رفتن به مطلب

Daren

اعضا
  • تعداد ارسال ها

34
  • آخرین بازدید

پست ها ارسال شده توسط Daren

1. در 14 دقیقه قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

خب بازی تاج و تخت هم تموم شد.

می خواستم بگم چه پایان مزخرفی و از هزاران اشکالی که میشد به این قسمت گرفت بنویسم ولی دیدم ارزشش رو نداره.

فکر می کنم باید از پت و مت تشکر کنیم که این فصل رو به جای ۱۰ قسمت تو ۶ قسمت ساختن.

ولی از اینکه دروگون بعد از مرگ دنریس گیر کس دیگه ای نیفتاد و فرار کرد خوشحالم.

( من طرفدار سرسخت دروگونم و قبلا هم گفنه بورم که دلم می خواد دروگون رو تخت آهنین بشینه ولی مثل اینکه دلش می خواست ذوبش کنه)

این ندت زیاد به این فروم سر زدم و از نظراتتون استفاده کردم. برای همتون آرزوی موفقیت دارم.

متاسفانه برن گفت میرم دنبال دروگون 

ازین به بعد دروگون و برن یکین... 

2. جیمی و سانسا نبایید زیر آجرا عمیق تر دفن میشدن

یا حداقل خونین تر با سر شکسته میمردن...؟ 

گری ورم داشت سر لنیسترارو میبرید بدون این که لنیسترا بترسن یا التماس کنن

بعد جان از پیشش رفت که بره پیش دنریس ولی باز گری ورم زودتر رسیده بود 

طی الارض کرد...؟ 

گری ورم چرا تو شورا تصمیم میگرفت به حرف وستروسیا گوش میداد...؟ بعدشم از وستروس رفت...؟ بعد دوتراکیا چرا تو شورا چیزی نمیگفتن...؟  

چرا جان بخشیده نشد...؟ ولی جیمی شاهکش توسط شاه بعدی بخشیده شده بود...؟

ساختمون جدیده شوراشون کجا بود...؟ 

مگه همه جا خراب نشده بود...؟ 

ماجرای دیوارو تبعید جانو کلا نفهمیدم بهش گفتن حق ازدواج نداری...؟ چرا سم نرفت دیوار 

جان که به آریا گفت من تو کسل بلکم چرا رفت پشت دیوار....؟ 

اون نگهبان سیاه پوشا کیا بودن که اومدن دنبال جان...؟ مگه همه نگهبانا به جز بریک و تورموند و دو سه نفر دیگه همه نمرده بودن...؟

چرا باز تو کسل بلک انقدر نایت واچ بود اصلا چرا نایت واچ هنوز هست...؟ 

اگه نگهبان دیوار بودن پس چرا سم بینشون نبود چرا سم نرفت...؟ 

دیوارو ساختن...؟ کی ساختن...؟ چرا ساختن...؟ وایت واکر هست...؟ وحشیا حمله میکنن...؟ 

وقتی پشت دیوار جوونه زدن و اومدن بهارو دیدیم، با گرم شدن هوا یعنی دیوارم ذوب میشه...؟ 

بریک دنداریون زنده میشد تا جون اریارو نجات بده جان اسنو چرا زنده شد...؟ بیاد دنریسو بکشه بعد تبعید بشه...؟ 

3. در 11 ساعت قبل، cancer گفته است :

دوستان کسی ترجمه و فایل پی‌دی‌اف کامل این کتاب هارو داره؟؟ تیکه‌تیکه نه هااا منظورم هر کتاب بصورت کامل 

شوالیه هفت پادشاهی: شامل سه داستان کوتاه ¹شوالیه آواره ²شوالیه قسم خورده ³شوالیه مرموز

کتاب چهارم ضیافتی برای کلاغ‌ها

کتاب پنجم رقصی با اژدهایان

کتاب دنیای یخ و آتش

کتاب آتش و خون

یا اگه جایی سراغ دارید که بتونم همشونو یکجا بخرم بگید

سایت و کانال تلگرامی وینترفل یا فرزندان جنگل

@ChildernOfForestOrder

@winterfellir

سایت وستروسم بعضی کتابارو ترجمه کرده

4. من نفهمیدم جنگ از کجای کینزلندینگ شروع شد 

نوبسنده ها گفته بودن بعد از فاصله گرفتن از کتاب میخوایم از منطق دور بشیم الآن تازه میفهمم میخواستن چه گندی بزنن... 

