پارسال یه کاری رو شروع کردم که مقایسه ای بود بین استنیس براتیون و ریچارد سوم پادشاه انگلیس می تونم اونو کامل کنم ولی فکر کنم برای یه شماره این همه استنیس زیاد باشه
  8. Stannis Baratheon

راهنمای ثبت نام و کار با ویکی

میگم اول تیر دومین سالگرد ویکی بود! خبر اش رو نرفتیم
  9. Stannis Baratheon

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

لینکی از خبر میدی؟ من چیزی پیدا نکردم. من تو اینستا یه سری بخش هاش رو دیدم!
  10. Stannis Baratheon

فکر کنم پشت صحنه های سیزن ۵ رو HBO منتشر کرده باشه. اگه ممکنه بذارید خبرش رو تو سایت.
  11. Stannis Baratheon

ایجاد مجله وستروس

دو تا خبر دارم یه خبر خوب و یه خبر بد! خبر خوب این که بخش اول مقاله ام تقریبا آماده است و مراحل پایانیش رو طی می کنه. خبر بد این که با کری اینگرام صحبت کردم و گفت که HBO تا اطلاع ثانوی بهش گفته که در مورد سیزن ۵ مصاحبه نکنه! باید برم سراغ یکی دیگه!
  12. Stannis Baratheon

ایجاد مجله وستروس

من الان یه مقاله دارم ترجمه میکنم با همکاری کیوان که بخش اولش تقریبا تموم شده قرار بود بذاریم رو سایت که خوب میشه برای مجله استفاده کرد. اسمش هم هست a complete analysis of Stannis Baratheon as a military commander @S.i.S با شیرین که میشه دوباره مصاحبه کرد بازیگرش خیلی پایه است ولی با بازیگر های دیگه یه خورده سخت تره
  13. Stannis Baratheon

ایجاد مجله وستروس

خوب انجام بدیم دیگه این کار رو! به نظرم خیلی ایده ی خوببه. گرافیست خوب داریم تو سایت
  14. Stannis Baratheon

پروژه: پرونده نویسی خاندان های وستروس

به نظر من اگه مجله رو بیشتر تحویل بگیریم بهتره. باز پیشنهاد میکنم با خاندان های کوچک کار کنیم مثلا می تونیم رو خاندان های برکن و بلک وود کار کنیم و مثلا به عنوان پرونپه ی ویژه بذاریمش تو مجله در کنار یه سری مقاله های دیگه.
  15. Stannis Baratheon

ایجاد مجله وستروس

آقا این جا رو هم دوباره زنده کنیم! حداقل یه فصل نامه راه بندازیم. الانم که تابستون شروع شده و امتحانا داره تمو میشه و به نظرم وقت مناسبیه.
  16. Stannis Baratheon

آخه در مورد خاندان های بزرگ که می دونیم دیگه! چرا پرونده بنویسیم در موردشون!؟
  17. Stannis Baratheon

من بیشتر با نگار موافقم در مورد خاندان های بزرگ که زیاد می دونیم به نسبت بهتره در مورد خاندان های منقرض شده و خاندان های کوچک تر بنویسیم.
  18. Stannis Baratheon

@جورامون @S.i.S فصلنامه چی میشه؟ واسه اونم تاپیک بزنین.
  19. Stannis Baratheon

حداقل میشه یه شماره برای تابستون منتشر کنیم تا بعد ببینیم چی میشه کار خیلی سختی نیست قشنگ گروه تحریریه درست می کنیم و طراح صفحه و ... بعد مجله باید بخش های مختلف داشته باشه نه فقط یه مقاله ی تخصصی خاندان
  20. Stannis Baratheon

یه پروژه ی نشریه ی سایت داده بودی خودت! همونو پی اش رو بگیریم به نظرم
  21. Stannis Baratheon

وستروس در اینستاگرام

تعداد فالوور های پیج از ۴۰۰ نفر گذشت با ۹۲ پست و بعد از ۴۳ هفته اولا تشکر می کنم از دوستانی که کمک می کنن تو پیج سحر و سام دوما دوستان می تونید عکس هایی که فکر می کنین به درد پیج می خوره رو برای پیج بفرستین نکته ی مهم هم اینه که پیج ما به هیچ وجه تبلیغات نداره.
  22. Stannis Baratheon

ناشر افسانه ای سال 93

کاش لیست این که هر کدوم چه کتاب هایی رو منتشر کردن هم میذاشتین.
  23. Stannis Baratheon

وستروس در اینستاگرام

سلام من یکی از ادمین های پیجم ممنون از پیشنهادتون ولی این کار تو روند کارمون نیست. ولی اگه می تونین خودتون به دوستانتون معرفی کنین.
  24. Stannis Baratheon

گردهمایی اعضای سایت .

خوب امروز گردهمایی وستروسی در نمایشگاه کتاب برگزار شد. گردهمایی که هر چند از نظر تعداد افراد شرکت کننده کم بود ولی با توجه به حضور دو عضو از شورای پادشاهی (جورامون و مورس مارتل) و یک شوالیه (خودم) از نظر کیفی بالا بود در این گردهمایی تبادل نظر های بسیار مفید و سازنده ای انجام شد و اتفاقات بسیار جالبی افتاد که در آینده ای نزدیک اطلاع رسانی میشه. مورس هم برای بچه ها یه سری پوستر آماده کرده بود که خوب کسی نیومد و فقط به من و جورامون رسید.