رفتن به مطلب

Sr Baristan

اعضا
  • تعداد ارسال ها

169
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های Sr Baristan

1. Sr Baristan

بحث اپیزودیک قسمت دوم: Stormborn

دو مورد هست که باید راجبش صحبت کنم اول عکس العمل تیون بود که خیلیا انتقاد کردن،بنطرتون کار درستو تیون انجام نداده؟شاید اگه یارا هم همراهش قبل درگیری آخر با یورون فرار میکرد بهتر بود،بعصی اوقات فرار کردن بد نیست،همه که سر باریستان نمیشن...شوخی کردم ولی فکر کنین اگه رئگار تارگرین تشخبص میداد شانسی تو تریدنت نداره و عقب مینشست به کینگز لندینگ شاید من الان اینقدر حرص نمیخوردم واسه دنریس... دوم رابطه گری ورم و میساندی و نمایشش تو فیلمه،چرا اینقدر انتقاد؟میدونم دوست دارید مثل خودم مسائل محوری کتاب تو سریال به نمایش بیاد ولی اگه زکم احساسی نگاه کنیم میبینیم چه درس عاشقانه خوبی دارن میدن بهمون این دوتا.من اگه بخوام جدی بگم این کتاب و سریال واقعا خیلی درسا بهم داده و بعصی اوقات بخوام چیزیو مثال بزنم از گات مثال میزنم...
  2. Sr Baristan

باریستان عزیز فکر میکنم تو ترجمه اون جمله هات پای دچار اشتباه شدید اگر اشتباه نکنم،هات پای گفت باور نمیکنم که فکر میکردم تو پسری،تو خیلی خوشگلی،اشاره داره به این که آریا تو کودکی دختر خوش چهره ای نبود،حتی تو کتابم بهش اشاره شده،و اینکه هات پای بعد اینکه فهمید آریا دختره بازم آری صداش میزد طبق عادت تو همون فصل 3. شرمنده وقتتو گرفتم
  3. Sr Baristan

دوست گرامی دیدم تو پستتون یه لفظی رو بکار بردید تعجب کردم،با عرض پوزش میخواستم نظرمو بگم با احترامات فراوان. جوجه هایی که فرمودید سالها بود که تجربه حکمرانی به خلیج بردگان و حومه رو داشتن،و احدی تا الان جرات دست درازی بهشون رو نداشت،در مورد کارث هم که دیگه خودتون باید از پیشینش آگاهی داشته باشید،حالا اینکه قدرت دنریس و ارادش اینقدر زیاد بود که دردسر چندانی نکشید برای پیروزی دلیل به ساده بودنش نبود.اتفاقا این وستروس بوده که هر کی سر رسید یه دست درازی کرده و همیشه هم مغلوب مهاجماش شده،شکست یارا از یورون که محتمل بود،باید ببینیم تو تقابل با دنریس یا شایدم نیروهای شمالی چکارست این هشت پای افسار گسیخته... وگرنه مطمینم کار سرسی رو خود جیمی یکسره میکنه(گرچه تو این سریال نباید به چیزی اطمینان داشت) با احترام یه سوالم داشتم،اشتباه دنریس تا الان چی بوده؟
  4. من یک شوالیه ام و مثل یک شوالیه هم می میرم
  5. طرفدار دینی نمیشم... دین یه شوالیه شمشیرشه و سوگندش و تمام...
  6. Sr Baristan

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

واقعا باهات موافقم حامد عزیز آرزومه اینجا بشه مثل اونروزا هیچ راهی هست که همه برگردن یا عضو های جدید بگیره فروم؟ امیدوارم دوباره همه دور هم جمع بشیم و یا علاقمن های جدید بیان تا اوج بگیره بازم اینجا
  7. Sr Baristan

معرفی شمشیر های مهم وستروس

نه عزیز اون شمشیر به تامن برادرش رسید. کلا یه تعداد شمشیر والرینی هستند که از سرنوشتشون خبری نیست
  8. Sr Baristan

دوستان کسی دلش برای نقشه های پیتر بیلیش تنگ نشده؟واقعا نقشه هاش جذاب بودن و اصلا همین آدم باعث شد ابن ماجراهای هیجان انگیز پیش بیاد،به طرز مرموزی مشکوکه،ازش بعیده فقط به خاطر خاطرخواهی تو وینترفل اطراق کرده باشه... راستی خواستم بگم منتطر نباشید که سرسی رو دنریس شکست بده،کشتن سرسی مطمئنم با جیمیه،یکبار ثابت کرده میتونه کسب رو که بهش وفاداره بکشه(پادشاه دیوانه)بخطر مردم،پاش بیفته دوباره اینکارو انجام میده،چون از سرسی بعید نیست اگه بخواد به ته ماجرا برسه ایندفعه همه رو باهم بسوزونه،دقیقا تفاوتش با دنریس همینه...
  9. Sr Baristan