یه فیلم بی منطق که سطحی نگرا دوسش داشته باشن پایان سطح پایین، مثل فیلمای اکشن و ماجرایی دیگه که الآن فیلمای ابرقهرمانی دورشونه قدیما فیلمای راکی و... در همون حد چرت و بی منطق... 

Screenshot_20190516-153646.jpg

5. دارم به این فکر میکنم که دو هفته دیگه کل سریالو پاک کنم دیگه ارزش دیدن نداره حتی فصلای قبلیش... 

صحنه جیمی و برن رو کانال برازر مشاوره داده بوده... هوا گرمه بذار لباسامو درآرم  نه تو نمیتونی بذار من برات درآرم

6. در در ۱۳۹۸/۲/۱۲ at 01:03، siromid7 گفته است :

ای کاش شاه شب اول میرفت کینگز لندینگ سرسی و فیلاشو میگرفت بعد میومد وینترفل تنهایی با اژدهاش میرفت چون اونجا کسی آبسیدین نداشت آماده مبارزه با شاه شبم نبودن

یه بخشی از لشکر ضعیفشم میذاشت با وینترفل بجنگه تا قدرت وینترفل کم بشه

اینجوری هم خودش قوی تر بود هم وینترفل ضعیفتر

صحنه تسخیر تخت توسط شاه شبو میدیدیم 

واقعا تا قبل از دیدن شاهذشب به چنین چبزی امیدوار بودم... 

7. در 3 ساعت قبل، jilibilina گفته است :

درود

دوستان یه سوال دارم، که از فصل اول ذهن منو درگیر خودش کرده. اگه کسی میدونه پاسخ بده:

توی آخرین سکانس قسمت دهم، فصل اول وقتی که سم اونطرف دیوار، یهو وسط ارتش مردگان گیر میوفته، و حتی یه وایت واکر سوار بر اسب هم میاد کنارش، ولی هیچکس باهاش کاری نداره. اصلا نمیبیننش! 

درحالی که هم مردگان و هم وایت واکرا اگر انسان زنده ای در نزدیکشون باشه اونو حس میکنن!

پس چرا سم رو نه ندیدن و نه بوییدن و نه چشیدن!؟؟

برای منم همیشه سوال بوده

فصل بعدم سم داره میترسه که یهو مورمونت میاد نجاتش میده میگه زاغو فرستادی

این بی لیاقتم فقط نگاه میکنه

واقعا نمیفهمم فایده سم تو این 8 فصل چی بوده

در ۱ ساعت قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

دیگه بدتر! جان تو اون هیر و ویر و شلوغی وسط جنگ و دعوا تو اون تاریکی آریا رو می بینه اونوقت واکرها نمی بیننش؟ چون ادرها کلا تو شب ظاهر میشن و هر جا برن 

اگه آریا از جلوی جان رد بشه مشکلی نیست بعدش رفته پشت شاه اونا که پشتشون چشم ندارن

در ۱ ساعت قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

اینم نفهمیدم که چرا شاه شب با ویسریون جنگل خدایان وینترفل رو به آتش نکشید؟ نکنه کلاغ سه چشم هم با آتش اژدها

چون که جان و دنربس با اژدهاش درگیر شدن مانع از ادامه حرکتش شدن بعدشم از اژدهاش افتاد و جدا شد اژدهای دنریسم رفت جدا شدن فقط اژدهای جان کمکش کرد که بعدش نفهمیدم کجا رفت چی شد سریال خیلی گاف داشت که خیلیاش بخاطر تاریکی و کیفیت بد نسخه ای که دست ما هست بود. 

ولی آریا به نظرم میتونسته بی صداذبره پشت وایتا بعد به استارت بزنه و... که بعدشم شاه فهمید گرفتش... 

