رفتن به مطلب

Queen nymeria

اعضا
  • تعداد ارسال ها

294
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

1

تمامی ارسال های Queen nymeria

1. Queen nymeria

The Rogue Prince / کتاب شاهزاده شریر

بعد از اینکه دست ویسریس مرد,با اینکه اختلافات بین آلیسنت و رینیرا رو دیده بود و دیده بود که آلیسنت دنبال قدرته باز هم برداشت پدر آلیسنت رو دوباره بعنوان دست انتخاب کرد.یعنی من اونجا فکم خورده بود به زمین که چرا این انقدر کم عقله!!آدمی به سست عنصریه این ویسریس ندیده بودم.آخه انقدر متکی به مشاور ودست؟!!! من چقدر حرصم میگرفت از این آلیسنت.جالبه رینیرا که با دیمون صمیمی بود ولی نمیدونم چرا به ذهنش نرسید که با کمک اون یا حتی خودش به تنهایی وقتی که اولین پسر آلیسنت بدنیا اومد آلیسنت و حتی اگر لازم بود اون بچه رو طوری که کسی شک نکنه بکشه؟!!اصلا نمیدونم تو ذهنش چی میگذشته و به چی امید داشته!!کلا من اگر بجای رینیرا بودم وقتی آلیسنت شروع به زدن این حرفها کرد و این بازی رو شروع کرد بجای اینکه آشکارا باهاش مقابله به مثل کنم و دشمنیمو بروز بدم مخفیانه نقشه ی قتلشو میکشیدم. بچه های رینیرا 100% استرانگ بودن ولی اگر از اون استرانگ بچه دار نمیشد فکر کنم دیگه اصلا هیچ بچه ای درکار نبود چون شوهر خودش....
  2. Queen nymeria

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

outlander رو که انقدر تبلیغ کردن من کتاباشو دانلود کردم ببینم چیه که میگن با got رقابت میکنه.نصفه کتاب یک رو خوندم گذاشتم کنار.اصلا داستانش جالب نیست.من موندم نویسنده چجوری این داستانو 8تا کتاب ادامه داده!!!داستانش بیشتر romance تا فانتزی.منم اصلا از ژانر romance خوشم نمیاد. حالا شاید american gods از outlander بهتر باشه!
  3. Queen nymeria

تازگیا هر سریال جدیدی که میاد میگن رقیب بازی تاج و تخت!بعدش که یکم میگذره میبینی نه داستانش در اون حده نه سریالش!الکی برای تبلیغ شلوغش میکنن!
  4. Queen nymeria

معرفی و نقد رمان های فانتزی

سریالشو دیدم.آره داستانش قشنگه ولی سریالش به نظرم ضعیف بود مخصوصا جلوه های ویژه اش.
  5. Queen nymeria

معرفی و نقد رمان های فانتزی

دوستان چند تا کتاب epic fantasy که خودتون خوندید و فکر میکنید ارزش وقت گذاشتن داره و داستان قشنگی داره رو معرفی کنید لطفا.
  6. Queen nymeria

دوستان کسی میدونه کتاب سقوط امپراطوری malazanرو توی تهران از کدوم کتاب فروشی میشه تهیه کرد؟ راستی توی سایت آردا یکی داشته ترجمه میکرده نیمه کاره رهاش کرده یا داره ادامه میده؟ کتاب outlander رو کسی اطلاع داره که قرار ترجمه بشه یا نه؟یا کسی خونده این کتابو ؟ارزش دنبال کردن داره؟
  7. Queen nymeria

.ولی یه چیزی هم که منو خیلی اذیت میکنه اینه که اینا میان از داستان کاراکترهای اصلی حذف میکنن به بهونه ی اینکه وقتشون کمه و داستان اون کاراکتر تاثیری تو روند کلی نداره بعد میان خودشون داستانهای الکی میسازن گری ورم و میساندی!!!
  8. Queen nymeria

اگه الان قسمتهاشو ضبط میکردن و توی فصل 6 نشون میدادن بهتر بود.اگه بخوان انقدر صبر کنن بعد قسمتهای برن و ضبط کنن بازیگرش انقدر بزرگ میشه که دیگه از نظر ظاهری به نقش برن نمیخوره!
  9. Queen nymeria

من دیگه حرفی ندارم
  10. Queen nymeria

بحث و تحلیل شخصیت های داستان

خب اینکه به هیچ کس هم چیزی نگه حق داره خب وقتی دلیل اینکه به آریانه نقشه هاشو نگفته رو گفت به نظرم منطقی بود.دقیقا رفتار آریانه همینجوریه که ممکن بود به دوستاش نقشه هاشونو لو بده. آریانه بیشتر اخلاقش به اوبرین رفته تا دوران.سیاست ندارن بیشتر احساسی عمل میکنن. یعنی حتی نقشه هاشو به کوئنتین هم نگفته بوده؟!!
  11. Queen nymeria

من کاری به قیافه و تیپش ندارم ولی احساس میکنم صداش یجوریه.انگار از قصد صداشو کلفت میکنه و صدا هم خیلی رو بازی تاثیر میذاره باعث میشه آدم نتونه باهاش همزاد پنداری کنه! حالا واقعا نمیدونم صدای خودش اینجوریه یا میخواد جو بده.
  12. Queen nymeria

