رفتن به مطلب

Sr Baristan

اعضا
  • تعداد ارسال ها

169
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های Sr Baristan

1. Sr Baristan

بحث اپیزودیک قسمت چهارم: The Spoils of War

نه عزیز تو سرزمین طوفان هست نزدیک آشفورد و و وفادار به خاندان باراتئون!
  2. Sr Baristan

آیریس میموند سر چون یه تارگرین و اژدهای واقعی بود مثل دنریس که در آتش نمیسوزه البته در اینکه تارگرین باید ادامه پیدا میکرد با سلطنت رئگار
  3. Sr Baristan

باریستان که تو موقعیت شکستن سوگندش قرار نگرفت داداش،از کجا معلوم هر کدوم از شوالیه ها جای جیمی بودن همونکارو نمیکردن؟ باریستان عزیز یعنی میگی آیریس میموند بهتر بود؟بابا بیخیال
  4. Sr Baristan

راستش ما دو نفر خیلی سرسختانه داریم از اعمال خاندانمون دفاع میکنیم و بحث بی نتیجست،البته من از آیریس دفاع نمیکنم،همونطور که بنطرم شما نباید از برندون دفاع کنید،ولی به این ایمان دارم که رئگار اون تصویری نیست که شما ازش ساختید تو ذهنتون،مقصر جنگ قیام رابرت. بله نیدونم در کل شما استارک ها خیلی وظیفه مدار هستید(البته نه همشون....نایت کینگ)ولی من ترجیح میدم یه تارگرین باهوش و باعشق باشم و نیدونم رئگار دلایل خودشو برای اون کار داشت و شروع جنگ به بهانه کارش شروع شد،که اگه بخوایم اینجوری نگاه کنیم کار رابرت چقدر خودخواهانه بوده بخاطر عشق یه دختر که حتی ووتو دوست نداشت و یه طرعه بود جنگو شروع کرد،اما میدونم که لینا بهونه بود و افرادی مثل جان ارن میخواستن تارگرینها رو بکشن پائین... همون حان هم یه تارگرینه و وقتی اجازه داد وحشی ها بیان اینور دیوار پا رو وظیفش گذاشت اما کار درست رو انجام داد واقعا.لیانای نگوت بخت قبل نامزدیش گفت که با رابرت نمیتونه و علاقه ای بهش نداره و استارک ها توجهی نکردن... بهرحال برای خاندان استارک آرزوی موفقیت دارم چون براشون احترام زبادی قائلم
  5. Sr Baristan

باریستان عزیز یکی از حسرت های زندگی باریستان میدونی چی بود؟ اینکه چرا تو هرنهال نتونست برنده بشه تا بتونه تاج ملکه زیبایی رو به آشارا داین بده،یعنی اگه برنده نیشد علنیش میکرد عشق و علاقه سوگند و این جیزا سرش نمیشه،اتفاقا من مدتیه میخوام یه تاپیک راجب شوالیه ها و سوگند هاشون بزنم،خیلی مساله پیچیده تر از این حرفاست... به nymeria اینو یادم رفت بانو،یه مطلبی نقل قول از سر باریستان هست که میگه آیریس بخاطر فقط یه قضیه پاشد اومد تورنمت هارنهال،اونم چون ااریس بهش گفته بود رئگار میخواد به بهانه این تورنمنت با چند تا از لرد های وستروس صحبت کنه برای برکناری آیریس،میبینید،همچینم بی فکر نبود راجب این قصیه هرچقدر فکر میکنم نمیتونم بفهمم این آدم جی کم داشته برای یه پادشاهیه مناسب
  6. Sr Baristan