ادامشم مهارت جنگی آریا بود که کارو پیش برد

8. در 4 ساعت قبل، FaN گفته است :

در پاسخ به مطلبى كه Mimzar گرامى نوشته بودند:

تا جايى كه از فحواى نظرات برمياد، دو گروه هستند كه از پايانى كه براى نايت‌كينگ رقم خورد، سرسختانه دفاع مى‌كنند:

1. تينيجرها كه در دفاع از اين پايان، منتقدان را به عنوان «طرفدار نايت‌كينگ»(!) معرفى مى‌كنند و تسليت هم ميگن! يعنى در عوالم خودشان اينطور تصور مى‌كنند كه منتقدان لابد كسانى هستند كه از بابت نابود شدن نايت‌كينگ عزادارند پس حتما دوست داشتند كه اى كاش او پيروز ميشد و ميتونست همه را نابود كنه!!

براى اين گروه سنى، اصلا معنا نداره و قابل درك نيست كه وقتى در يك داستان، شخصيتى اينچنين داراى قدرت‌هاى اساطيرى و فوق بشرى و دخل و تصرف در طبيعت و .. معرفى‌ ميشه، و طى چند فصل، دائما تاكيد بر اين نكته است كه جنگ اصلى، جنگ زندگان در برابر او است و بقيه جنگ‌ها حكم بازى را دارند، طبيعتا اين انتظار براى مخاطب پيش مياد كه مرگش هم يك مرگ مهيج و حماسى باشه و قهرمانان در سايه كلى جانفشانى بتونند اونو نابود كنند نه به اين شكل مضحك كه دقيقا تكرار همون حركتى بود كه آريا قبلا در حين تمرين با برين اجرا كرده بود.

حالا در توجيه ميگن: نه خير! اسم اين سريال، بازى تاج و تخت ـه، و نايت‌كينگ صرفا يك شخصيت حاشيه‌اى بوده و جنگ اصلى از همون اولش هم قرار بوده كه جنگ با سرسى باشه!!

البته من از اين لحاظ خوشحالم كه اين دوستان از چنين پايانى لذت برده‌اند و رضايتشون جلب شده، اما با اين گروه هرگز وارد هيچ بحثى نميشم چون ثمرى نداره.

2. فمينيست‌ها. در توضيح رويكرد فمينيستى نويسنده اصلى و همكارانش، بسيارى (از جمله خودشون) زياد گفته و نوشته‌اند. كافى است تصور كنيد به جاى آريا، مثلا مرحوم ريكان همين مراحل آموزش زير نظر بى‌چهره‌ها و .. را مى‌گذراند و نهايتا به همين شيوه‌اى كه ديديم، شاه شب را از بين مى‌برد. مطمئن باشيد در اينصورت، سيل اعتراضات از سوى فمينيست‌ها و جنسيت‌محورها روانه ميشد كه: «آخه اين چه وضعشه؟!». اما چون آريا دختره و خيلى‌ها باهاش همذات‌پندارى مى‌كنند و رويكردشون هم عاطفى و احساساتيه، اين گروه هم بر خودشون واجب ميدونند كه به هر نحوى اين پايان مضحك را توجيه كنند.

در حالى كه اگر به جاى آريا، هر شخصيت ديگرى هم نايت‌كينگ را به اين شيوه از بين برده بود، ما باز هم همين اعتراض را داشتيم. يعنى براى من، پسر يا دختر بودن قاتل هيچ فرقى‌ نداره، بلكه مهم، پرداخت ماجرا است نه جنسيت طرف.

عده‌اى هم نوشته بودند كه مثلا چه پايانى براى نايت‌كينگ ميتونست بهتر از اين پايانى كه ديديم باشه!

فقط به عنوان مشتى نمونه خروار، يك نمونه از احتمالات را ميتونيد در اينجا بخونيد:

https://forums.hardwarezone.com.sg/109739271-post2650.html

تازه ما وقتى مدتها پيش اين احتمالات را ميخونديم، پيش خودمون ميگفتيم تيمى كه چنين سريالى درست كرده لابد پايان جذابتر و مهيجتر از اين حرفها براى اين شخصيت در نظر داره! ديگه خبر نداشتيم و اصلا تصور نميكرديم كه قراره آخرش شاهد چه چيزى باشيم ...