مدرک؟!!!توی کتاب فصلهای سرسی وقتی خاطراتش یادش میاد .از بچگی همش بهش گفته بودن قراره یه روز با ریگار ازدواج کنه.که وقتی تایوین به ایریس میگه قبول نمیکنه و به نظرم سر همین موضوع هم تایوین کینه به دل گرفته.در ضمن سرسی توی همین فصلها از عشق و علاقه ش به ریگار هم میگه. مادر دوران مارتل زمانیکه تیریون به دنیا اومده برای گذاشتن قرار ازدواج ابرین و الیا با سرسی و جیمی به کسترلی راک میره.ولی چون تایوین به ازدواج سرسی با ریگار فکر میکنه رد میکنه.مادر اونا هم میره قرار ازدواج الیا با ریگار رو میزاره.
  13. Queen nymeria

من متوجه نشدم مگه قرار بوده سرسی به عقد ایریس در بیاد تایوین از همون اول سرسی رو برای ریگار در نظر داشت.اصلا با عقل جور درنمیاد همچین چیزی چون از ازدواجش با ایریس چیزی دستشونو نمیگرفته اگر ایریس میمرد که سرسی حتی اگر بچه هم داشت کنار گذاشته میشد.توی کدوم کتاب به این موضوع اشاره شده؟ کار آریانه بیشتر بخاطر بچگی و یه سوتفاهم بود نه بخاطر زیرکی و آینده نگری. راستی مگه مادرشون بخاطر اینکه تایوین ازدواج بچه هارو با سرسی و جیمی رد کرد قرار ازدواج با ریگار رو نذاشت؟!پس چه ربطی به در پی سلطنت بودن دوران داره؟!حالا گیریم هم که این ازدواج نقشه دوران بوده!!به نظرتون ریگار کسی بوده که بشه کنترلش کرد؟!!یا فرد احمقی بوده؟که هر کس هرچیزی بهش گفت انجام بده!!فکر نکنم دوران به اون باهوشی متوجه همچین چیزی نشده باشه. احتمال دخالت دوران در مرگ جافری رو من صفر میدونم.چون یه سر اون توطئه لیتل فینگر بوده که فکر نکنم اتحادی با مارتلها داشته باشه.یه سرش هم که ملکه ی خارهاست که تایرله و با مارتلها زیاد با هم خوب نیستن که بخوان اتحاد تشکیل بدن و نقشه بریزن. اصلا دوران چرا باید با استنیس متحد بشه؟!!بجز دلایل دیگه ای(بدست اوردن قدرت و...) که دوران داره برای پشتیبانی از تارگرینها یکی از دلایلش هم گرفتن انتقام از بانیان مرگ خواهرش و خواهرزاده هاشه حالا چرا باید بخواد با برادر رابرت متحد بشه؟فکر نکنم ربطی هم به این داشته باشه که نمیتونه استنیس رو کنترل کنه!!! از گریجوی ها کی خوشش میاد که حالا دوران بخواد خوشش بیاد و ازشون پشتیبانی که باهاشون متحد شه؟!!!!
  14. Queen nymeria

شبکه yas tv
  15. Queen nymeria

یه شبکه داره فصل یک بازی تاج و تخت رو با دوبله پارسی پخش میکنه.خدایی دوبله ش خیلی ضایعس. مخصوصا نحوه ی تلفظ کردن اسماشون!!
  16. Queen nymeria

بازیگران غایب سریال!!!

@maethorجالبه تام هیدلستون اتفاقا استایلشم میخوره.اگر مینی سریال the hollow crown رو دیده باشین نقش یه شاهزاده و بعد یه پادشاه رو بازی میکنه.منم از صداش و لهجه اش خیلی خوشم میاد.
  17. قاطی کرده بودم شخصیتهارو با هم اون فصل رو که تا آخر خوندم متوجه شدم. فکر نمیکنم غیر ممکن باشه چون حتی وقتی میخوان وارد بدن به سری از حیوانات هم بشن حیوونها هم مقاومت میکنن ولی اینا بالاخره کنترلشو بدست میارن.مقاومت آدما شدید تره ولی بازم شاید بتونن.اگر زخمی نبود شاید میتونست کنترل اون زن رو بدست بیاره.تنها انسانی که فعلا تونستن وارد بدنش بشن هودوره که از حیوونات هم بی دفاع تره توی این مسئله.ولی خب مسئله اینه که وقتی بدن اصلیشون از بین بره قابلیتهاشونم از دست میدن.یعنی برای جان این مسئله که چند وقت تو بدن گوست بمونه بعدا یه کار دیگه بکنه کلا منتفیه! چند دقیقه پیش یه اسپویلی خوردم داغونم
  18. Queen nymeria

خبرهایی از فصل 5 سریال!

