رفتن به مطلب

Arya Starke

اعضا
  • تعداد ارسال ها

71
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های Arya Starke

1. Arya Starke

گمانه زنی های فصل 4 سریال

نه منظور من این بود سوالتون سوال جالبیه. خوشحالم که ارزو هامون مثل همه. در ضمن هر سوالی به ذهنم میرسه که براش یک تایپ ایجاد کنم میبینم شما عین اون سوالو پرسیدید!!!!!
  2. Arya Starke

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

بخاطر این که وقتی فرار کرد حرفی زد که دلم خیلی سوخت گفت پدر واقعی من تو پایتخت کشته شد و به نظرم میتونه یک مهره خوب برای استارک ها باشه.
  3. Arya Starke

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

King Robert بین این همه تارگرین و لنیستر تنها مونده و هیچ کس هم نیست که از استارکها دفاع کنه. من همینجا اعلام می کنم یه استارکم و متحد باراتیون ها و از هر چی گریجوی هست خیلی خیلی خیلی نفرت دارم (به جز تئون) و از تریون خوشم می اد ولی در کل احساس خوبی نسبت به لنیستر ها ندارم.از تارگرین ها هم خوشم نمیاد با اون کاری که با ریکارد و برندون کردن. با بقیه ی خاندان ها مشکل خاصی ندارم. ما استارک ها هیچ وقت دست به ز.ن.ا.م.ح.ا.ر.م و ف.ا.ح.ش.ه.ب.ا.ز.ی نزدیم و از همه ی خاندان ها پاک تریم. شاید بشه از تارگرین ها بخاطر کاری که برای خالص ماندن کارشان می کردند چشم پوشی کرد ولی سرسی و جیمی واقعا فاجعه اند.رابرت برای پا ور جا بودن حکومتش مجبور بود با سرسی ازدواج کنه در حالی که او را دوست نداشت. در این مورد به سرسی حق می دم ولی میزد رابرتو میکشت نه اینکه با جیمی ...... و در مورد منقرض شدن استارکها: از کجا معلوم ادارد عمو یا پسر عمو نداشته باشه و یا خود ریکارد برادر یا عمو نداشته. از مارتین بعید نیست که بعدا بیاره تو فیلم. در ضمن ریکون هنوز هست و میتونه ادامه دهنده ی نسل بشه. این اریا که من میبینم فامیل خودشو رو بچه هاش میذاره. در مورد برن: برن فلج شده توانایی جنسیش رو که از دست نداده به tywin lannisters : نمی تونستی اریا رو نکشی: 1-هویت واقعی شو نمی دونستی 2-دلت نمی اُمد 3-اگر می کشتیش راب ریشتو از بیخ و بون میزد. و اگر یک مو از سر اریا کم میشد تمام خدایان جدید و قدیم هم نمی تونستن جلومو بگیرن سرسی رو میدادم به دوتراکی ها که معنی واقعی ت.ج.ا.و.ز رو بفهمه. جیمی می دادم به ریکارد کاراستارک. جفری رو می دادم به استنیس. تریون هم می کردم لرد کسترلی راک تا اتیش بگیری
  4. Arya Starke

خودتان را معرفی کنید .

Tyrion Lannister اگه میشه اسم واقعیتو بگو , و همینطور سنتو و اگر دانشجویی رشتت رو. TanQ
  5. Arya Starke

یورش منس به دیوار

اول از همه یک سوال داشتم؟ مگه 8000 سال قبل از ورود اگان فاتح شمالی ها متحد نشدن و ادر ها رو نابود کردن و بعد دیوار رو ساختن؟ پس چرا گروهی اون ور دیوار موندن و وحشی نام گرفتند؟ حالا موضوع بحث: منس یک نگهبان شب بوده و طول میکشیده تا تمام اقوام رو متحد کنه و منتظر اتفاق خاصی نبود (مثلا جنگ بین هفت پادشاهی). وحشی ها هم منتظر یک جرقه بودن و اون جرقه این بود که منس بهشون گفت اگه نریم اون ور دیوار هممون میمیریم و راضی شون کرد تا به دیوار حمله کنند. به نظر من ادر ها یا وایت واکر ها با کرستر معامله کرده بودن. قربانی در ازای محافظت. و شاید منس قبول نکرده بود. و چه دلیلی بهتر از زمستان طولانی و سخت , سالها ناپدید شدن خورشید و از طرفی وجود ادر ها برای ترس منس. من یه فکری دارم: قلمرو شمال بزرگتر از شش پادشاهی است چرا وحشی ها نیان این ور دیوار. این جا که این همه زمین خالی است و شمال کم جمعیت است(فقط یه ذره بی فرهنگ اند) و به قول خودشون هم شمالی ها و هم وحشی ها از خون انسان های نخستین اند , خوب ابشون تو ی جوب میره.
  6. Arya Starke