من مشکلی با تارگرین ها ندارم ولی ریگار فوق العاده نبود. کسی که همسر بیمار و فرزندان کوچیکشو در کنار پدر دیوانش رها می کنه و با یه دختر 14 ساله که دختر لرد وینترفل و نامزد لرد استورمزانده ناپدید میشه با فوق العاده بودن خیلی فاصله داره. شاه آینده مملکت بود و از سلطنت پدرش ناراضی. چه کار کرد؟ نزدیک یک سال رفتو پشت سرشو نگاه نکرد. وقتی برگشت که دیگه کار از کارگذشته بود و مملکت تو آتیش جنگ می سوخت. دلیلش چی بود عشق؟ پیشگویی؟ هردوش؟ فرقی نداره. هیچ کدوم از این دلایل حماقتی که کردو توجیه نمیکنه. جان فوق العادس چون ادارد پدرش بود. شرافت، شجاعت و از خودگذشتگیو ازون یاد گرفت. برندون استارک برای ایریس رگ گردن کلفت کرد نه ریکارد. اون هم یه جوون بی تجربه و مغرور بود که از شنیدن خبر دزده شدن خواهرش دیوانه شده بود. ریکارد استارک خطایی نکرد، همونطور که رسم بود برای آزادی پسرش تقاضای trial by combat کرد که شاه دیوانه آتش رو به عنوان مبارز انتخاب کرد. و ریگار تمام این مدت کجا بود؟ این حوادث در عرض یکی دو روز اتفاق نیفتاد. بعد از این ماجرا ایریس از جان ارین خواست که سر رابرت و ند بی گناه رو براش بفرسته که جان هم سر باز زد و پرچمداراشو فراخوند. اونموقع ریگار کجا بود؟ در برج شادی مشغول عشق ورزیدن به لیانا و به پایان رسوندن پروژه ی اژدهایی که سه سر داره؟ ریگار چند ماه فرصت جبران اشتباه و سر و سامون دادن به اوضاع رو داشت. ولی وقتی برگشت که دیگه خیلی دیر شده بود. حتی کاراکتر مورد علاقتون هم به اشتباه بزرگ و خوادخواهانه ی ریگار که به مرگ هزاران نفر انجامید اذعان میکنه. Prince Rhaegar loved his Lady Lyanna and thousands died for it راستش یه نکته ای که تا حالا خیلی برام عجیب بوده اینه که عشق و علاقه بین زوجین اصلا برای خوانندگان و بینندگان گات اصلا جایگاهی نداره،هممون میدونیم رئگار مجبور بود برای پیوند دورن با وستروس یه ازدواج سیاسی داشته باشه،حالا اینکه بین لیانا و رئگار یه عشق واقعی بوجود میاد فکر نکنم کار مذمومی باشه،شاید هر کسی بود همینکارو میکرد،من یه یه انسان عاشق خیلی احترام میزارم. اما اینکه می فرمائید چرا در قبال کارهای پدرش کاری نکرد،اگه به مکالمه آخر رئگار با جیمی وقتی که میخواست بره به تریدنت توجه کنید میبینید خودشم خیلی ناراضی بود از این وضعیت،و اگه بر میگشت چه وستروسی میساخت. میتونید بگید نظر ادارد استارک راجب ریگار چی بود؟یا سر باریستان وقتی دنریس ازش خواست راجب برادرش بیشتر بدونه چی گفت؟من نمیگم آیریس بد نبود ولب اگه هم کاری کرد برای حفظ سلطنت خاندانش بود البته به روش نادرست خودش،ولی شما بهتر میدونید استارک ها همیشه لجباز و کله شق بودن،لرد ریکارد بهتر بود درباره ازدواج لیانا با رابرت بیشتر فکر میکرد وقتی دخترش دلباخته پرنس شده بود، و نکته آخر هممون خوب میدونیم رابطه ریگار و لیانا فقط بهانه ای بود برای اشخاصی مثل جان ارن،همه هفت پادشاهی بجز دورن احساس خطر میکردن در مواجه با پادشاهی آیریس و تصمیماتش پس این قصیه بهترین فرصت و بهانه بود برای شورش.شما این همه خوبی از ریگا میدونید بانو نیمریا ولی فقط ایراد اینکه چرا جلوی پدرش نایستاد ازش میگیرید تا اونو انسان نالایقی جلوه بدید،در حالی که تقریبا پیش همه آدم عاقل و محبوبی بود و البته شجاع...
  7. Sr Baristan