حس نمیکنی داری خودتو بالا میبینی بقیه نظرای مخالفو کوچیک

زشت نیست به نظرت...؟ 

9. در 5 دقیقه قبل، Gemini گفته است :

خیلی جالب بود.. اگه اینطوری که گفته باشه که اسپویل خیلی بزرگی کرده و hbo جریمه سنگینی واسش وضع میکنه... 

اما به نظرم اگه میخواستن کاری کنن توی همین قسمت باید میکردن ولی شاه شب و جادوش متاسفانه دود شدن رفتن هوا.. سرسی هم آدم بده سریال موند!!

من جای برن بودم خودمو شاه میکردم هرکیم مخالف بود میرفتم جلدش از بلندی پرتش میکردم پایین

والا بخدا

10. در 4 ساعت قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

سلام دوست عزیز

اول لازمه یه توضیح بدم. اینکه من با کشته شدن شاه شب مخالف نیستم. با اینجوری کشته شدنش مخالفم. شخصیتی که ۱۰ هزارسال زندگی کرده. ۱۰ هزار سال تجربه داره. شاه شب یه شخصیت معمولی نبود. لا اقل خود سریال اینطور القا کرده بود( پیدا کردن و نشونه گذاری برن اون هم وقتی که برن فکر میکرد کسی نمی بیندش و شکار اژده و ... یعنی شاه شب قدرتهای جادویی فوق العاده داره) که جنگ واقعی جنگ با شاه شبه! 

دومین مشکل هدف شاه شبه. شاه شب قراره برن رو از بین ببره چون حافظه دنیاست. اولا که چیزهایی که برن می دونه رو فقط خودش می دونه. می دونی منظورم چیه؟ مردم وستروس وقایع شب طولانی رو به یاد ندارن. خیلی از نگهبانهای شب یادشون رفته بود که نایت فورت دروازه داره. همه اژدها ها رو افسانه می دونن و.... شاه شب می تونست حافظه مکتوب وستروس رو از بین ببره( منطورم حمله به سیتادله) می تونست اول لشکرشو بفرسته تا وینترفل رو به کل نابود کنند و وقتی جنگ تموم شد بره سراغ برن( می دونیم که برن نشونه گذاری شده و شاه شب می تونه هر وقت که بخواد پیداش کنه) پس اصلا لازم نیست خودش رو در معرض خطر قرار بده. پس اولین مشکلم اصلا حضور شاه شب وسط جنگه.

دومین مشکلم با ویسریونه. مگه ویسریون وایت نیست؟ پس چرا با اتش اژدها از بین نرفت؟

سومین مشکلم دقیقا همینه. وایتها حتی صدای چکیدن خون آریا رو متوجه میشدن. پس چطور وایت واکرا متوجه پریدن و یهویی ظاهر شدنش نشدن؟( نتیجه می گیریم که وایت واکرها ناشنوا هستند!)

چهارمین مشکل، اگه به تصاویری که دوست عزیزمون لطف کردن و فرستادن دقت کنید می بینید که وایت واکرها دور شاه شب و برن حلقه زدن( دایره کامل) و اریا یهو از یه جایی (به قول خودتون به زاویه پرش دقت کنید، از بالا نیست) از پشت سر به شاه شب حمله می کنه و جالب اینه که هیچکدوم از وایت واکرها واکنشی نشون نمیدن.

پنجمین مشکل اینه که خیلی ها ادعا می کنند که برن همه این نقشه ها رو کشیده و همه چی از قبل برنامه ریزی شده بود و سوال من اینه چطوری؟ می دونیم که برن کلاغ سه چشمه و می تونه از دریچه های درخت ها یا وارگ شدن وقایع گذشته و حال رو ببینه ولی آینده رو چی؟ برن سبز بینه و می تونه وقایع آینده رو ببینه اما وقایع آینده همیشه به صورت رمز به نمایش در میان. نامفهوم و مبهم. توی کتاب خیلی روی این موضوع کار شده توی سریال کمتر. ولی مثلا ملیساندر رو می بینیم که می تونه یه چیزهایی رو پیش بینی کنه یا جوجن رو ولی نه دقیقا. حالا برن چطور اینقدر دقیق اینده رو دیده و برنامه ریزی کرده باز جای سواله