چشم سوم برن

اینو من تو یک سایتی خوندم نمیدونم درسته یا نه یادمه موقع جدا شدن برن از سموئل تارلی برن گفت تنها کسی که می تونه جلوی ادر ها رو بگیره منم. به نظر من کلاغ سه چشم داره برن رو راهنمایی می کنه تا که چطور ادر ها رو نابود کنه.
  7. Arya Starke

محبوب ترین شخصیت کتاب از نظر شما چه کسی است؟

اگر نخواهم کل سریال رو بگم و فقط فصل دو به این ترتیبه: 1-بهترین و محبوب ترین تمام دوران ها: اریا 2-یوری (کسی که کمک کرد اریا از پایتخت فرار کنه) 3-جاکین هاگار 4-تریون 5-ریکون 6-برن 7-اسمشو نمی دونم (پرچم دار امبر ها) 8-سندرو گلکان
  8. Arya Starke

سوالات کتاب دوم ( نزاع شاهان )

Tyrion جان اگه میشه چند تا عکس از کتابی که درست کردی بذار. راستی کتاب اصلی توش عکس یا نقاشی نداره؟اخه فایل PDF که من دانلود کردم فقط متنه؟
  9. Arya Starke

خودتان را معرفی کنید .

از تمام کسانی که در مورد کنکور با من همدردی کردن متشکرم. اقای تایون گفتین چرا براووس؟ (بلد نیستم حرفتون رو توی کادر بیارم) چون استاد رقصم کسی که مهم ترین نقش در زندگی اریا داشت اهل براووس بود. و جاکین هاگار که دو بار جونمو نجات داد نیز اهل براووس بود. همچنین من دلم می خواست اریا با جاکین به براووس برود.
  10. Arya Starke

به پادشاهی رسیدن کدام خاندان؟

گفتم ملیساندرا گند زده به فیلم منظورم دوجاش بود: 1-انداختن زالو در اتش و کشته شدن راب. 2-وقتی ملیساندا یک سایه زایمان کرد و رنلی مظلوم رو کشت. اگر رنلی نمی مرد فیلم خیلی تغییر میکرد و جالب تر میشد.
  11. منظور من بنجن نبود.مثلا چند تا از فرق ها در کتاب: 1-وقتی اریا از هانهال می خواد فرار کنه یک سربازو میکشه. 2-اریا هم وارگه و موقع فرار از چشم گورگش میبینه که گرگش به افرادی که دنبالش بودن حمله میکنه. 3-دنریس قبل از این که سرباز های پاکان رو بگیره با دو شخصیت همراه میشه. 4-برن و ریکون در وینتر فل از هم از هم جدا میشن. حتی خود مارتین هم گفته بود که سریال با فیلم فرق میکنه. من که گفتم کتابو کامل نخوندم ورگرنه کلی فرق بینشون رو برات می گفتم.
  12. Arya Starke

اژدها و اژدها سواران

مارتین استادِ کشتن نه شفا دادن. پس شفا دادن برن رو باید خط زد. بعد چرا یک استارک سوار اژدها بشه؟؟؟ بعید میدونم. به نظر من جان تارگرین نیست به دو دلیل: 1-وقتی اون وایت واکره می خواست لرد فرمانده رو بکوشه و جان فانوسو پرت کرد طرفش دستش سوخت. 2-موهای تارگرین ها سفیدِ.
  13. Arya Starke

چاپ و انتشار کتاب

سلام م.م.استارک منم خیلی دلم می خواست به جای کتاب الکترونیکی کتاب واقعیش چاپ میشد ولی با توجه به رده سنی فیلم(+19)و ممتغایر بودن با قوانین جمهوری اسلامی امکان پذیر نیست. اگر نظر منو می خوای میتونی کتاب PDF رو دانلود کنی وبدی انتشارات اموزش و پرورش برات چاپ کنه (اینطوری ارزان تر در می اد) بعد بدی به یک سحافی تا براش جلد درست کنه.
  14. Arya Starke

خودتان را معرفی کنید .