دوستان محترم و گرامی چرا فکر میکنن نمیشه دنریس رو دوست داشت؟اصلا چرا نمیشه یه تارگرین رو قبول داشت؟برید یکم زندگی و خاندان تارگرین هارو مطالعه کنید،چی کم داشتن؟آیریس دیوانه بود؟همه الان میدونن خود لیانا هم رئگار رو دوست داشت نه رابرتو،اونوقت برادر و پدر این خانوم اومدن واسه پادشاهشون رگ گردن کلفت کردن،اصلا میشه رئگار رو دوست نداشت؟این بشر فوق العاده بود،رابرتو نمی بخشم بخاطر کشتنش،کاش تو ترایدنت زخمی نمی شدم و میتونستم ازش محافظت کنم.ولی خوشحالم که پسرش جان اینقدر مثل پدرش فوق العادست،واقعا چه نژادین این تارگرین ها!پس لطفا به دنریس دیگه توهین نکنید که یه هوادار سرسخت تارگرین اینجاست... در مورد اپیزود خوب بود ولی انتطار اتفاقات بیشتری رو داشتم خوشحالم که جان و دنریس دارن به هم علاقمند میشن رفتار جان با تئون رو دوست داشتم،ضعیف بودن تئون داره عصبیم میکنه،تا یه تشر میشنوه داغون میشه. دلیل توجه داووس به میساندی رو نمیفهمم،کلا یکم به میساندی مشکوکم... سرسی هنوز میتونه گلدن کمپانی رو مال خودش کنه ولی در کل ضرب شصت خوبی بود،بفهمه پاتک زدن رو فقط خودش بلد نیست. جنگ نابرابر رو معنیشو متوجه نمیشم،این همه استارکا نابرابر با لنیسترا جنگیدن،ریورلندیا با لنیسترا،باراتئون ها با لنیسترا،حتی این آخری تایرل ها با لنیسترا...هیچکس صداش در نیومد،تو همه این جنگا لنیسترا از نیروی کمکی قوی استفاده کردن ولی چون دنریس یه تارگرینه جنگ شده نابرابر؟خب اژدها داره،ژنش میکشه اژدها داشته باشه،استفاده نکنه؟ از هنرنماییه آریا بسی لذت بردیم واقعا چشم نواز بود. نمیدونم برن چی تو ذهنشه که بیلیشو نگه داشته،معمای خوبیه!لحطه حمله دوتراکیها واقعا باشکوه و دلهره آور بود،اون لحظه گفتم آها هنینه،زودتر باید اینکارو میکردی... در کل 9 دادم و یک نمره واسه کاستی هاش کم کردم
  8. Sr Baristan

قسمت سوم، The Queen's Justice

نایمریای عزیز فکر کنم منطور از جادویی بودن ذات جادویی یه موجود باشه،نه موجودی مورد سحر و جادو واقع شده،البته نطرمه و در حد فرصیه برای خودم، تاپیکی در باب جادوی دیوار تو کتاب پنجم هست اگه دوست داشتید اونجا ادامه بدیم دوستان؟
  9. Sr Baristan

در جواب سوالتون باید بگم وایت ها موجودات جادویی نیستن و جادوی دیوار فقط از عبور موجودات جادویی محافظت میکنه و هیچ جایی از کتاب گفته نشده وایت ها هم جادو دارن در وجودشون به خاطر همین اوتر همون وایتی که اومد مورمونتو بکشه تونسته بود از دیوار رد بشه. دوستان در مورد رسیدن وایت واکر ها به دیوار اونها باید منتطر رسیدن زمستون به صورت کامل باشن چون نور خورشید اذیتشون میکنه،البته دلیل دیگه هم میتونه پیدا کردن راهی برای نابودی جادوی دیوار باشه،گرچه اونم بخاطر خیانت هایی که شده الان خیلی ضعیف شده نیروش.
  10. Sr Baristan

. جناب Sr Baristan عداوت و دشمنی در کار نیست. بنده چهار ساله در این فروم فعالم و با کاربر های زیادی بحث داشتم. این ها اصلا دلیل وجود فرومه. قطعا همه دوست دارن که تعداد بیشتری در بحث ها شرکت کنن و فروم پویا باشه. اتفاقا من هم تو یکی از پستا عرض کردم به دوستم باریستان که همین اختلاف عقیده ها و بحث های پیرو اون جالب میکنه قضیه رو فقط احساس کردم کمی لحن صحبت دوستان باهم عوض شده استنیس عزیز،تو سه سالی که اینجا رفت و آمد میکنم زحمات شمارو میبینم و کمال تشکر رو دارم
  11. Sr Baristan

اینجا بیشتر تبدیل به صحنه نبرد شده تا بحث درباره اپیزود،دوستان ازتون خواهش میکنم باهم دوستانه بحث کنید،من به شخصه میام اینجا جون از هم صحبتی با کسانی که کتاب و سریالو دوست دارن لذت میبرم و همونقدر از توهین کردن به هم عصبانی،به شمشیرم قسم ولی اینجوری باشه من شاید دیگه نیام فروم(البته اصلا اهمیتی نداره احتمالا)ولی خب ممکنه بازم افرادی مثل من زده بشن و فروم دوباره خلوت بشه. استنیس عزیز،باریستان گرامی و R-FORAAZON محترم،بیاید روی یه میز بشینیم و به سلامتی وستروس و فرومش بنوشیم و عداوت و دشمنی رو کنار بزاریم.
  12. Sr Baristan