هنوز خیلی چیزهای دیگه هم هست که دلم می خواد بگم. من بازی تاج و تخت رو خیلی دوست دارم. اگر بازی تاج و تخت برای من هم فقط یه فیلم تفننی بود و به این فکر می کردم که چه خوب شد که شخصیتهایی که دوسشون داشتم نمردن و چه جنگ خفنی بود و چه جلوه های ویژه باحالی داشت، الان اینقدر افسرده نشده بودم. بیخود نبود که مارتین گفته رود سریال باید حداقل ۵ فصل دیگه ادامه پیدا کنه تا حق مطلب ادا بشه. اینجوری فقط سر هم بندیش کردن. این قسمت نشون داد که نبودن نویسنده فوق العاده ای مثل مارتین چه بر سر این فیلم اورده!

به هر حال دیگه نمی خوام بهش فکر کنم.  

کسی می دونه کتاب ۶ ام مارتین کی قراره چاپ بشه؟

شاه اعتمادش به دور وریاش بوده

واقعا نمیدونسته یکی ممکنه خودشو به ش برسونه که واقعا جای سوال داره که چجوری بهش رسید

شاه از حلقه جدا شده بود خیلی اروم اومده بود رسیده بود به برن پس اریا میتونسته با فاصله از بقیه بیاد به شاه برسه

وایت واکرا هم کر نبودن چون اریا تو کتابخونه با پرتاب یه کتاب گولشون زد وقتیم خارج شد با صدای بستن در رفتن دنبالش 

سریال برنو درست به ما معرفی نکرد که چطور با مرگش شب طولانی به وجود میاد ضعف بزرگ سریال و ماست مال کردن دوفصل آخرو قبول دارم 

واقعا من درک نمیکنم فراموشی مردم نسبت به تاریخ چند هزارسال پیش چه سودی برای شاه. داشته که من فکر نمی‌کنم شاه دوبال ایو جور فراموشی برای مردم بوده

اون میتونست با کشتن مردم و تبدیلشون حافظشونو پاک کنه نه با سوزوندن کتابا، کتابای خاک خورده بایگانی کتابای مردم فقیر کناب نخون 

این که میگن برن نقشه کشیده نظر و حدس مردمه

نبرد با ویسریون، اژدهای جان فقط گازش میگرفت و هیچ آتیشی درکار نبود منم دنبال آتیش بودم

اژدها فقط به فرمان دنریس با آتیش حمله میکنن وقتی شاهو سوزوند یا تو فصلای قبلی همیشه با دستور دنریس بوده.... 

سریال بشدت ماست مال شده فقط همینو قبول دارم

11. در 1 ساعت قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

خوشحالم که یک نفر هم عقیده ام پیدا شد‌. هنوزم باورم نمیشه که شاه شب ۱۰ هزار سال صبر کرده تا حالا و اینجوری بمیره! اینقدر مفت!

چه ربطی داره...؟

چون 10 هزارسال صبر کرده نباید میمرد...؟ 

یا مردنش باید 7 سال طول میکشید

خنجر خورد مرد دیگه

حالا این که آریا چجوری اومد که شاه و بقیه دیر متوجه شدن مبهمه فقط همین که اونم توجیه داره آریا خوب بلده پنهان بشه و بی صدا حرکت کنه

مثلا وقتی زیر میز بود سریع فرار کرد بین قفسه ها سریع جا به جا میشد بین اوو همه واکری که صدای چکیدن خونش رو زمینو متوجه میشدن... 

