رفتن به مطلب

sun of westeros

اعضا
  • تعداد ارسال ها

30
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های sun of westeros

1. sun of westeros

شعار خاندان Stark ، شاید رمزآلود ترین

برندون معمار دوتا بنا رو ساخت یکی دیوار یکی هم وینترفل.واین که سرما و ادرها هردو به یه اندازه خطردارن.تو یه جایی از کتاب یادم نیست کجا این گفتوگو بود(ادرها سرمارو میارن یا سرما ادرهارو؟:شاید هردو باهم میان) پس اگه برندون معمار دیوارو برای جلوگیری ادرها ساخته پس چی جلوی سرمارو بگیره؟من فکر میکنم وینتر فول قلب زمستانه و وجود یه استارک تو وینترفل مثل محافظ میمونه برای زمستان که تو وینترفل اسیر کردن.اخ که چقدر فسفر سزوندمO.O
  2. sun of westeros

مادر .....

ایول استاد امووون عجب نظریه ایه هااا جالب توجهه ولی من دوست ندارم این شکلی همون بچه ریگار باشه خوبه
  3. sun of westeros

ازدواج هایی که دوست دارید ببینید !

هرکی میخواد ازدواج بکنه ،بکنه ولی جان اسنو نکو اخ من شکست عشخی میخورم اونوخ):
  4. sun of westeros

The Princess and the Queen، داستانی که باید خوانده شود

عاغا من نمیدونم چرا هر کتابی از مارتین میخونم عاشق کل شخصیتها میشم^_^البته به جز جوجه ها! دیمون و ملکهشم از همه بیشتر دوس میدارم.اون سناریو اخرش که ایگان خواهرشو داد اژدهاش بخوره خییییلی باحال بود
  5. sun of westeros

عامل سوء قصد به جان برن

عاغا با تفکر عمیق و به کار بردن منطق مطلق و با توجه به مستندات من میگم کار پدر پسر شجاع بود*افسانه ها میگن یه بار پسر شجاع رو به برن پیشکش کرد ولی سامر اونو خورد اونم خواست انتقام بگیره