دقیقا. دو تئوریسین قدرتمند مثل واریس و تیریون باشن اونوقت هیچ احتمالی رو در نظر نگیرن؟ هیچ پلن بی ای رو در نظر نگیرن. اونوقت کی اینقدر حرکات اینارو پیش بینی کرده و از چه طریق اون فرد از دراگون استون خبر داشته؟ سرسی که موقع دست بودن تیریون چندبار ازش رودست خورد یا کیبورن که یه پزشکه؟ خود من از این کشمکش سرسی و دنریس خوشم میاد چون مثلا چندین قسمت حرص بخوریم و یهو مثل قضیه رمزی پیش بیاد جالبه وگرنه سقوط سرسی از همون اول فصل جذابیتی نداشت ولی نباید به این به هر طریقی باشه و دوستان خواهشا فیلمو با کتاب مقایسه نکنن. خود کتابم البته به نظر من از نظر عنصر رزم حرف چندانی برای گفتن نداره و روند قوی روایتی اش بخاطر جزئیات مارتین و دسیسه های پشت پرده است. حرفاتون کاملا صحیحه ولی اینا نمیخواستن با ارتش خارجی بگیرن وستروسو(خودم قبول ندارم این استراتژی رو)پس برای هماهتگی بین دورنیا و تایرلا به زمان نیاز داشتن
  13. Sr Baristan

فکر نمیکنم تعداد افراد یورون این مقدار که فرمودید باشه ولی اینو بدونید همه افرادش آهن زاده ها نیستن،یورون تو دریانوردیهاش افرادی رو با خودش آورده مثل اینکه،افرادی که زبانشون همه بریده شده،ولی واسه منم سواله اون همه درختو از کجا آوردن واسه ساخت کشتی؟!؟! در اینکه دنریس تو برخورد با سرسی اشتباه کرده شکی نیست ولی همش دارن تاکید میکنن نمیخوان به خاکستر ها حکومت کنن،پس ازدهاهارو نمیخواد استفاده کنه یا یه ارتش خارجی که البته به نظر من باید استفاده کنه دیگه!و اینکه فرمودید سرسی نمیتونه اینقدر با درایت باشه ولی بنظرم هوش تایوین کمی به سرسی و تیریون رسیده،خودشم یه بار گفت این مدت یه چیزایی از پسر یاد گرفتم.
  14. Sr Baristan

هیچکس شدن یعنی هویت، خاطرات و احساسات گذشته رو کاملا کنارگذاشتن. آریا سرد شده. هات پای متوجه این موضوع شد. ولی هیچکس نشده. و گفتن یه جمله هم برای اثبات هیچکس نبودن کافی نیست ولی رفتارها کافیه. اولین کاری که بعد از برگشتن به وستروس کرد چی بود؟ رفتن به Twins و گرفتن انتقام مادر و برادرش از فری ها. این یعنی آریا استارک زنده ست و طلمی که به خانواده اش شده رو فراموش نکرده. با شنیدن خبر پس گرفتن وینترفل و شاه شدن جان چکار کرد؟ راهشو از جنوب به سمت شمال تغییر داد. این یعنی هنوز به برادر و خونه ای که درش زندگی کرده عشق داره. نافرمانی هایی که کرده رو هم تو پستای قبلی گفتم. جاکن و کاری که تو هارنهال کرد رو حتما یادتونه،قرار بود سه مرگ هدیه داده بشه ولی چند تا سرباز لنیستری موقع فرار آریا کشته شدن؟بنطرم هیچکس ها خیلی بزرگتر و کاملترن که اسیر این جزئیات بشن،اینکه اومد انتقام استارکو گرفت یعنی هیچکس نیست؟اصلا فکر کنید آریا از خاندان استارک نبوده،فری ها مستحق مرگ نبودن؟حالا آریا اینکارو انجام داده،نمیدونم ایرادش کجاست،اینکه از قضا فری ها قاتل برادر و مادرش بودن؟ دوست خوب و گرامی فقط به لبخند مرموز جاکن فکر کنید...مطمئنم دلیلی داشته که بعدا متوجه میشیم.مرسی بابت بحث دوستانمون. دوستان عزیز احساس نیکنم بحثامون بیشتر رنگ جدل گرفته تا بحث دوستانه.سر باریستان،هم خون من،من درکت میکنم ولی باید به بقیه هم حق بدیم که نظر خودشونو داشته باشن،اصلا همین اختلاف عقیده هاست که جالبش میکنه،ولی همو متهم به بینش پائین و دسته بندی نکنیم بهتره داداشم،من کوچیکتم،بی خیال. از استاد جورامون هم ممنون بابت صبوری
  15. Sr Baristan