سریع از اتاق رفت بیرو

در 2 ساعت قبل، S.khani گفته است :

قابل پیش بینی نبود؟؟؟ ببخشید تو فیلمهای مرحوم سلحشورم تا اخرین لحظه شکست قطعیه و لحظه اخر یک نفر قهرمان داستان میشه! حالا اریا یا حان یا هرکی... افتضاح بود افتضاح. این سریال با همون تاکتیک شرکت اپل و بزرگنمایی و تبلیغات وسیع قبل از پخشش به بیننده القا میکنه خیلی خفنه

قابل پیش بینی نبود

من انتظار داشتم دنریس بمیره حداقل یکی از اژدهاها بمیره که نشد

اصلا فکر نمیکردم دوتراکیها اول فیلم بمیرن... 

انتظار داشتم جیمی و بربن بمیرن 

آخر فیلمم فکر میکردم شاه برنو میکشه یا زنده میبردش

فقط

بعد صحبت ملیساندرا با آریا احتمال دادم شاهو بکشه احتمال دادم

تو این سریال شخصیت محبوب کم نمرده من احتمال مرگ همرو تو ذهنم داشتم

در 49 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

روند منطقی اسم سریال بازی تاج و تخته نه فتوحات نایت کینگ که بیاد نایت کینگ رو پیروز جنگ کنه

از همین تریبون به تمام فن های نایت کینگ تسلیت میگم ایشالا هرچی خاک اونه عمر سرسی باشه????

خب میتونست تاج و تخت بشکنه قرار نیست حتما انسان تاج و ببره که در ضمن فیلم از روی رمان نغمه ای از یخ و آتش ساخته شده البته اگه میخوای با اسم پایان داستانو پیش بینی کنی... 

شاید میخواست در آخر بگه علی رغم جنگ و دعوا برای تاج و تخت این مرگه که پیروز میشه نه زندگی

در 44 دقیقه قبل، Igon Targaryen گفته است :

دقیقا وقتی که دنریس گفت دراکاریس و نایت کینگ بین آتشا ناپدید شد و یه آهنگ پیروزی شکل زد من گفتم دیگه تموم شد ولی نه بسیار زیبا بود.

سکانس های نفس گیر و هیجان انگیز

موسیقی زیبا

جنگ بسیار زیبا

و تصویر برداری فوق العاده

ولی کاش یکی ز شخصیت های اصلی میمرد

شاه چرا با آتیش نمرد...؟ 

12. یکی راجع به هدف نایت کینگ توضیح میده... 

کشتن برن چه ربطی به شب طولانی داره...؟ 

تاریخ یا برن مگه خورشیدن که با کشتنشون شب بشه یا بقیه مردم مثل حیوون بی حافظه بشن

طبق تحلیل سم که ازش بدم میاد

13. در 11 ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

بچه ها یه سوال 

یکی از دوستای عزیزمون راجع به شیپیوری که سم و دوستانش توی شمال دیوار پیدا کرد و اینکه امکان داره همون شیپور باستانی باشه صحبت کرد و یکی دیگه از دوستامون بهش پاسخ داد.

توی نوشته های کتاب اصلی مشخصاتی از اون شیپیور باستانی که توش دمیده میشه و غولها بیدار میشن توصیف شده که بشه با شیپور توی سریال تطبیق داد و مقایسه کرد ؟

ممنون میشم اگر کسی جوابش رو داره بهم بگه

Screen-Shot-2016-05-29-at-3.35.20-PM.png

شیپور سریالو کلا فراموش کرده بودم تو سریالم کسی راجع بهش حرف نزد پس به نظرم تو فصل آخر جایی نداره

ولی تو کتاب یه شیپور سالم وحود داره که برای رام کردن اژدهاس... 

در 9 ساعت قبل، Momomo گفته است :

اوه?

اره فضا کلا تاریکه..

کدوم سکانسا مثلا؟

اخر قسمت اول قبل از این که نایت واچا علامت شاه شبو رو دیوار ببینن بازم هست من یادم نیست

اونحا تا قبل از شعله ور شدن شمشیر همه جا تاریکه.. 

در 8 ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

بچه ها این مطلب رو الان از کانال تلگرامی وستروس خوندم و واسم مشخص شد که کاملا فیلمنامه بصورت مستقل از نویسنده نگارش شده و سریال کاملا از پایان دلخواه نویسنده جداست:?? 

? جورج مارتین می‌گوید کاش «بازی تاج و تخت» چند فصل دیگر هم ادامه داشت.