خب بالاخره دیدم این اپیزودو راضی بودم در کل آریا یکی از شخصیت هاییه که سکانسهاش سمت به قسمت پیشرفت کرده واقعا البته با پیشرفت بازی خود بازیگرش دنریس باید بدونه تو وستروس هیچوقت پادشاه های دل رحم باقی نمیمونن،اینجوری فقط نیروهاشو از دست میده،تقسیم کردنشون واقعا ابلهانست بنظرم،از تیریون بعید بود،لیدی اولنا جمله آخرش واقعا حق بود،باید ازدها باشه دیدار جان و دنریسچیزیه که مدتهاست ارزومه،ولی یه حسی بهم میگه به این راحتیا اتفاق نمیفته حدس میزنم جان دقیقه نود میاد به کمک دنریس و بالاخره شکست میدن دشمناشونو بازیگر نقش یورون گریجوی واقعا برای این نقش مناسب نیست،ولی سکانس آخر فیلم معرکه بود،گرچه فکر میکردم یارا بر بیاد از پس عموش ولی سعی میکنم خودمو قانع کنم بخاطر غافلگیری یورون هدیه اش قاعدتا باید هل هورن باشه ولی مثل اینکه همین نابودی ناوگان بود شاید... در کل خوب بود و رضایت بخش جای سر باریستان واقعا خالیه کنار دنریس...
  10. Sr Baristan

ببخشید دوستان الان باید با کدوم کیفیت دانلود کنیم تا کامل باشه؟
  11. Sr Baristan

قسمت اول، Dragonstone

ممکنه اینجوری باشه ولی بدون اژدها هم نیروهای ملکه خیلی زیادن و کینگز لندینگ آسیب پذیر در ضمن تیریون لنیستر رو دست کم نگیرید...اون خواهرش سرسی و نقاط ضعفشونو خوب میشناسه
  12. Sr Baristan

قسمت اول، Dragonstone

من فقط یه سوالی بدجوری ذهنمو درگیر کرده چجوری میخوان جلوی ملکه دنریسو بگیرن؟ با کدوم نیرو؟ حالا که حتی تایرل ها و دورنیش ها هم با ملکه هستن؟ حتی آشا(یارا)گریجوی هم با دنریسه؟ فکر کنم لنیستر ها دیگه اواخر دورانشون هست دیگه گوزنی نمونده و گرگ ها هم زمستونشون اومده و تیرین لنیستر هم مرده و این آخری واقعا ضربه بزرگیه... عصر پادشاهی اژدها ها دوباره شروع شده... امیدوارم فقط با استارک ها مهربون باشن...
  13. Sr Baristan

قسمت اول، Dragonstone

اپیزود اول همیشه خوب بوده مطمئنم این بار هم همینطوره خواهش میکنم یه کاری کنید دوباره مثل اونروزا بشه اینجا...
  14. Sr Baristan

سلام عزیزان دوستان قدیمی چه خبرا؟ تالار سر پا میشه با اومدن فصل جدید؟
  15. Sr Baristan

سلام من برگشتم دوستان دلم واقعا براتون و برای وستروس البته خیلی تنگ شده بود امیدوارم بتونم دوباره فعال باشم
  16. Sr Baristan

تبریک تولد

the last stark عزیز تولدت مباااااارک
  17. Sr Baristan

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

بعد این همه پست تو صندلی داغ چطوری به این نتیجه رسیدی واقعا؟ به این دلیل گذاشتمش تو دروازه که یکم توپ تو سر و صورتش بخوره حال کنم! یا مثلا به طور خیلی اتفاقی یکی از بازیکنا با تکل دوپا بره تو شکمش اتفاقه دیگه.. میوفته! اگر فکر کردین کوچکترین علاقه ای به دنریس دارم سخت در اشتباهین! من ترجیح میدم آدرها وستروس رو ببرن ولی دنریسو روی تخت آهنین نبینم! با این اظهار نظرت نگار دیگه مطمین شدم ته دلت با دنریسه فقط یکم چون فکر میکنی خوشگله داری ذهنمونو منحرف میکنی از اصل قضیه،حسادت همیشگی خانم ها،من و علی درک میکنیم بدون شک (شوخی میکنم ناراحت نشیا)
  18. Sr Baristan

شخصیت های مرموز

وای فکر کن علی اون شیرا سی استار باشه خواهر بلاد ریون و اگه بلاد ریون با برن باشه این دو تا بنظرت دارن چی در سرشون می پرورونن؟؟؟همش دوس دارم بدونم چه حقیقتی تو آشایی هست؟!؟!؟!
  19. Sr Baristan

نگار خانوم من حاضرم یه تاپیک بزنیم اصلا راجب دورو بودن سر باریستان شجاع بحث کنیم،قبوله؟
  20. Sr Baristan