اما در مورد اشکالاتی که به جغرافیا و بعد زمان و مکانی گرفته میشه...از کجا معلوم همون موقع که یارا و الاریا راه افتادن گری ورم هم راه افتاد سمت کسترلی راک؟جایی به قطع بهش اشاره شد؟از کجا معلوم جاسوسی نبود؟من به همه شک دارم،واریس یا ملیساندرا یا هرکس دیگه به هر دلیلی...اینقدر مطمئن نظر ندید لطفا...میفرمائید اولنا چطور رفت های گاردن،یه پیرزن به چی احتیاج داره واسه رفتن از یه جزیره غیر از یه کشتی کوچک؟این واسه زیر سوال بردن کافیه واقعا؟(لطفا همه اینا با لحن کاملا دوستانه خونده بشه) در مورد بیماریا جورا اینکه قبلا کسی نتونسته پس دیگه کسی نمیتونه استدلال جالبی نیست بنظرم،یه زمانی بیماری سل باعث مرگ بود الان چی؟بالاخره یکی اوند و کشفش کرد راه درمانو،تازه چند بارم تاکید کرد استاد سیتادل که روشی هست ولی خیلی خطرناک و با ریسک بالا،نه اینکه امکانش نیست...کی گفت جورا ترمیم شد زخماش،بنده خدا تمام تنش زخمیه،بعد زمانی رو که مشخص نکردن چند روز از مداواش گذشته... اساتید من شاگردیم در محصر شما و اینا از دید خودم بود و نظرات همتون برام محترمه،اگه جسارتی کردم پوزشمو بپذیرید
  16. Sr Baristan

من اول میخوام راجب اریا و هیچکس ها صحبت کنم به لبخند آخر جاکن توجه کردید؟معنی خاصی براتون نداشت؟برداشت من اینه که جاکن میگه هه،هنو خیلی مونده تا خودتو بشناسی دختر کوجولو،تو هیچکس شدی و خبر نداری،بعدا خودت متوجه میشی،همونجور که آریا به نایمریا میگه تو اون نیستی که در اصل خطاب به خودش بود،مثل فصل یک که در جواب پدرش در تعریف یه لیدی گفت من اون نیستم،با دیدن نایمریا یه لحظه به خودش اومد و اهدافش یادش اومد و شاید از رفتن به وینترفل منصرف بشه حتی.هات پای یه پسر سادست ولی همین شخص فقط تو چند جمله تشخیص داد که این دختر دیگه آریا استارک نیست،اینکه صرفا تو به زبون بیاری من هیچکس نیستم و استارکم کافیه؟صددرصد نه!جاکن میدونه چکار کرده با این دختر،یکبار سرپیچی کرد و تنبیه سختی شد ولی کشتن ویف بنظرم سرپیچی نبود،جاکن ویفو فرستاد تا آریا رو مثلا بکشه ولی واقعا هدفش همین بوده؟اون لحظه قرار بوده یه هدیه داده بشه،آریا هم اون هدیه رو داد...پس نافرمانی صورت نگرفته!آریا رفت تا به تعهداتش به ویف عمل کنه و بهش هدایایی بیشتری بده...
  17. Sr Baristan

نظرسنجی شماره 2: بازيگر محبوبتان در سريال «Game of Thrones»

مطمئنا جان اسنو واقعا فوق العاده ایفای نقش کرده تا حالا البته بازیگرای دیگه هم جالبن مثل تیریون و تایوین لنیستر،استنیس باراتئون،ادارد استارک،آریا و سانسا،رمزی بولتون ولی جان یه چیزه دیگه بوده و بسیار باور پذیر. راستی دوست عزیز kizhan93 بهتر نیست از گذاشتن پست متوالی پرهیز کنید؟
  18. این جمله شعار خانوادگی خاندانی نیست بلکه یکی از باور های خاندان گریجوی هستش که آنرا تکرار میکنند،مخصوصا در هنگام مرگ یکی از آهن زادگان...
  19. Sr Baristan