در مصاحبه‌ی مفصلی که مارتین درباره‌ی سریال با «رولینگ‌استونز» انجام داده، از حسش نسبت به این وضعیت عجیب و غریب گفته: 

هرچقدر سریال به راه خود ادامه داد، نقش مارتین در ساخت آن کمتر شد. او فیلمنامه‌ی شش قسمت پایانی را نخوانده. خودش می‌گوید: «البته من با دن و دیوید دیدار کردم و با آن‌ها راجع به فصل پایانی بحث کردیم.»
    او به طور کامل خودش را از ساخت سریال کنار نکشیده بود، اما او هم مانند ما برای اولین‌بار قسمت‌های فصل پایانی را می‌بینید. آیا این به این معنی‌ست که او از پایان سریال خبر ندارد؟ و برایش سورپرایز خواهد بود؟

«خب، کمی شاید... منظورم این است که... اتفاقات اصلی و مهمِ پایان، همان‌هایی هستند که من پنج شش سال‌ پیش به دن و دیود گفتم. اما ممکن است تغییراتی اعمال شده باشد، و چیزهای زیادی اضافه شده باشد.»

#مصاحبه #اخبار

@westerosir

پایان سربال با پایان کتاب فرق نداره

ولی جزیات متفاوته از اول هم بود اما فصلهای اخر بیشتر شده مثلا نوع اتهام سرسی و مارجری پیش گنجشک اعظم فرق داره اما تو هر دو نسخه محکوم میشن

در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 21:26، petyr_baelish گفته است :

سریال تاحد زیادی نشون داده ک دقیقا دنباله رو کتاب نیست. میدونم ک سریال از کتاب پیشی گرفته ولی یک سری تئوریا این وسط مسخره بنظر میرسن. مثلا همین تئوری شیپور جورامون و اژدهایان و ... .

از hbo بعیده ک بخوان پایان رواینطوری رقم بزنن. برای فیلمی که نمره ی9.5 تو IMDB داره اصلا جالب نیست قهرمان و نکته اصلی داستان ی چیز جدید و نوظهور تو آخرین قسمتا باشه. پایان داستان رو همین شخصیتایی ک تا ب اینجا دخیل بودن رقم میزنن. منتظر چیزهای افسانه ای نباشید. احتمال زیاد کلید شکست تو دست ملیساندراست.

ب این قضیه فکر کنید ک شاید برخلاف اون چیزی ک فکر میکنید سورپرایز اصلی چیزی باشه ک همه میگیم نیست!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ی سوال: کسی نسخه ترجمه شده کتاب رقص اژدهایان رو داره برام بفرسته؟ممنون میشم

سایت وینترفل یا کانال تلگرامیش

به همراه کانتل تلگرامی فرزندان جنگل 

این جلدو تا فصل 22 ترجمه کردن به صورت رایگان قرار دادن

فقط شرط استفاده رایگان اینه که از تو کانالشون فوروارد بشه یا حق کپی رایت رعایت بشه

تو سرچ تلگرام اسم کانالشونو بزنی میاره برات

14. در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 15:03، mehdi342 گفته است :

https://gameofthrones.fandom.com/wiki/Old_warhorn

دوستان اگر یادتون باشه تو فصل اول جایی که نایتس واچ ها تو شمال دیوار دارن گشت زنی میکنن ، یه قسمت بودش که سمول ، ۲ تا دیگر از نایتس واچ ها زیر برف یه کیف از دراگون گلس و یک شیپور پیدا میکنن !! 

ایا اون شیپور همون شیپور معروف نیست که برای کنترل اژده ها توسط تارگریان هم ساخته شده بود ؟ 

ایا سمول راجبه اون شیپور چیزی میدونه ؟ ایا اصلا همراهش هست ؟ 

تو کتاب راجبه استفاده از اون شیپور چیزی نوشته شده ؟ 

تو کتاب دوتا شیپور هست

یکی دست منس ریدر برای خراب کردن دیوار که جان اونو پیدا میکنه میاره دیوار تحویل استنیس میده اونم میسوزوندش

یکی هم هست دست یورون گریجوی که برای رام کردن اژدها ازش استفاده میکنه... 