چقدر با دنریس بدی!!! اینجا چقدر دنریس بدخواه داره جیمی هم اشتباهات زیادی کرد ولی خیلی ها نمیدونم باید بگم باهاش احساس همدردی میکنن یا درکش میکنن یا... ولی همونا از دنریس بخاطر اشتباهاتش بدشون میاد و هیچ حس همدردی یا درک و... براش ندارن. خیلی هم اینجوری نیست،افرادی مثل علی و خود من از هوادارای سرسختشیم و وفادار به دنریس
  21. Sr Baristan

من فکر کنم بدونم واسه چی دنریس رو نگار دروازه بان گذاشته یه گلر آخرین امید تیم برای گل نخوردنه و دنریس آخرین امید تارگرین ها برای بازگشت دوباره،با توجه به هدفمند انتخاب کردن بقیه پستا فکر کنم واسه گلر هم انتخاب خوبی بود در ضمن سوال جالبی هم پرسیده بودین
  22. Sr Baristan

لیدی نگار مرسی بابت جوابات در مورد اون مکالمه ند و آریا واقعا دوسش دارم و جالبه و کل شخصیت آریا رو توش نشون داده انتخاب زوجت فوق العاده بود خب دیگه انسان کامل کلا رو کره زمین نیست فکر کنم واسه همین گفتم کدوم شخصیت سوال 10 رو فقط سوالای من یا سوالای کلا دوستان؟ درباره اولین دستورت هم باید بگم خیلی جالبه چون اگه از منم این سوال میپرسیدن همین جوابو میدادم باریستان کجاش دورو داره خانوم؟؟؟؟؟؟؟ فکر میکردم درباره کاراستارکا جوابت چیزه دیگه ای باشه ممنون
  23. Sr Baristan

محاکمه ای از یخ و آتش (صندلی داغ)

دوباره سلام میدونم سرت شلوغه ولی بی زحمت این سوالارو هم جواب بده لیدی نگار 1.بزرگترین اشتباه استارک ها تو طول تاریخ چی بوده و اگه شما جای اون شخص تصمیم گیرنده بودی عکس العملت چی بود؟ 2.توی زندگیت چی شبیه رفتارا و اخلاق استارک ها هستش؟با توضیح 3.بنظرت آریا استارک شبیه کدوم یکی از اعضای خانوادش از قدیم تا الان بوده؟شباهتشون چی بود؟ 4.اگه بجای ند استارک بودی برای آینده جان اسنو چه تصمیمی میگرفتی؟دیوار؟چرا؟ 5.یه زندگی پر ماجرا و هیجان انگیز از نظرت چه شکلیه؟برامون توصیفش کن لطفا! 6.تا حالا شده تو زندگی درمونده بشی دور از جونت؟یعنی واقعا مستاصل بشی؟عکس العملت چی بود؟چکار کردی واسه حلش؟ 7.بزرگترین آزمون زندگیت؟موفق ازش بیرون اومدی؟ 8.زیباترین رویای زندگیت؟ 9.بین سه قدرتی که میگم کدومو انتخاب میکنی؟دلیلشم بگو لطفا : کنترل زمان ، تغییر گذشته،دیدن آینده 10.خوب بد زشت نغمه تو دوره حاضر و گذشته؟ 11.زیباترین بانوی نغمه از لحاظ ظاهری و توصیفات کتاب،نه فیلم.و زشت ترینشون و همینطور برای آقایون رو هم بگو لطفا! 12.فکر کن یه روزی زبونم لال قراره از وستروس بری!!!پست خداحافظیتو بنویس برامون(خواهشا فرار نکن) 13.اهل پاداش دادن به خودت هستی؟بهترین جایزه ای که به خودت دادی؟ 14.با اینا یه جمله بساز : شیپور جورامون،جان اسنو،والدر فری،وینترفل،آِیس،زمستان،درخت نیایش 15.و لیانا استارک؟در یک بند برامون توصیفش کن از دیدگاه خودت استارک! از سوالای بالا اگه موردی بود که شخصیه و از جواب دادن معذوری میتونی جواب ندی ممنون که وقتتو دای بهم با تشکر امضا سر باریستان سلمی
  24. نظرم فقط رو برنه و البته دومین نفر طبق اون نظریه معروف میتونه از خون ند فقید باشه(جان)ولی سومی دیگه به طور حتم دنریسه خب!البته البته البته من مطمینم مارتین همه حدسیات مارو باز بهم میریزه و تیوریامون با شکست مواجه میشه ولی خب ایده من اینه! علی جان ممنون بابت تاپیکای جدید و جالبت دوست ایده پرداز من
  25. Sr Baristan

سوالای سری اولمو پرسیدم،تو سری دوم سعی میکنم یکم چالشی باشه و یه کوچولو اذیتت کنم البته شرافت رو توشون رعایت میکنم و همیشه برای یه استارک احترام قایلم