رفتن به مطلب

hemlock-the-direwolf

اعضا
  • تعداد ارسال ها

25
  • آخرین بازدید

پست ها ارسال شده توسط hemlock-the-direwolf

1. دلبسته شدنش که نه، اما ول کردنش چرا! کلا احساسم موقع خوندن اون قسمت ها این بود که جان داره از ایگریت سواستفاده میکنه! جان از اولش هم میدونست که آخرش قرار نیست با هم باشن، و بلاخره باید یه روزی ولش کنه بره! و با این وجود هیچی به ایگریت نگفت و تو این رابطه غرق شد! درسته که زندگیش بسته به این بود که همه باور کنن عاشق ایگریته، اما خود ایگریت حداقل حق داشت واقعیت رو بدونه! جان حق نداشت به ایگریت دروغ بگه!

جالبه که خود جان هم می دونست که رابطه اش با ایگریت به خاطر وظیفه و شرافت و مسئولیتش در قبال دیوار و این جور چیزا نیست!

دیگه نمیدونم چجوری توضیح بدم!

در ضمن من بیشتر از این حرصم میگیره که طرفدارهای جان اسنو رفتارشون مثل fan girl ها میمونه و همه از ایگریت متنفرن و مطمئنم کسی از مرگ ایگریت هم ناراحت نخواهد شد!

اتفاقا من از جان اسنو خیلی خوشم میاد ولی ایگریت رو هم دوست دارم چون اولین عشق جان بود و با اینکه نمی دونیم چ اتفاقی واسش افتاده ولی همیشه جان به یادشه و جمله ی معروفشو با خودش تکرار میکنه.

استارک ها هم همیشه شرافتشون در اولویته. به نظرم جان کار درست رو کرد که به ایگریت چیزی نگفت چون اگر میگفت ایگریت مطمئنا بهش اجازه ی برگشت رو نمی داد حتی شده اونو میکشت! ولی خب اونم ادم بود و عاشق ایگریت شد اتفاقا جالبی داستان به این بود که جان شرافتشو انتخاب کرد و ایگریت هم اعتقاداتشو. دیگه دست نویسنده اس که این دوتا رو به هم میرسونه یا نه!!!

2. سلام به دوستان

من خودم به شخصه از برادران بزرگ استارک خیلی خوشم میاد .وقتی توی سریال دیدمشون واقعا شوکه شدم چون خیلی به شخصت هاشون توی کتاب نزدیک بودن! واسه ی همین هم خیلی دوستشون دارم و چندتا عکس ازشون میذارم تا اونایی ک مثل من دوسشون دارن هم این عکسهارو ببینن

اول یک کلیپ کوتاهه واسه ی طرفدارای جان اسنو! ک واسه ی مجله ی واندرلند (wonder land magazine) گرفته

http://www.aparat.com/v/RupUB

65861518458798522051.jpg

20376673176992011144.jpg

08671491964872925354.jpg

43593587882718706688.png

با بانو مارجری!

74118536411055260983.png

با تئون گریجوی خائن

42586370086301095078.png

3. مرگ جان اسنو برای من خیلی تلخ و ناگهانی بود.وقتی اون قسمت که جان کشته میشرو واسه اولین بار خوندم یه لحظه سرجام خشکم زد چون واقعا انتظارشو نداشتم واسه همین چندبار اون قسمت رو خوندم که مطمئن شم درست دیدم.

عاااااااااقااااااااااااااااااا کجا کشته میشه؟؟

ای بابا این ک همه اونایی ک من دوست دارمو از دم تیغ گذروند که

خدا رحم کرده خودش از تیریون خوشش میاد وگرنه همون کتاب اول نفله اش میکرد

4. دنریس فصلی نداره تو کتاب. تو اون قسمت آخر مارتین توضیح می ده چرا از دنریس و جان و برن و استنیس و بقیه خبری نیست.

روگ و بایتر هم یکی نیستند. این ها دو نفری اند که کنار جیکن هکار اسیر بودند و آریا آزادشون کرد. روگ همونی که به آریا فحش می داد و تهدیدش می کرد. بایتر هم لال بود. به خاطر قدرت گاز گرفتنش به همچین لقبی مفتخر شده. خانم مشیری تو ترجمه اش اسمش رو "گاز" ترجمه کرده بود. این بایتر کوچیک که بوده، روگ از کف خیابون جمعش می کنه و ازش برای مبارزه های خیابونی (Pit Fight) استفاده می کنه.

راستی سرسی تو کتاب پنج هم فصل داره. جواب جیمی به سرسی رو هم که داشتیم. فکر می کنم تو همون کتاب چهار بود. اگه نبوده حتما تو کتاب پنج بهش می رسی.