چالش جدید Game of Thrones در حالی که فیلم برداری پنجمین فصل برای پخش در بهار سال آینده همچنان ادامه دارد یکی از صحنه های این فصل حاشیه ساز شده است. در فصل پنجم صحنه بزرگسالانه ای وجود دارد با محوریت نقش سرسی که بخشی از آن در لوکیشن کلیسا اتفاق می افتد.Dubrovnik در کرواسی که پیش تر نیز به عنوان لوکیشن برای King’s Landing مورد استفاده قرار گرفته است . اما خبر می سد مقامات کلیسا در حال فشار آوردن بر گروه سازنده هستند تا آنها را از ضبط این صحنه که به گفته آنها مخالف سیاستهایشان است منصرف کنن. امری که چالش بزرگی را بر سر راه عوامل قرار داده است. از طرفی به گفته عوامل این صحنه برای انسجام روایی اثر بسیار لازم است و به نظر نمی رسد که مارتین نویسنده رمان و البته یکی از عوامل ساخت هم چندان از حذف آن خشنود شود مسئله ای که برای یکی دیگر از صحنه ها در فصل چهارم هم رخ داد. و از طرف دیگر هم به علت نوع ساخت این سریال و نیاز به طبیعی از کار در آمدن صحنه ها که جز ویژگی های فنی اثر و یک از عوامل جذابیت آن نیز به شمار می رود به نظر نمی رسد استفاده از جلوه های ویژه و پرده آبی هم چندان راهکار مناسبی باشد. به نظرتون ممکنه این صحنه رو حذف کنن؟!!! !خیلی حیف میشه اگر حذفش کنن.
  19. Queen nymeria

Over the Hedge آنسوی پرچین.
  20. Queen nymeria

چرا اینهمه ازین بنده خدا بدتون میاد آخه روی لنیستر ها کم بحث نشده ها ولی بحث روی کسایی که توی این بازه ی زمانی از وستروس نباشن بحث بشه به نظر منم خیلی بهتره اتفاقا من از کتلین بدم نمیاد اگر پستهای دیگم رو توی تاپیک بحث و سوالات مربوط به شخصیت های داستان.مزایا،معایب و...ایشان بخونین میبینید که من ازش دفاع هم کردم.ولی دیگه بحث خیلی زیاد راجع به یه شخصیت و تکرار زیاد یه موضوعاتی مثلا چرا جیمی رو آزاد کرد و چرا فلان کارو و کردو...دیگه آدمو اذیت میکنه.در جواب این بحثها یا باید همون مطالبی رو که توی تاپیکهای دیگه گفتیم رو دوباره تکرار کنیم و دوباره دوستان هم در پاسخش همون چیزهایی رو که قبلا گفته بودن رو میگن یا اصلا توی بحث شرکت نکنیم!ولی اگر یه موضوع جدیدتر داشته باشه که کمتر روش بحث شده باشه همه میتونن توی بحث شرکت کنن و مطالب جدیدتری هم گفته میشه.
  21. Queen nymeria

میخواستم بگم تحلیل شخصیت راجع به کتلین نباشه که شما دقیقا همین شخص رو انتخاب کردی انقدر راجع بهش بحث شده که دیگه هر چیزی بگیم تکرار مکرراته.تو یه تاپیکه دیگه چند صفحه راجع به همین کتلین بحث شد.فکر میکردم مثلا درباره ی یه شخصیتی از استارکها تحلیل میزاری که مثل اگان توی این بازه ی زمانی از وستروس نباشه.یا حداقل از یکی از لنیسترها بحث میذاشتید یا یکی از گریجویها یا مارتلها که خیلی خوب میشه روشون بحث کرد من دیگه اعصابم بهم میریزه بحث سر کتلین میشه!البته باز هم سپاس از زحماتتون که وقت گذاشتید و این رو نوشتید.
  22. Queen nymeria

نظر سنجی 20: کدام اژدها، اژدهای محبوب شماست ؟

من از کانیبال و بالریون خوشم میاد.
  23. Queen nymeria

یعنی کتاب زبان اصلی جلدی 60 تا 70 هزار تومن تو ایران درمیاد. من الان داشتم قیمتاشو از سایت امازون میدیدم سه تا قیمت داشت بسته به نوع جلد و کیفیت کاغذ که از 6 دلار شروع میشد تا 17 دلار.بعد میگن چرا فرهنگ کتاب خونی بین مردم ما کمه!!!
  24. Queen nymeria

سوالات مربوط به کتاب چهار

کسی میدونه سرنوشت لوراس چی میشه؟میمیره یا زنده میمونه؟یا اصلا همه ی اینها نمایش بود برای دست به سر کردن سرسی و اصلا زخمی نشده بود و نسوخته بود؟
  25. Queen nymeria

بازیگران غایب سریال!!!

من که نقاشیهای amoka را دیدم کلا تصوراتم از چهره ی کاراکترها بهم خورد.احتمالا مارتین افراد دیگرو انقدر زشت تصور کرده که یه سری از کاراکترهای دیگرو در مقایسه با اونها بسیار زیبا میدونه و تصورش از زیبایی مثل تصورات ما نیست. یا اینکه کارهای amoka واقعا شبیه کاراکترهای کتاب نیستن.