نظرسنجی 26: بهترین خط داستانی فصل هفتم سریال چیست؟

امیدوارم رای هایی که داده میشه بر مبنای سوال مطرح شده باشه نه علاقه شخصی به شخصیتهای داستان من خودم تا فصل قبل خط داستانی وینترفل و جان برام جالب بود ولی فصل 7 تا اینجا دنریس برام حساس تره و جان در مرتبه دومه برام
  20. Sr Baristan

دیگه هیچ حرفی برای گفتن ندارم،تو غافلگیری عالی بود این اپیزود. بنظرم سرنوشت داره جوری رقم میخوره که دنریس هم مثل جدش اگان خودش دست به کار بشه...اینجا وستروسه و باید باهاش مثل یه اژدها رفتار کرد و گوسفندها همیشه حذف شدند...اپیزود بعدی نمره 10 رو داره 100 درصد. سکانس آخر فوق العاده بود و مطمینم تا سالها تو خاطرم میمونه،نفرت و حسرتو میشد تو چهره جیمی خوند که چرا دلش برای این زن به رحم اومده و یه مرگ آسون براش رقم زده... با اومدن برن یکم دلم گرم شد از بابت خطرات احتمالی پیتر بیلیش و البته سانسا نشون داد چقدر ملکه خوبیه... من اگه جای جان اسنو بودم و دنریس بهم اجازه بردن دراگون گلاس رو بهم میداد مطمئنا به نشانه حداقل احترام جلوش زانو میزدم...البته جان کارایی مهمتر از زانو زدنو و دستبوسی داره... نحوه نشون دادن نبرد ها هم برام جالب بود. فقط در عجبم چرا تیریون و واریس اینقدر شکست خوردن؟امیدوارم با اومدن جورا وضعیت مشاوره هایی که به دنریس داده میشه بهتر بشه. حیف که خودم نیستم کنارش دیگه...
  21. Sr Baristan

حدسیات و احتمالات فصل 7

تو قسمت دوم فصل 7 اریا خطاب به نایمریا میگه این تو نیستی این جمله شمارو یاد یزی نمیندازه؟ فکر نکنم آریا یه وینترفل بره و اگه بره هم زود برمیگرده به سمت اهدافش
  22. Sr Baristan

بحث اپیزودیک قسمت دوم: Stormborn

حرکت تیون حرکت زیاد جالبی نیست ولی به نظر منم فرار کردن یا عقب نشینی همیشه بد نیست و خودم ارزوم اینکه کاش استنیس عقب نشینی میکرد به کسل بلک و زنده میموند اما به طور کامل مخالف سکانس کرم خاکستری هستم واگه قرار بود که یه سکانس 18 به بالا داشته باشیم سکانس الاریا و یارا بهتر بود و انقد چیپ در نمیومد اره مثلا یکی از همین عقب نشینی ها استنیس بود،یا حتی راب استارک هم میتونست بعد مستاصل شدن و رفتن کار استارکا دیگه سراغ فری ها نره و برگرده... چرا چیپ؟علاقشون بنظرم به همدیگه خیلی جالبه،،چقدر دیالوگ گری ورم به میساندی در مورد نقطه ضعف جالب بود...اتفاقا من با مثبت 18 هایی مثل الاریا و یارا مخالفم،نطر منه البته و نطر دوستان محترمه برام
  23. Sr Baristan

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

همونطور که جناب رئگار گفتن با شروع شدن فصل جدید بیاین اینجا رو راه بندازیم و یه محاکمه راه بندازیم
  24. Sr Baristan

من یه حدس دیگه در این رابطه دارم،بیلیش نشون داده چقدر باهوشه و الان میدونه که ارتش مردگان داره میاد،تخت آهنین وقتی که تبدیل بشه به یه مرده متحرک براش فایده ای نداره،تو 7 پادشاهی هم فعلا فقط شمالیا به فکر این معضلن،به نظر من اینجاست تا ببینه تکلیف وایت واکر ها چی میشه،البته ترجیح میداد سانسا ملکه شمال بشه و جان فعلا مزاحمشه!البته در حد حدس و گمان خودمه،نباید دست کم گرفتش،تا الان هرچی بوده زیر سر این بشر بوده.
  25. Sr Baristan

در جواب سوالت بابد بگم که تو فصل قبل هم سر اینا بریده بود،احتمالا از کارای عقده گشایانه رمزی بوده،تو قسمت 9 فصل 6 معلومن