15. در 2 ساعت قبل، Momomo گفته است :

اون به کنار ولی نگا کن وقتی رفته به گذشته قشنگ داره درد خنجر رو که داره در درون اون مرد فرو میره رو حس میکنه این ینی رفته تو جلد اون طرف و دیگ نتونس ازش بیرون بیاد تا بعد از اینکه خنجر ب طور کامل فرو رفت..

دلیل نمیشه

یعنی فرزندان جنگل برای نجات پیدا کردن از دست برنن (نایت کینگ) رفتن نایت کینگو درست کردن...؟ 

16. در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 15:28، Fateme گفته است :

ولی یه تریلر اومد که توش گرگ یخ زد و شیر آتیش گرفت این قضیه نظریه رفتن نایت کینگ به پایتخت رو نقض میکنه?‍♀️

توی فصل دو وقتی دنریس رفت به خانه جادوگران

تخت آهنیو دید که یخ زده و برف روش نشسته

خودشو دید که رفته پشت دیوار

از سه تا خیانت هم ترسوندنش 

پس احتمالش هست که نایت کینگ به کینزلندینگ بیاد

در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 20:37، Momomo گفته است :

درخت همون درخته که برن همیشه میره کنارش اره؟

فرزندان جنگل بهش نیگن از تو

از نسل انسان دیالوگارو بخاطر تحلیلا تحریف نکنیم...! 

17. در 20 ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

باور کنید تایت کینگ رو زیادی دست بالا گرفتید اگه نایت کینگ پیروز بود اسم سریال بازی تاج و تخت نبود میشد خاطرات یک واکر

اسم فیلم از رو جلد یک مجموعه نغمه یخ و آتش گرفته شده... 

درواقع اسم سریال باید همین باشه

18. در 13 ساعت قبل، لیانا مورمونت گفته است :

این آهنگ jenny of oldstonesخیلی خیلی خوب بود

در مورد دانکن کسی چیزی میدونه تو ویکی وستروس ندیدم‌ چیزی

دانکن شاهزاده تارگرین بوده 

بخاطر جنی از حق خودش 

حق سلطنت میگذره تاج و تختو رها میکنه 

فکر کنم حتی میمیره

خیلیا ربطش دادن به جان و دنریس... 

19. در در ۱۳۹۸/۱/۲۷ at 04:32، Abolfazl Stark گفته است :

اقا یه سوال پیش میاد بره من ی نسخه ای دانلود کردم شک کردم ک شاید سانسور بوده تو اون صحنه ک سرسی و یورون تو اتاقن نشون میده صحنرو یا از همونجا نشون میده ک شلوارو میکشه بالا؟

وقتی شک میکنی باید زمان سریالو چک کنی

نسخه ای که دستته با اصلیش 

انتظار داشتی پورن ببینی که شک کردی سانسور شده...؟ 

20. در 3 ساعت قبل، Mimzar گفته است :

دوستان یه سوالی برام پیش اومده. لحظه‌ی دیدار جان و آریا، آریا به جان گفت سانسا عضو خانوده‌ست، جان تعجب کرد و گفت من هم هستم. آریا با مکث به جان گفت هیچوقت اینو فراموش نکن.

این دیالوگ آریا به نظرم یجوری بود، انگار آریا از هویت واقعی جان خبر داشت.

نظر شما چیه؟

منم فکر کردم هویتشو آریا لو میده

در 3 ساعت قبل، دنریس تارگاریان گفته است :

اون علامت نایت کینگ، اگه دقت کنین ، با دست و پای انسان های مرده و زامبی ساخته شده بود که به محض تماس با آتیش ، می سوزن.  تو فصل های قبلی هم دیدیم اینو. استخوان ها هم از فصل اول ، ندیدم اژدها ها بخورنش. بقیه ایرادات هم کاملا وارده و به نظرم درست می گین ^_^

دست و پای رو دیوار به هم متصل نبودن... 

ناظر فروم:پست ها ادغام شد. از زدن پست های تک خطی و پشت سر هم خودداری کنید. سپاس گزارم.