سلام. اسم واقعی من محمد رضا است و 17 سالمه. من از همون قسمت اول عاشق کارکتر اریا شدم. کلِ هفت پادشاهی رو بگردید نمی تونید کسی رو مثل اریا پیدا کنید. خیلی بامزه اس و بهترین سکانس های احساسی رو خلق کرده. خیلی دلم می خواد کتابو بخونم ولی سال بعد کنکور دارم و وقتم پره.
  15. من کتابو به طور کامل نخوندم . فقط چندتا تیکشو خوندم ولی تو همون چندتا تیکه هم کتاب با فیلم زمین تا زیر زمین با هم فرق می کنن. اینم حتما یکی از اون فرق هاست.
  16. Arya Starke

سایتی که میگوید شما در کدام خاندان وستروس هستید!

هر کاری کردم سایتو پیدا نکرد!!!
  17. Arya Starke

به پادشاهی رسیدن کدام خاندان؟

من دوست دارم اریا به تخت بشینه به دلایل زیر: 1-یک استارکه و استارک ها معروفن به شرافت و صداقت 2-خیلی مهربونه 3-با توجه به سنش خیلی شجاعه 4-مهمترین دلیل انتخواب من = خیلی بامزه اس
  18. Arya Starke

محبوبترین شخصیت های سریال

1-بهترین شخصیت مرد: 1-ادارد 2-تریون 2-بهترین شخصیت زن: کتلین 3-منفورترین شخصیت مرد: بالون گریجوی 4-منفورترین شخصیت زن: ملیساندرا 5-بهترین شخصیت کودک تمام دوران و تمام فیلم های تاریخ سینما: اریا استارک 6-مرموز ترین شخصیت: واریس 7-با جزبه ترین شخصیت: تایون 8-دو رو ترین شخصیت: 1-لیتل فینگر 2-استاد پایسل 9-احمق و خنگ ترین شخصیت: جفری 10-باهوش ترین شخصیت: مادربزرگ مارجری
  19. Arya Starke

گمانه زنی های فصل 4 سریال

mohammadhoseinjj سوال خیلی جالبیه!!! من به عنوان یک استارک دوست دارم اتفاقات زیر بیوفته: 1-جاکین برگرده پیش اریا. بعد اریا و سندرو و جاکین سه تایی برن به سرزمین سایه ها. 2-برن تمام ادر ها رو نابود کنه. 3-دنریس اول به جزایر اهنی حمله کنه و همشونو به درک واسل کنه. بعد با جان عروسی کنه و بشن پادشاه و ملکه شمال. و تمام ارتشش رو بده به نایت واچ. 4-تئون بشه لرد فرمانده نایت واچ. 5-ریکون رفت پیش امبرها. ی ارتش از امبر ها برداره و به روز بولتون حمله کنه. 6-خواهر تئون والدر فری رو نابود کنه و گرگور گلکان هم خواهر تئون رو. گرگور و افرادش هم از کهولت سن بمیرن. 7-میگن افعی سرخ از لنیستر ها متنفره . بیاد به پایتخت و همه لنیستر ها (به جز تریون) روبکشه. 8-تریون و سانسا بشن پادشاه و ملکه وستروس. 9-استنیس و ملیساندرا بزنن همدیگه رو بکشن. 10-رمسی اسنو بشه لرد استورملندز. 11-خورشید از غرب طلوع کنه و ..... همونطور که اون جادوگره گفته بود بعد کال دروگو زنده میشه. تمام کالسارشو برداره و بره پیش وحشی های انسوی دیوار و با هم به خوبی و خوشی زندگی کنند. 12-راستی دلم میخواد قاره ی سوتوروس رو هم نشون بدن.
  20. Arya Starke

منفور ترین شخصیت

1-بالون گریجوی باعث شد تئون بیچاره به راب خیانت کنه. 2-دختر بالون گریجوی از قیافش خوشم نمیاد (کلا از گریجوی ها متنفرم به جز تئون) 3-ملیساندرا گند زده به فیلم. 4-لیتل فینگر به ند خیانت کرد در حالی که قسم خورده بود ازش محافضت کند. 5-والدر فری مهمانانش رو در خانه ی خودش کشت.
  21. Arya Starke

تاپیک درخواست آواتار

سلام من تازه عضو شدم . میشه چند تا اواتار خیلی خیلی خوب از اریا برام بذارید.