نظرت الانت در مورد سرسی رو هم دوست دارم بدونم. حالا حرف من رو قبول داری که این ته احمق هاست؟

شما ترجمه شده شو از کجا گرفتین؟؟من دارم انگلیسی میخونمش

5. اکثر بازیگران سری هری پاتر رو تجربه کردن!

من خودم وقتی اشا رو دیدم شوکه شدم چون اصلا فکرشم نمی کردم!

دوتا از بازگراش هم توی سریال رم دیده بودم.

کسی می دونه جیکن هگار قبلا کجا بازی کرده بود؟؟!!

09756519867786647520.jpg

10572689292969354279.jpg

85140891963717308576.jpg

72384110839089944814.jpg

05630375246022782509.jpg

6. کی دوست داره من بدبخت بمیرم ؟احتمالا سرسی ولی لنستر ها کلا به خودشون وفادارن آخه مگه میشه؟

اقا شما نگران نباش نویسنده ازت محافظت میکنه چون یکی از محبوب ترین شخصیت های داستانشی

دیگه اون اخرا فک کنم دعوت حق رو لبیک بگی ولی حالا حالاها هستی داداش

ادرها بخورنش اونی ک بخواد تورو بکشه

والااااااااااااااااا

7. 90 درصد کتاب چهارم مربوط میشه به سرسی جیمی و برین .

اره اتفاقا من هم متعجب شدم

قبلا از جان مینوشت ولی الان فقط سموئل از ماجراهای روی دیوار مارو باخبر میکنه

ولی فصل اول راجع به سرسی واقا بهم شوک وارد کرد

خیلی اتفاقات خوشایندی توش افتاد

8. اتفاقا منم اولش ک داشتم میخوندم خوشم نیومد

ولی داره کم کم خوشم میاد.

وقتی یک شخصیت میمیره نویسنده یک جایگزین واسش داره

اتفاقا متعجب بودم کخ چرا یکی از شخصیت های اصلی مثل بقیه واسش نوشته نشده

ولی حالا میبینم ک اونو هم اورده

بازم دمش گرم

9. شاید خیلی ساده لوحانه بنظر بیاد ولی من دوست دارم ازدواج أریا و جندریو ببینم یعنی بخونم :دی!

منظورتون از جندری حرام زاده ی رابرت هست؟!! اختلاف سنیشون زیاده

خب خیلی بهم میان.هر دوشون کله شق ان و انگار واسه هم ساخته شدن

من نمی دونم کی بدرد ازدواج با اریا می خوره. ولی باید یک فرد همه چیز تموم باشه.

هم نام خانوادگی خوبی داشته باشه هم قیافه خوبی.

ولی من دوست دارم دنریس با یکی ازدواج کنه(نمی دونم چه کسی) بعد بچشون دختر بشه وبا ریکون ازدواج کنه

دنریس با سر جورا در اخر ازدواج میکنه.چون یک بار عشق بهش خیانت میکنه ولی اون سر جورا نیست و بعد از اون دنریس خودش میره به سمت سر جورا. ولی متاسفانه بچه دار نمیشه

10. شاید خیلی ساده لوحانه بنظر بیاد ولی من دوست دارم ازدواج أریا و جندریو ببینم یعنی بخونم :دی!

خب خیلی بهم میان.هر دوشون کله شق ان و انگار واسه هم ساخته شدن

اره منم منتظرشم.البته جندری ی نمه نشون داده ک اریا رو دوست داره و لی چون خودش رو از اون در سطح پایین تری میدونه جراتشو نداره!

11. من وقتی کتاب هارو خوندم از جان و تیریون خیلی خوشم اومد ولی وقتی فیلمو دیدم از راب هم خوشم اومد

1 جان اسنو

2 تیتیرون لنیستر

3 راب استارک

و همه ی بدبختی های خاندان استارک رو تقصیر کتلین استارک میدونم و به همین خاطر ازش بدم میاد

12. از اون جايي كه ند استارك شخصيتي مثل رابرت برتيون و امثالهم نداشت من قويا ميپندارم كهجان فرزند ليانا و ريگار باشه. يعني دنريس عمه جان هست.

من حس میکنم که جان یک ارتباط خاصی با دنریس داشته باشه

و البته امیدوارم اینطور باشه. هرچند کتاب یورش شمشیرها ی چیزهایی بهش اشاره کرد ولی جدی نگیریمش بهتره چون خود اریا هم جدی نگرفتش

13. بهتر که دلش نمی خواد خیلی سریال رم قشنگ بود اینا دلخور هم شدن که چرا این زده روی دستشون

من یک فصلشو دیدم و رسما حالم ازش به هم خورد!!

راستی سریال سوپرنچرال فصل 9 توی یکی از قسمت هاش شخصیت دین میره فصل یک game of thrones رو میگیره و با سم و چارلی میشینن میبیننش

من که عاشق هردوتا سریالم