رفتن به مطلب

سمول تارلی

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

پست ها ارسال شده توسط سمول تارلی

1. The Hound » پنج شنبه خرداد 6, 95 10:55 am[/url]"]مرسی از ازور، تقریبا همـش قابل پیشبینی بود.

دلم واسه زمانی که نمیشد دست مارتین رو خوند تنگ شده ،البته این سریال ـه باید دید تو کتاب چی میشه .

دوست گرامی من از تقریبا یک ماه پیش به این تاپیک سر زدم و متوجه این شدم که فیلمنامه لو رفته و دوستی لینک اون رو برای کسانی که میخان میفرسته.

واقعا اینجا تاپیکی هست که باید در مورد اون لینک صحبت میکردید؟ من دنبال اون لینک نرفتم چون نمیخاستم اسپویلی بشه ولی با این جمله ای که شما گفتید از هیجان سریال برای من کم شد. چه خوب میبود که تو این تاپیک که مختصل اسپویل نیست در مورد اتفاقات اون لینک حتی به همین صورت "تقریبا قابل پیش بینی بود" صحبت نمی کردید.

امسال که تموم شد امیدوارم از سال بعد تو تاپیک اخبار فصل هیچ مورد شبه اسپویلی هم نباشه.

2. mehrdad9 » دوشنبه خرداد 3, 95 11:42 pm[/url]"]یه نکته! تو غار وقتی آدرها حمله کردن اون یکی فرزند جنگل که با نیزه حمله کرد به یکی از فرمانده هاشون چیزیش نشد و فرمانده اونو کشت ولی بعد میرا با یکی از همون نیزه ها زد فرمانده رو پودر کرد! نیزه ها فرق داشتن یا میرا یه خاصیتی داشت؟!

مثلا اگه میرا تارگرین باشه و با جان خواهر برادر باشن! الان این دو تا تونستن بدون شیشه اژدها آدرها رو بکشن!

اگه دقت کنی فرزند جنگل با نیزه به زره آدر زد و زرهش اون قدر قوی هست که نیزه دراگون گلس ازش عبور نکنه. اما میرا با نیزه به گلوی آدر که با زره محافظت نشده بود زد. به همین خاطر آدر از بین رفت.

این صحنه یه نکته ی کتاب رو هم به ما میگه. اینکه فرزندان جنگل هیچ گاه جنگجویان خوبی نسبت به انسان ها نبودن. و روش های صحیح جنگ و نیزه زدن رو به خوبی انسان ها(مثل میرا) بلد نیستن.

3. امیدوارم وقتی من یعنی ( سم ) به اولدتاون میرسم داستانش رو تغییر نداده باشن و استاد ماروین و اتفاقات مربوطه رو نشون بدن. همچنین لرد رندل تارلی هم امیدوارم به همون خشمگینی کتاب نشون داده بشه.

4. rommatti » سه شنبه اردیبهشت 7, 95 9:53 pm[/url]"]الان یه مقدار از فصل سه رو دوباره مرور کردم

واقعا کیفیت سریال خیلی اومده پایین الانم دیدن فصول ابتدایی دلنشین تر از دیدن فصل جدید واقعا درک نمی کنم چرا کیفیت سریال اینقدر تغییر کرده

با یه قسمت که نمیشه نتیجه گیری کرد

آغاز خوبی بود برای فصل ششم . حتما تو اپیزودهای بعد بخش های مهیج داستان رو میبینیم. برن ، گریجوی ها ، مشخص شدن وضعیت جان و ...